بسیاری از علاقه مندان زبان انگلیسی برای آموختن این زبان به دنبال یافتن یک روش مطمئن و یک موسسه معتبر که خدمات آموزشی خود را به صورت رایگان ارائه دهد در جست و جو هستند. اما آیا حصول یک نتیجه کاملا رضایت بخش به وسیله خدمات آموزشی رایگان امکان پذیر است؟

موسسه آموزش زبان احمدرضا ابراهیمی به عنوان یک موسسه آنلاین که به صورت تخصصی و بر پایه یک سیستم آموزشی نوین به صورت آنلاین فعالیت می کند، اکنون به ارائه آموزش زبان انگلیسی به صورت رایگان در قالب ویدیوها و مقالات آموزشی اقدام نموده. این محتوای آموزشی مکالمه محور توسط اساتید زبان انگلیسی موسسه تهیه شده است.

 

آموزش آنلاین گرامر انگلیسی به صورت رایگان

یادگیری گرامر در زبان انگلیسی بسیار مهم و بنیادین است و فراگیران را بر آن می دارد که زمان و انرژی زیادی را در جهت آموختن صرف کنند.
در هر بخش می توانید با کلیک بر هر عبارت از آموزش رایگان آن بهره مند شوید.
زمان ها در زبان انگلیسی و نحوه قرارگیری آن ها در جمله می تواند جزء نیاز های اولیه زبان آموزان باشد. با مشاهده درس های:
– آموزش حال ساده و استمراری
– آموزش زمان حال در زبان انگلیسی
– و همچنین کاربرد ها و تفاوت های will و be going to
می توانید نیاز خود را از دانش “زمان” در زبان انگلیسی مرتفع سازید.

 

آموزش آنلاین مکالمه انگلیسی به صورت رایگان

در این بخش آموزش انواع پرسش و پاسخ های کوتاه در رابطه با مسائل روزمره و کاربردی ارائه شده است. همچنین در هر درس یک ویدیو آموزشی وجود دارد که با لهجه کاملا نیتیو لایک نحوه صحیح تلفظ عبارات را در اختیار شما قرار می دهند.
و اما درس بخش مکالمه؛
– پرسیدن ساعت به زبان انگلیسی

 

آموزش آنلاین اصطلاحات انگلیسی به صورت رایگان

پس از یادگیری مکالمه نیاز به تقویت و حرفه ای تر کردن آن داریم؛ به شکلی که بتوانیم مانند افراد بومی صحبت کنیم. بنابراین لازم است با اصطلاحات و عباراتی که افراد محلی برای بیان یک موضوع استفاده می کنند آشنایی داشته باشیم.
– روز های هفته به زبان انگلیسی
 انواع خداحافظی به زبان انگلیسی
– انواع صبح بخیر به زبان انگلیسی

 

با مطالعه این مقالات می توانید دانش زبان انگلیسی خود را ارتقاء دهید؛ اما آموزش حرفه ای زبان انگلیسی نیاز به پشتیبانی و همراهی یک راهبر مسلط، یک مدرس حرفه ای دارد تا شما را در مسیر درست یادگیری قرار دهد. اساتید موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی با گذراندن دوره های تربیت مدرس آنلاین یا Rocket Pilot قادراند زبان های انگلیسی، آلمانی، ترکی، عربی، روسی، اسپانیایی، چینی و … را تنها در ۵۰ روز آموزش دهند. اگر شما نیز علاقه مند به یادگیری زبان انگلیسی هستید می توانید با تکمیل فرم زیر یا تماس با دفاتر موسسه، زبان انگلیسی را یکبار برای همیشه، و به روشی مطمئن بیاموزید.