در این مقاله شما با رنگ ها در زبان ایتالیایی آشنا خواهید شد. امیدواریم خواندن این مقاله برای شما مفید واقع شده و شما علاقه مندان به زبان ایتالیایی را برای یادگیری این زبان بر سر شوق آورد. تنوع رنگ ها این روزها آنقدر زیاد شده است که حتی یادگیری رنگ ها به زبان فارسی هم گاهی برای ما سخت می شود. مطمئنا با بازی اسم و فامیل آشنا هستید، اگر یادتان باشد همیشه برای اینکه بتوانیم امتیاز بیشتری کسب کنیم به دنبال رنگ های خاص بودیم که در اکثر مواقع یا رقبا رنگ ما را قبول نمی کردند یا برای ما رنگ هم بازی هایمان غیر واقعی بود. شاید اگر امروزه به این بازی مشغول شویم، دیگر اسم هیچ رنگی را رد نکنیم، چرا که اطلاعات و تنوع رنگ ها بیش از سابق شده است. در موسسه های آموزش زبان ایتالیایی، یادگیری رنگ ها جزء دروس اولیه است و شما در همان ابتدا می توانید با رنگ ها و سوالاتی که درباره ی آن ها دارید، مانند: رنگ لباس شما چه رنگی است؟ آشنا شوید.

 

در کشور ایتالیا، شهرهایی وجود دارد که کاملا رنگی هستند و چه چیز بهتر از زندگی، تحصیل یا مسافرت در جایی سرشار از رنگ و شادی! یکی از شهرهای رنگی کشور ایتالیا که به سرزمین پنج رنگ معروف است، cinque terre می باشد، این شهر متشکل از پنج روستای رنگی است.
ایتالیا برای همه کسانی که به عنوان توریست به دیدن آن می روند، بیشتر شبیه به رویاست تا واقعیت. یکی دیگر از شهرهای رنگی ایتالیا Sun Juan است که پایتخت پورتوریکو ایتالیا بوده و تمامی قسمت های این شهر از آجرهای رنگی ساخته شده است. این شهر با ساختمان ها، خیابان ها و کوچه های رنگی خود بیشتر شبیه به یک نقاشی از فردی خوش ذوق است. در ایتالیا رنگ ها همیشه وجود دارند و مختص به نقاشی ها و مداد رنگی ها نیستند.

 

Bianco سفید
Giallo زرد
Rosa صورتی
Rosso قرمز
Arancione نارنجی
Marrone قهوه ای
Blu آبی

Verde سبز
Grigio خاکستری
Nero مشکی
Viola بنفش
Brillante رنگ روشن
Boinde بلوند
Argento نقره ای

Viola chiaro بنفش روشن
Verde scuro سبز تیره
Azzurro آبی کم رنگ
Blu marino آبی تیره
Dorato طلایی
Verde chiaro سبز روشن

 

توضیحات برای عکس ثبت نشده

رنگ مورد علاقت چیه ؟
?Qual è il tuo colore preferito
من رنگ قرمز را دوست دارم.
.Mi piace il colore rosso
اوه ، من قهوه ای را بیشتر از رنگ های دیگر دوست دارم.
.Oh, mi piace il marrone più di qualsiasi altro colore
بگذار بگویم به طور کلی من قرمز را دوست دارم، ولی به عنوان مثال ماشین زرد ، پیراهن سیاه و موهای آبی رنگ را دوست دارم.
Lasciami dire che in generale mi piace il rosso, ma ad esempio mi piace la macchina gialla, la camicia nera e i capelli blu
حقیقتا، من دوست دارم اتومبیلم صورتی یا بژ یا نارنجی باشد ، دوست دارم متفاوت باشم.
.In realtà, mi piace che la mia macchina sia rosa, beige o arancione, mi piace essere diversa
من امیدوارم که روزی بتوانم BMW قرمز روشن خریداری کنم.
.Spero un giorno di poter comprare una BMW rosso brillante
من برایت آرزوی شانس دارم.
.Ti auguro buona fortuna

 

امیدوارم از خواندن این مقاله لذت برده باشید. موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی برای شما همراهان عزیز موفقیت روزافزونی را آرزو دارد. برای یادگیری زبان ایتالیایی، می توانید در دوره های آموزش آنلاین زبان ایتالیایی شرکت کنید.
موسسه ی احمدرضا ابراهیمی با هدف ارائه بهترین کیفیت، سیستم آموزشی رامیت را برای برگزاری دوره های مختلف زبان های زنده دنیا مانند انگلیسی ، فرانسه ، آلمانی ، ترکی استانبولی ، عربی ، چینی و …. برنامه ریزی و ابداع کرده است تا زبان آموزان به بهترین شکل ممکن به آموزش زبان بپردازند ، در این موسسه دوره های آموزش آنلاین زبان های مختلف خارجه تحت عنوان دوره های همیاد به صورت آنلاین برگزار می شود، شما می توانید پس از شرکت در آزمون تعیین سطح رایگان، در این دوره های آموزش آنلاین زبان یا دوره های تدریس خصوصی آنلاین شرکت کنید. همچنین در این آموزشگاه آموزش آنلاین زبان در ۵۰ روز با عنوان دوره های راکت برگزار می شود که علاوه بر مزیت های تشکیل کلاس غیر حضوری از ویژگی خاص دیگری که آن فراگیری آموزش زبان در کمتر از دو ماه است بهره مند می شوید، این ویژگی خاص برای یادگیری سریع یک زبان خیلی مورد توجه کسانی که وقت کافی ندارند و مجبور به یادگیری سریع زبان خاصی برای کار ، تحصیل یا زندگی هستند ، قرار گرفته است.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

 

موسسه ی احمدرضا ابراهیمی، آموزش زبان آنلاین را در راستای هدف آموزشی خود قرار داده تا زبان آموزان بدون محدودیت مکانی و زمانی در هر جایی بتوانند زبان مورد علاقه خود را بیاموزند ، همچنین زبان آموزان می توانند ساعت و روز برگزاری کلاسشان را شخصا انتخاب کنند. برای اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های آموزش آنلاین زبان های مختلف می توانید با ما تماس حاصل فرمایید، همکاران ما از ساعت ۹ تا ۱۳ و ۱۶ تا ۲۱ آماده ی پاسخگویی به سوالات شما هستند؛ همچنین می توانید فرم ثبت نام زیر را تکمیل و ارسال کرده و منتظر تماس باشید.