آموزش اسم حیوانات به زبان اسپانیایی موضوعی است که بنا به استقبال زیاد زبان آموزان و علاقه مندان به این زبان، در این مقاله به آن می پردازیم. شناخت حیوانات و آشنایی با اسامی آنها در زبان جدید می تواند علاوه بر ایجاد سرگرمی، به مهارت های شما افزوده و در نتیجه بتوانید در تمرین مکالمات اسپانیایی موضوعات بیشتری را مورد استفاده قرار دهید و ایجاد تنوع نمایید.
برای فراگیری زبان اسپانیایی شما نیاز به یادگیری موضوعات متفاوت دارید و هیچ موضوعی بر سایر موضوعات برتری نخواهد داشت. البته که برای بهتر طی نمودن مسیر نیاز به سرگرمی و ایجاد فضایی مهیج دارید که این چنین موضوعاتی می توانند به این فضا جلوه بهتری را ببخشند.
زبان اسپانیایی یکی از بهترین و پرکاربردترین زبان ها در جامعه بین الملل است و شما می توانید این زبان را با بازی هایی که برای حفظ کردن کلمات ایجاد شده اند سریع تر و با کیفیت بهتری طی نمایید. از میان این روش ها می توان به روش کدینگ زبان اشاره نمود که کلمات را با اولین چیزی که به ذهنتان خطور میکند به شما آموزش می دهد. این روش یکی از محبوب ترین روش های یادگیریی لغات است که بسیاری از این روش در زمینه حفظ کردن فرمول ها، اسامی شاعرها و اعداد و ارقام نیز بهره می برند.
با ما همراه باشید با یادگیری اسامی حیوانات به زبان اسپانیایی…

 

اسامی پرندگان در زبان اسپانیایی!

یکی ازگونه های حیوانات، پرندگان هستند که دارای بال بوده وبدنی سراس پر دارند. این پرندگان گاهی با تفاوتهای ظاهری خود و پوششی از پرهای سفید و رنگی، تنوع بینظیری در زیبایی جهان ایجاد نموده اند. با این موجودات به زبان اسپانیایی آشنا شوید.

 

Una de las especies de animales son las aves que tienen alas y tienen un cuerpo completo. A veces, estas aves, con sus diferencias en apariencia y cobertura de plumas blancas y de colores, han creado una variedad única en la belleza del mundo. Conozca estas criaturas en español
aves <= پرندگان
Pollo <= مرغ
Gallo <= خروس
Cuervo => کلاغ
Gaviota<= مرغ دریایی
Búho <= جغد
Cigüeña <= لک لک
Periquito <= مرغ عشق
Gallo <= خروس
Avestruz <= شترمرغ

 

اسامی خزندگان در زبان اسپانیایی!

خزندگان موجوداتی خونسرد هستند که بدنی فلس دار دارند. آنها تخمگذار هستند و به گونه ای از آنها که هم در خشکی و هم دریا قادر به زندگی کردن هستند، دو زیست نیز می گویند که از معروف ترین دو زیستان می توان به لاک پشت ها و سوسمارها اشاره نمود. این موجودات شگفتی هایی با خود دارند که ورود به دنیایی آنها شما را شگفت زده خواهد کرد.

 

Los reptiles son criaturas de sangre fría con cuerpos escamosos. Ponen sus huevos, y de una manera que les permite vivir tanto en tierra como en el mar, los dos seres vivos dicen que los zoológicos más famosos son las tortugas y los lagartos. Estas criaturas tienen maravillas que te sorprenderán cuando entres en su mundo

Lagartija <= مارمولک
Lagartija <= لاکپشت
Serpiente <= مار
Camaleones <= آفتاب پرست
Sapo <= وزغ
serpiente venenosa <= مار سمی
Serpiente de cascabel <= مار زنگی

توضیحات برای عکس ثبت نشده

 

اسامی پستانداران به زبان اسپانیایی!

پستانداران شامل انسان ها، وال ها و حیوانات اهلی ای از جمله گونه های مختلف اسب ها و میمون ها می باشند که شاید بتوان گفت که بیشترین جمعیت را ازآن خود نموده اند. این موجودات فرزندان خود را از طریق شیر تغذیه و زنده زا هستند. با اسامی تعدادی از آنها در زبان اسپانیایی آشنا شوید.

