موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی، با مدیریت احمدرضا ابراهیمی بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه آموزش زبان های مختلفی همچون عربی، انگلیسی، اسپانیایی، ترکی استانبولی، روسی، فرانسه، چینی و … این روزها با اجرای گام عملی طرح راکت خود برای ۸ زبان زنده دنیا سر و صدای زیادی را در زمینه آموزش زبان برپا کرده است.

IELTS7 Banner 01 8

طرح راکت

طرح راکت که مدت هاست با برنامه ریزی و تحقیقات شبانه روزی استاد ابراهیمی در نحوه اجرا و طرح درس، به اجرا در آمده است، موفقیت های زیادی را در زمینه آموزش زبان در سراسر جهان کسب نموده است. همچنین زبان آموزان زیادی هم اکنون مشغول یادگیری زبان در این دوره کوتاه مدت و فشرده در زبان های مختلف هستند. این دوره کوتاه مدت و فشرده زبان هدف را طی ۵۰ روز به شما می آموزد. از ویژگی های این دوره پشتیبانی آنلاین خارج از بازه زمانی کلاس است و همینطور روز و ساعت به انتخاب زبان آموز تنظیم می شود. این دوره دارای ۵۰ جلسه کلاس آنلاین است. دسترسی آسان از تمامی نقاط جهان یکی از نقاط قوت این روش به شمار می آید.

 

اساتید مجرب

در  موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی همیشه تلاش ما بر این بوده که بتوانیم با بکارگیری از اساتیدی با سطح زبانی قوی و با تجربه در زمینه تخصصی آموزش آنلاین زبان  رضایت زبان آموزان خود را کسب کرده و در طولانی مدت محبوبیت این سبک را به عنوان یک روش نوین افزایش داده است.
اساتید علاقه مند به اجرای طرح راکت نیز تحت نظر استاد ابراهیمی آموزش دیده و پس از گذراندن دوره های افزایش کیفیت متعدد به عنوان اساتید این دوره مشغول به تدریس زبان به صورت آنلاین می شوند..

آموزش زبان های خارجه
اجرای سبک راکت در حال حاضر در قالب ۸ زبان زنده دنیا برای علاقه مندان قابل دسترسی است. در این دوره ابتدا هدف شما از یادگیری زبان موردبررسی قرار گرفته و سپس با توجه به میزان مطالعه شما در روز و بازه زمانی که برای رسیدن به هدف برای خود در نظر گرفته اید،  یک برنامه ریزی جامع و دقیق به شما ارائه داده می شود.
این عملکرد باعث شده افرادی که به هر دلیل مثلا دریافت ویزا یا کسب اقامت نیاز مبرم به آموزش زبان دارند، این روش را مورد اقبال قرار دهند.

 

سیستم آموزشی رامیت

سیستم آموزشی رامیت با هدف تلاش در زمینه یادگیری و آموزش بهتر، از سال ۱۳۸۷ با تاسیس آکادمی بهین دانش شروع به کار نمود و در سال ۱۳۹۸ با تغییر کاربری به ادامه مسیر در سبک کلاس های حضوری به آموزش زبان ناکارآمد پایان داد. رامیت با بهره گیری از علوم قدیم و جدید و تجربه آموزش، همواره تاکید بر شناخت روند یادگیری و ایجاد تفاوت موثر در نتیجه آموزش داشته است. تئوری انتخاب، روانشناسی کنترل درونی، علوم اعصاب یا نوروساینس و ذهنیت رشد، تاکیدی بر نیازجامعه امروزبه سیستم آموزشی رامیت است. رامیت پس از تحلیل و تجربه روش های آموزشی موجود، فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۹۸ با هدف ایجاد آموزشگاه ها، مدارس و دانشگاه های کارآمدتر آغاز نمود. و همواره تلاش نمونده است تا دغدغه ها و نیازهای روز فرزندان ایران عزیزمان را بشناسد و از زبان خود آنها، با جامعه علمی و آموزشی و فرهنگی ما سخن بگوید.
ما تلاش کرده ایم که آموزش زبان را با استفاده از سیستم آموزشی رامیت برای کودکان و جوانان خود شیرین تر کرده و در آنها ایجاد انگیزه کنیم.

 

راه های تماس با ما

پیشروی طبق یک شیوه نوین ممکن است همواره مارا با این سوال مواجه کند که آیا این روش می تواند به اندازه روش های سنتی مثمر ثمر واقع شود؟ پاسخ ما به این سوال منفی است. چرا که در صورت کارآمد بودن روش های سنتی هرگز آماری از افراد ناکام در آموزش زبان دیده نمی شد. واقع بینی در تصمیم گیری به ما کمک زیادی می کند. از رویی به این نتیجه می رسیم که در صورت مفید بودن سبک فعلی احساس نیاز به سبک جدید دیده نمی شد؛ و از سویی دیگر طبعا هر روش نوین با شناخت بیشتر و دید علمی وسیع تری نسبت به مسائلی همچون عصب شناسی، روانشناسی و … تعریف شده است و طبعا اثر بخشی بیشتری خواهد داشت. شما عزیزان برای اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های آموزش زبان  احمدرضا ابراهیمی، می توانید با مشاورین ما از طریق وارد کردن اطلاعات در فرم زیر  و یا تماس با ما در ارتباط باشید.