IELTS7 Banner 01 8 صحبت کردن در مورد اوقات فراغت به زبان آلمانی

صحبت کردن در مورد اوقات فراغت به زبان آلمانی در تمامی موقعیت های مکالمه محور زبان آلمانی کاربرد دارد و از آن استفاده می گردد. ما امروز می خواهیم به کمک این عبارات و کلیپ به شما این موضوع را با تمامی نکات آموزش بدهم. با یادگیری این مبحث شما می توانید مکالمات بهتری را داشته باشید و مکالمات بهتر منجر به ارتباطی صحیح خواهد شد. زمانی که هدف شما نیتیو لایک شدن باشد یادگیری مهارت مکالمه را در اولویت خود قرار خواهید داد و به دنبال موسساتی خواهید رفت که چنین مهارتی را برای زبان آموزان خود در نظر گرفته اند.

صحبت کردن در مورد اوقات فراغت به زبان آلمانی

  • اولین عبارتی که شما در این جا فرا می گیرید در موقعیت های دوستانه و غیر رسمی استفاده می شود. این سوال جزء رایج ترین سوال های این موضوع است.

?Was machst du in deiner Freizeit
در اوقات فراغتت چه کار می کنی؟

  • عبارت دوم عبارت زیر است که همچون اصطلاح بالا جزء عبارات رایج است و در موقعیت های غیر رسمی نیز استفاده می شود.

?Was ist dein Hobby
سرگرمیت چیه؟

  • برای اینکه بپرسید سرگرمی هایت چیست باید از عبارت نسبتا رسمی زیر استفاده کنید.

?Was sind deine Hobbys
سرگرمی هات چیه؟

  • برای پاسخ دادن به سوالات بالا شما باید در اول جمله از عبارت زیر استفاده کنید و سپس از یکی از افعال زیر آن بهره ببرید.

…Mein Hobbys ist
سرگرمی من هست…

  • عبارات زیر را شما می توانید بعد از جمله بالا استفاده کنید. معنای هر یک از عبارات زیر آن نوشته شده است.

fern sehen
تلویزیون دیدن

malen
نقاشی کردن

tanzen
رقصیدن

Music hören
موسیقی گوش کردن

einkaufen
خرید کردن

lesen
مطالعه کردن

am Computer spieles
کامپیوتر بازی کردن

ins Fitnessstudio gehen
رفتن به باشگاه

شما با خواندن مقالات زبان آلمانی سایت استاد احمدرضا ابراهیمی از جمله سلام کردن به زبان آلمانی و صحبت کردن در مورد اطلاعات شخصی به زبان آلمانی و احوالپرسی به زبان آلمانی می توانید زبان آلمانی را فرا بگیرید اما برای یادگیری این زبان به صورت حرفه ای باید در دوره های راکت زبان آلمانی (آموزش فشرده زبان آلمانی در ۵۰ روز) شرکت کنید. دوره های راکت برای دسترسی همگانی و تمرکز بیشتر زبان آموزان به صورت آنلاین و خصوصی برگزار می شوند. احمدرضا ابراهیمی دوره های راکت را با سریال آموزش می دهد تا زبان آموزان نزدیک ترین تجربه را با زبان هدف داشته باشند و بتوانند در مدت زمان اندکی همچون یک نیتیو زبان به صحبت بپردازند. آموزش زبان با سریال باعث ایجاد توانایی ها، مهارت یادگیری و عادات زبانی بسیاری در شما می شود و شما می توانید علاوه بر مکالمه و لهجه بر سه مهارت دیگر زبان را به صورت ناخودآگاه تسلط یابید. این دوره ها تمامی مباحث آموزش مکالمه به زبان آلمانی و آموزش گرامر زبان آلمانی را در خود فرا گرفته اند. اساتید موسسه ابراهیمی به غیر از آموزش دوره های راکت زبان آلمانی توانایی آموزش راکت زبان های: انگلیسی، عربی، ترکی، اسپانیایی، فرانسوی، چینی و روسی را نیز دارند.
جهت شرکت در دوره های راکت زبان آلمانی و دوره های آنلاین زبان آلمانی می توانید به تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه بپردازید و یا با شماره ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲تماس حاصل نمایید.