دوره جامع مکالمه عربی

آموزش زبان عربی بواسطه سالها تجربه مدرسه ای در ذهن ما تجربه ای نه چندان خوشایند به جا گذاشته است. غالبا تصور ما از آموزش زبان عربی آموزش مکالمه هایی است که موضوع هایی را مد نظر قرار داده اند و با تصویری از یک خانم و آقا با قیافه و ظاهر عربی  همراه شده اند. این مکالمه ها با موضوع های ساده ای مثل احوالپرسی و معرفی شروع می شوند و به موضوع های پیچیده ای مثل مباحث فلسفی آموزشی ختم می شوند. در تمام این مکالمه ها مبحث های قواعدی و ساختاری زبان عربی گنجانده شده است. شما باید با شناخت موضوع ها، واژگان، و ساختارهای این مکالمه ها بتوانید مکالمه های جدید بسازید و با تمرین و تکرار در موضوع های متفاوت مسلط شوید. 

آموزش زبان عربی در دوره جامع مکالمه عربی با آنچه تا کنون در کتاب ها و دوره های آموزشی دیده اید متفاوت است. دوره جامع مکالمه عربی از سیستم آموزش زبان مادری پیروی می کند. در آموزش زبان عربی به شیوه زبان مادری کتاب، موضوع، قواعد، و حفظ کردن لغات وجود ندارد. همانند یادگیری زبان فارسی بدون درگیر شدن در مباحث جزئی زبان عربی می آموزید به عربی صحبت کنید و صحبت کردن عرب زبان ها را درک کنید.

روش آموزش دوره جامع مکالمه عربی دقیقا مشابه دوره جامع مکالمه انگلیسی است. جهت آشنایی بیشتر از این صفحه دیدن کنید.

پشتیبانی و مشاوره: 09333558002

آموزش زبان عربی عراقی

آموزش زبان عربی عراقی با سریال های عراقی به روش زبان مادری دقیقا همان روشی است که می تواند شما را برای یک مسافرت زیارتی، تفریحی، و تجاری آماده کند. تنها با چند هفته تمرین می توانید برای مسافرت کوتاه به عراق آماده شوید و با عرب زبان های عراق به آسانی مکالمه کنید. در صورتی که قصد دارید برای یک مدت طولانی با کشور عراق در ارتباط باشید دوره جامع مکالمه عربی، گویش عراقی را تا انتها تمرین کنید. با دوره جامع مکالمه عربی، گویش عراقی می آموزید چگونه مثل عراقی ها به عربی صحبت کنید و فیلم و سریال های عراقی را متوجه بشوید. 

در گویش عربی عراقی تلفظ صداها و کلمات عربی در بعضی موقعیت ها آنقدر با دیگر لهجه های عربی متفاوت است که برای عرب زبان های دیگر کشورها نیز یک چالش جدی به شمار می رود. 

تنها روش تضمینی آموزش زبان عربی

یادگیری مکالمه زبان عربی برای ما ایرانیان که از دوره متوسطه تحصیلی به اجبار با این زبان آشنا شده ایم و پیش فرض های  آموزشی نا امید کننده برایمان ایجاد شده است یک کابوس است. دوره جامع مکالمه عربی آموزش زبان عربی به روش زبان مادری را ارائه می دهد و با این روش هر کسی در هر سنی می تواند کابوس قواعد عربی را برای همیشه از خود دور کند و مثل عرب زبان ها به عربی صحبت کند بدون اینکه درگیر یادگیری قواعد عربی شود. برای اکثر ایرانیان یادگیری زبان عربی مشروط به یادگیری قواعد عربی است. این باور ترس و وحشتی در زبان آموزان ایجاد کرده که با وجود نیاز و حتی در بعضی موارد علاقه زیاد امیدی به مسلط شدن در زبان عربی ندارند. 

