آموزشگاه زبان احمدرضا ابراهیمی با بیش از دو دهه فعالیت در جامعه آموزشی زبان، امروزه به صورت تخصصی در حیطه زبان های خارجه فعالیت دارد. این آموزشگاه علاوه بر آموزش زبان، آموزش دوره های تربیت مدرس و آماده سازی های آزمون های بین المللی را در حیطه آموزشی خود دارد.
سایت احمدرضا ابراهیمی به صورت تخصصی به آموزش زبان انگلیسی می پردازد و در این راستا دوره های ویژه ای را جهت آماده سازی آزمون آیلتس،  PET، PTE و… را در راستای کار خود دارد. این دوره ها همگی به صورت ترمیک و عمومی و یا به صورت خصوصی برگزار و همه آنها کاملا حضوری هستند.

IELTS7 Banner 01 8

دوره های آموزش زبان انگلیسی

دوره ها در هر آموزشگاه بسته به تجربه های متفاوتی شکل می گیرند و هر کدام از  آنها به نوبه خود ویژگی ها و مزایایی را به همراه دارند که در جای خود حائز اهمیت هستند. این تنوع و گستردگی می تواند باعث ایجاد رضایت مخاطبان بیشتری شده و در نتیجه در رفع نیازهای افراد بسیاری دخیل باشند.
در ایران استرالیا دوره ها هر کدام بخشی از مخاطبان را به سمت خود جلب و در نهایت تلاش شده است که به تمامی بخش ها بپردازند. با ما و معرفی این دوره ها همراه شوید:

– دوره های آیلتس زبان انگلیسی
دوره های آیلتس جهت آماده سازی زبان آموزان وعلاقه مندان به شرکت در این آزمون طراحی گردیده اند. در ادوره آیلتس در واقع به تمامی مهارت های اصلی پرداخته می شود و زبان آموزان می توانند با تمرین و تکرار بیشتر خودشان را در ابتدا جهت موفقیت در آزمون ماک آیلتس و در میدان بزرگ تر آزمون آیلتس آماده سازند.

– دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی
دوره های تربیت مدرس زبان هر یک با هدفی خاص طراحی گردیده اند و این دوره ها در  آموزشگاه های زبان متفاوت هستند. در این دوره ها اصولا به روش تدریس، استفاده درست از لوازم کمک آموزشی و همچنین بهره گیری از روش های جدید آموزشی می پردازند و اساتید را در طرح درس و مواردی که در تدریس بهتر کارساز هستند، راهنمایی می نمایند.

– دوره مکاله زبان های خارجه
دوره های مکالمه نیز برای افرادی مثمر ثمر است که برای سفرهای تفریحی و مهاجرت به یادگیری انگلیسی نیازمند هستند. دوره های مکالمه با اولویت بر آموزش این مهارت تهیه و در نتیجه به زبان آموزان کمک می کنند تا بتوانند با یادگیری بهتر این حوزه به صورت یک فرد خبره عمل نمایند.

– دوره های ویژه مشاغل
شاغلین از جمله افرادی هستند که اصولا برای یادگیری زبان یا سایر مهارت ها زمان کافی در دست ندارند. برای همین منظور مراکز آموزش زبان دوره هایی را ویژه این قشر برگزار و در نتیجه به آنها کمک می کنند تا از ساعات خالی خود و در آخر هفته ها به یادگیری زبان انگلیسی بپردازند.
دو زبانه شدن برای این افراد حکم ترفیع درجه، یافتن شغل های ایده آل و همچنین موقعیت های تحصیلی بیشتر و بهتر را خواهد داشت.

 

 

علاقه مندی به یادگیری زبان تنها به افراد در شهرها و کلان شهرها مربوط نمی شود. دو زبانه شدن برای همه یک موقعیت استثنایی است که در صدد یادگیری و دستیابی به موقعیت های تحصیلی و شغلی هستند. برای رسیدن به خواسته های آموزشی نیاز به آموزش های راهبرانه است که اگر با آموزش های نوین و استاندارد شده همراه نشود امکان دلزدگی در آن بسیار است.
به همین منظور موسسه آنلاین احمدرضا ابراهیمی آموزش خود را برای عموم طراحی نموده است. آموزش آنلاین زبان همراه با دوره های ویژه راکت و همیاد بحثی نو را در آموزش باز نموده اند که کارشناسان بسیاری را به نقد و بررسی این شکل آموزش وا داشته است.
دوره های راکت انگلیسی یک دوره ۵۰ روزه است که زبان را به شیوه سیستم آموزشی رامیت به زبان آموزان آموزش می دهد از ویژگی های مثبت آن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

* ۶۰ جلسه خصوصی آنلاین زبان انگلیسی
* ۳۰ جلسه عمومی آنلاین زبان انگلیسی
* پشتیبانی ۲۴ ساعته و آنلاین
* راهبری اساتید راکت
* انتخاب زمان و روز کلاس با زبان آموز

دوره راکت انگلیسی را می توان یک تحول و یک مسیر جدید معرفی نمود که دنیایی شگفت انگیز از آموزش با شکلی کاملا متفاوت و مهیج را به علاقه مندان به این حوزه تقدیم می کند اما دوره های همیاد انگلیسی شکل کاملا خصوصی از آموزش است که به زبان آموز اجازه انتخاب در حوزه زمان، محتوای آموزشی و … را می دهد.
انتخاب تعداد جلسات نیز بر عهده زبان آموز است و البته که زبان آموزان اجازه دارند که پس از ۵ جلسه در صورت تمایل زمان و یا راهبران کلاس خود را تغییر دهند.
برای ثبت نام و یا مشاوره در مورد آموزش آنلاین زبان انگلیسی می توانید از طریق اینستاگرام با ما ارتباط برقرار نمایید و یا در صورت تمایل با پشتیبانان سایت ارتباط حاصل نمایید. پشتیبانان ما در اینستاگرام و سایت مجموعه به صورت ۲۴ ساعته در کنار شما هستند و شما را در طی این مسیر حمایت خواهند نمود.