یادگیری زبان -روش های یادگیری زبان

آموزشگاه زبان بهین دانش تحت مدیریت احمدرضا ابراهیمی، با بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه آموزش زبان انگلیسی، آموزش آلمانی، آموزش ترکی استانبولی و همینطور یادگیری زبان عربی، یادگیری روسی و یادگیری اسپانیایی، این روزها با اجرای طرح راکت زبان انگلیسی خود سر و صدای زیادی را در زمینه آموزش زبان برپا کرده است.

طرح راکت زبان انگلیسی
طرح راکت که مدت هاست با برنامه ریزی و تحقیقات شبانه روزی استاد ابراهیمی در نحوه اجرا و طرح درس، به اجرا در آمده است، موفقیت های زیادی را در زمینه آموزش زبان اصفهان کسب نموده است. و زبان آموزان زیادی هم اکنون مشغول یادگیری زبان در این دوره کوتاه مدت و فشرده زبان انگلیسی هستند. این دوره کوتاه مدت و فشرده زبان، انگلیسی را تنها در ۵۰ روز به شما می آموزد. از ویژگی های این دوره پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته است و همینطور انتخاب روز و ساعت با خوده زبان آموز است. این دوره دارای ۳۰ جلسه عمومی ۲ ساعته و ۶۰ جلسه خصوصی ۲ ساعته نیز می باشد.

استادان مجرب
در آکادمی زبان بهین دانش همیشه تلاش ما بر این بوده که بتوانیم با بکارگیری از اساتید با تجربه در زمینه تخصصی آموزش زبان به نونهالان، کودکان و بزرگسالان، رضایت زبان آموزان خود را کسب کرده و در طولانی مدت ما را به عنوان بهترین آموزشگاه زبان به خاطر داشته باشند.
اساتید علاقه مند ما به اجرای طرح راکت نیز تحت نظر استاد ابراهیمی آموزش دیده و تعدادی از آنها در حال حاضر به عنوان اساتید این دوره مشغول به تدریس زبان در اصفهان هستند.

آموزش زبان های خارجه
ما در آکادمی زبان بهین دانش دوره آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان ترکی استانبولی، آموزش زبان آلمانی، آموزش زبان اسپانیایی، آموزش زبان عربی و همینطور آموزش زبان روسی را به زبان آموزان خود برگزار کرده و همه دوره ها داری پشتیبانی آنلاین توسط اساتید مربوط به هر دوره هستند.

سیستم آموزشی رامیت
سیستم آموزشی رامیت احمدرضا ابراهیمی با هدف تلاش در زمینه یادگیری و آموزش بهتر، از سال ۱۳۸۷ با تاسیس آکادمی بهین دانش شروع به کار نمود. رامیت با بهره گیری از علوم قدیم و جدید و تجربه آموزش، همواره تاکید بر شناخت روند یادگیری و ایجاد تفاوت موثر در نتیجه آموزش داشته است. تئوری انتخاب، روانشناسی کنترل درونی، علوم اعصاب یا نوروساینس و ذهنیت رشد، تاکیدی بر نیازجامعه امروزبه سیستم آموزشی رامیت است. رامیت پس از تحلیل و تجربه روش های آموزشی موجود، فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۹۸ با هدف ایجاد آموزشگاه ها، مدارس و دانشگاه های کارآمدتر آغاز نمود. و همواره تلاش نمونده است تا دغدغه ها و نیازهای روز فرزندان ایران عزیزمان را بشناسد و از زبان خود آنها، با جامعه علمی و آموزشی و فرهنگی ما سخن بگوید.
ما تلاش کرده ایم که آموزش زبان را با استفاده از سیستم آموزشی رامیت برای کودکان و جوانان خود شیرین تر کرده و در آنها ایجاد انگیزه کنیم.

راه های تماس با ما
شما عزیزان برای اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های آموزش زبان  احمدرضا ابراهیمی، می توانید با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید. نیروهای ما در هر سه شعبه از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب آماده پاسخگویی به شما عزیزان خواهند بود.
۱.شعبه مرکزی( خیابان توحید) : ۳۶۲۸۴۸۹۴ ـ ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲
۲.شعبه غرب ( شهرابریشم) واحد پسرانه : ۳۷۴۴۵۰۰۱ ـ ۳۷۴۴۵۰۰۷
۳.شعبه غرب ( شهر ابریشم) واحد دخترانه: ۳۷۴۴۵۰۰۳ ـ ۳۷۴۴۷۲۸۴

مقالات مرتبط - آموزش زبان

ثبت نام در دوره آموزش زبان


توضیحات برای عکس ثبت نشده توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
تمامی حقوق مادی و معنوی این تارنما متعلق به احمدرضا ابراهیمی می‌باشد.