 

توضیحات برای عکس ثبت نشده

Los mamíferos incluyen humanos, ballenas y animales domésticos, incluidas varias especies de caballos y monos, que pueden ser los más poblados. Estas criaturas se alimentan y dan a luz a su descendencia a través de la leche. Aprende los nombres de algunos de ellos en español
pared <= وال
Pez <= ماهی
Mono <= میمون
chimpancé <= شامپانزه
Erizo <= خارپشت
Conejo <= خرگوش
Ardilla <= سنجاب
Cabra <= بز
Oveja <= گوسفند
León <= شیر
Caballo <= اسب
vaca <= گاو
Murciélago <= خفاش
Camellos <= شتر
Lobo <= گرگ
zorro <= روباه
Tigre <= ببر
Leopardo <= پلنگ
leopardo <= یوزپلنگ
Elefante <= فیل
Canguro <= کانگرو

 

اسامی آبزیان در زبان اسپانیایی!

آبزیان نیز گونه ای دیگر از موجودات زنده بر روی کره خاکی هستند که زیستگاه آنها به بخش آبخیز زمین مرتبط است و در دریا، رودخانه و اقیانوس ها زندگی می کنند. این موجودات تنوع شگفت انگیزی دارند که هر یک به نوبه خود یک مقاله را می تواند ازآن خود نماید. ما در این مقاله به معروف ترین آنها اشاره می کنیم وامیدواریم که در مسیر یادگیری شما مثمر ثمر واقع شود.

 

Los animales acuáticos son otra especie de seres vivos en el planeta cuyo hábitat está relacionado con la cuenca de la Tierra y vive en el mar, ríos y océanos. Estas criaturas tienen una variedad increíble, cada una de las cuales puede hacer un artículo. En este artículo, nos referiremos a los más famosos y esperamos que sean fructíferos en su camino de aprendizaje
Pez <= ماهی
Anguila <= مارماهی
Tortuga <= لاک پشت
Ballena <= نهنگ
tiburón <= کوسه
Bagre <= گربه ماهی
Camarón <= میگو
Cangrejo <= خرچنگ
Cáscara <= صدف
Estrella de mar <= ستاره دریایی
Medusa <= عروس دریایی
Algas marinas <= جلبک دریایی
serpiente de agua <= مار ماهی
Rana <= قورباغه

 

آکادمی زبان بهین دانش، جهت همگانی کردن آموزش زبان و ایجاد جهانی چند زبانه، آموزش زبان اسپانیایی را به صورت آنلاین و در دو شکل دوره های همیاد اسپانیایی و آموزش زبان اسپانیایی در ۵۰ روز برگذار و با بستری کاملا برابر، آموزش را برای تمامی اقشار جامعه با هر شرایط مکانی، امکان پذیر نموده است.
ما علاوه بر آموزش های خود در دوره های آموزش آنلاین زبان اسپانیایی، با استفاده از اپ ARE زبان آموزان خود را در خارج از ساعات کلاس مورد حمایت و پشتیبانی ۲۴ ساعته خود قرار داده ایم تا بتوانیم با حمایت ها و راهبری های اساتیدمان، زبان را در زندگی روزمره علاقه مندان وارد و در نتیجه سرعت و کیفیت بیشتری را در این مسیر به این عزیزان تقدیم نماییم.
آکادمی زبان بهین دانش علاوه بر آموزش های مجازی ای که از طریق سایت خود به عمل می آورد و جدا از دوره های ویژه خود با روش سیستم آموزشی رامیت، در واقع شرایطی را فراهم نموده تا زبان آموزان بتوانند در این مسیر از مشاوره های رایگان کارشناسان بهین دانش بهره برده و در نهایت با آگاهی بیشتری این مسیر را طی نمایند.
برای دریافت مشاوره رایگان به تکمیل بخش زیر اقدام نمایید و منتظر کارشناسان مشاور ما بوده و از حمایت و مشاوره های این عزیزان بهره کامل را ببرید. ما در طول مسیر یادگیری در کنار شما هستیم.