IELTS7 Banner 01 8

اعضای بدن انسان به انگلیسی یکی از چندین موضوعات سرگرم کننده برای زبان آموزان در هر سنی است. این موضوع به دلیل اینکه نیاز شما به عکس و فیلم را کمتر کرده و شما می توانید با اشاره به اعضای خود و صحبت کردن در مورد آنها با واقعیات یادگیری انگیسی آشنا شوید و اصولا از کلمات کاربردی در زبان انگلیسی است در واقع بخش جذاب یادگیری محسوب می شود.
آموزش اعضای بدن انسان در دوره های مقدماتی صورت می گیرد و البته برای اینکه بتوانید دایره واژگان تخصصی خود در این موضوع را افزایش دهید، نیاز به تمرین بیشتر و مطالعه فردی بهتری دارید.
به همین منظور ما نیز مقاله ایی کامل را با نگاهی آموزشی در این باره تهیه دیده ایم تا شما بتوانید با صرف زمانی کمتر، دایره وسیعی از کلمات مرتبط با اعضای انسان را به انگلیسی فرا بگیرید. بی شک شما نیز مانند سایر افرادی که این مسیر را پیموده اند با هر گامی به جلو می گذارید، به اهمیت سایر لغات بیشتر آشنا می شوید و به این درک خواهید رسید که در آموزش زبان انگلیسی نیز مانند زبان مادری نیاز به توجه به تمامی بخش ها خواهید داشت و هیچ موضوعی کم اهمیت تر از سایر موضوعات نخواهد بود.
با ما و بخش جذاب این مقاله همراه شوید…

 

آموزش اعضای بدن را با اندام های ظاهری شروع می کنیم. این اندام ها شامل گوش، گردن، پا، دست و… هستند که ما به شکل پرکاربردتری با آنها مواجه هستیم. به طور مثال وقتی خسته می شیم وقتی جایی از بدنمان درد می گیرد و …

اعضای داخلی بدن به زبان انگلیسی
The internal organs of the human body

Throat -> گلو
Tonsil -> لوزه
Appendix ->  آپاندیس
Bladder -> مثانه
Bone ->  استخوان
Brain -> مغز
Capillary -> مویرگ
Cell -> سلول
Eardrum -> پرده گوش
Gall bladder ->  کیسه صفرا
Heart -> قلب
Joint -> مفصل
Kidney -> کلیه
Larynx -> حنجره
Liver -> کبد
Stomach -> معده
Lung -> ریه
Muscle -> ماهیچه
Pancreas -> لوزالمعده
Skeleton ->  اسکلت
Small intestine -> روده کوچک
Large intestine -> روده بزرگ
Spinal cord -> نخاع
Spleen -> طحال

اعضای خارجی بدن انسان
External organs of the human body

Ankle قوزک پا
Beard ریش
Cheek گونه
Chin چانه
Ear گوش
Elbow آرنج
Eye چشم
Eyebrow ابرو
Eyelash مژه
Eyelid پلک
Face صورت
Foot پا
Feet پاها
Forearm ساعد
Forehead پیشانی
Hair مو
Heel پاشنه پا
Lip لب
Mouth دهان
Mustache سبیل
Nail ناخن
Neck گردن
Nose بینی
Fist مشت
Palm کف دست
Pupil مردمک چشم
Shoulder شانه
Skin پوست
Skull جمجمه
Temple شقیقه
Finger انگشت
Hand دست
Thumb (انگشت) شست
Middle finger انگشت وسط
Ring finger انگشت حلقه
Little finger انگشت کوچک
Index finger انگشت اشاره
Knuckle بند انگشت
Wrist مچ دست
Toe انگشت پا
Toenail ناخن پا
Tongue زبان
Tooth دندان
Teeth دندان ها

 

