IELTS7 Banner 01 8

امروزه در آموزشگاه های زبان مختلف دوره های مختلفی وجود دارد اما آموزشگاه زبان بهین دانش در ایران اولین آموزشگاهی است که دوره های راکت در آن وجود دارد. بنیان گذار دوره های راکت احمدرضا ابراهیمی است که در سال ۱۳۸۷ آموزشگاه زبان بهین دانش را تاسیس کرد. در ادامه با ویژگی های منحصر به فرد دوره ها و زبان آموزان راکت و شیوه درست و صحیح یادگیری بیشتر آشنا خواهید شد.

 

امروزه در ایران انسان های زیادی قصد مهاجرت را دارند و همه ما می دانیم که مهاجرت بدون دانستن زبان انگلیسی تقریبا امری محال یا بسیار دشوار است. برخی از افراد تنها چند ماه برای مهاجرت زمان دارند و زمان آنها برای یادگیری زبان بسیار محدود است و همچنین فرصت برای تحقیق بسیار ندارند. راکت راه و روش جدید یادگیری است که شما با شرکت در دوره های راکت میتوانید در ۵۰ روز هر آنچه که لازم است بدانید را، یاد بگیرید و حتی از بسیاری از زبان آموزان ترمیک هم که چندین سال است در حال یادگیری هستند جلو بزنید. یکی از ویژگی های بارز زبان آموزان راکت این است که آنها تنها در دو ماه می توانند مانند یک نیتیو اسپیکر صحبت کنند. بسیاری از زبان آموزان و برخی از معلمان احساس می کنند که تنها کسانی قادر هستند با لهجه خوب، زبان انگلیسی یا هر زبان دیگری را صحبت کنند که یا در آن کشور سالیان سال زندگی کرده باشند و یا باید اهل آن کشور باشند. در حالت های عادی و در کلاس های ترمیک معمولی توجه زیادی به لهجه زبان آموزان نمیشود و گاها برخی فکر میکنند که کار کردن روی دستور های زبانی مهم ترین مسئله یادگیری است. پیش روی با این روش غیر اصولی باعث می شود تا زبان آموزان در پایان دوره های کلاسی خود قادر به صحبت کردن در لحظه و مانند یک نیتیو اسپیکر نباشند. در صورتی که زبان آموزان راکت در عرض دو ماه میتوانند دقیقا مثل یک نیتیو اسپیکر صحبت کنند و لهجه بسیار خوبی داشته باشند.

 

Copying یکی از تکنیک های بسیار موثر در بحث نیتیو شدن است. کودکان با استفاده از همین تکنیک رفته رفته شروع به صحبت کردن میکنند. آنها چیزی که میشنوند را با توجه به موقعیتی که در آن قرار دارند کپی کرده و پس از مدتی به کار میگیرند. در این تکنیک بسیار کار آمد یکسری از جملات را مثلا از داخل یک کلیپ کپی میکنیم. انتخاب جملات یکی از مهم ترین بخش ها برای اجرای این تکنیک است. جمله ای که انتخاب میکنیم میتواند جزء جملات اصلی که در رابطه با موضوع کلیپ است باشد و یا جزء جملات روزمره و غیر اصلی باشد. در هر صورت ساختار جمله ای که انتخاب می شود باید کاملا درست باشد. این جملات جملات مرجع و مدل های ما برای ساختن جملات بیشتر در موقعیت های مختلف است. انتخاب جملات کاربردی و کپی کردن آنها باعث که ما با اعتماد به نفس خیلی بالا بتوانیم صحبت کنیم. و اما مرحله بعد از انتخاب جملات چیست؟ در این مرحله سعی میکنیم جملات را با تلفظ و لهجه درست ادا کنیم به این ترتیب ما جمله ای که انتخاب کردیم را از ان خود کرده ایم و آنرا همیشه در ذهن خواهیم داشت. از این پس میتوانیم در موقعیت های مختلف از این جمله به راحتی و با ساختار کاملا درست استفاده کنیم و به هنگام نیاز جملات دیگری نیز با استفاده از ساختار جمله بسازیم.

 

یکی دیگر از برتری های زبان آموزان راکت نسبت به زبان آموزان ترمیک و دیگر دوره ها این است که، زبان آموزان راکت در هر موقعیت و هر مکانی قادر به صحبت کردن بدون فکر کردن و بدون هیچگونه مشکل از نظر دستور زبان هستند. دوره های راکت فقط مناسب انسان هایی که قصد مهاجرت دارند نیست همانگونه که میدانیم امروزه دانستن زبان امری است ضروری و یکی از الزامات زندگی است. دوره های راکت مناسب همه افراد است، و همه افراد مطمئنا با راکت نتیجه صد در صد بهتری نسبت به بقیه دوره ها خواهند گرفت. راکت فقط برای نوجوانان و جوانان نیست بلکه دوره های راکت دوره های بسیار مناسبی برای افراد مسن و کودکان است. در اینجا لازم است به دو نکته اشاره کرد اول آنکه هیچ وقت برای یادگیری دیر نیست و هرگز نباید اینگونه فکر کنیم و همیشه باید به خود ایمان داشته باشیم و دوم آنکه همیشه باید این را در نظر داشته باشیم که کلید موفقیت ما انسان ها تلاش است و تلاش. پس اگر یادگیری زبان در کم ترین زمان به بهترین شکل ممکن مد نظر شما است و هدف شما این است، پس برای هدف خود تمرین کنید و تلاش و استمرار داشته باشید. یکی دیگر از نقاط قوت دوره های شگفت انگیز راکت این است که تمام کلاس ها به صورت آنلاین برگزار می شود و شما از نقاط مختلف جهان می توانید زبان انگلیسی را در خانه خود در ۵۰ روز یاد بگیرید.

 

دوره های راکت فقط بر روی سطح زبانی شما تاثیر نمی گذارد بلکه بر روی زندگی شما نیز تاثیر می گذارد و شخصیت شما را نیز تغییر می دهد. کودکان در دوره های راکت علاوه بر این که به علت روش های نو آموزشی از یادگیری خود صد در صد لذت را می برند، یاد میگیرند که باید مسئولیت پذیر باشند. کودکان و همچنین دیگر زبان آموزان پس از گذراندن این دوره ها می توانند خیلی بهتر و بدون استرس با مشکلات خود روبه رو شوند. زبان آموزان در این دوره اعتماد به نفس خوبی پیدا میکنند و می توانند هر جا و در هر موقعیتی بدون فکر کردن با لهجه خیلی خوب شروع به صحبت کنند.
آموزشگاه زبان بهین دانش در دوره های ترمیک خود نیز از متد ها و تکنیک های بسیار کارآمدی برای افزایش یادگیری زبان آموزان خود استفاده می کند. اگر قصد دارید با دوره های راکت و دیگر دوره های مجموعه بهین دانش بیشتر آشنا شوید یا قصد ثبت نام را دارید شماره تلفن خود را در کادر پایین صفحه وارد کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.