IELTS7 Banner 01 8

آموزش زبان کره ای برای مهاجرت موضوعی جذاب، وسوسه کننده و مهیج برای تمامی افراد علاقه مند به زبان کره ای خواهد بود. بسیاری برای مهاجرت و یا تحصیل به کشور کره سفر می کنند و این موضوع بالطبع می تواند از کاربردی ترین موضوعاتی باشد که در مسیر یادگیری می توان به آن برخورد نمود.
ما در این مقاله تلاش داریم تا با پرداختن به این موضوع به شکل ویژه، تمامی مواردی را که در یک سفر کاری و مهاجرتی به کار می آیند را ارائه دهیم تا این موضوعات زمینه ساز آگاهی بخشیدن در سفر و مهاجرت تمامی فارسی زبانان باشند. مهاجرت آسان به کشور کره از طریق چند روش میسر خواهد شد که یکی از این روش ها در واقع آشنایی مهاجرین به زبان کره ای و فرهنگ دو کشور کره جنوبی و شمالی خواهد بود.
این روزها به دلیل استقبال بسیاری که برای مهاجرت در کشورهای کره از جمله کره جنوبی می شود، موسسات برآن شدند تا با آموزش صحیح زبان کره ای و مشاوره های لازمه در جهت اقامت و مهاجرت به این افراد، اتفاقات مثبتی را رقم بزنند. در واقع آموزش ها تنها به آموزش زبان کره ای ختم نمی شوند و این آموزش ها در برگیرنده تمامی موارد مهاجرتی خواهند بود.

 

مهاجرت نیاز به یک سری اقدامات دارد که از مهم ترین آن یادگیری زبان است و در مراحل بعد تعیین هدف برای موضوع سفر مهم واقع خوهد شد.
امروزه مهاجرت به کره از طریق پرداختن به مسائل مهمی از جمله تحصیل، ایجاد کسب و کار و… مسیری راحت تر را به خود خواهد گرفت که ما در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. البته نباید فراموش کنیم که کره از دو کشور کاملا مجزا تشکیل شده است که هر یک شرایط سخت گیرانه خود را در زمینه اقامت خواهند داشت اما چون تمایل افراد برای مهاجرت به کشور کره جنوبی به مراتب بیشتر است، در این مقاله به شرایط اقامتی و مهاجرتی در کشور کره جنوبی خواهیم پرداخت.

 

روش های مهاجرت به کشور کره جنوبی!

۱- مهاجرت از طریق کار و ایجاد کسب و کار
این نوع مهاجرت برای افراد مسلط به زبان انگلیسی می تواند یک برگ برنده باشد چرا که تدریس زبان انگلیسی از جمله کارهایی است که در این کشور و با استقبال بی نظیری روبرو می گردد و وزارت دادگستری کشور کره جنوبی که وظیفه سیاست های مهاجرتی را در راستای کار خود دارد، از این نوع مهاجرت حمایت بسزایی می کند.
البته که نباید فراموش کرد که برای ایجاد کسب و کار بدین شکل، شما ابتدا می توانید ویزای کوتاه مدت این کشور را ازآن خود نمایید و در صورت موفقیت در این زمینه و همچنین زمینه های تحقیقاتی_علمی، براحتی می توانید اقامت دائم کشور کره جنوبی را شامل حال خود نمایید.

 

۲- مهاجرت از طریق تحصیل
برای این شکل مهاجرت شما نیاز به تسلط داشتن به زبان های کره ای و انگلیسی دارید و می توانید براحتی برای تحصیل در تمامی مقاطع، پذیرش این کشور را از آن خود نمایید. خوشبختانه هزینه تحصیل در کشور کره چیزی معادل ۵ تا ۶ هزار دلار است که هزینه سنگینی را برای متقاضیان بدین شکل به همراه نخواهد داشت که این موضوع مزیت مهاجرت به این طریق است.

