IELTS7 Banner 01 8

پذیرفتن دعوت به زبان انگلیسی یکی از مباحث کاربردی در یادگیری آنلاین زبان انگلیسی و مکالمات روزانه است. در دوره های آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز علاقه مندان به یادگیری که به هر دلیلی در زمان کوتاه می خواهند بر زبان انگلیسی تسلط پیدا کنند با تمامی این مباحث آشنا خواهند شد و آنها را فرا خواهند گرفت. برای پذیرفتن دعوت به زبان انگلیسی ابتدا باید بدانیم که یک تشکر بعد از دعوت بسیار رایج است. در این جا می خواهیم یکی از عباراتی که برای تشکر کردن بعد از دعوت در زبان انگلیسی استفاده می شود یاد بگیریم.
 .Thanks so much for the invite
.Thanks for the invitation
بسیار سپاسگزارم از دعوت شما.

.That sounds great
به نظر عالیه.

 

برای مکالمه زبان انگلیسی موضوعاتی وجود دارد که قطعا شما با آن ها برخورد خواهید داشت و ناگزیر به آموختن و تمرین در این زمینه ها هستید. در آموزش مکالمه یا به طور کلی آموزش آنلاین زبان انگلیسی در موسسه ی احمد رضا ابراهیمی شما مطالب کاربردی زیادی را فرا خواهید گرفت.
پذیرفتن دعوت هم از این دسته مباحث است که در این مقاله به آن پرداخته ایم. یکی دیگر از کارهایی که لازم است برای پذیرفتن یک دعوت انجام دهید این است که جواب مثبت خود را به صورت واضح بیان کنید تا طرف مقابل شما اطمینان پیدا کند که شما ایشان را همراهی خواهید کرد. به طور مثال می توانید از این جمله ها استفاده کنید:

.Count me in.                       I’ll be there for sure

                            .I’d love to come.               I’m in  

 

این جملات مشخص می کند که شما دعوت را قبول کرده اید.
بهتر است جزئیات را مشخص و تائید کنید.برای این منظور می توانید از مثال های زیر کمک بگیرید:

.I’ll see you on the ۱۰th

.I’ll see you Friday at ۱۰

در گام آخر بعد از این مراحل و قبول کردن دعوت اگر کمکی  از دستتان بر می آید می توانید مطرح کنید. برای این منظور به نمونه های زیر دقت کنید:

?Is there anything I can do to help

?Is there anything I could bring

 

آموزش رایگان با در اختیار داشتن چنین مقالات و کلیپ هایی که توسط اساتید موسسه ی احمدرضا ابراهیمی تهیه می شود بسیار آسان است به شرط آن که برنامه ریزی دقیق و پشتکار داشته باشید.
این فرصتی است که اساتید خبره ی آموزش در موسسه ی ابراهیمی در اختیار علاقه مندان به یادگیری قرار داده اند.در این جا لینک های زیر برای راهنمایی بیشتر در اختیار شما عزیزان قرار داده می شود.آموزش زبان انگلیسی، راکت زبان انگلیسی، آموزش گرامر انگلیسی، آموزش مکالمه انگلیسی، دوره های زبان انگلیسی، جملات کاربردی انگلیسی.
امید است که خواندن این مقاله مطالب کاربردی و مفیدی را در اختیار شما خوبان قرار داده باشد.در موسسه ی آنلاین آموزش زبان احمدرضا ابراهیمی به غیر از دوره های راکت زبان انگلیسی، دوره های راکت زبان های ترکی، عربی، اسپانیایی، آلمانی، روسی و چینی نیز برای عزیزان علاقه مند به این زبان ها برگزار می شود.
دوره های راکت (آموزش زبان در ۵۰ روز) ویژه علاقه مندانی است که مایل به یادگیری زبان در کوتاه مدت هستند. این دوره ها با به کارگیری جدیدترین علوم آموزش و با در اختیار داشتن اساتید توانمند در این عرصه شما عزیزان را در یادگیری زبان دلخواه خود همراهی خواهند کرد. برای شرکت در این دوره ها می توانید فرم ذیل را تکمیل نموده یا با یکی از شماره های ۰۳۱۳۷۴۴۵۰۰۱ و ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲ تماس حاصل فرمایید.