آموزش تضمینی زبان روسی در کمتر از ۲ ماه یک حقیقتی است که در آکادمی زبان بهین دانش وجود دارد. باور عموم مردم این است که زبان روسی بسیار سخت است و سال ها زمان می برد تا به زبان روسی مسلط شویم. در صورتی که آکادمی زبان بهین دانش توانسته است ثابت کند که یادگیری زبان های جدید بسیار آسان تر از آن است که فکرش را میکنید. بله، زبان روسی الفبای متفاوتی دارد و تفاوت فرهنگ و زبانی زیادی نیز با انگلیسی دارد اما این لزوما فاکتوری نیست که یک زبان را سخت می کند، آنچه یک زبان را دشوار می کند، یک رویکرد و روش اشتباه برای یادگیری آن و عدم ایجاد انگیزه است. در یک محیط مناسب و با تکنیک مناسب ، هر کسی می تواند هر زبانی را بیاموزد و آکادمی زبان بهین دانش این محیط را برای زبان آموزان فراهم کرده است.
نکته ی مهمی که در رسیدن به اهداف بزرگ وجود دارد این است که به هیچ عنوان نباید به حرف ها و شایعه ها گوش دهید و فقط باید روی هدفتان تمرکز کنید. از آنجا که زبان روسی به طور گسترده در جهان صحبت می شود، منابع یادگیری زیادی برای کمک به شما وجود دارد. البته ناگفته نماند که همه چیز به باور، تلاش، هدف و میزان انگیزه ی شما بستگی دارد. پس اگر شما تضمین کنید که با تلاشی جدی و باوری قوی در پی یادگیری زبان روسی و همینطور رسیدن به اهدافتان هستید، ما نیز یادگیری زبان روسی را با بهترین و جدیدترین روش ها به شما تضمین می کنیم.

 

در مسیر یادگیری زبان روسی و یا هر زبان دیگری همیشه چالش هایی وجود دارد ولی این به معنی نشدن نیست. زندگی زمانی شیرین میبینی که چالش های زیادی را با موفقیت پشت سر گذاشته ای. و اساتید توانمند، فعال و دلسوز آکادمی زبان بهین دانش تمام تلاش خود را می کنند تا شما عزیزان در این چالش بسیار شیرین با موفقیت بیرون بیاید. از خصوصیات آکادمی زبان بهین دانش این است که وقتی زبان آموزان برای یادگیری یک زبان جدید وارد این آموزشگاه می شوند، پس از یادگیری زبان مورد نظرشان علاقه مند به یادگیری زبان های سوم و چهارم نیز می شوند و از این نمونه بسیار دیده شده است.
زبان روسی یکی از سه عضو زبانهای اسلاوی شرقی است (دوتای دیگر آن بلاروسی و اوکراینی). این زبان به عنوان یک زبان رسمی در روسیه ، بلاروس ، قزاقستان ، قرقیزستان صحبت می شود و با بیش از ۱۴۰ میلیون نفر که زبان مادریشان روسی است، بزرگترین زبان در اروپا محسوب می شود. درگام اول یادگیری، با الفبای زبان روسی مواجه میشوید و آنچه آشکارا آن را از سایر زبانهای اروپایی جدا می کند، این واقعیت است که روسی از الفبای لاتین استفاده نمی کند. در عوض از الفبای سیریلیک استفاده شده است.

 

چند روش برای شروع یادگیری زبان روسی

 

۱_ عبارات اولیه و پرکاربرد زبان روسی را یاد بگیرید. چند نمونه از این عبارات را برای شما در قسمت پایین آورده ایم.

 

سلام به زبان روسی = Zdrastvooyte و Здравствуйте

متشکرم به زبان روسی = Spaseeba و Спасибо

خدانگهدار به زبان روسی = Da sveedaneeya و До свидания!

نام من …. است به زبان روسی = …Meenya zavoot و …Меня зовут

لطفا به زبان روسی = Požalujsta و Пожалуйста

 

۲_ برای یادگیری واژگان زبان روسی بهترین روش خواندن آنها در دل متن ها و سپس مثال زدن برای خودتان است.
۳_
 یکی از مهم ترین کارها این است که به آهنگ های پاپ روسی و پادکست ها گوش بدهید و همچنین فیلم هایی به زبان روسی ببینید تا با صداها و لهجه ی زبان روسی آشنا شوید.
۴_ یکی از بهترین روش های یادگیری زبان روسی حرف زدن با افراد بومی روسی است. شما میتوانید دوست های روسی زبان در فضای مجازی پیدا کنید و با آنها صحبت کنید.
۵_ یادگیری و تمرین و تکرار را با صدای بلند انجام دهید. این برای مکالمه ی شما بسیار مؤثر است.

 

و در نهایت همانطور که در ابتدا گفتیم، آکادمی زبان بهین دانش علاوه بر دوره های ترمیک زبان روسی یک دوره فشرده زبان روسی به اسم ROCKET یا دوره ی آموزش زبان روسی در ۵۰ روز و دوره آموزش زبان روسی ویژه مشاغل را نیز برای شما علاقه مندان به زبان روسی نیز تدارک دیده است. آموزش زبان روسی از پایه، در واقع حدود ۱ سال و نیم تا ۲ سال به طول می انجامد اما اگر شما می خواهید زبان روسی را در کوتاه ترین زمان ممکن فرا بگیرید، می توانید در دوره آموزش زبان روسی در ۵۰ روز ثبت نام نموده و در طی مدت زمانی کوتاه، توانایی های لازم جهت رسیدن به حد قابل قبول در یادگیری زبان روسی را فرا بگیرید. دوره های راکت زبان روسی شامل ۳۰ جلسه عمومی و ۶۰ جلسه خصوصی میباشد و انتخاب ساعت کلاس های دوره راکت به اختیار خود زبان اموزان است. برای کسب اطلاعات بیشتر از دوره های ROCKET و همچنین برای انتخاب زبان دوم و دوره مناسب با شرایط خود، با ثبت مشخصات خود در بخش زیر، منتظر تماس کارشناسان ما بوده و از مشاوره رایگان مشاوران آکادمی زبان بهین دانش بهره مند شوید.