برای آشنایی با دوره جامع مکالمه انگلیسی روی تصویر زیر کلیک کن !

  صفحه معرفی دوره جامع انگلیسی

IELTS7 Banner 01 8 اصفهان گردی به انگلیسی,اصفهان گردی به زبان انگلیسی

اصفهان گردی به انگلیسی از جذاب ترین موضوعاتی است که هر یک از ما می توانیم ساعت ها و روزها درباره آن صحبت کنیم. تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چقدر می شود حول محور این موضوع صحبت کرد و البته که تمرین خوبی برای تقویت مهارت مکالمه ما خواهد شد؟
اصفهان از کلان شهرهای قدمت دار ایران است و بسیاری از توریست ها اصفهان را به عنوان نماد اصلی تاریخ ایران می شناسند. در اصفهان بناهای تاریخی قدمت داری وجود دارد که هر کدام از آنها با دنیایی از شگفتی ما را روبرو می کنند. از سی و سه پل بی نظیر آن تا میدان نقش جهان با شکوهش!
این موضوع می تواند جزو مطالبی باشد که شما را برآن دارد که با پارتنر خود به مکالمه زبان انگلیسی بپردازید و یا با یک توریست بتوانید درباره قدمت و تاریخ این بناها صحبت کنید. همه ما البته که دوست داریم در مکالمه انگلیسی به مانند یک فرد حرفه ای عمل نماییم و در حقیقت صحبت در مورد شهر و محل زندگیمان از موضوعاتی باشد که بدان می پردازیم. پس با ما همراه باشید تا در مورد یک سری از آثار تاریخی اصفهان زیبا صحبت کرده و در نهایت ترجمه انگلیسی آن را برای شما آموزش دهیم:

اصفهان گردی به انگلیسی:

  • نقش جهان:

میدان نقش جهان از جمله مناطق با شکوه اصفهان است که سالانه بسیاری از توریست ها را از جای جای جهان به خود جلب می کند. این مکان زیبا یکی از مراکز خرید اصفهانیان نیز محسوب می شود و شما می توانید انواع دوره‌ها سنتی را در آنجا ببینید. این مکان زیبا را تاریخ سلطنت شاه عباس اول، برای ما ایرانیان بر جای گذاشته است و البته که در هر بخش آن از شمال تا جنوب، از شرق تا غرب آثار بی نظیری نهفته است که توصیه می کنیم همه این مناطق را با ریز بینی به تماشا بنشینید. سر در قیصریه در شمال میدان نقش جهان واقع شده است و اما مسجدی با شکوه با معماری فوق العاده اش در جنوب بنا شده است که امروزه به مسجد امام معروف است. در شرق این اثر مسجد شیخ لطف الله و در غرب این اثر عمارت عالی قاپو بنا نهاده شده است. به هر طرف که بنگرید، مجموعه ای بی نظیر از هنر ایرانیان نهفته است که استادان بزرگی نیز برای نشان دادن صنایع دستی اصفهان، در این میدان گرد هم آمده و در مغازه های خود که به حجره معروف است، به نمایش آثار خود می پردازند.
این بنا همه روزه برای عموم قابل بازدید است و شما می توانید از سوغاتی های خوشمزه اصفهان نیز مانند گز، میل نموده و لذت خود را دو چندان نمایید.

:Naghsh Jahan Square

Naghsh Jahan Square is one of the magnificent areas of Isfahan that attracts many tourists from all over the world every year. This beautiful place is also considered as one of the shopping centers in Isfahanis that you can see all kinds of traditional products there. This beautiful place has been left to Iranians by the history of the reign of Shah Abbas and of course, in every part of it, from north to south, from east to west, there are unique works that we recommend to see all these areas in detail. Sit down and watch. Sar-e-Qaisaria is located in the north of Naghsh-e Jahan Square, but a magnificent mosque with its extraordinary architecture has been built in the south, which is now known as Emam Mosque.  The east is the Sheikh Lotfollah Mosque, and to the west is the Aali Qapo Mansion. Everywhere you look today, the tide of protectionist sentiment is flowing. This building can be visited by the public every day and you can enjoy delicious souvenirs of Isfahan such as Gaz.

کاخ چهلستون:

کاخ چهلستون از مجموعه آثار تاریخی مربوط به دوران صفویه می باشد که تلفیقی از معماری سنتی ایران و همچنین معماری فرنگ نیز نهفته است. این اثر فوق العاده به این دلیل تصاویری حکاکی شده و همچنین نقاشی شده از جنگ های مختلف ایرانیان را به نمایش گذاشته است که شما می توانید با مجموعه این تصاویر، مروری بر تاریخ ایران نیز داشته باشید.
امروزه این کاخ زیبا به موزه تبدیل شده است که آثار قدمت دار اصفهان در این مجموعه نگه داری می شود و بازدید برای عموم آزاد است. البته که شما می توانید از مینیاتورهای زیبای آن لذت برده و دقایقی از سفر خود را در کنار این کاخ با شکوه غرق در تاریخ قدمت دار ایران شوید.

:Chehel Sotoon palace

Chehelston Palace is one of the historical monuments related to the Safavid period, which is a combination of traditional Iranian architecture as well as French architecture. This wonderful work has exhibited engraved as well as painted images of various Iranian wars, and you can review the history of Iran with the collection of these images. Today, this beautiful palace has been turned into a museum, where the ancient monuments of Isfahan are kept in there. Visiting this place is open to the public. Furthermore, you can enjoy it’s beautiful miniatur and spend a few minutes of your trip next to this magnificent place immerse in the ancient history of Iran.

