آموزش زبان عربی به زبان ساده، یکی از بزرگترین دغدغه های زبان آموزان علاقه مند به زبان عربی است. در واقع بسیاری از کارشناسان تلاش داشته اند تا زبان عربی را، ساده تر و روان تر به دانش آموزان و دانشجویان، آموزش بدهند.
از آنجایی که زبان عربی یکی از زبان های رایج و البته مهم برای ما فارسی زبانان است و از طرف دیگر، زبان عربی به زبان فارسی بسیار نزدیک است، کارشناسان برآن شدند تا راهی برای یادگیری ساده و آسان زبان عربی پیدا کنند؛ که این خود دلیلی بر جذب بیشتری از مردم به یادگیری زبان عربی نیز خواهد شد.
آموزش زبان عربی و رجوع به آموزشگاه های عربی، برای هر فردی دلیل خاص خود را دارد؛ اما اکثر نوجوانان، به دلیل شرکت در کنکور و کسب نمره بالا در درس عربیاست، در این دوره ها شرکت می کنند تا بتوانند تاثیرات مثبتی را در این چالش بزرگ رقم بزنند.
همانطور که می دانید بسیاری از کلماتی که ما در طول روز در مکالمه و نوشتار خود استفاده می نماییم، برگرفته از لغات عربی و یا افعال هم ریشه آنها هستند؛ به همین دلیل یادگیری عربی برای ما فارسی زبانان، راحت تر از سایر کشورهای دیگر است. ادغام کلمات عربی در زبان فارسی، در واقع به جایی رسیده است که گاهی تشخیص عربی بودن یا فارسی بودن یک کلمه برای ما مشکل شده و نیاز به تحقیق  و تفحص دارد. همین امر باعث می شود ما نسبت به سایر کشورها، با سرعت بیشتری به زبان عربی مسلط شویم که این خود برای علاقه مندان به این زبان از تاثیرات مثبتی را به همراه خواهد داشت.

آموزش زبان عربی به زبان ساده با دوره جامع مکالمه عربی

ساده ترین روش یادگیری مکالمه عربی روش زبان مادری است. آموزش زبان عربی به زبان ساده  یعنی زبان عربی را همانند روش زبان مادری بیاموزیم. ما در یادگیری زبان مادری فارغ از اینکه در چه کشوری زندگی می کنیم و چه زبانی را می آموزیم همه به یک روش مکالمه را می آموزیم. بنابراین ساده ترین روش برای آموزش زبان عربی آموزش به شیوه زبان مادری است.

در دوره جامع مکالمه عربی آموزش مکالمه عربی با استفاده از بهترین پکیج آموزش زبان عربی به روش زبان مادری صورت می گیرد. برای شناخت بهتر این روش آموزش و یادگیری مکالمه می توانید صفحه معرفی دوره جامع مکالمه انگلیسی را مطالعه کنید.

 صفحه معرفی دوره جامع مکالمه انگلیسی

در دوره جامع مکالمه عربی گویش های عراقی، عمانی و فصیح موجود است. با تهیه دوره جامع مکالمه عربی گویش دلخواه خود را انتخاب کنید و بر اساس راهنمایی های دوره یادگیری مکالمه عربی را آغاز کنید. قبل از تهیه دوره جامع می توانید با تلفن پشتیبانی سایت احمدرضا ابراهیمی تماس بگیرید و از مشاوره اختصاصی و رایگان ما بهره مند شوید. در این جلسه مشاوره دوره آموزش زبان عربی مناسب برای خود را انتخاب می کنید.

