سوال های متداول

در این بخش ما تلاش کرده ایم تمامی سوالات متداول شما زبان آموزان را گردآوری کرده و پاسخ گویی شفافی در این زمینه داشته باشیم. این پرسش ها در واقع سوالات شما به صورت حضوری و غیرحضوری از مجموعه بهین دانش و استاد احمدرضا ابراهیمی بوده است که ما بر حسب نیاز شما و برای سهولت دستیابی به جواب پرسش های شما آنها را در این بخش گردآوری کرده ایم. شما می توانید در این بخش با ما در ارتباط بوده و در صورت وجود سوال یا ابهامی در زمینه آموزش زبان، تاریخ کلاس ها، نحوه آزمون ها، روش طرح درست و ... ما را از سوالات خود با خبر کرده و بتوانیم با پاسخ گویی خود با شما ارتباط تنگاتنگ تری را داشته باشیم.

یادگیری زبان دوم و چند زبانه شدن یک مهارت است و یادگیری هر مهارتی در وهله اول بستگی به باور و تلاش شما دارد. در دومین گام راهبری و راهنمایی های اساتید به شما در سرعت یادگیری کمک می کند. اشخاص دارای اهداف متفاوتی هستند لذا نمیتوان به صورت قطعی بازه زمانی برای یادگیری زبان مشخص نمود.
البته، با توجه به اینکه موسسه بهین دانش به صورت کاملا آنلاین فعالیت می کند، متقاضیان می توانند بسته به نیاز و زمان خود در دوره های خصوصی شرکت کنند
بله؛ اگر زبان آموزی در امتحان کتبی نمره ای بالای ۹۵ را بگیرد آکادمی زبان بهین دانش یک تعیین سطح مجدد برای زبان آموز برگزار می کند و در صورت پیشرفت، زبان آموز می تواند در سطح بالاتری مشغول به ادامه آموزش باشد.
تعیین سطح در مشاوره رایگانی که از قبل توسط مشاوران با فرد متقاضی هماهنگ شده است، توسط کارشناسان آموزشی انجام می شود. تعیین زمان و ساعت تعیین سطح می تواند طبق خواسته شما باشد.
در آکادمی زبان بهین دانش ما علاوه بر کلاس های حضوری برای هر دوره خود دارای یک پشتیبانی آنلاین توسط اساتید مختص به همان دوره برای زبان آموزان خود هستیم. که زبان آموزان می توانند در پایان هر جلسه در هر ساعات از شبانه روز مسائل و مشکلات خود را با استاد مربوطه مطرح کرده و اساتید در حل پرسش ها به آنها کمک می کنند.
بله. دوره های ویژه نونهالان به صورت حرفه ای و توسط اساتید متخصص در زمینه کودک هر ترم برگزار می گردد.
در آکادمی زبان بهین دانش، ما دوره های آیلتس را برگزار کرده و آزمونی تحت عنوان ماک آیلتس را ویژه زبان آموزان این دوره داریم.
هر ترم در رده بزرگسالان به صورت ۱۸ جلسه یک ساعت و نیمه برگزار می شود.
خیر؛ ما دوره های آیلتس را برای زبان آموزان برگزار کرده و آزمونی تحت عنوان ماک آیلتس را ویژه زبان آموزان این دوره داریم.
خیر؛ این دوره ها برای تمامی علاقه مندان در حوضه تدریس زبان مناسب می باشد.
زمان و نحوه ارایه این کلاس ها با توجه به زمان و ساعات کاری زبان آموز شاغل در نظر گرفته می شود.
بله. در تمامی دوره ها و سطوح مختلف اعطای مدرک به زبان آموز خواهیم داشت.
رامیت یک سیستم آموزشی است با هدف ایجاد آموزشگاه ها، مدارس و دانشگاه های کارآمدتر
دوره راکت یک دوره فشرده آموزش زبان می باشد که بازه دوساله یادگیری زبان را به دوماه کاهش داده و شما را به سطح قابل قبولی از زبان مورد نظر خواهد رساند.
برخی از دوره ها مستقیما توسط استاد ابراهیمی تدریس می شود و برخی به صورت غیر مستقیم و زیر نظر ایشان برگزار می شوند.
اصولا یادگیری زبان به یک بازه زمانی یک سال و نیم تا دوسال نیاز دارد؛ اما این بازه زمانی بسته به تلاش خود زبان آموز متغیر است.

سوالی در مورد آموزش زبان دارید؟

سایت ما دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته است و شما در هر ساعت از شبانه روز میتوانید با پشتیانی بخش آموزش زبان ما تماس و پاسخ سوالات خود را در مورد دروه های آموزش زبان دریافت نمایید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این تارنما متعلق به احمدرضا ابراهیمی می‌باشد.