۳- مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در کشور کره
بسیاری از کارشناسان اقتصادی حداقل هزینه سرمایه گزاری در کشور کره جنوبی را چیزی معادل ۲۷۰ دلار تخمین زده اند که می تواند شروع خوبی را به همراه داشته باشد. البته که برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت یا ایجاد کارآفرینی باید توجه داشت که نباید کار یا فعالیت شما با قوانین کشور کره جنوبی مغایرت داشته باشد و در صورت توجه به این موضوع می توانید براحتی مهاجرتی آسان را رقم بزنید. روش های مهاجرتی دیگری از جمله پناهندگی و ازدواج نیز وجود دارند که شرایط ویژه خود را به همراه خواهند داشت. در صورتی که یکی از این شرایط را دارید، تا پایان این مقاله با ما همراه شوید تا در جهت مهاجرت آسانتر شما را با موضوعات مهم در مکالمات و گفتگوهای پیش بینی شده آشنا نماییم.

 

جملات پرکاربرد کره ای با تلفظ فارسی شاید اولین قدمی باشد که می توانید به یادگیری آنها بپردازید و مقدمات اولیه در جهت مهاجرت را برای خود و عزیزانتان فراهم نمایید.

안녕하세요  (آنی یا سایو)  سلام
반갑습니다  (بان گاپ سوپ نی دا) از دیدن شما خوشبختم
어떻게 지내세요?  (او داکه جی نه سِ یو؟) جالتون چطوره؟
잘 지내요  (جال جی نه یو)  خوبم
안녕히 계세요 (آن نی یانگ هی گِ سِ یو)  مراقب خودت باش.
안녕히 가세요 (آن نی یانگ هی گِ سِ یو) سلامت باشید.
안녕  (آن نی یانگ)  خدانگهدار.
감사합니다  (گام سا هام نی دا) مچکرم
실례합니다 (شیل لِه هاپ نی دا)  من را ببخشید.
죄송합니다  (جو سونگ هاپ نی دا) عذرخواهی می کنم.
제 이름은 _____  (جِه ای رِ یوم اون ….) اسم من… است.
길을 잃었어요  (گیل ئِا ایل یوت سو یو) گم شده ام.
잘 모르겠네요  (جال مو رِ یو گِت نِ یو) متوجه نمی شوم.
한국말 잘 못해요  (هان گاک مال جال موهت هِه یو) خیلی کره ای نمی دانم.
영어 할 수 있어요?  (یانگ یوه هال سو ایت سو یو؟) می توانید انگلیسی صحبت کنید؟
_____ 로 가주세요  ( ای روه گاه جو سِ یو) لطفا من را به… ببرید.
어디예요 (یوه دی اِه یو؟) کجا است؟

 

در صورتی که علاقه مند به مهاجرت به یکی از کشورهای آسیایی هستید و یا قصد ادامه تحصیل یا ایجاد کسب و کار در این کشورها را دارید، کشور کره یکی از بهترین گزینه های ممکن هست که می تواند زمینه ساز تحولات مثبت بسیاری در زندگی شما باشد. اما قطعا تنها قصد مهاجرت نمی تواند همه آن چیزی باشد که نیاز است و همانطور که گفتیم یادگیری زبان کره ای می تواند مسیری هموار و روشن تر را برای شما رقم بزند.
در موسسه احمدرضا ابراهیمی برای این منظور و جهت سرعت بخشیدن به یادگیری افرادی که زمان اندکی در دست دارند، دوره راکت زبان کره ای را طراحی نموده اند که امروزه از برجسته ترین دوره های آموزش زبان کره ای در کوتاه مدت است و دلیل پررنگ بودن آن در میان سایر دوره ها، آموزش آنلاین زبان کره ای برای تمامی فارسی زبانان، آموزش نامحدود زبان در طی ۵۰ جلسه، آموزش زبان کره ای در ۵۰ روز و… است که با همراهی و پشتیبانی ۲۴ ساعته شکلی درخشان از آموزش فوق فشرده زبان کره ای را به علاقه مندان معرفی نموده است.
این دوره در کنار دوره های همیاد کره ای، با پشتیبانی آنلاین و بهره گیری از اساتید چندزبانه و همچنین مبتنی بر سیستم آموزشی رامیت، سرعت و کیفیت را در کنار هم رقم زده اند و زبان آموزان می توانند آموزش را بر حسب سبک یادگیری خود بدست بیاورند. در صورت تمایل به کسب مشاوره و آگاهی تکمیلی تر در زمینه دوره های ارائه شده در موسسه احمدرضا ابراهیمی، با ما از طریق پشتیبانی سایت و یا تکمیل بخش زیر ارتباط حاصل نمایید. ما به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما عزیزان هستیم.