آموزشگاه زبان بهین دانش یکی از آموزشگاه های برتر ایران است که شعبات متفاوت خود را دایر و در زمینه دوره های کوتاه مدت و بلندمدت زبان فعالیت می نماید. این آموزشگاه بیشتر در حوزه آموزش زبان انگلیسی و… ویژه مشاغل طراحی گردیده است.
این آموزشگاه با بیش از یک دهه تجربه دوره های انگلیسی را به صورت ترمیک و بلندمدت برای علاقه مندان ارائه داده است و در زمینه های آموزش مکالمه انگلیسی نیز فعالیت بسزایی دارد.

IELTS7 Banner 01 8

دوره های آموزش زبان انگلیسی

دوره های متفاوت جهت موقعیت های متفاوت صورت گرفته است تا زبان آموزان بسیاری بتوانند نیازهای خود را در حوزه های متفاوت در آموزش زبان رفع نمایند. این دوره ها شامل موارد زیر می باشند:

– دوره های آیلتس زبان انگلیسی
دوره های آیلتس یکی از دوره های مهم در آموزش زبان انگلیسی است و در واقع برای افرادی که سودای داشتن شغل و تحصیلات بالا در دانشگاه های متفاوت را دارند، مناسب خواهد بود. این دوره ها جهت آماده سازی این افراد برگزار می گردند و در پایان آزمونی شبیه سازی شده نیز برای همین منظور تهیه می گردد.

– دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی
دوره های تربیت مدرس جهت آموزش درست از دوره های لازم خواهد بود. این دوره ها می توانند افرادی را که علاقه مند به امر تدریس هستند در زمینه های طرح درس، استفاده درست از لوازم کمک آموزشی، متدهای آموزشی و… تقویت نمایند.

– دوره مکاله زبان های خارجه
دوره های مکالمه از دوره های محبوب در زمینه آموزش زبان است و بسیاری تنها این دوره را می گذرانند و البته که برای مهاجرین، توریست ها و … مورد نیاز خواهد بود. دوره های مکالمه در واقع با پرداخت بر مهارت یادگیری گفتگوی زبان هدف شما را آماده گفتگوهای متفاوت می نمایند.

 

 

تنها افرادی که در کلان شهرها زندگی می کنند علاقه مند به یادگیری زبان نیستند و بسیاری هستند که به دلیل نبود امکانان آموزشی نمی توانند این مهارت را کسب نموده و در آرزوی این هستند که بتوانند آموزش های لازم، کاربردی و مهم را کسب نمایند. برای همین منظور دوره های راکت انگلیسی تهیه گردید تا علاقه مندان فارسی زبان را در هر کجای جهان به رویای خود رسانده و دنیایی مدرن را بروی آنها بگشاید.
دوره های راکت انگلیسی سایت احمد رضا ابراهیمی یک دوره ۵۰ روزه است که زبان را به شیوه سیستم آموزشی رامیت به زبان آموزان آموزش می دهد از ویژگی های مثبت آن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

* ۶۰ جلسه خصوصی آنلاین زبان انگلیسی
* ۳۰ جلسه عمومی آنلاین زبان انگلیسی
* پشتیبانی ۲۴ ساعته و آنلاین
* راهبری اساتید راکت
* انتخاب زمان و روز کلاس با زبان آموز

برای ثبت نام و یا مشاوره در مورد آموزش آنلاین زبان انگلیسی می توانید از طریق اینستاگرام با ما ارتباط برقرار نمایید و یا در صورت تمایل با پشتیبانان سایت ارتباط حاصل نمایید. پشتیبانان ما در اینستاگرام و سایت مجموعه به صورت ۲۴ ساعته در کنار شما هستند و شما را در طی این مسیر حمایت خواهند نمود.