IELTS7 Banner 01 8

برنامه های آینده به زبان اسپانیایی یکی از مباحث مهم و پر استفاده این زبان است. من امروز می خواهم چند تا از بهترین و مفید ترین عبارات از این موضوع را به شما آموزش بدهم. کلمه ی زیر به معنای رفتن است و در موقعیت های بسیاری از آن استفاده می شود.

ır
رفتن

شما برای استفاده کردن از Ir باید آن را به صورت زیر صرف کنید. از افعال صرف شده ی زیر در بسیاری از موقعیت ها می توانید استفاده کنید.

voy

vas

va

vamos

vais

van

 

به مثال زیر دقت کنید. این مثال ها کاربرد های بسیاری دارند. (برای دانستن طرز صحیح تلفظ به کلیپ مراجعه کنید.)

.Mañana, voy a visitar mi familia
فردا من خانواده ام را ملاقات می کنم.

و

.La próxima semana vamos a ir al cine
هفته ی آینده ما به سینما می رویم. 

 

نکته: در جملات، فعل اول (ir) صرف می شود و فعل دوم صرف نشده استفاده می شود. مثال:

…. vamos a ir
…. voy a visitar

آموزش مکالمه زبان اسپانیایی یکی از نیاز های هر زبان آموزی است که می خواهد زبان اسپانیایی را با روش های اصولی فرا بگیرد. یادگیری این مبحث از این زبان نیازمند تلاش و زمان بسیار است. اساتید موسسه احمدرضا ابراهیمی بی وقفه دانسته های خود را به صورت کلیپ و مقاله در اختیار شما می گذارند.
تیم آموزشی موسسه احمدرضا ابراهیمی هر کدام به بیشتر از سه زبان مسلط هستند و حداقل یک زبان را به شیوه راکت فرا گرفته اند.
اساتید موسسه احمدرضا ابراهیمی به غیر از دوره های آموزش زبان اسپانیایی قادرند به شما دوره های آموزش زبان های انگلیسی، عربی، ترکی، روسی، فرانسوی، آلمانی، چینی و ژاپنی را نیز آموزش بدهند.
دوره های راکت (آموزش زبان در ۵۰ روز) ویژه علاقه مندانی است که مایل به یادگیری یک زبان در مدت زمان کوتاه می باشند. این دوره ها با بهره گیری از علوم جدید آموزشی و با راهبری اساتید حرفه ای موسسه آنلاین آموزش زبان ابراهیمی برگزار می گردند. برای شرکت در این دوره ها فرم پایین را تکمیل نموده و یا با شماره های ۰۳۱۳۷۴۴۵۰۰۱ و ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲ تماس حاصل نمایید.
جهت یادگیری مباحث بیشتر به مقالات آموزش زبان اسپانیایی مراجعه کنید.