تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی، طرفداران بسیار زیادی در چند سال اخیر داشته و دارد. در دنیای امروز، ترکیه یکی از کشورهای محبوب جهان است. این کشور امروزه به یکی از پربازدیدترین کشورهای دنیا تبدیل شده است و سالیانه توریست های بسیاری به این کشور زیبا سفر کرده و از زیبایی های آن دیدن می کنند. فیلم ها و کلیپ های ترکی زبان نیز مخاطبان بسیار زیادی را به خود جذب کرده اند. آهنگ های زیبای ترکی در سبک های متفاوت از محبوبیت خاصی برخوردار هستند. موارد فوق و موارد بسیار زیاد دیگری باعث شده که عده زیادی از افراد به دنبال یادگیری زبان ترکی بوده و بخواهند آموزشگاه یا موسسه ای پیدا کنند که بتوانند در کمترین زمان به زبان ترکی مسلط شوند.
تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی در مؤسسه های بسیاری در حال برگزاری می باشد. مؤسساتی که به شکل ها و طرق مختلف این کار را انجام می دهند.

 

تدریس خصوصی آنلاین زبان، دارای مزیت های زیادی نسبت به کلاس های حضوری می باشد. افرادی که به دلیل داشتن مشکلات مسافتی و مسیر، همیشه از یادگیری زبان فراری بوده اند، افرادی که به دلیل نداشتن وقت کافی، همیشه این یادگیری را به تعویق انداخته اند و…. همه و همه مواردی هستند که علاقمندان به یادگیری زبان را به شک انداخته و آن ها را از یادگیری باز داشته اند. آکادمی زبان بهین دانش با مدیریت احمدرضا ابراهیمی و همکاری گروهی از اساتید برجسته زبان ترکی استانبولی و سایر زبان ها نظیر انگلیسی، عربی، اسپانیایی، آلمانی و روسی، با بیش از یک دهه تجربه و سابقه موفق در زمینه تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی و سایر زبان ها، ارائه دهنده ی خدمات در زمینه تدریس و آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی می باشد. تخصصی ترین مرکز آموزش زبان ترکی استانبولی و سایر زبان ها بصورت خصوصی، عادی و فشرده، مشاوره و تعیین سطح رایگان، مکالمه تضمینی با روش های نوین آموزشی. دوره های خصوصی زبان ترکی استانبولی در آکادمی زبان بهین دانش:

 

• ۳۰ جلسه مکالمه تضمینی (آموزش زبان در ۵۰ روز)
• دوره های کاربردی برای افرادی که قصد مهاجرت دارند.
•دوره های مکالمه به صورت فشرده و نیمه فشرده
• دوره های ویژه آزمون های مربوط به خارج از کشور
• دوره های ترمیک از پایه تا تخصصی برای رده های سنی متفاوت
• دوره ها و کارگاه های مخصوص اسپیکینگ (Speaking)
• دوره ها و کارگاه های مخصوص ریدینگ (Reading)
• دوره ها و کارگاه های مخصوص لیستنینگ (Listening)
دوره های تخصصی و فوق تخصصی آنلاین
• دوره های آموزش زبان ترکی ویژه شاغلین
• دوره های آموزش زبان ترکی ویژه خانم های خانه دار
• دوره های تخصصی و فوق تخصص خصوصی

 

همانطور که گفته شد در موسسه زبان بهین دانش، ما به برگزاری دوره های متفاوت آموزش زبان از جمله تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی و سایر زبان ها می پردازیم. آموزش زبان ترکی استانبولی بهترین انتخاب برای افرادی که قصد دارند زبان ترکی استانبولی را به بهترین شکل و روش ممکن فرا بگیرند، در کلاس های حضوری بدلیل وقت کم و تعداد زیاد افراد، فرصت کافی برای یادگیری و تمرین وجود ندارد و تا حد زیادی از کیفیت کلاس ها کم می شود بنابراین، بهترین راه برای حل این مشکل حضور در دوره های خصوصی زبان ترکی استانبولی می باشد. آکادمی بهین دانش، یکی از بهترین مراکز تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی با جدیدترین متدهای آموزشی زبان و برنامه های جدید آموزشی می باشد که این روزها با روش نوین سیستم آموزش رامیت انقلابی نو را در زمینه آموزش زبان برپا کرده است.

 

دوره های آموزش زبان به صورت خصوصی به خوبی توانسته است ارتباط آموزشی بهتری را بین استاد و زبان آموز شکل دهد. زبان آموزان و علاقه مندان بسیاری از سراسر کشور و حتی کشورهای دوست و همسایه، در دوره های خصوصی ما ثبت نام نموده اند و به همین دلیل، ما خوشحالیم که توانسته ایم دین خود را در همگانی کردن زبان ترکی و سایر زبان های دیگر، برای عموم مردم ادا کنیم. دایره آموزش ما وسیع شده است و امروزه شاهد این هستیم که این ارتباط آموزشی تنها به شهر اصفهان معطوف نشده و برای ما، مرزها دیگر معنای خود را از دست داده اند. دستیابی همه با یک شیوه درست و برنامه ریزی شده و البته به کارگیری اساتید کار کشته، با تجربه و آشنا به سیستم آموزشی رامیت، توانسته است گامی بزرگ را در آموزش برداشته و زبان آموزان بسیاری را به اهداف خود نزدیک تر بنماید. اگر شما عزیزان نیز علاقه مند به شرکت در دوره های خصوصی زبان ترکی هستید، می توانید با تکمیل بخش زیر و ثبت شماره تماس خود، منتظر تماس کارشناسان آموزش ما بوده و از مشاوره رایگان کارشناسان ما در زمینه انتخاب زبان و دوره متناسب با شرایط خود بهره ببرید. همکاران ما همه روزه به جز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سؤالات شما عزیزان هستند و شما را از لحظه اقدام به ثبت نام تا پایان دوره مربوطه مورد حمایت و پشتیبانی آموزشی خود قرار خواهند داد.