 دوره جامع مکالمه عربی

دوره های آموزش زبان عربی در موسسات زبان به شیوه های مختلف و با روش های متفاوت طراحی می گردد که از جمله این دوره ها، می توان به دوره های ترمیک، فشرده و یا دوره های ویژه شاغلین نام برد. هر دوره در هر موسسه به سبک و سیاق خود برگزار می گردد که از مهم ترین آن شاید بتوان به دوره آموزش زبان عربی در ۵۰ روز اشاره نمود. البته که این دوره نیز با روش های متفاوت در مراکز آموزش زبان ارائه می شود که گاهی با ارائه پکیج و گاهی نیز ادغامی از دوره های ترمیک و فشرده هستند اما در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی این دوره با عنوان راکت زبان عربی شناخته شده است و در واقع زبان عربی را با ساده ترین روش و البته متدهای به روز آموزشی به نمایش می گذارد و شما می توانید در طی ۵۰ جلسه، علاوه بر آموزش نامحدود، با پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته، دسترسی رایگان به اپلکیشن تخصصی آموزش زبان ARE، بهره گیری از اساتید چند زبانه راکت و موارد دیگر دست بیابید که شکلی نوین از آموزش را با روش سیستم آموزشی رامیت به نمایش می گذارد.
در این روش فوق فشرده آموزش زبان عربی، شما علاوه بر تقویت مهارت های چهارگانه، با مهارت های یادگیری آشنا می شوید و می توانید زبان را با توجه به سبک یادگیری خود، فرا بگیرید. این دوره از ویژه ترین، کاربردی ترین و مهیج ترین دوره های آموزش زبان عربی در حال حاضر است که با غیرحضوری بودن در واقع دایره وسیع تری از علاقه مندان را به رویایشان در یادگیری زبان عربی می رساند.
نکته حائز اهمیت این است که، قواعد عربی نسبت به سایر زبان ها از سادگی بیشتری برخوردار است ولی متاسفانه برای بسیاری از دانش آموزان، درس عربی، درسی کسل کننده است. برای همین منظور، اساتیدی بسیاری در پی شیرین کردن این زبان کاربردی، برآمده اند. ساده سازی و روش های سرگرم کننده می تواند بسیاری را به یادگیری زبان عربی، علاقه مند نماید و مسیری سرگرم کننده و جذاب را برای آنها رقم بزند.

 

در اصل، چیزی که مهم تر از تعیین دوره های آموزشی زبان عربی است، هدف اصلی زبان آموز، از یادگیری زبان عربی است. اگر همه ما برای انجام کار دلخواهمان، تعیین هدف داشته باشیم، با قدرت بیشتری می توانیم به یادگیری و آموزش، ادامه دهیم. در واقع اغلب افراد زبان عربی را به دلایل شخصی فرا می گیرند که نمی توان از  اهمیت و کاربرد این زبان در زندگی ما فارسی زبانان چشم پوشی کرد.
یکی از این دلایل که از مهمترین دلایل یادگیری زبان عربی است این است که، زبان عربی، زبان قرآن است و قرآن کلام خدا است. این زبان برای ما مسلمانان در واقع یک اصل اساسی در دین محسوب می شود.از آن جایی که همه ی ما مسلمان هستیم و زبان کتاب آسمانی ما قرآن است می توانید با رجوع کردن به آن، قواعد مهم و دستور زبان عربی را یاد بگیرید. اما از راه هاییادگیری زبان عربی در منزل، می توان به موارد دیگری نیز اشاره داشت که در زیر بخشی از آنها را شرح خواهیم داد.

 

– دیدن فیلم های عربی زبان
– گوش دادن به آهنگ های عربی
– دیدن اخبار و برنامه های کشورهای عربی
– مکالمه برقرار کردن با همکلاسی های خود یا تمرین مکالمه در جلوی آینه

– تمرین زبان عربی در منزل با ضبط صدای خود و گوش دادن و تصحیح تلفظ های اشتباه
– تشکیل گروه های چت دوستانه و مکالمه با همراهانی که مانند شما علاقمند به عربی هستند
– نوشتن خاطرات روزانه خود به زبان عربی
– تغییر زبان گوشی هایتان به زبان عربی

 

این روش ها در واقع، روش های یادگیری زبان عربی به صورت خودآموز هستند. استفاده از هر یک از این روش ها، با توجه به سبک های یادگیری فردی، که در بخش های دیگر به کرات توضیح داده ایم، می توانند روشی مناسب جهت یادگیری زبان عربی در خانه باشند. با این کار شما می توانید عربی را با سرگرمی فرا گرفته و همزمان برای خود ایجاد انگیزه و انرژی نمایید.

