IELTS7 Banner 01 8
بهترین روش یادگیری زبان چینی پیست؟ این یک سؤال گسترده است که پاسخ صحیحی ندارد، اما تعدادی از راه حل های بالقوه بسته سبک یادگیری شما برای شروع یادگیری زبان چینی در ادامه ی مقاله توضیح داده شده است.
ما انسان ها با یکدیگر متفاوت هستم. برخی از مردم، چینی را فقط با به خاطر سپردن کاراکترها یاد می گیرند، برخی دیگر دوست دارند شخصیت ها را تجزیه کنند و تاریخ و فرهنگ هایشان را کشف کنند، در حالی که بعضی دیگر ترجیح می دهند در متن یک کتاب قدیمی گیر نیفتند.
برخی از نکات در مورد بهترین روش یادگیری چینی به شرح زیر است:

 

با مردم چین دوست شوید. بهترین راه برای یادگیری چینی، دوستان چینی است، پس دوستان چینی پیدا کنید. این یک روش درخشان برای گسترش افق های شما است، نه تنها باعث یادگیری زبان چینی می شود، بلکه مسبب آشنایی شما با فرهنگ پین می شود. یا این روش شما حتی نمی دانید، دارید زبان جدیدی یاد می گیرید و واقعا سرگرم کننده است.
مردم چین مهمان دوست هستند، اگر به این کشور مسافرت کردید، قدم زدن اتفاقی با یک فرد بومی می تواند تجربه ی مفیدی باشد یا اینکه با دوست چینی تان به رستوران، کافه یا پارک بروید، حتی می توانید با یک خانواده چینی زندگی کنید و دوستی های طولانی مدت برقرار کنید.حتی می توانید از حضور خود در مترو یا هر وسیله ی نقلیه دیگر استفاده کنید و با دیگران ارتباط برقرار کنید.

 

یک قدم جلوتر بروید و خود را در رابطه با یک شریک چینی قرار دهید! این یک روش خارق العاده برای آشنایی با چین و فرهنگ آنجاست، اگر واقعا مایل هستید از این مسیر پیروی کنید باید بدانید هرچه همسرتان به زبان شما کمتر صحبت کند، بیشتر چینی یاد خواهید گرفت، البته شریک زندگی شما کمی فارسی صحبت خواهد کرد. بدیهی است که احتمالا شما شریک زندگی خود را بر اساس این معیارها انتخاب نخواهید کرد اما این به نفع مهارتهای چینی شما خواهد بود، اگر همه چیز بین شما خوب پیش برود.

مطالعه را فراموش نکنید. بیایید با مطالعه روبرو شویم، ما روزگار و سنی قرار داریم که همه چیز با لمس نوک انگشتان مان، قابل دسترسی است. آزادی برای کسب دانش در تلفن شما بسیار ارزشمند است و باید از آن استفاده کرد، حتی اگر ۵ دقیقه برای آموزش خود وقت بگذارید هم مفید خواهد بود، هرچند با توجه به هدفتان باید قدم بردارید و زمان بگذارید.
تلفن ها و وسایل هوشمند به ما امکان می دهد به روش جدیدی مطالعه کنیم، برنامه های بسیاری وجود دارد که می توانید برای یادگیری زبان چینی از آن ها استفاده کنید. ما نیز مرتبا آموزش یادگیری چینی مفیدی را از طریق وبسایت و صفحه ی اینستاگرام، آپلود می کنیم و با شما به اشتراک می گذاریم. همچنین اپلیکیشن ARE که مختص زبان آموزان موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی است، حاوی ویدئو های آموزشی چینی متنوعی می باشد.

 

آموزش را جدی بگیرید! اگر شما در یک برنامه دقیق قرار دارید، اجازه دهید به یک سطح مشخصی از یادگیری زبان چینی برسید. به نظر من شرکت در کلاس های آموزش زبان چینی بهترین روش یادگیری است چرا که شما از درست بودن هر آنچه یاد می آموزید، مطمئن هستید و این امر سرعت شما را افزایش می دهد و از زمانی که برای روش های خود آموز و یادگیری با آزمون و خطا می گذاشتید، می کاهد.
شما حتما می دانید از فیلم ها، آهنگ ها می توان برای یادگیری زبان استفاده کرد اما اگر استمرار نداشته باشید و روش درست استفاده از این مکمل های آموزشی را ندانید به هدفتان نخواهید رسید.
ما در موسسه ی آموزش زبان احمدرضا ابرهیمی با آموزش آنلاین و خصوصی به روش رامیت و برگزاری دوره های راکت و همیاد، شرایطی را برای زبان آموزان فراهم کرده ایم که بر اساس دانش به روز و روش های نوین به یادگیری زبان چینی بپردازند.

 

دوره های آموزش آنلاین زبان چینی در ۵۰ روز با عنوان راکت و دوره های همیاد از اپلیکیشن ARE برخوردار هستند. این اپ امکان برگزاری کلاس های مجازی با کیفیت را دارد و شما نگرانی از بابت قطع شدن صدا و تصویر ندارید، همچنین حاوی ویدیو های آموزشی بسیاری است و به شما امکان چت کردن با دوستان و استادتان را می دهد تا بتوانید مهارت مکالمه ی خود را تقویت کنید. دیگر اپلیکیشن مختص به این دوره ها، اپ بهین دانش زبان آموزان است که برای ارائه ی نتایج آزمون ها، تمرین ها و نمراتتان است.
دوره های راکت در ۵۰ روز به صورت فشرده و با پشتیبانی ۲۴ ساعته استاد برگزار می شوند، اگر شما روزانه حداقل دو ساعت تمرین کنید به سطح دلخواهتان در زبان چینی می رسید.
دوره های آموزش آنلاین زبان چینی تحت عنوان همیاد به انتخاب شما در ۵ جلسه، ۱۰ جلسه، ۱۵ جلسه یا بیشتر برگزار می شوند. در این دوره ها شما در انتخاب استاد، روز و ساعت برگزاری کلاس و سبک آموزشی نیز دخیل هستید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر برای ثبت نام، فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و مشاوره های لازم را ارائه دهند. شما می توانید از طریق تماس با شماره ی ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲یا بخش پشتیبانی سایت همچنین دنبال کردن صفحه ی اینستاگرام زبان احمدرضا ابراهیمی با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید، آن ها به صورت ۲۴ ساعته آنلاین و پاسخگوی شما هستند.