IELTS7 Banner 01 8

صحبت کردن در مورد اوقات فراغت به زبان اسپانیایی یکی از مباحث مهم و رایج این زبان در مکالمه است. امروز می خواهم چند تا از مفید ترین و کاربردی ترین عبارت این موضوع را به شما آموزش بدهم. اولین عبارتی که شما فرا می گریرد در موقعیت های رسمی و نسبتا کاری استفاده می شود. شما از این عبارت هنگامی که با همکاران تان صحبت می کنید می توانید به کار ببرید.

?Qué haces en tu tiempo libre¿
چه کاری در اوقات فراغت انجام میدی؟

اصطلاح یا سوال زیر تا حدودی مثل عبارت بالا است اما شما نمی توانید از این عبارت در موقعیت های رسمی استفاده کنید. شما باید از آن در موقعیت های دوستانه و غیر رسمی استفاده کنید.

?Qué te gusta hacer en tu tiempo libre¿
چه کاری دوست داری در اوقات فراغتت انجام بدی؟

عبارت زیر برای مواقعی است که شما در جمع خانواده هستید و یا در جمع دوستان. در اینگونه مواقع شما می توانید از عبارت زیر استفاده کنید.

?Cuáles son tus pasatiempo¿
سرگرمی های تو چیا هستن؟

 

برای جواب دادن به تمامی سوالات بالا و یا سوالات دیگر در مورد این مبحث شما می توانید از یکی از جواب های زیر استفاده کنید و یا آن ها را تغیر بدهید. اولین جواب را افرادی می توانند استفاده کنند که به کتاب خواندن علاقه بسیاری دارند. این افراد می توانند از جواب زیر استفاده کنند.

.Me gusta leer
من کتاب خواندن رو دوست دارم.

و اما جواب زیر، این جواب برای بسیاری از افراد قابل استفاده است زیرا همانطور که همه می دانیم اکثریت افراد به موسیقی علاقه دارند شما نیز اگر به موسیقی علاقه دارید می توانید عبارت زیر را در موقعیت های متنوع به کار ببرید.

.Me gusta escuchar música
من دوست دارم موسیقی گوش بدم.

 

عبارت زیر نیز مختص به مواقعی است که شما به شنا علاقه مند هستید و می خواهید این موضوع را به یک نفر بگویید. در مواقعیت های اینگونه شما می توانید از عبارت زیر استفاده کنید.

.Me gusta nadar
من دوست دارم شنا برم.

آموزش مکالمه زبان اسپانیایی یکی از نیاز های هر زبان آموزی است که می خواهد زبان اسپانیایی را با روش های اصولی فرا بگیرد. یادگیری این مبحث از این زبان نیازمند تلاش و زمان بسیار است. اساتید موسسه احمدرضا ابراهیمی بی وقفه دانسته های خود را به صورت کلیپ و مقاله در اختیار شما می گذارند.
تیم آموزشی موسسه احمدرضا ابراهیمی هر کدام به بیشتر از سه زبان مسلط هستند و حداقل یک زبان را به شیوه راکت فرا گرفته اند.
اساتید موسسه احمدرضا ابراهیمی به غیر از دوره های آموزش زبان اسپانیایی قادرند به شما دوره های آموزش زبان های انگلیسی، عربی، ترکی، روسی، فرانسوی، آلمانی، چینی و ژاپنی را نیز آموزش بدهند.
دوره های راکت (آموزش زبان در ۵۰ روز) ویژه علاقه مندانی است که مایل به یادگیری یک زبان در مدت زمان کوتاه می باشند. این دوره ها با بهره گیری از علوم جدید آموزشی و با راهبری اساتید حرفه ای موسسه آنلاین آموزش زبان ابراهیمی برگزار می گردند. برای شرکت در این دوره ها فرم پایین را تکمیل نموده و یا با شماره های ۰۳۱۳۷۴۴۵۰۰۱ و ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲ تماس حاصل نمایید.
جهت یادگیری مباحث بیشتر به مقالات آموزش زبان اسپانیایی مراجعه کنید.