 

برای سرعت در یادگیری زبان عربی، سعی کنید هر آنچه را که می شنوید، سریعا یادداشت کرده و بعد از چند بار تکرار، به تصحیح آن بپدازید.یادگیری سریع زبانعربی، به تمرین های مکرر و تعهد و تلاش زبان آموزان بستگی دارد. زبان آموز علاقه مند، می تواند با سرعت و دقت بیشتری نسبت به دیگران این راه را بپیماید.
برای اینکه بتوانید زبان عربی را سریعتر و آسان تر یاد بگیرید، نباید از صحبت کردن به زبان عربی بترسید یا خجالت بکشید؛ چه بسا افرادی که به زبانی مسلط بوده اند، ولی به دلیل اینکه از صحبت کردن طفره رفته اند، نتیجه ای جز فراموش شدن لغات و موارد مهم را بدست نیاوردند.
شما می توانید با تمرین هایی که هر روز جلوی آینه با خود انجام می دهید، به سریع تر شدن فرایند یادگیری زبان عربی، کمک کنید. برای انجام این کار کافی است که از اعتماد به نفس و خود باوری لازم برخوردار باشید. اگر این دو مورد را داشته باشید نه تنها در یادگیری زبان عربی می توانید موفق شوید، بلکه شک نداشته باشید که در انجام هر کار دیگری نیز می توانید موفق عمل نمایید.

 

ما در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی، سعی برآن داریم، که آموزش زبان عربی را به زبان ساده و با روشی لذت بخش به شما عزیزان آموزش دهیم. احمدرضا ابراهیمی با برگزاری دوره های آموزش زبان عربی در ۵۰ روز، دوره های رامیت و قرآن و همچنین دوره های همیاد عربی، تلاش داشته است تا گامی موثر در این زمینه بردارد و زبان آموزان را به یادگیری این زبان شیرین، راغب نماید. از ویژگی تمامی این دوره ها، می تواند به موارد زیر اشاره نمود:
– آموزش خصوصی زبان عربی
– آموزش آنلاین زبان عربی
– آموزش نامحدود زبان در طی جلسات انتخابی زبان آموزا
– آموزش زبان با توجه به سبک یادگیری زبان آموز
– پشتیبانی آنلاین
– نظارت مستقیم احمدرضا ابراهیمی
– بهره از اساتید راکت زبان عربی
– دسترسی رایگان به محتواهای نامحدود و مختص به موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی
– دسترسی زبان آموزان به اپ ARE
– انتخاب زمان کلاس با زبان آموز

 

هر کدام از این ویژگی ها با توجه به نیازی که طی ۲ دهه تجربه احمدرضا ابراهیمی، احساس شد، طراحی گردیدند تا زبان آموزان بتوانند در محیطی امن و با شخصی سازی آموزش، با بهترین روش ممکن زبان عربی را بیاموزند. در صورت تمایل به شرکت در این دوره ها، می توانید از طریق تکمیل بخش زیر اقدام به ثبت نام نموده و یا از مشاوره رایگان ما در زمینه انتخاب دوره، کسب مهارت های یادگیری و همچنین آشنایی با سبک یادگیری خود، بهره مند گردید.
همکاران ما همه روزه و به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا مسیری هموارتر را برای شما رقم بزنند.

راه های ارتباطی با موسسه احمدرضا ابراهیمی:
– تماس با شماره تلفن ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲
– پشتیبانی سایت