تنها روش تضمینی یادگیری زبان عربی  همان روشی است که میلیاردها دفعه آزمایش شده است و در همه موارد نتیجه بخش بوده است. یادگیری زبان عربی به روش زبان مادری بدون شک بهترین و موفق ترین روش یادگیری زبان عربی است. کودکان عرب زبان در خانواده ای متولد می شوند که هیچ آموزشی از قواعد عربی در آن وجود ندارد و با این وجود همه این کودکان به زبان عربی مسلط شده و به زیبائی به زبان عربی مکالمه می کنند. دوره جامع مکالمه عربی  آموزش زبان به شیوه زبان مادری را به طور کامل برای زبان عربی پیاده می کند. همانند یادگیری زبان  مادری، تنها روش تضمینی آموزش زبان عربی برای همه زبان آموزان در هر رده سنی آموزش زبان عربی به روش زبان مادری است. در دوره جامع مکالمه عربی به همین روش زبان عربی را می آموزید.

آموزش مکالمه زبان عربی

آموزش زبان عربی برای کودکان عرب زبان با مکالمه عربی شروع می شود. مکالمه در هر زبانی اصل زبان است و در یادگیری زبان شرط اصلی صحبت کردن و درک کردن دیگران است. آموزش مکالمه زبان عربی یعنی اینکه بدون درگیر شدن در خواندن و نوشتن، ترجمه کردن، مطالعه قواعد و دستور زبان عربی و همینطور حفظ کردن لغات، با عرب زبان ها ارتباط برقرار کنیم و نیاز هایمان را برآورده کنیم.

آموزش مکالمه زبان عربی در صورتی به نتیجه دلخواه می رسد که بتوانیم مثل عرب زبان ها فیلم و سریال های عربی را بدون زیرنویس درک کنیم، مثل عرب ها به عربی صحبت کنیم، از آهنگ های عربی لذت ببریم و در نهایت بدون نیاز به ترجمه ذهنی منظورمان را به عربی بیان کنیم و از صحبت کردن خودمان لذت ببریم. برای رسیدن به این مرحله از تسلط در زبان عربی آموزش های زیر بسیار موثر و کمک کننده هستند.

آموزش و تقویت مهارت شنیداری یا استماع در زبان عربی

مهارت شنیداری در هر زبانی حساس ترین و کاربردی ترین مهارت است. مهارت شنیداری عربی در دوره جامع مکالمه عربی در گویش های متفاوت با سریال های عربی به نحوی تمرین می شود که شما را همانند کودکان عرب زبان برای هر موقعیتی آماده می کند.

آموزش مکالمه عربی از مبتدی تا پیشرفته

آموزش، پشتیبانی و مشاوره خصوصی از ابتدا تا انتهای دوره

پشتیبانی و مشاوره: 09333558002

دوره جامع و گویش های عربی

یادگیری و آموزش مکالمه عربی بدون در نظر گرفتن گویش های عربی امکان پذیر نیست. مکالمه عربی یعنی صحبت کردن به زبان عربی و امروزه عرب زبان ها هر کدام اهل کشوری هستند که گویشی مخصوص به خود دارد. همه عرب زبان ها به گویش رایج کشور خودشان صحبت می کنند اما برای ارتباط با عرب زبان های کشورهای دیگر صحبت کردن خود را تا حدی که ارتباط برقرار شود تعدیل می کنند. می توان گفت گویش فصیح، گویش زبان مادری هیچ عرب زبانی نیست. عرب ها در هنگام مکالمه با عرب های دیگر سعی می کنند در حد رفع نیاز گویش خود را قابل فهم برای دیگری کنند. آنچه در این موقعیت ها بیشتر در نظر گرفته می شود ملیت مخاطب و گویش هایی مثل عمانی، قطری و سعودی است که می توان گفت برای همه عرب ها تقریبا قابل درک است. در دوره جامع مکالمه عربی گویش عمانی به عنوان یک گویش قابل درک برای همه عرب ها و تقریبا استاندارد آموزش داده می شود. گویش عراقی به دلیل همسایگی ایران با عراق برای ما بسیار حائز اهمیت است. مکالمه عربی با گویش عراقی یکی از گویش های آموزش داده شده در دوره جامع مکالمه عربی است. گویش فصیح با هدف آشنایی زبان آموزانی که هدف های  مرتبط با این گویش دارند نیز در دوره جامع وجود دارد.

