IELTS7 Banner 01 8

آموزش اسم حیوانات به زبان آلمانی در دوره های مقدماتی برای زبان آموزان انجام می پذیرد. البته که این آموزش مختص به اسامی حیوانات مهمی است که بسیاری از ما با آنها آشنا هستیم و یا سر و کار داریم. این به این منظور است که ادامه یادگیری به خود شما محول می شود و این خود شما هستید که در صورت علاقه مندی یا نیاز، می توانید به بخش های تخصصی تر و اسامی حیوانات خاص نیز آشنا شوید.
زبان آلمانی انتخاب افراد هدفمند است و قطعا اگر شما نیز جز این افراد هستید، حتما برنامه و هدف مشخصی را دنبال می کنید که برای دستیابی به این اهداف، نیاز است که آلمانی را به شکل صحیح و با روش های متنوع بیاموزید. شکل صحیح یادگیری در واقع پرداختن به تمامی  مهارت های اصلی و مهم زبان آلمانی است که گسترش دایره لغات نیز یکی از آنها است.
اگر شما دایره لغاتتان را تقویت نمایید در نهایت می توانید در مکالمه زبان آلمانی قوی تر، در نوشتن مستعدتر و در خواندن و شنیدن درست و بدون اشتباه نیز، قدرتمندتر جلوه کنید. در واقع بهتر است که از کلمات مهم تا پیش پا افتاده را تمرین و سعی کنید فاصله خود با یک فرد نیتیو را کم و کم تر نمایید.
در این مقاله ما نیز به اسامی حیوانات متعدد در زبان آلمانی پرداخته ایم تا شما عزیزان بتوانید به یادگیری اسامی گونه های مختلف از جمله پستانداران، خزندگان، حیوانات اهلی و… علاوه بر یادگیری لغات بتوانید از لحاظ علمی نیز در زبان آلمانی خودتان را تقویت نمایید.
این مقاله به صورت بخش بندی شده به موجودات مشابه هم می پردازد که این شباهت گاهی به زیستگاه، گاهی به خوی حیوانی و شاید به موارد مهم دیگری نیز اشاره داشته باشد که بهتر است با کمی دقت این شباهت ها را نیز فرا گرفته و علاوه بر زبان اطلاعات علمی خود را نیز تقویت نمایید.
ما سعی کرده ایم که اسامی بیشتر حیوانات مهم را در این مقاله گنجانده و در نهایت این شرایط را برای شما تهیه ببینیم که این اطلاعات را با ساده ترین روش و تنها با یک کلیک ساده در دست داشته باشید. با ما همراه باشید…

 

اسامی پرندگان به زبان آلمانی!

پرندگان به گروهی از حیوانات گفته می شود که توانایی پرواز کردن دارند ودارای بدنی شامل بال وپر هستند. آنها مهره دارانی دو پا هستند که در شکل ها و گونه های متفاوتی در جای جای جهان زندگی می کنند و اصولا میل به زندگی دسته جمعی دارند.

 

Vögel sind eine Gruppe von Tieren, die fliegen können und einen Körper mit Flügeln und Federn haben. Sie sind zweibeinige Wirbeltiere, die auf der ganzen Welt in verschiedenen Formen und Arten leben und grundsätzlich in Gruppen leben wollen

Ente <= اردک
Krähe <= کلاغ
Hähnchen <= مرغ
Nachtigall <= بلبل
Strauß <= شترمرغ
Eule <= جغد
Schlucken <= پرستو
Schläger <= خفاش
Falke <= شاهین
Adler <= عقاب

 

اسامی خزندگان به زبان آلمانی!

خزندگان به موجوداتی گفته می شود که بدنی حاوی فلس دارند و تخم گذار نیز هستند. این موجودات در گونه های مختلف از کوچک تا بزرگ در محیط زیست وجود دارند و از مهم ترین آنها شاید بتوان به مارمولک و سوسمار اشاره نمود. با اسامی این موجودات در زبان آلمانی آشنا شوید.

 

Reptilien sind Kreaturen, die einen schuppigen Körper haben und Eier legen. Diese Kreaturen kommen in einer Vielzahl von Arten vor, von klein bis groß, in der Umwelt, von denen die wichtigsten Eidechsen und Eidechsen sein können. Lerne die Namen dieser Kreaturen auf Deutsch.

Eidechse <= مارمولک
Eidechse <= سوسمار
Schildkröte <= لاکپشت
Kröte <= وزغ
Schlange <= مار
Klapperschlange <= مار زنگی
Krokodil <= تمساح
Schildkröte <= لاکپشت

 

اسامی پستانداران در زبان آلمانی!

پستانداران در انواع مختلف زندگی می کنند و آنها را می توان در دریا، خشکی و حتی در آسمان هم یافت. این موجودات بچه های را با شیر تغدیه می کنند و از بزرگ ترین آنها می توان به وال ها اشاره نمود.

 

پستانداران در انواع مختلف زندگی می کنند و آنها را می توان در دریا، خشکی و حتی در آسمان هم یافت. این موجودات بچه های را با شیر تغدیه می کنند و از بزرگ ترین آنها می توان به وال ها اشاره نمود.

 

Säugetiere leben in verschiedenen Arten und können im Meer, Land und sogar am Himmel gefunden werden. Diese Kreaturen füttern ihre Babys mit Milch, und die größten davon sind die Wale

Wal <= وال
Hai <= کوسه
Delfin <= دلفین
Fisch <= ماهی
Seestern <= ستاره دریایی
Qualle <= عروس دریایی
Nilpferd <= اسب آبی
Schnecke <= حلزون
Garnele <= میگو
Krabbe <= خرچنگ

 

همانطور که قبلا هم اشاره نمودیم، برای یادگیری زبان آلمانی نیاز به استفاده از روش های متنوع و متناسب با سبک یادگیری زبان آموزان است که این مورد میسر نخواهد شد جز با یک برنامه ریزی هدفمند و آگاهانه از سمت آموزشگاه های زبان آلمانی. در این راستا آکادمی زبان بهین دانش، تحولی شگفت انگیز در آموزش ایجاد نموده است و شما با شرکت در یکی از دوره های آنلاین زبان آلمانی، از جمله آموزش زبان آلمانی در ۵۰ روز و دوره های همیاد آلمانی، می توانید در طول مسیر یادگیری، خود را به اصطلاح بیمه نموده و در تمامی این مسیر از مشاوره و پشتیبانی های کارشناسان آموزشی ما بهره ببرید.
علاوه بر دوره های آموزشی با ایجاد اپ  ARE فضایی نیز محیا گشته تا زبان آموزان بتوانند به صورت خصوصی و گروهی به چت و مکالمه با دوستان و اساتید خود پرداخته و در نتیجه مهارت های اصلی خود را در ساعاتی خارج از زمان کلاس تقویت نمایند. در این مسیر اساتید راهبران تمام وقت شما هستند و در واقع شما می توانید تمام وقت خود را به یادگیری و آموزش دیدن زیر نظر این عزیزان اختصاص دهید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه آموزش زبان آلمانی می توانید به تکمیل بخش زیر مبادرت ورزیده و در نهایت از مشاوره کارشناسان آموزشی در انتخاب زبان، انتخاب دوره و همچنین مشاوره های لازم جهت آموزش روش های یادگیری در منزل نیز بهره مند شوید. ما از لحظه اقدام به ثبت نام، تا پایان دوره مربوطه در کنار شما عزیزان هستیم.