آموزشگاه زبان کاج به مدیریت مجتبی سید حسینی, در سال ۱۳۸۵ فعالیت رسمی خود را در زمینه آموزش زبان های خارجی در سپاهان شهر اصفهان آغاز نمود و در سال ۱۳۹۱ و به منظور گسترش فعالیت های خود شعبه دوم خود را در بزرگمهر اصفهان افتتاح کرد.
آموزشگاه زبان کاج ارایه دهنده دوره های آموزش زبان انگلیسی در چهارسطح نونهالان, کودکان, نوجوانان و بزرگسالان, دوره های آموزش زبان فرانسه و برگزارکننده آزمون های زبان در اصفهان است.

 

دوره های آموزش زبان انگلیسی در اصفهان

گوناگونی دوره های آموزش زبان انگلیسی, راه را برای زبان آموزان علاقه مند به این زبان رایج در بین الملل, آسان تر کرده است. همانطور که توجه دارید این دوره ها هر کدام با توجه به شرایط و نیاز روز, برای آسان تر کردن این مسیر به وجود آمده اند. شما عزیزان قبل از هر چیزی بهتر است در ابتدا هدف خود را از آموزش زبان انگلیسی معین کرده و نیز درباره دوره های مختص و مناسب به خود با مشاورین مربوط به این امر به مشورت بپردازید.
هدف بسیاری از مراجعین به یادگیری زبان کسب رتبه بالا در آزمون آیلتس است. برای این منظور شما می توانید در دوره هایی که برای این آزمون و تحت عنوان آزمون آیلتس تهیه دیده شده است, شرکت نمایید.
بعضی دیگر از زبان آموزان برای مهاجرت یا ادامه تحصیل قصد یادگیری زبان انگلیسی را دارند که اصولا در دوره های مربوط به دوره های Speaking شرکت می کنند و در زمان کوتاهی می توانند به خوبی و در حد نیاز و زمانی که در دست دارند نتیجه مطلوب بگیرند.

• دوره های کوتاه مدت زبان انگلیسی
یکی از دوره های پرطرفدار زبان انگلیسی, دوره های کوتاه مدت زبان است که بسیاری به توجه به شرایط زمانی و موقعیت شغلی خود اقدام به شرکت در این دوره ها می کنند. این دوره ها خود تحت عنوان های مختلف در بهترین آموزشگاه های زبان در اصفهان, در حال برگزاری هستند. دوره های کوتاه مدت زبان انگلیسی شامل دوره های فشرده, نیمه فشرده, دوره های آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز و … هستند و حق انتخاب با خوده شما عزیزان است. البته در هر آموزشگاه کارآمدی مشاوران خبره ای در زمینه مشاوره و کسب اطلاعات برای زبان آموزان وجود دارد تا بتوانند با مشورت گرفتن از این عزیزان بهترین دوره را بر ای خود انتخاب بکنند. دوه های کوتاه مدت با هدف تقویت مهارت Speaking برگزار می شود و تمرکز اصلی بر تقویت این مهارت است.

 

دوره های کوتاه مدت برای چه افرادی مناسب است

این دوره ها برای افرادی که به ماموریت های کاری به کشورهای اروپایی یا آسیایی فرستاده می شوند و در شرکت های بین المللی مشغول به کار هستند و یا افرادی که بورسیه تحصیلی گرفته اند و باید در مدت محدودی خود را آماده سفر تحصیلی بکنند و یا افرادی که زمان کافی به آزمون آیلتس شان نمانده و باید یک آمادگی جهت شرکت در این آزمون صرف کنند, مفید است.
دوره های کوتاه مدت, برای افرادی که متعهد و هدفدار هستند می تواند نتایج خوبی را به بار بیاورد. تنها شرکت کردن در دوره ها کافی نیست. افرادی موفق به رسیدن به این هدف می شوند که هدف دار عمل کنند.

• دوره های بلند مدت زبان انگلیسی در اصفهان
دوره های بلند مدت زبان انگلیسی در واقع برای دانشجویان و دانش آموزانی مناسب است که قصد دارند زبان انگلیسی را در کنار درس خواندن خود و طی یک بازه زمانی بلند مدت فرا بگیرند. این دوره ها به شکلی برنامه ریزی شده است که در روند درس خواند زبان آموزان خللی وارد نکند و زبان آموزان بتوانند با برنامه ریزی های خاصی که از طرف آموزشگاه زبان صورت گرفته زبان را در کنار دروس دیگر و با آرامش و طیب خاطر فرا بگیرند.

• دوره های ترمیک زبان انگلیسی در اصفهان
دوره های ترمیک زبان انگلیسی, در حال حاضر یک دوره رایج در بین علاقه مندان به زبان انگلیسی است. دوره های ترمیک اصولا از تعداد کمی زبان آموز تشکلیل می شود و افراد مبتدی اصولا از این دوره ها شروع به یادگیری زبان می کنند. این دوره ها کاملا برنامه ریزی شده است و در یک بازه زمانی خاص با برنامه ریزی ای که آموزشگاه ها و اساتید کرده اند, زبان آموز می تواند به حد دلخواه خود برسد. پس از گذراندن هر ترم از دوره های ترمیک, یک امتحان از زبان آموز گرفته می شود و در صورت قبولی در آزمون می تواند در دیگر دوره های ترمیک و سطوح بالاتر ثبت نام نماید.