همه ما برای یادگیری زبان دوم به تمامی لغاتی که معادل لغات پرکاربرد در زبان مادری مان هست، نیازمندیم. برای همین منظور بهتر است در یادگیری زبان انگلیسی به یادگیری تعداد محدودی واژه بسنده نکرده و در نهایت تلاش کنیم که به بهترین شکل آن را فرا گیریم. انگلیسی نیاز به تمرین و تکرار دارد و قطعا حتی اگر خبره این زبان باشید اما جدیت و تلاش خود را در مراحل پایانی از دست دهید، نخواهید توانست به خوبی روزهای اول عمل نمایید. ایجاد مکالمه، شرکت در بحث های گوناگون و همچنین سیراب ناپذیری در یادگیری لغات پرکاربرد و تخصصی زبان انگلیسی، همه و همه می توانند مسیر شما را همواره روشن نگه دارند.
این زبان نیز از جمله زبان هایی است که برای یادگیری آن نیاز به برنامه ریزی وجود دارد. گاهی ما نمی توانیم این برنامه ریزی را به تنهایی انجام دهیم و نیاز به راهبرانی هست تا با کمک آنها و مشاوره هایشان با یک آگاهی کامل مسیر را طی نماییم. در این راستا در آموزشگاه زبان ما، علاوه بر مشاوره های معمول شما می توانید با شناخت سبک های یادگیری، سبک یادگیریتان را شناخته و در نتیجه بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی مختص به خود را در پیش بگیرید.
اپلیکیشن تخصصی بهین دانش، از جمله مواردی است که به عنوان یک وسیله کمک آموزشی در خدمت خانواده بزرگ بهین دانش قرار گرفته شده است، تا شما در هر سطح زبانی ای که به سر می برید، با هر برنامه شخصی، بتوانید به صورت رایگان از این برنامه روزانه بهره ببرید.
این اپ را یک ربات اداره نمی کند و چیزی که شما خواهید دید ارتباط با انسان های متخصص است که شما را از لحظه ورود به آنجا و تا پایان مراحل تمرینی تان پشتیبانی می کند. بهتر است اگر از نبود پارتنر رنج می برید، با دوستان خود در بخش گروهی آن به چت و مکالمه بپردازید و در نهایت کلماتی مانند اجزای بدن به انگلیسی را در جملات متفاوت از جمله پرسشی، تاکیدی و… با دوستانتان به تمرین بپردازید. این تمرین به شما کمک خواهد کرد که این کلمات و سایر کلمات دیگر به خوبی در ذهنتان ثبت شده و در نهایت در موقعیت های متفاوت نیاز به مکس کردن نداشته باشید و بتوانید به خوبی در یک مکالمه شرکت نموده یا یک گفتگو را ادامه دهید.
اپ ARE نیز پرداختن به تمامی مهارت های مهم در یادگیری زبان انگلیسی در کنار شما است تا با تمرین های روزانه خود و پشتیبانی هایی که در این زمینه بدست می آورید، بتوانید در بهترین حالت ممکن زبان را فرا بگیرید. این اپ برای شما بستری فراهم نموده است تا بتوانید به دو صورت گروهی و خصوصی زیر نظر کارشناسان، به تمرین بپردازید و مکالمه، تلفظ و مهارت نوشتاری خود را تقویت نمایید.
آموزش آنلاین انگلیسی در موسسه زبان ما، با دوره های آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز و دوره های همیاد انگلیسی و با پشتیبانی های ۲۴ ساعته ای که دارد، در واقع مسیری کاملا فکر شده را در اختیارتان قرار داده است تا بتوانید با امنیت خاطر بیشتری ادامه مسیر دهید. البته که در مسیر یادگیری همه چیز دست به دست هم می دهند و در نهایت چیزی که مهم ترین این موارد است، تلاش و انگیزه زبان آموزان است که ما در این دوره بر روی مهارت های یادگیری، داشتن انگیزه و داشتن سبک یادگیری، به زبان آموزان کمک خواهیم کرد و مشاوره های لازم را در همان جلسات ابتدایی به این عزیزان خواهیم داد.
اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا استفاده از مشاوره رایگان دارید، با ما از طریق پر کردن بخش زیر ارتباط برقرار نموده و در نهایت منتظر تماس کارشناسان مشاور ما باشید. مشاوره های شامل مشاوره های شخصی در آموزش، انتخاب زبان، انتخاب دوره آموزشی و موارد مهم دیگر خواهند بود که شما را برای داشتن یک برنامه ریزی مدون و کارساز آماده خواهند کرد.