آموزش زبان انگلیسی تلفنی یکی از روش های آموزشی غیرحضوری زبان انگلیسی است که با اسم مخفف TCP شناخته شده است و علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی می توانند با انتخاب خود در هر روز هفته، ساعتی مشخص کرده و به مدت ۱۵ الی ۲۰ دقیقه با استاد خود به مکالمه انگلیسی بپردازند.
این دوره غیرحضوری زبان انگلیسی یا Telephone conversation program با تمرکز بر روی تقویت مهارت مکالمه در زبان انگلیسی پس از مدتی می تواند، در روان و راحت صحبت کردن به شما کمک کند. بسیاری از ما به دلیل نداشتن پارتنر مناسب نمی توانیم به مکالمه روزانه پرداخته و پس از مدتی امکان فراموش کردن هر آنچه که فرا گرفته ایم، وجود دارد.
زبان انگلیسی به دلیل فرار بودن نیاز به تمرین و تکرار دارد و این تمرین و تکرار، بیش از هر چیزی نیاز به مکالمه انگلیسی در محیط مناسب آموزشی، دارد.

IELTS7 Banner 01 8


دوره تلفنی آموزش زبان انگلیسی
 یک دوره غیر حضوری است و به همین علت می توانید در هر شرایط و موقعیت شغلی یا تحصیلی که هستید، تنها با اختصاص ۲۰ دقیقه در روز به مکالمه زبان انگلیسی مسلط بشوید. تجربه نشان داده است که بسیاری از زبان آموزانی که این دوره ها را گذرانده اند به خوبی توانسته اند در مدتی اندک به زبان انگلیسی مسلط شوند و با لهجه و تلفظ صحیح انگلیسی به خوبی با دیگران ارتباط برقرار کنند.

 

از مزایای این دوره این است که دوره آموزش انگلیسی به صورت خصوصی برگزار می شوند و شما می توانید به صورت کاملا خصوصی در مهارت مکالمه زبان انگلیسی خود را تقویت نمایید. البته نکته قابل ذکری که هست این است که با بوجود آمدن برنامه های اینترنتی تلگرام و واتس اپ این امکان برای تمامی افراد بوجود آمده است که در صورت احساس نیاز به مشاوره در زمینه زبان آموزی با استاد خود در تماس بوده و به حل مشکل در زبان بپردازند.
نکته مهم دیگری که در یادگیری زبان تلفنی وجود دارد این است که شما در این دقایق به طور کامل زمان برای صحبت کردن دارید و به دلیل غیرحضوری بودن آن، نیازی نیست که شما برای صحبت کردن مدتی منتظر بمانید، تا نوبت صحبت کردن و مشارکت کردن در مکالمه انگلیسی به شما برسد.
در آموزشگاه های برتر زبان انگلیسی اساتیدی که در این روش آموزش زبان انگلیسی برگزار می شوند قطعا از اساتید خبره و کارکشته هستند. تلفظ و نوع ادای این اساتید به خوبی بررسی شده است و سعی بر این می رود تا بتوان به بهترین شکل ممکن زبان آموز را با موضوعی قابل لمس به آموزش زبان انگلیسی تشویق نمود.
اگر شما از نداشتن پارتنر رنج می برید یا به اندازه کافی با خودتان و آینه روبرویتان تمرین کرده اید می توانید از روش آموزش زبان انگلیسی با تلفن استفاده کنید. این روش می تواند جای خالی هر آنکه دوست دارید با او به انگلیسی مکالمه کنید را پر کرده و قطعا با برنامه ریزی دقیقی که انجام می پذیرد شما را روزانه به تمرین حداقلی مکالمه انگلیسی ملزم کند. موسسات زبان ، کلاس های آموزش زبان انگلیسی و… را در دوره های فشرده وراکت و به صورت آنلاین و حضوری ارائه می کنند.

 

مزایای دوره آموزش زبان انگلیسی تلفنی یا غیر حضوری

– دارای استاد یا معلم خصوصی زبان انگلیسی:
این اساتید با توجه به سطح زبان آموز انتخاب شده و توانایی مکالمه انگلیسی اساتید از فیلترهای شدیدتری رد خواهد شد. چرا که تمرکز روش آموزش انگلیسی تلفنی بر روی مکالمه و ادای کلمات انگلیسی است.
– انتخاب روز و ساعات کلاس با زبان آموزان:
این روش آموزش زبان انگلیسی یک روش غیر حضوری آموزش زبان است و همین خاصیت غیر حضوری بودن این روش باعث می شود تا زبان آموز بتواند بنا به شرایط و نیاز خود در هر ساعت و روزی که می تواند دقایقی را به مکالمه انگلیسی بپردازد.
– برگزاری کلاس در هر مکان و شرایط:
شما می توانید در منزل و روبروی تلویزیون نشسته باشید یا در مترو یا وقت خرید عید، فرقی نمی کند هر زمان که اراده کنید می توانید به استاد خود وصل شده و به مکالمه بپردازید. اما چیزی که قابل ذکر است، این است که در این دقایق بهتر است که تمرکز کافی داشته و در زمان یادگیری تمامی حواس خود را به مکالمه و یادگیری این مهارت، جمع کنید.
– شبیه سازی دنیای واقعی:
با شبیه سازی دنیای واقعی شما راحت تر با زبان انگلیسی و دنیایی که به تازگی به آن وارد شده اید ارتباط برقرار کنید. این دنیای واقعی شما را بیش از پیش به زبان انگلیسی علاقه مند می کند و احساس نیاز به مکالمه کردن در روز را برای شما برطرف می کند.
– تقویت مهارت مکالمه انگلیسی:
این کلاس ها به صورت روزانه برگزار می شود و شما با تکرار و مرور روزانه می توانید بیش از قبل به صحبت کردن به انگلیسی تسلط پیدا کنید و این خود یکی از مزیت های کلاس های آموزش زبان انگلیسی تلفنی است.
– هزینه پایین:
ثبت نام در دوره های تلفنی آموزش انگلیسی بسیار کمتر از دیگر دوره های آموزش زبان انگلیسی است و همین هزینه کم باعث شده است که علاقه مندان بسیاری به این روش آموزشی اقدام کرده و به تقویت مهارت خود بپردازند.