تدریس خصوصی زبان اسپانیایی، روشی مطمئن با دوام و آسان برای یادگیری زبان اسپانیایی است. از منظر کارشناسان آموزشی آکادمی زبان بهین دانش تدریس خصوصی به صورت آموزش آنلاین زبان اسپانیایی دارای سبک و سیاقی ویژه ، عجین شده از روش های سنتی تدریس و نوآوری امروز است. اگر بخواهیم مزیت تدریس خصوصی را در یک کفه ترازو و دشواری تدریس در کلاس های عمومی را در کفه دیگر، قضاوت کار آسانی خواهد بود. دشواری روش های سنتی آموزش مارا برآن داشت تا مفهوم یادگیری را متجلی و در کلاس های خصوصی زبان اسپانیایی، یادگیری زبان انگلیسی، یادگیری زبان روسی، چینی، آلمانی و عربی به زبان آموزان ارائه دهیم.
مزایای تدریس خصوصی را میتوان از دو دیدگاه متفاوت بررسی کرد، ابتدا دیدگاه دانش آموز یا زبان آموز: به جرائت میتوان گفت یک کلاس خصوصی مخصوصا برای آموزش زبانهای خارجی باعث هموار سازی یادگیری و ارتباط بهتر مسیر های عصبی در مغز می شود. در کلاس خصوصی، استاد تنها نقش راهبری دارد و زبان آموزان با تکیه بر اراده، تلاش و پشتکار در تمرین و تکرار هر آنچه که باید می آموزند.
مغز انسان با وجود پیچیدگی های زیاد پس از تمرین و تکرار یک موضوع آن را به عنوان یک دستور میشناسد. زمانی که مطلبی را تمرین تکرار میکنیم. ارتباط آکسون ها و دندریت ها باهم قوی تر می شود و پیام های عصبی را بین نورون ها بهتر منتقل می شود. در نتیجه میتوان با تمرین و تکرار یک مطلب مسیر عصبی آن را در مغز ایجاد کرد و با اعتماد به نفس و ایجاد انگیزه در یادگیری زبان آن را پرورش داد.

 

مزایای کلاس خصوصی آنلاین آکادمی زبان بهین دانش (از دیدگاه زبان آموزان)

 

عدم وجود هیچگونه محدودیت

مزیتی که کلاس های آنلاین در اختیار دانش آموزان قرار میدهد این است که محدودیت مکانی را در انتخاب بهترین استاد زبان از میان بر می دارد. تصور کنید بهترین استاد زبان که می شناسید در آموزشگاهی به صورت خصوصی تدریس می کند که از منزل شما فاصله بسیار زیادی دارد و شما نمیتوانید در کلاس این استاد شرکت کنید، ولی با وجود سیستم برگذاری کلاس های آنلاین این محدودیت رنگ می بازد و به طور کلی از میان می رود. اما زمانی که صحبت از کلاس خصوصی آنلاین به میان می آید، یک محدودیت دیگر نیز از میان می رود و آن محدودیت زمانی است. زمانی که در یک کلاس خصوصی زبان اسپانیایی شرکت می کنید میتوانید ساعت برگذاری کلاس و تعداد جلسات در یک هفته را با میل خودتان انتخاب کنید. بنابراین می توانید برنامه یادگیری زبان اسپانیایی را با برنامه های روزانه خود مطابقت دهید.

صرفه جویی در زمان و هزینه

در این کلاس ها شما تنها و تنها یک هزینه پرداخت خواهید کرد، و هزینه هایی مانند رفت و آمد، خرید کتاب و نوشت افزار را نخواهید داشت. تنها هزینه ای که پرداخت خواهید کرد شهریه کلاس است. صرفه جویی در زمان میتوان با شرکت در کلاس خصوصی بازدهی چند برابر کلاس های ترمیک و عمومی داشت و ره صد ساله را یک شبه طی کرد. همه ما به راه های میانبر و مطمئن علاقه بیشتری نسبت به راه های طولانی و پیچیده داریم. مدت زمانی که تحت یادگیری تدریس خصوصی قرار میگیریم با مدت زمانی که در یک کلاس عمومی شرکت می کنید برابر است، اما تدریس خصوصی بهره گیری از کل زمان کلاس در اختیار شماست. علاوه بر این مزیت ها می توان به بهره مندی از پشتیبانی کلاس نیز اشاره داشت. تمامی محاسن یاد شده با هزینه ای بسیار کمتر از دوره های ترمیک در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد.

 

تدریس خصوصی زبان اسپانیایی از دیدگاه تخصصی

 

در هنگاه ارائه تدریس خصوصی لازم است، تسلط بیشتری بر مطالب داشته، هر روز این اطلاعات را به روز رسانی کرد و با یک بیان حرفه ای سیر راندمان کلاس را دوچندان نمود. تسلط مدرس خصوصی زبان اسپانیایی، باعث می شود نقاط ضعف زبان آموز را بیابد و برای رفع آن برنامه ریزی و اقدام کند. بهترین روش تدریس زبان به شکل خصوصی این است که مدرس خود را در جایگاه زبان آموز قرار دهد. پارتنر مکالمه ی باشد، با او تمرین و تکرار کند و صرفا به تدریس و ارائه مستقیم مطالب نپردازد.
در یک کلاس خصوصی هرگز نباید زبان آموز محوریت اصلی کلاس باشد بلکه کلاس باید در مسیر راهبری استاد و تلاش دانش آموز حرکت کند و نکته ای که در این باب بسیار حائز اهمیت است این است که مدرس خصوصی زبان باید حتما یک برنامه ریزی جامع برای طرح مطالب و طبقه بندی محتوایی که قصد آموزش آن را دارد بپردازد. به کار گیری روش های خلاقانه تدریس زبان امری است که بر جذابیت و انرژی بخشی کلاس می افزاید و مسیر یادگیری را برای آموزنده هموار می سازد.

 

دوره همیاد

آموزشگاه زبان بهین دانش برای اجرای رویای یادگیری زبان اسپانیایی در مدتی بسیار کوتاه بستری در قالب کلاس های خصوصی آنلاین فراهم آورده است . با شرکت در این دوره ها میتوان در مدتی کوتاه بسته به میل خودتان بین ۲ تا ۶ ماه  به سطح قابل قبولی از تسلط بر یک زبان خارجی دست یابید .
اگر مدت هاست تصمیم به فراگیری زبان اسپانیایی را دارید و به دلیل مشغله زیاد موفق به شرکت در کلاس های آموزشگاه زبان اسپانیایی نشده اید، با شرکت در دوره های آموزش زبان اسپانیایی در ۵۰ روز و با پر کردن فرم ثبت نام این رویا را به واقعیت تبدیل کنید .