سوال های متداول

در این بخش ما تلاش کرده ایم تمامی سوالات متداول شما زبان آموزان را گردآوری کرده و پاسخ گویی شفافی در این زمینه داشته باشیم. این پرسش ها در واقع سوالات شما به صورت حضوری و غیرحضوری از مجموعه بهین دانش و استاد احمدرضا ابراهیمی بوده است که ما بر حسب نیاز شما و برای سهولت دستیابی به جواب پرسش های شما آنها را در این بخش گردآوری کرده ایم. شما می توانید در این بخش با ما در ارتباط بوده و در صورت وجود سوال یا ابهامی در زمینه آموزش زبان، تاریخ کلاس ها، نحوه آزمون ها، روش طرح درست و ... ما را از سوالات خود با خبر کرده و بتوانیم با پاسخ گویی خود با شما ارتباط تنگاتنگ تری را داشته باشیم.

در این دروه نیز کتاب های Top Notch را به زبان آموزان خانه دار خود آموزش می دهیم و کل دوره اعم از موضوع تدریس، ساعات تدریس و اساتیدی که برای این دوره مختص داده ایم شبیه به دوره های دیگر آموزش زبان انگلیسی ما هستند. با این تفاوت که تعداد جلسات این دوره بیشتر است و به صورت مستمر برگزار می شود. در پایان باید اضافه کنیم که ما تلاش خود را بر این نهاده ایم که از زنان خود زنانی قوی، تاثیرگزار و با اعتماد به نفس بسازیم و سعی بر این داشته ایم که از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.
این دوره که مربوط به زنان خانه دار است به صورت کاملا رایگان در هر ترم برگزار می شود و به صورت ۷۰ جلسه یک ساعت و نیم و سه روز در هفته در حال برگزاری است. در برگزاری این دوره هیچ گونه وقفه ای نداریم و تمامی جلسات به صورت مستمر در حال برگزاری است.
بله؛ اگر زبان آموزی در امتحان کتبی نمره ای بالای ۹۵ را بگیرد آکادمی زبان بهین دانش یک تعیین سطح مجدد برای زبان آموز برگزار می کند و در صورت پیشرفت، زبان آموز می تواند در سطح بالاتری مشغول به ادامه آموزش باشد.
در آکادمی زبان بهین دانش، علاوه بر تعیین سطح کتبی که شامل ۷۵ سوال به صورت تستی است، ۱۰ دقیقه را به صورت شفاهی با زبان آموزان مصاحبه کرده تا دایره لغات و Speaking آنها را نیز مورد بررسی قرار بگیرد.
در آکادمی زبان بهین دانش ما علاوه بر کلاس های حضوری برای هر دوره خود دارای یک پشتیبانی آنلاین توسط اساتید مختص به همان دوره برای زبان آموزان خود هستیم. که زبان آموزان می توانند در پایان هر جلسه در هر ساعات از شبانه روز مسائل و مشکلات خود را با استاد مربوطه مطرح کرده و اساتید در حل پرسش ها به آنها کمک می کنند.
بله؛ دوره هایی تحت عنوان دوره های زبان انگلیسی ویژه نونهالان در آکادمی زبان بهین دانش در حال برگزاری است. و اساتید این دوره ها دارای سابقه تدریس تخصصی زبان انگلیسی ویژه نونهالان و کودکان هستند.
در آکادمی زبان بهین دانش، ما دوره های آیلتس را برگزار کرده و آزمونی تحت عنوان ماک آیلتس را ویژه زبان آموزان این دوره داریم.
هر ترم در رده بزرگسالان به صورت ۱۸ جلسه یک ساعت و نیمه برگزار می شود.
خیر؛ ما دوره های آیلتس را برای زبان آموزان برگزار کرده و آزمونی تحت عنوان ماک آیلتس را ویژه زبان آموزان این دوره داریم.
خیر؛ این دوره ها برای تمامی علاقه مندان در حوضه تدریس زبان مناسب می باشد.
زمان و نحوه ارایه این کلاس ها با توجه به زمان و ساعات کاری زبان آموز شاغل در نظر گرفته می شود.
بله. در تمامی دوره ها و سطوح مختلف اعطای مدرک به زبان آموز خواهیم داشت.
رامیت یک سیستم آموزشی است با هدف ایجاد آموزشگاه ها، مدارس و دانشگاه های کارآمدتر
دوره راکت یک دوره فشرده آموزش زبان می باشد که بازه دوساله یادگیری زبان را به دوماه کاهش داده و شما را به سطح قابل قبولی از زبان مورد نظر خواهد رساند.
برخی از دوره ها مستقیما توسط استاد ابراهیمی تدریس می شود و برخی به صورت غیر مستقیم و زیر نظر ایشان برگزار می شوند.
اصولا یادگیری زبان به یک بازه زمانی یک سال و نیم تا دوسال نیاز دارد؛ اما این بازه زمانی بسته به تلاش خود زبان آموز متغیر است.
تمامی حقوق مادی و معنوی این تارنما متعلق به احمدرضا ابراهیمی می‌باشد.