آموزش آنلاین زبان انگلیسی به صورت رایگان می تواند عمده افراد علاقه مند را در مسیر درست یادگیری قرار داده و در واقع به آنها کمک نماید تا بدون داشتن دغدغه مالی و یا رفت و آمدهای غیرضروری، زبان انگلیسی را آنگونه که باید فرا بگیرند. البته که گاهی آموزش های غیرحضوری به صورت کامل و جامع به افراد داده نمی شوند که این خود می تواند دلایل مختلفی را در بر بگیرد.
موسسه احمدرضا ابراهیمی اما با تکیه بر توانایی های اساتید خود و سیستم آموزش رامیت، مسیری فکر شده و برنامه ریزی شده را برای زبان آموزان تهیه دیده است که این خود می تواند نوید اتفاقات خوب برای تمامی فارسی زبانان در سراسر دنیا باشد. در واقع آموزش های ارائه شده در سایت احمدرضا ابراهیمی عناوینی از جمله آموزش مکالمه زبان انگلیسی، آموزش گرامر زبان انگلیسی و در بخش هایی متنوع تر به آموزش جملات پرکاربرد زبان انگلیسی و بهره از اصطلاحات و عبارات مهم در این زبان می پردازد.

 

آموزش گرامر بخش مهمی در یادگیری است که با تکیه بر یادگیری آن شما می توانید به راحتی مکالمه و مکاتبات متنوعی را با سایرین برقرار نمایید. به همین جهت ما در سایت احمدرضا ابراهیمی با ایجاد فضایی ساده سازی شده سعی نموده ایم تا نکات گرامری مهم را از جمله آشنایی با ماضی نقلی در زبان انگلیسی، زمان حال ساده و هر آنچه که در اولویت یادگیری است در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.
همانطور که می دانید زمان ها از موارد مهم در یادگیری زبان انگلیسی هستند و در حقیقت یک مکالمه ایده آل نیاز به شناخت افعال گذشته، حال و آینده دارد که ما در مقاله ای تحت عنوان آموزش زبان انگلیسی زمان ها، به شکلی خلاصه و کاربردی به آن پرداخته ایم. اما گرامر انگلیسی تنها به زمان ها ختم نمی شود و یادگیری حروف صدادار در زبان انگلیسی، آشنایی با آپاستروف ها در اجرای مکالمه ای ایده آل و شناخت درست قیدهای انگلیسی نیز از مهم ترین بخش های یادگیری گرامر هستند که این موارد به خوبی و با ایجاد فضایی آموزشی به صورت رایگان به شما علاقه مندان آموزش داده می شود.
گرامر اما تنها یکی از مهارت های مهم در یادگیری زبان انگلیسی است و اگر بخواهیم واقع بین باشیم باید این موضوع را در نظر گرفت که مهارت مکالمه، نوشتار و… نیز از دیگر بخش های کاربردی و عملی در یادگیری زبان انگلیسی هستند که به صورت اولویت بندی شده به هر یک پرداخته و سعی نموده ایم تا آموزش های آنلاین در سایت را بر اساس درجه اهمیت آنها به نگارش در آوریم.
در واقع در این آموزش ها تلاش نموده شده است تا مسیر حداقلی را در یادگیری برای متقاضیان ایجاد نموده و در نهایت سرعت یادگیری زبان انگلیسی به روش غیرحضوری و رایگان را به مراتب بالا ببریم.
در بخش آموزش مکالمات زبان انگلیسی اما به موضوعاتی از جمله مکالمه انگلیسی در بیمارستان، هتل، دانشگاه و… پرداخته شده است تا کاربرد یادگیری در موقعیت های مهم نیز به مراتب نمایان گردد. البته که در این بخش تنها به مکالمه پرداخته نگردیده است و شما می توانید با رجوع به این بخش با روش های سریع یادگیری مکالمه انگلیسی، ترفندهای یادگیری مکالمه انگلیسی و همچنین لزوم یادگیری تعدادی مشخص از کلمات با عنوان ” چه تعداد کلمه انگلیسی باید بلد باشیم” نیز آشنا شده و در نهایت یک مسیر کاملا برنامه ریزی شده را طی نمایید.

 

در حقیقت باید اذعان داشت که یادگیری زبان انگلیسی بخشی مهم در به دست آوردن مهارت های مهم در زمینه کسب شغل، تحصیلات ایده آل و همچنین موقعیت های اجتماعی و ارتباطی است و با ایجاد فضای مجازی و همه گیر شدن این فضا، آموزش زبان انگلیسی نیز می تواند در روندی درست ادامه مسیر داده و در نتیجه دایره وسیع تری از فراگیران را به خود اختصاص دهد.
در این راستا همکاران ما به صورت شبانه روز تلاش نموده اند تا موارد مهم و کاربردی را در زبان انگلیسی به صورت آنلاین و رایگان در اختیار علاقه مندان قرار داده و در نتیجه با پشتیبانی تمام وقت راهنمایی های لازمه را در این مسیر به آنها تقدیم نمایند. البته که آموزش زبان انگلیسی در موسسه احمدرضا ابراهیمی تنها به آموزش گرامر و قواعد ساده اختصاص داده نمی شود و در این مسیر ما به علاقه مندان به این حوزه چگونگی کسب مهارت های یادگیری و همچنین روش های مناسب در جهت بهبود کسب دانش لازم را خواهیم داد.

