آموزشگاه زبان ابراهیمی با بیش از دو دهه فعالیت دوره های خود را به دو بخش دوره های زبان انگلیسی و دوره های غیر زبان انگلیسی تقسیم نموده است. دوره های غیر انگلیسی زبان شامل دوره های آموزش زبان فرانسه، آموزش زبان چینی، آموزش زبان آلمانی، آموزش زبان اسپانیایی و سایر زبان های زنده دنیا است که اصولا به دو روش ترمیک و فشرده در حال برگزاری هستند.
وجود هر یک از این دوره ها نیاز جامعه امروز است و خوشبختانه امروزه بسیاری به یادگیری زبان های مختلف نیز پرداخته اند. این موضوع باعث شده است تا موسسات زبان به این فکر برآیند تا به آموزش سایر زبان های خارجه بپردازند.

IELTS7 Banner 01 8

دوره های آموزش زبان انگلیسی

دوره های آموزش زبان انگلیسی در این آموزشگاه برای رده سنی ۲۰ سال به پایین برگزار می گردد و این آموزشگاه یکی از مراکز برگزاری دوره های آزمون آیلتس و سایر آزمون های بین المللی است.  از جمله دوره هایی که در این آموزشگاه برگزار می شود می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– دوره های آیلتس زبان انگلیسی
این دوره یکی از دوره های هدف بسیاری از زبان آموزان است. بسیاری از علاقه مندان به زبان انگلیسی به صورت ترمیک یا فشرده در صدد یادگیری زبان انگلیسی هستند تا بتوانند با دریافت مدرک آیلتس موقعیت های مناسب شغلی و تحصیلی بسزایی را کسب نمایند.
در حقیقت با شرکت در دوره آیلتس  زبان آموزان می توانند مهارت های لازمه خود را تقویت و به رفع اشکال پرداخته و در نهایت خود را برای شرکت در این آزمون مهم آماده سازند. پایان این دوره ها همراه با یک آزمون ماک آیلتس خواهند بود که پس از این آزمون جلسات خصوصی و عمومی ای تحت عنوان رفع اشکال زبان آموزان تدارک دیده می شود و زبان آموزان می توانند با استاد خود به رفع اشکال بپردازند.

– دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی
دوره های تربیت مدرس با عنوان های تی تی سی و تی کی تی، همه ساله برگزار می شود و هدف از برگزاری آن تمرکز بر روی توانایی های مهارتی اساتید و تقویت این مهارت ها است. این دوره شامل آموزش طرح درس، آموزش استفاده از متدهای آموزشی و… است که هر یک زمینه ساز اتفاقات مثبت در آموزش زبان است.

– دوره مکاله زبان های خارجه
دوره مکالمه یک دوره ویژه است که اتفاقا با استقبال بی نظیری از سمت زبان آموزان مواجه گردیده است. این دوره با هدف تقویت مهارت مکالمه زبان های خارجه برگزار و در نهایت به تقویت مهارت هایی از جمله زبان بدن، تلفظ صحیح و… نیز می پردازند.

– دوره های کوتاه مدت زبان 
دوره های کوتاه مدت را می توان به عنوان دوره های ترمیک نیز معرفی نمود که در واقع مسیری ۲ ساله را تعیین و به صورت ترم به ترم زبان را به زبان آموزان آموزش می دهند. دوره های ترمیک نیاز به تعیین سطح دارد و در نهایت سطح مهارت زبان آموزان را پیش از ورود به کلاس های زبان می سنجند.

 

 

تنوع در دوره ها اگرچه نکته مهمی است اما کاملا حضوری بودن دوره ها نیاز به یک برنامه ریزی درست خواهد داشت. در این راستا حضور دوره هایی از جمله دوره راکت انگلیسی و دوره همیاد انگلیسی لازم است تا زبان آموزانی که از موقعیت مکانی درستی برخوردار نیستند بتوانند در هر شهر و یا روستایی و در هر کشوری که اقامت دارند در کنار سایر فارسی زبانان به رویای خود جامعه عمل پوشانده و انگلیسی را آنطور که دوست دارند و با توجه به سبک یادگیری خود بیاموزند. از ویژگی این دو دوره شاید بتوان به موارد زیر اشاره نمود:

۱- دوره راکت انگلیسی

– کاملا غیرحضوری
– دارای ۶۰ جلسه خصوصی آنلاین زبان انگلسی
– دارای ۳۰ جلسه عمومی آنلاین زبان انگلیسی
– برخورداری از اساتید راکت
– دارای پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته
– آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز
– انتخاب زمان و روز کلاس ها با زبان آموز

۲- دوره همیاد انگلیسی

– کاملا غیرحضوری
– به صورت کاملا خصوصی
– انتخاب تعداد جلسات با زبان آموز
– انتخاب زمان و روز کلاس ها با زبان آموز
– انتخاب محتوای آموزشی با زبان آموز
– دارای پشتیبانی آنلاین
– امکان تغییر استاد، تعداد جلسات و زمان کلاس ها
– و…

در صورت تمایل به کسب مشاوره با مشاوران آموزشی ما تماس حاصل نموده و از طریق اینستاگرام یا پشتیبانی سایت اقدام به دریافت مشاوره نمایید و در نهایت پاسخ سوالات خود را بدست بیاورد. این مشاوره شامل انتخاب زبان، آشنایی بهتر و بیشتر با دوره ها و… می باشد که در حقیقت حمایت ما را به صورت تمام وقت در بر خواهد داشت.