IELTS7 Banner 01 8

جذابیت های سفر به فرانسه برای تمامی ما که آرزوی سفر به این کشور را داریم، خود یک سفر شگفت انگیز مجازی است. افرادی که علاقه مند به زبان فرانسه هستند، تنها به زبان فرانسه علاقه مند نیستند و البته که رویای سفر، ارتباط با افرادی بومی، آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم فرانسوی و بسیاری از موارد دیگر را نیز در سر دارند.
فرانسه از لحاظ آثار تاریخی و معماری حرف بسیاری برای گفتن دارد و همین موضوع دلیلی بر سفر بسیاری از افراد از جای جای ایران و جهان به این کشور زیبا خواهد بود. این کشور توانسته به خوبی از تاریخ، ادبیات، هنر و معماری خود محافظت نماید واین خود دلیلی است بر نگاه های بی شماری که به سمت آن کشانده شده است.
وقتی بخواهیم از مناطق گردشگری فرانسه صحبت کنیم، بدون اولین چیز و مهم ترین مکان، برج ایفل پاریس است که به عنوان نماد کشور فرانسه شناخته شده است. این کشور زیبا در جنوب غربی اروپا واقع شده است و همسایگی آن با کشورهایی مانند آلمان، ایتالیا و سوئیس، همگی دلیلی بر اهمیت این کشور اروپایی و جذابیت بیشتر آن است.
ما در این مقاله تلاش داریم تا از جذابیت های فرانسه صحبت کرده و در واقع بخش های زیبای این کشور را که البته کم نیستند را برای شما عزیزان معرفی نماییم…

 

برج ایفل

برج ایفل اثر معمار سرشناس فرانسوی به نام «گوستاو ایفل» که به مناسب صد سالگی انقلاب فرانسه در تاریخ ۱۸۸۹ طراحی و امروزه به عنوان نماد پاریس زیبا و از مشخصه اصلی گردشگری در فرانسه شناخته می شود. از شگفتی های این برج این است که هیچ گونه جوشکاری ای در آن صورت نگرفته است که جای تامل دارد.

La Tour Eiffel est l’œuvre du célèbre architecte français Gustav Eiffel, conçue pour marquer le centenaire de la Révolution française en ۱۸۸۹ et est maintenant considérée comme un symbole du beau Paris et une attraction touristique majeure en France. L’une des merveilles de cette tour est qu’elle ne contient aucune soudure qui mérite d’être envisagée

 

کلیسای نوتردام

پاریس بی دلیل زیبا نشده است. در واقع پاریس را مجموعه ها بی نظیری از معماری و هنر به زیبایی مبدل نموده اند که از جمله این زیبایی ها کلیساهای جذاب، تاریخی و فوق العاده آن است. کلیسای نوتردام پاریس نیز از مجموعه کلیساهای این بخش است که ساخت آن حدود دو قرن به طول انجامید.
استفاده از معماری گوتیک در این مکان، از جمله زیبایی های آن به حساب می آید و البته نمی توان از وسعت و گستردگی این اثر نیز چشم پوشی کرد. این مکان را بسیاری از مجسمه های سنگی و چوبی در بخش های بیرونی آن تشکیل داده اند و در واقع شما می توانید معماری فرانسوی را در این اثر ببینید.

 

Paris n’est pas beau sans raison. En fait, Paris a été transformé en une collection unique d’architecture et d’art, dont l’une est ses églises charmantes, historiques et merveilleuses. Notre Dame de Paris est l’une des églises de la région dont la construction a pris environ deux siècles. L’utilisation de l’architecture gothique dans cet endroit est l’une de ses beautés, et bien sûr, l’ampleur et la largeur de cette œuvre ne peuvent être ignorées. Cet endroit est composé de nombreuses sculptures en pierre et en bois dans ses parties extérieures, et en fait vous pouvez voir l’architecture française dans cette œuvre

 

موزه لوور پاریس

نمی توان موزه لوور را در رده سوم مناطق دیدنی کشور فرانسه بحساب آورد چرا که این موزه نیز از پربازدیدترین بخش های فرانسه است که بخشی از آن به کشور ایران و تاریخ با شکوه ایران مربوط است. از جمله آثار چشم نوازی که از ایران به نمایش گذاشته شده است، بخش هایی از نقش برجسته های تخت جمشید است.
این موزه اما با آثاری مانند «لبخند ژکوند» و یا « مونا لیزا» در میان سایرین شناخته شده است که بسیاری برای دیدن این آثار به این موزه می روند.

Le Louvre ne peut pas être considéré comme la troisième zone la plus spectaculaire de France, car il est l’une des régions les plus visitées de France, dont une partie est liée à l’Iran et à la glorieuse histoire de l’Iran. Parmi les œuvres accrocheuses exposées d’Iran figurent des reliefs de Persépolis. Cependant, le musée est connu pour des œuvres telles que “Jacqueline’s Smile” ou “Mona Lisa”, que beaucoup vont voir

 

موزه هنرهای زیبا پاریس

این موزه در واقع تنها موزه نیست و هر آنچه را که دلیلی بر زیبایی یک مکان یا شهر باشد را یکجا در خود جای داده اند. این موزه از بخش های متفاوتی تشکیل شده است که می توان باغ زیبای آن را نیز از جمله بخش های زیبای آن بحساب آورد.
موزه هنرهای زیبا در خیابان معروف پاریس «شانزه لیزه» واقع شده است که از آثار زیبای مربوط به قرن نوزدهم فرانسه محسوب می شود.