عمارت هشت بهشت:

عمارت هشت بهشت نیز یکی از آثار تاریخی بینظیر اصفهان است و سالانه بسیاری از توریست ها و البته مسافران ایرانی برای دیدن این بخش از اصفهان اقدام می نمایند. این عمارت زیبا معماری اصیل ایرانی را به خوبی برای بازدیدکنندگان به نمایش می گذارد و دلیل نام گزاری آن به تعداد اتاق ها و سایر بخش های دیگر آن از جمله کف عمارت و … بر می گردد.
می توان گفت که این اثر در یکی از خیابان های زیبای اصفهان بنا شده است تا زیبایی اصفهان را بیش از پیش به نمایش بگذارد. در حقیقت این عمارت در خیابان چهارباغ عباسی قرار دارد و شما می توانید پس از بازدید از آن، در اطراف شهر چرخی زده و زیر سایه درختان این خیابان استراحت کرده و انواع نوشیدنی ها و غذاهای سنتی را میل نمایید.

:Eight Heavens Mansion

The Hasht Behesht mansion is also one of the unique historical monuments of Isfahan, and many tourists and, of course, Iranian travelers visit this part of Isfahan every year. This beautiful mansion shows the original Iranian architecture to the visitors. The reason for naming it goes back to the number of rooms and other parts of it, such as the floor of the mansion and so on. It can be said that this work has been built in one of the beautiful streets of Isfahan to show the beauty of Isfahan more than before. In fact, this mansion is located on Chaharbagh Abbasi Street that after visiting it, you can go around the city, relax under the shade of the trees and enjoy a variety of drinks and traditional food.

سی و سه پل:

سی و سه پل را می توان به عنوان نماد اصلی اصفهان به حساب آورد. این پل قدیمی دو خیابان اصلی اصفهان را به هم وصل کرده است و مسیر را برای بازدیدکنندگان بسیار کوتاه نموده است. در واقع این مکان از سالیان دور محل تفریح و شب نشینی اصفهانیان بوده است و کمتر کسی است که به این شهر زیبا آمده باشد و اما از این مکان تاریخی دیدن به عمل نیاورده باشد.
ما به شما پیشنهاد می دهیم که دیدن این پل را به شب موکول کرده و در نهایت زیر پل و کنار آب نشسته و در سکوت به زیبایی با شکوه ترین بخش اصفهان بپردازید.

:thirty three bridges

Thirty-three bridge can be considered as the main symbol of Isfahan. This old bridge connects the two main streets of Isfahan and shortens the route for visitors. In fact, this place has been a place of entertainment and accommodation for Isfahanian in many years. Although many people have come to this beautiful city but have not visited this historical place. We suggest that you postpone seeing this bridge to the night, sit under the bridge and by watching the water enjoy the beauty of the most glorious part of Isfahan.

منارجنبان:

منارجنبان در خیابان آتشگاه اصفهان واقع شده است و به دلیل عجیب بودن این اثر، سالانه بسیاری برای پی بردن به رمز آن به دیدن این بنا اقدام می نمایند. در واقع چیزی که این اثر را به یکی از شگفت انگیزترین آثار اصفهان تبدیل نموده این است که با تکان دادن یکی از مناره ها، سایر مناره ها که هر یک دارای طول ۱۷ متر و پهنای ۹ متر می باشند، به حرکت در می آیند. مرقد عارف بزرگ «عمو عبدالله کارلادانی» در این مکان قرار گرفته است که بنا بر تاریخی که بر این مزار دفن شده است، تاریخ این اثر را با دوره سلطنت سلطان محمد خدابنده الجایتو یکی می دانند.

:Minarjanban

Minarjanban is located on Atashgah Street in Isfahan, and due to the strange nature of this work, many people visit this building every year to find out its secret. In fact,  the point that makes this part one of the most amazing works in Isfahan is the by shaking one of the minarets, each ۱۷ meters long and ۹ meters wide, move. The shrine of the great mystic “Uncle Abdullah Karladani” is located in this place. According to the date buried on this tomb, the date of this work is considered to be the same as the reign of Sultan Mohammad Khodabandeh Al-Jaito.

در وصف اصفهان، مناطق تاریخی و اصفهان گردی به زبان انگلیسی هرچه بگوییم، کم است و البته که موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی، جهت یادگیری بهتر و کاربردی تر، هر ترم اردوهای آموزشی به این مناطق را برای زبان آموزان خود تهیه می بیند، تا از نزدیک از این مکان های زیبا دیدن کنند و علاوه بر سرگرمی ایجاد شده، به انگلیسی اصفهان را وصف نمایند.
این اردو یکی از ایده آل ترین اردوهای آموزش زبان انگلیسی است و البته که در این تفریح زبان آموزان به توریست هایی از کشورهای مختلف، به گفتگو می نشینند و با حضور در یک فضای واقعی، سطح زبانی خود را بررسی نمایند. قرار گرفتن در محیط هایی به این شکل، اعتماد به نفس زبان آموزان را به کرات بیشتر نموده و البته که با کاربردی شدن آموزش آنلاین زبان، طعم یادگیری برای آنها طعمی دلپذیرتر خواهد شد. و با شرکت در دوره های راکت مسیر را کوتاه تر و لذت آن را بیشتر کنید. در صورتی که علاقه مند به یادگیری زبان هستید می توانید به تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام که در انتهای صفحه درج شده است بپردازید و با کارشناسان و مشاوران ما ارتباط حاصل فرمایید.