آموزش آنلاین زبان اسپانیایی فشرده ، فوق فشرده و ترمیک ،از دوره هاییست، که نظر بسیاری از علاقه مندان به یادگیری این زبان را به خود جلب کرده. امروزه با رشد سریع ارتباطات میان ملل مختلف، زبان به ابزاری کار آمد برای انتقال مفاهیم و درک درست آن ها بدل شده است .این دگردیسی باعث شده بیش از پیش به این موضوع فکر کنیم که چگونه می توان با یک آموزش صحیح به سطح بالایی از مهارت های زبانی دست پیدا کرد. اگر که انتخاب شما یادگیری زبان اسپانیایی باشد، نه تنها به این خاطر که یکی از زبان های زنده ی دنیا محسوب می شود بلکه ادراک و شناخت فرهنگ غنی و هویت ارزشمند کشور اسپانیا باعث شده، تا گستردگی این زبان روز به روز در جوامع ملل رو به افزایش باشد. همچنین برای افرادی که قصد مهاجرت، تحصیل و یا راه انداختن کسب و کار در بیش از بیست کشور اسپانیایی زبان دارند را نیازمند به فراگیری و تسلط کافی بر این زبان کند.
از آنجایی که زبان اسپانایی دارای ریشه ی لاتین است، یادگیری آن برای افرادی که پس از انگلیسی، اسپانیولی را بعنوان زبان دوم خود در نظر گرفته اند،بسیار راحت تر و ساده تر خواهد بود. پس با یک آموزش زبان اسپانیایی برنامه ریزی شده راحتی این زبان معلوم می شود.
حال با فرض اینکه بخواهید یادگیری این زبان را به صورت خودآموز و با تکیه بر تلاش خود پیش ببرید چه اندازه احتمال دارد که با تمام اهدافی که در نظر گرفته اید در طول راه دلسرد نشده و یا دچار آشفتگی از چگونگی ادامه مسیر نباشد؟
این اتفاق دقیقا زمانی مکررا تکرار خواهد شد که شما با انتخاب غلط در حوزه ی شرکت در یک دوره ی آموزشی که راهبران آن بدون هیچ گونه تخصص و زمینه ای وارد کار شده اند، باعث شوند تا شما با تمام انگیزه و پشتکاری که داشته اید،آموزشتان را نصفه و نیمه رها کرده و آنقدر که مورد انتظارتان بوده، پیش نروید.

 

اما بهترین دوره های آموزشی برای شما کدام هستند؟

در حال حاضر در بسیاری از تبلیغات به شیوه های گوناگون شاهد دوره های متفاوتی هستید، اما این امر مهم بر کسی پوشیده نیست که کسب دانش زبانی نیازمند تعهد، تلاش و مسئولیت پذیری به همراه تداوم در یادگیری باید هماهنگ با یک راهبر مختصص و دلسوز باشد تا همواره مسیر برایتان لذت بخش بوده و مثمر ثمر واقع شود.

 

دوره های آموزش زبان اسپانیایی در سه دوره برگزار میشود:

  • Basico:مناسب برای افرادی مبتدی می باشد و به صورت پایه در دو سطح A۱ و A۲ در نظر گرفته شده است.
  • Intermedio: شما می توانید آموزش پیشرفته ی زبان اسپانیایی را در دو سطح B۱ و B۲ فراگیرید.
  • َAvazado:دوره ای که به صورت تکمیلی برگزار می شود و با شرط گذاراندن دو مرحله ی قبل در دو سطح C۱ و C۲ ارائه خواهد شد.

 

به اعتقاد بسیاری یادگیری نیازمند صرف کردن زمان زیادی است و در کوتاه مدت بازده کمتری خواهد داشت اما هم اکنون با برگزاری دوره های آموزش زبان اسپانیایی در ۵۰ روز توسط آکادمی بهین دانش با رایج ترین متد آموزشی مورد تایید موسسه ی سروانتس و پیشرفت چشمگیر زبان آموزان با دریافت مدارک در سطوح بالا و همچنین امکان شرکت در آزمون بین المللی Dele که برگزار کننده ی آن سفارت اسپانیا است باعث شده تا این تفکر که آموزش در کوتاه مدت امکان پذیر خواهد بود و تنها با انگیزه و مصمم بودن شما، همه چیز با بهترین کیفت صورت می پذیرد. کتاب های آموزشی در این دوره ها Nuevo prisma خواهند بود که نسخه ی بروز رسانی شده ی کتاب های Prisma در سال ۲۰۱۳ هستند. قابل ذکر است این دوره ها همچنین جهت آموزش مدرسین در بهبود عملکرد شان در کیفیت تدریس ارائه خواهد شد.

 

از مزایای شرکت در کلاس های ۵۰ روزه ی آنلاین اسپانیایی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

  • یادگیری در عرض دو ماه به جای دو سال
  • تشکیل کلاس ها به صورت خصوصی و یا گروهی به انتخاب شما
  • حل تمرین مداوم میان شما و استادتان
  • پیشرفت سریع در روند آموزشی
  • تقویت مهارت های چهارگانه ی زبان در کمترین زمان
  • آگاهی از سبک یادگیری مختص به فرد و توانمندی آن

 

آکادمی زبان بهین دانش، با سابقه ی عدیده کاری در حیطه آموزش آنلاین با بهره برداری از سیستم آموزشی رامیت، در صدد آن است تا با تشکیل کلاس های آنلاین  امکان شرکت در کلاس را، در هر کجا که باشید و در هر زمانی که مد نظر دارید فراهم آورد. تداوم در تلاش از اصولی است که هرگر نمیتوان آن  را نا دیده گرفت . همواره باید تداومی وجود داشته باشد که از علاقه ی شما در رشد و پیشرفتتان محافظت کرده و بهترین بهره وری را از شرکت در دوره های آموزشی داشته باشید .و با جلب احساس رضایت از خود قدمی رو به رشد و پیشرفت بردارید. برای ثبت نام و شرکت در این دوره ها مشخصات خود را وارد کرده و منتظر تماس مشاوران ما در آکادمی باشید.