فراگیری زبان روسی به همراه فیلم راهی موثر محسوب می گردد. از آن جهت که ۱.فراگیری زبان روسی یکی از مسیر ها موفقیت وهدفمند برای رسیدن به مقصد شما است. ۲. بعداز فراگیری زبان روسی به علاقه مندی شما برای فراگیری زبان های دیگرمانند زبان انگیسی، فرانسوی، ترکی استانبولی، اسپانیایی و ……. افزوده می شود و این موضوع به خاطر است که بین زبان ها راتباط موثر ودو طرفه حاکم است.

 

در مسیر یادگیری زبان روسی همراه با فیلم

معلم شما خود شما هستید: هنگامی قدم در مسیر یادگیری زبان روسی می گذارید به دنبال معلم خود میگردید و اگاه از جست وجوی به نتجیه خود خسته می شوید و افسوس از این که معلم شما خود شما هستید و از ان اگاهی ندارید. در این مسیر کسی قرار نیست به شما چیزی را بیاموزد ونقش معلم را برای شما بازی کند . بلکه در این مسیر شما خود اموزی را دنبال می کنید و به جای اموزش دادن یادگیری را دنبال می کنید.
حذف کتاب و جزوه: در این مسیر شما به هیچ کتابی و جزوه نیاز ندارید که بخواهید بر اساس گفته های ان کتاب به دانش خود بیفزاید . مطالبی که در این چند سال دانش را برا اساس ان ها چند برابر کردید چیزی جز ابهام نیست و ایا برای برطرف کردن این ابهام میتوان از ابهام استفاده کرد ؟ برطرف کردن ابهام با شک و تردید امکان پذیر است؟
یادگیری با فیلم مناسب
: به این دلیل که در روش از فیلم های مناسب روسی بهره مند بشوید.باید به نکته توجه کنید که فیلم روسی به همراه ترجمه نباشد به این دلیل که تلاش شما در یادگیری زبان روسی کاهش می یابد.

 

از ترجمه دوری کنیم: هیچ گاه از ترجمه استفاده نکنید زیرا باعث می شود خیلی زود عبارات یا لغت روسی را از فراموش کنید برای مثال شما {Kak pajivaish dial} که به معنی {اوضاع چطوره است } را در یک فیلم به همراه ترجمه دیده اید و احساس می کنید که به خوبی یادگرفتید و می توانید در موقعیت های متفاوت به خوبی از ان بهره مند بشوی. ولی به طور ناخوداگاه ان را فراموش می کنید به این علت که به حافظه کوتاه مدت شما منتقل شده است و بعدچند ساعت از ان خارج می شود . اما اگر شما معنی عبارات حدس بزنید به حافظه بلند مدت شما منتقل می شود و شما میتوانید در موقعیت های متفاوت ازآن به خوبی استفاده کنید.

 

در کوتاه ترین زمان زبان روسی را به طور کامل فرا بگیرید: در ۵۰ روز شما می توانید بر زبان روسی مسلط بشوید . شاید در ظاهر و باطن کار غیر ممکن به نظرت برسد ولی اموزشگاه زبان بهین دانش آن را ممکن ساخته آن هم به بهترین روش. شیوه اموزشگاه زبان بهین ویژه زبان روسی راهی را کشف کرده است که می تواند بهترین انتخاب شما باشد. که از تمام جنبه متفاوت و خاص است : ۱. کم هزینه ترین روش است : به این دلیل که در این روش هزینه های غیر ضروری را مانند خریدن کتاب و غیره …. را حذف کرده است . ۲. صرفه جو در وقت و زمان شما است : به این دلیل این که خود شما زمان ان را مشخص می کنید و مطابق برنامه روزانه و هفتگی شما برنامه ریزی می شود. ۳. کلاس نزد شما بر گذار می شود : به این دلیل که نیاز نیست مسافتی طولانی را طی کنید تا سر کلاس حاضر شوید . کلاس در تلفن همراه نزد شما برگزار می شود بدون طی کردن مسافتطولانی می توانید در کلاس شرکت کنید. ۴. بدون حضور معلم برگزار می شود : به این دلیل که در این روش شخصی به نام معلم وجود ندارد که به شما اموزش دهد بلکه خود شخص شما معلم خود می شوید تنها یک راهبر مسیر را به شما نشان می دهد و قدم گذاشتن در مسیر و طی کردن مسیر فراگیری زبان روسی به انتخاب و تلاش شما بستگی دارد. و هرچه تلاش شما بیشتر باشد با توان بیشتری به راه ادامه می دهید و در نهایت با موفقیت و سر بلندی مسیر را به پایان می رسانید.

 

شیوه حرکت در مسیر یادگیری

زبان روسی به طور کامل در ۵۰ روز:
در این روش روزانه یک یا دادی فیلم مناسب پیدا می کنید و به مشاهده ان ها می پردازید و در نهایت جملاتی که احساس می کنید متوجه منظور و معنی ان ها می شوید را انتخاب می کنید و مثال های متنوع واقعی در مورد خودتان یادداشت می کنید { روش کپی} برداری نام دارد . اموزشگاه زبان بهین دانش تمام این اهداف در شیوه خود به خوبی در نظر گرفته کرده و قصد دارد به شما در رسیدن اهداف خود یاری کند . با یک انتخاب خوب بهترین ها تجربه کنیم . برای اشنایی بیشتر با اموزشگاه زبان بهین دانش به سایت بهین دانش مراجعه فرماید .