 

مسیر آموزش آنلاین زبان انگلیسی در موسسه احمدرضا ابراهیمی به سه شاخه مهم تبدیل شده است که هر یک از این شاخه ها در واقع در برگیرنده بخشی مهم در روند آموزشی سایر زبان آموزان و علاقه مندان هستند. شما می توانید با آموزش های آنلاین در سایت احمدرضا ابراهیمی و یا دنبال نموده صفحه رسمی این موسسه در اینستاگرام، آموزش های لازمه را به صورت لحظه ای دریافت نمایید و در صورت تمایل از مشاوران و پشتیبانان ما نیز یاری بجویید.
البته که در صورت نیاز و کسب اطلاعات بیشتر، دوره های همیاد زبان انگلیسی نیز ارائه دهنده تمامی مطالب مهم در یادگیری زبان انگلیسی هستند. این دوره که با توجه به نیاز روز زبان آموزان تهیه دیده شده است، با شخصی سازی آموزش زبان انگلیسی فرایندی مثبت را در این مسیر در برگرفته است. دوره های همیاد نیز آموزش ها را بر اساس رده های سنی متفاوت و در سطوح مختلف ارائه می دهند و علاوه بر افراد مبتدی در این حوزه، افراد متخصص نیز می توانند در سطوح پیشرفته این دوره ها شرکت نموده و در نهایت به شکلی نوین با موضوعات روز زبان انگلیسی آشنا گردند و مهارت های خود را به مراتب کیفیت و بهبود ببخشند.
دوره های همیاد انگلیسی، دوره های آموزش خصوصی زبان انگلیسی هستند که در واقع به زبان آموزان این اجازه را می دهند که با استناد به سبک یادگیری خود، در تمامی بخش های آموزشی دخیل بوده و در نهایت بتوانند به عنوان عضوی مهم در این مسیر، استاد، زمان کلاس، محتوای آموزشی و همچنین موارد دیگر را انتخاب نمایند.
این دوره ها این موقعیت را ایجاد نموده اند تا زبان آموزان به توجه به نیازی که در یادگیری زبان انگلیسی احساس می کنند، تعداد جلسات مورد نیازشان را انتخاب نموده و در نهایت در صورت نیاز به تعداد جلسات بیشتر، به این مهم بپردازند. البته که دوره های همیاد بر پایه سیستم آموزشی رامیت به جلو سوق داده می شود و زبان آموزان در این مسیر، می توانند بخش مهمی در تغییر و انعطاف پذیری در سیستم آموزشی باشند.
دوره های همیاد این موقعیت را برای علاقه مندان نیز رقم زده است تا بتوانند در صورت احساس نیاز، به تغییر استاد و یا زمان کلاس های خود پس از پنج جلسه بپردازند و در نهایت با تجربه ای که طی مسیر اول داشته اند، مسیری ایده آل تر را رقم بزنند.
دوره های همیاد، آموزش آنلاین زبان انگلیسی به صورت خصوصی را در بر می گیرد و این موضوع می تواند به سایر علاقه مندان در اقصی نقاط جهان در پیشبرد هدف یادگیری زبان انگلیسی مفید واقع گردد.

 

اما در صورتی که زبان آموزان زمان کمی را در جهت آماده سازی زبان انگلیسی در دست داشته باشند، این دوره راکت زبان انگلیسی است که می تواند در این مسیر اتفاق مثبتی را رقم بزند و در نهایت در کمترین زمان ممکن، تمامی موارد مهم از جمله نکات گرامری، جملات و عبارات پرکاربرد، ضرب المثل ها و سایر موارد را، با تکیه بر روش های نو و کارآمد به زبان آموزان ارائه دهد.
راکت یکی از دوره های فوق فشرده و البته نوین در آموزش زبان انگلیسی است که تنها در موسسه احمدرضا ابراهیمی قابل ارائه است و در این روش با بهره گیری از اساتید کارکشته و متخصص در حوزه تدریس زبان انگلیسی به شیوه راکت و همچنین استفاده از متدهای نوین آموزشی، مسیری شگفت انگیز به زبان آموزان ارائه می گردد.
راکت در موسسه احمدرضا ابراهیمی امروزه با عنوان آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز شناخته شده است که در طی ۵۰ جلسه ارائه شده، زبان آموزان می توانند با آموزش نامحدود زبان انگلیسی مواجه شوند و در نتیجه با پشتیبانی ۲۴ ساعته، در هر ساعت و زمانی که اراده کنند با راهبران و اساتید خود ارتباط برقرار نموده و در نهایت به یادگیری مستمر و برنامه ریزی شده بپردازند.

