برای آشنایی با دوره جامع مکالمه انگلیسی روی تصویر زیر کلیک کن !

IELTS7 Banner 01 8 سرگرمی به انگلیسی,سرگرمی به زبان انگلیسی

برخی از کلمات بیشتر از سایر کلمات برای کودکان استفاده می شود. یکی از پرکاربردترین کلمات سرگرمی می باشد. همین خود دلیلی شد که به بررسی دقیق تر و بیشتر کلمه سرگرمی به انگلیسی بپردازیم. از این کلمه بیشتر برای کودکان هنگام آموزش زبان انگلیسی استفاده می شود. امروزه برای یادگیری بهتر زبان انگلیسی کودکان از سرگرمی های متنوعی استفاده می کنند. در ادامه برای آشنایی بیشتر شما عزیزان به معرفی لغات زبان انگلیسی که مترادف با این کلمه هستند، می پردازیم.

 

سرگرمی به انگلیسی:

سرگرمی فعالیتی است که شما از انجام دادن آن لذت می برید. و حتی شامل دیدن یک برنامه تلویزیونی یا حل یک جدول نیز می شود. سرگرمی به زبان انگلیسی با کلماتی همچون عبارات زیر ترجمه می شود:

Occupation

Delectation

  Fun

  Entertainment

  Hobby

  Game

  Amusement

 Avocation

  Recreation

Diversion

  Pursuit

  Pastime

نکته : همانطور که می دانیم کلمه occupation را بیشتر به عنوان شغل و هم معنی کلمه job می دانیم اما این کلمه به معنی سرگرمی نیز به کار برده می شود.

برای یادگیری کاربرد دقیق تر این کلمه به جملات زیر دقت کنید :

.My hobby is to listen to music
سرگرمی من گوش سپردن به موسیقی است.

.favorite pastim

سرگرمی مورد علاقم.

Men need their hobbie
مردها به سرگرمی نیاز دارن.

.your fanny is uncann
سرگرمی تو غیر طبیعیه.

Children need their hobbies
کودکان به سرگرمی نیاز دارند.

My hobby is to listen to music
سرگرمی من گوش دادن به موسیقی است.

?What do you like doing in your spare time
شما دوست دارید در اوقات فراغت خود چه کاری را بکنید؟

.I like walking
دوست دارم پیاده روی کنم.

.I like going out
من بیرون رفتن رو دوست دارم.

.I’m interested in photography
من به عکاسی علاقه دارم.

.I’m interested in language
من به زبان علاقه دارم.

معنی وسیله سرگرمی به انگلیسی :

amusement
toy

این موضوع، موضوع خوبی است تا ما کمی درباره انتخاب سرگرمی هایمان با هم صحبت کنیم. بهترین روش آموزش زبان، هم مسیر کردن آموزش با سرگرمی و علایق شماست. نمی دانیم شما به چه چیزی علاقه مند هستید اما می دانیم که بهترین کار این است که علایق خود را بشناسید و مسیر یادگیریتان را با آن یکی کنید. برای مثال اگر شما عاشق آشپزی کردن هستید بهتر است کتاب های آشپزی به زبان اصلی را خریداری کنید و یا در حین آشپزی از لغات و جملاتی که نیاز دارید به زبان انگلیسی استفاده کنید. در این مسیر رشد، ما به شما سایت احمدرضا ابراهیمی را معرفی می کنیم. این موسسه دوره های خصوصی و آنلاین راکت زبان انگلیسی را برگزار می کند. این دوره ها توسط اساتید مجرب و حرفه ای به صورت 50 جلسه و یا 50 روزه برگزار می شوند. یکی از مهم ترین ویژگی این دوره ها این است که زبان آموزان در هر زمان و مکانی می توانند به آموزش و یادگیری بپردازند. دوره های راکت علاوه بر آموزش زبان به شما عزیزان باعث افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس در شما می شوند. دوره های راکت علاوه بر زبان انگلیسی برای زبان های دیگری از جمله : زبان آلمانی، چینی، فرانسه، اسپانیایی، عربی، ترکی و…. ایجاد شده است. برای راحتی شما بزرگواران داخل سایت مقالات متنوعی جهت آموزش شما عزیزان نوشته شده است این مقالات شامل :گرامر used to در زبان انگلیسی، ساعت در زبان انگلیسی، صفات ملکی در زبان انگلیسی، بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی، درس خواندن به انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی به روش زبان مادری، نوشتن ایمیل به زبان انگلیسی، آزمون تولیمو و…. می باشد. برای کسب اطلاعات و راهنمایی بیشتر به تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه بپردازید و یا می توانید به بخش پشتیبان سایت مراجعه کنید.