 

Ce musée n’est pas vraiment le seul musée, et il a tout ce qui fait la beauté d’un lieu ou d’une ville. Le musée se compose de différentes sections, dont le beau jardin peut être considéré comme l’une de ses belles parties. Le Musée des Beaux-Arts est situé sur la célèbre rue parisienne “Champs Elysées”, qui est l’une des plus belles œuvres du XIXe siècle en France

 

مونت سنت میشل

این جزیره بسیار زیبا در قرن هشتم میلادی بنا و در نهایت تا به امروز از جاذبه های دیدنی کشور فرانسه محسوب می شود. زیبایی مونت سنت میشل معماری فوق العاده آن و کلیسایی که به مثال قله یک کوه در بالای این اثر زیبا ساخته شده است. این جزیزه در شهر نرماندی واقع شده است و چشم انداز زیبای آن باعث شده است که گردشگران بسیاری برای دیدن آن لحظه شماری بکنند. در واقع این جزیزه یکی از قطب های گردشگری فرانسه شناخته می شود.

Cette belle île a été construite au ۸ème siècle après JC et est toujours l’une des attractions les plus spectaculaires de France. La beauté du Mont Saint Michel est son architecture extraordinaire et l’église, par exemple, le sommet d’une montagne construite au sommet de cette belle œuvre. Situé dans la ville de Normandie, ce magnifique paysage a fait que de nombreux touristes comptent sur lui pour le voir. En fait, il est considéré comme l’un des pôles touristiques de France

 

قلعه Sully-sur-Loire

اگر به فیلم های خیالی علاقه مند هستید و در آرشیو فیلم های خود از این ژانر فیلم ها استقبال بیشتری می کنید، بهتر است که به قلعه Sully-sur-Loire سفر کرده و در نهایت بخشی از یک رویا را برای خودتان رقم بزنید. این جزیره در دره این بنا شده است که از زیبایی های آن محسوب می شود و البته که نمی توان از منطقه گردشگری در فرانسه نام برد و فراموش کرد که همیشه معماری های آنها هستند که چشم میلیاردها آدم را به خود جلب می کنند.

 

Si vous êtes intéressé par les films fantastiques et que vous êtes plus réceptif à ce genre dans vos archives cinématographiques, il vaut mieux se rendre au château de Sully-sur-Loire et enfin faire soi-même un rêve. L’île est construite dans la vallée de ce bâtiment, qui est l’une de ses beautés, et bien sûr, nous ne pouvons pas nommer la zone touristique en France et oublier que c’est toujours leur architecture qui attire les yeux de milliards de personnes.

 

زبان فرانسه به خودی خود برای علاقه مندان به این زبان یک سرگرمی محسوب می شود و اگر با سرگرمی های ویژه تر همراه شود می تواند نه به یک نیاز بلکه به یک زنگ تفریح برای زبان آموزان تبدیل شود. در موسسه بهین دانش با توجه به متدهای روز آموزشی و با توجه به سیستم آموزشی رامیت دوره های ویژه ای برای علاقه مندان تهیه دیده شده است و این دوره ها همگی به صفر تا صد زبان فرانسوی پرداخته و تمامی مهارت ها را در کنار هم آموزش می دهند.
این دوره ها تحت عنوان راکت زبان فرانسوی و دوره های همیاد فرانسه در حال ارائه هستند که هر یک با توجه به ویژگی های خاص خود برای نیاز افراد خاصی تهیه دیده شده است. راکت یک دوره آموزش ۵۰ روزه زبان فرانسه است که با راهبران خود شکل ویژه ای از آموزش را ارائه داده اند و در واقع این دوره این حق انتخاب را به زبان آموزان می دهد تا ساعت و روز کلاس های خود را انتخاب و در نهایت به صورت گروهی و خصوصی به تمرین روزانه با پشیبان های خود بپردازند.
راکت در واقع تنها زبان فرانسه را به شما آموزش نمی دهد بلکه مهارت های یادگیری، خودباوری و اعتمادبنفس را در شما شکل می داده و می توانید از این مهارت ها در کلیه مسیرهای کسب مهارت خود بهره ببرید. راکت را می توان مثالی واقعی از روش های زندگی دانست.

 

دوره های همیاد اما به شکل کاملا خصوصی برای زبان آموزان تهیه دیده شده است و زبان آموزان این شانس را دارند تا راهبر کلاس و ساعت برگزاری کلاس را به شکل آزادانه انتخاب کرده و در نتیجه مسیری آگاهانه تر را طی نمایند. برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می توانید از راه های ارتباطی زیر اقدام نمایید:

– اینستاگرام موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی مشاوران ما از طریق اینستاگرام نیز در کنار شما عزیزان هستند تا مشاوره های لازم را جهت انتخاب دوره های آموزشی فرانسه، انتخاب روش های یادگیری و همچنین مشاوره در خصوص راهنمایی های لازم جهت آگاهی های تکمیل تر برای آشنایی با دوره ها به شما عزیزان بدهند. تیم پشتیبانی اینستاگرام نیز همه روزه در خدمت شما عزیزان است.
– پشتیبانی سایت پشتیبانی سایت از طرق مختلف صورت می پذیرد که از انها می توان به پشتیبانی آنلاین و تمام وقت سایت و همچنین ثبت مشخصات خود در باکس های زیر و ارتباط با کارشناسان ما نام برد. البته که در صورت نیاز می توانید با شماره تماس ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲ تماس حاصل نموده و در نتیجه ارتباط از این طریق را نیز تجربه نمایید.