آموزش لهجه و تلفظ زبان عربی

آموزش لهجه و تلفظ عربی در دوره جامع مکالمه به صورت یک اصل پایدار از ابتدای دوره تا انتها وجود دارد. مکالمه زبان عربی با داشتن لهجه و تلفظ صحیح بسیار موفق تر از لهجه و تلفظ ضعیف است. در مکالمه عربی موفق اولین کسی که باید لهجه و تلفظ گوینده را دوست داشته باشد خود شما هستید. در صورتی که لهجه و تلفظ عربی خود را دوست داشته باشید با آرامش به فهمیدن دیگران و بیان کردن منظورتان می پردازید. دومین تاثیر لهجه و تلفظ صحیح در درک شخص مخاطب شماست. کسی که به صحبت های شما گوش می دهد فقط زمانی قادر است منظور شما را به خوبی متوجه شود که لهجه و تلفظ شما صحیح باشد و با آنچه در زبان عربی رایج است فاصله زیادی نداشته باشد.

سومین دلیل برای یادگیری زبان عربی با لهجه و تلفظ صحیح تاثیر آن بر مهارت شنیداری شماست. فقط با داشتن لهجه و تلفظ صحیح عربی می توانید مهارت شنیداری قوی داشته باشید و عرب زبان ها را در مکالمه های رو در رو یا در فیلم و سریال های عربی متوجه بشوید. یادگیری و آموزش لهجه و تلفظ صحیح عربی در یادگیری زبان عربی یک باید است. برای آشنایی بیشتر با این موضوع مقاله زیر را مطالعه کنید.

آموزش لهجه و تلفظ عربی به روش زبان مادری

ویژگی های بهترین روش آموزش زبان عربی

آموزش زبان عربی به صورت خصوصی

آموزش خصوصی زبان عربی با کلاس های خصوصی عربی آموزشگاهی متفاوت است. در دوره جامع مکالمه عربی هر زبان آموز برنامه آموزشی فردی، پیشرفت و رشد منحصر به فرد، و یادگیری با سرعت مورد نیاز را تجربه می کند.

بهترین پکیج آموزش مکالمه عربی

مکالمه های روزمره عربی

برای ایجاد ارتباط با عرب زبان ها باید بتوانید با آنها به شیوه خودشان صحبت کنید و از سبک زندگی، علایق و سلایق، آداب و رسوم، و عادت های زبانی آنها مطلع باشید. مطمئنا بهترین روش برای یادگیری مکالمه های روزمره عربی زندگی کردن با عرب زبان ها است. آموزش مکالمه عربی در دوره جامع با سریال های درام خانوادگی عربی صورت می گیرد. این روش نزدیکترین حالت ممکن به زندگی کردن با عرب زبان ها است.

داستان دوره جامع مکالمه عربی

تولید دوره جامع مکالمه عربی از اولین کلاس آموزشی زبان عربی در سال 1388 در موسسه من شروع شد.

آموزش، پشتیبانی و مشاوره خصوصی از ابتدا تا انتهای دوره

پشتیبانی و مشاوره: 09333558002

در دوره جامع چه می آموزیم؟

American

آموزش لحن و لهجه عربی

صحبت کردن به زبان عربی با لهجه و لحن صحیح رویای هر زبان آموز عربی است.

Speaking

تسلط در مکالمه عربی مثل زبان مادری

بدون اینکه در ذهن ترجمه کنید جمله ببندید و از مکالمه فصیح و روان خود لذت ببرید.

Ear

تسلط در مهارت شنیداری زبان عربی

فیلم ها و سریال های عربی مورد علاقه خود را بدون زیرنویس ببینید و لذت ببرید.

Language

آموزش تلفظ صحیح صداهای عربی

صداها و کلمات عربی را همانند کسانی که زبان مادری شان عربی است ادا کنید.

Library

آموزش اصطلاحات و عبارت های محاوره ای عربی

از ضرب المثل ها و اصطلاحات جذاب در مکالمه های خود استفاده کنید.

Atom

آموزش جمله های پیچیده زبان عربی

پیچیده ترین ساختارهای عربی را در مکالمه های خود استفاده کنید.

Book Apple

آموزش عادات و رسوم عربی

عادت های صحیح و رفتار زبانی مرسوم پیش نیاز مکالمه پیشرفته زبان عربی است.

Theatre

آموزش مهارت های غیر زبانی

با آداب و رسوم، مسائل فرهنگی و اخلاقی عرب زبان ها آشنا شوید.

Brain

قواعد زبان عربی را ناخودآگاه کنید

تمام قواعد زبان عربی را بدون مطالعه قواعد بیاموزید و در مکالمه خود استفاده کنید.