 

البته که راکت تنها یک دوره آموزشی در جهت بهبود روند یادگیری زبان انگلیسی نیست و این دوره در برگیرنده تمامی مهارت هایی است که می توانند در آینده ای نزدیک به زبان آموزان در انتخاب سبک زندگی بهتر کمک نمایند. مهارت های یادگیری شامل مدیریت زمان، نظم شخصی، ایجاد انگیزه، مهارت برنامه ریزی و… هستند که هر یک به تنهایی می توانند در شیوه و کیفیت زندگی افراد تاثیرات بسزایی را ایجاد نمایند.
آموزش زبان در ۵۰ روز یکی از دوره های فوق فشرده در آموزش زبان انگلیسی است که برای افرادی که در تلاش هستند که در مدت زمانی کم به توانایی صحبت کردن به زبان انگلیسی و سایر مهارت ها دست یابند این موقعیت را فراهم می نماید تا در مسیری درست و با توجه به سیستم آموزشی رامیت، تحولی بزرگ را رقم بزنند و در مدت زمانی کمتر از ۲ ماه، همه آنچه را که طی ۲ سال به صورت ترمیک آموزش داده می شود را به صورت خصوصی و با توجه به سبک یادگیری شخصی خود بیاموزند.
این دوره از ویژه ترین دوره های حال حاضر است که نه تنها توجه زبان آموزان را به خود جلب نموده است، بلکه کارشناسان بسیاری در صدد هستند تا در دوره های تخصصی تربیت مدرس راکت نیز شرکت نموده و در نتیجه اتفاقات مثبت بیشتری را در مسیری تدریس خود رقم بزنند.

 

دوره های راکت در برگیرنده تمامی زبان های مهم هستند و همین موضوع می تواند به علاقه مندان به چندزبانه شدن این کمک را نماید تا به جای صرف زمانی طولانی در جهت یادگیری یک زبان، این زمان را صرف یادگیری چند زبان زنده با روش راکت نمایند. راکت از تخصصی ترین روش های یادگیری است که با نظارت مستقیم احمدرضا ابراهیمی همراه است و امروزه اساتید بسیاری را به صورت کاملا تخصصی آماده خدمت نموده است تا با پشتیبانی تمام وقت، سرعت و کیفیت یادگیری را در کنار هم رقم بزند.

 

آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز، با هدفی با غایت بزرگتر از آموزش زبان انگلیسی تهیه دیده شده است و این موضوع خود باعث گردیده است که این روش آموزشی تا به امروز بتواند یکی از کاربردی ترین روش های یادگیری زبان انگلیسی باشد. در واقع با تجربه یک بار یادگیری به روش راکت، شما می توانید تجربه ای استثنایی را در یادگیری سایر زبان ها و مهارت هایی که بدان علاقه مند هستید، بدست بیاورید.
زبان آموزان موسسه احمدرضا ابراهیمی که این دوره را تجربه نموده اند، از این دوره به عنوان سبک زندگی یاد می کنند و در حقیقت راکت را یک دوره ادغام شده از علم روانشناسی و زبان شناسی می دانند. این دوره شکلی نو از آموزش را در اختیار مربیان و زبان آموزان قرار می دهد و برای نیاز امروز سرزمین ما یک پاسخ تمام عیار خواهد بود.

 

آموزش آنلاین با توجه به نیاز روز جامع یکی از مهم ترین دوره هایی است که می تواند جغرافیایی وسیع تر از زبان آموزان را در بر بگیرد و البته که این آموزش با ارائه دوره ها و برنامه ریزی های لازمه می تواند جدیت بیشتری را رقم زده و در نهایت هدف گزاری در مسیر را به شکل بهتری به سمت جلو سوق دهد.
موسسه احمدرضا ابراهیمی امروزه با نیروهای متخصص و اساتید کارکشته، در صدد ایجاد فضایی رایگان برای علاقه مندانی است که بنا به موقعیت مالی و … نمی توانند در دوره های حضوری و غیرحضوری شرکت نمایند. به همین جهت شما می توانید همگام با ما با ارائه مطالب تخصصی در سایت و ایجاد فضایی کاملا رایگان، تمامی مهارت های مهم از جمله مهارت مکالمه، مهارت خواندن، نوشتن و همچنین مهارت شنیداری خود را افزایش دهید و در این مسیر از مشاوره های لازمه متخصصان اجرایی ما نیز بهره ببرید.
همکاران ما به صورت تمام وقت آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند و شما را در انتخاب دوره، زبان و همچنین روش های یادگیری راهنمایی خواهند نمود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر ما را در صفحات مجازی دنبال نمایید و یا با تکمیل بخش زیر منتظر تماس همکاران ما بوده و از مشاوره های رایگان ما بهره ببرید.