Test

3 گویش عمانی، عراقی و فصیح را بیاموزید

با تسلط به گویش های مختلف عربی به آسانی با عرب زبان ها مکالمه کنید.

Theatre

3 گویش عربی

با بیش از 120 جلسه آموزش کاربردی و تکنیک های متفاوت مکالمه عربی در 3 گویش رایج عربی را بیاموزید.

video

آپدیت رایگان

با ثبت نام در دوره جامع تمام آپدیت ها را بدون پرداخت هزینه دریافت می کنید و دسترسی مادام العمر دارید.

customer service

پشتیبانی واقعی

با ثبت‌نام در این دوره به مدت یک‌سال از آموزش و پشتیبانی اختصاصی و نامحدود دوره بهره مند شوید.

ARE IGprofile 100

احمدرضا ابراهیمی

سرفصل‌های گویش عمانی

lamp
فصل 1: آموزش تلفظ عربی، ادا کردن صحیح صداهای عربی و مکالمه های پایه عربی

در اولین فصل دوره جامع مکالمه عربی، گویش عمانی با یک سریال عمانی آشنا می شوید. اولین فصل دوره جامع مکالمه عربی، گویش عمانی شما را در حد یک مسافرت به عمان آماده می سازد. تمرین صحیح مطالب و محتوای این فصل نگرش شما را به زبان عربی و یادگیری مکالمه عربی متغییر خواهد کرد.

جلسه 1: آموزش سلام و احوالپرسی های عربی

در اولین جلسه دوره جامع مکالمه عربی، گویش عمانی به غیر از عبارت های مربوط به خوش و بش های عربی با جمله هایی از سریال آشنا می شوید که زمینه تمرین و صحبت کردن به عربی در چند موقعیت را برای شما باز می کند.

Speaking
فصل 2: آموزش تلفظ صحیح و لحن و لهجه عمانی در کلمات و جملات عربی

Brain
فصل 3: آموزش صحبت کردن به زبان عربی بدون ترجمه کردن

Graduation Cap
فصل 4: آموزش ناخودآگاه کردن لهجه و تلفظ زبان عربی

Theatre
فصل 5: آموزش مکالمه زبان عربی، ناگفته ها: بررسی موقعیت ها و پیش بینی گفته ها

Teaching
فصل 6: آموزش عبارت ها و اصطلاحات پیچیده و تحلیل مکالمه های عربی

سرفصل‌های گویش عراقی

lamp
فصل 1: آموزش تلفظ عربی، ادا کردن صحیح صداهای عربی و مکالمه های پایه عربی

در اولین فصل دوره جامع مکالمه عربی، گویش عراقی با سریال بنات صالح آشنا می شوید. با تمرین های این فصل از دوره جامع برای یک زیارت یا مسافرت به کشور عراق آماده می شوید.

جلسه 1: آموزش سلام و احوالپرسی های عراقی

Speaking
فصل 2: آموزش تلفظ صحیح و لحن و لهجه عمانی در کلمات و جملات عربی

Brain
فصل 3: آموزش صحبت کردن به زبان عربی بدون ترجمه کردن

Graduation Cap
فصل 4: آموزش ناخودآگاه کردن لهجه و تلفظ زبان عربی

Theatre
فصل 5: آموزش مکالمه زبان عربی، ناگفته ها: بررسی موقعیت ها و پیش بینی گفته ها

Teaching
فصل 6: آموزش عبارت ها و اصطلاحات پیچیده و تحلیل مکالمه های عربی

15,780,000 تومان

قبل از خرید دوره مقاله های زیر را مطالعه کنید

Test
خلاصه ای از آنچه در این مقاله می خوانید

آموزش مکالمه عربی سالهای زیادی است که مورد توجه مدرسین زبان عربی و همینطور علاقه مندان یادگیری زبان عربی است. متاسفانه با اینکه همه طرفدار یادگیری و آموزش مکالمه عربی هستند آنچه در واقعیت اتفاق می افتد بیشتر به آموزش قواعد عربی شبیه است تا آموزش مکالمه عربی. در این مقاله به جزئیات این مشکل جدی می پردازیم و راهکارهای مدیریت کردن این مشکل را بررسی می کنیم.

15,780,000 تومان

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.