IELTS7 Banner 01 8

تدریس خصوصی زبان انگلیسی امروز به عنوان یکی از دوره های کاربردی و موثر در حوزه زبانی تبدیل شده است. در گذشته دوره های آموزش زبان انگلیسی تنها به شیوه حضوری و به روش ترمیک برگزار می شد. اما امروز این سیستم تغییر و به دلیل نیازهایی که در جامعه آموزشی احساس می شد آموزش با روش های متنوع و کارساز برای علاقه مندان با شرایط و علایق متفاوت نهادینه گردید.
تدریس خصوصی انگلیسی اگرچه بسیار همه گیر گردیده است اما نیاز به تفکر، آگاهی و تحقیق درباره اساتید، متد آموزشی زبان انگلیسی، شرایط برگزاری و همچنین آموزشگاه و اهداف آموزشگاه دارند. آموزشگاه زبان بهین دانش تدریس خصوصی را با پوئن های مثبتی که برای زبان آموزان ایجاد نمود امروز به شکل ویژه ای برگزار و در راستای اهداف خود گام بر می دارد.
تدریس خصوصی موضوعی جهانی و مهم است که تمامی حوزه های آموزشی از جمله آموزش زبان انگلیسی را در بر گرفته است. در همین راستا ما این شکل تدریس را با عنوان دوره های همیاد انگلیسی به زبان آموزان و علاقه مندان معرفی و در نتیجه شکلی ویژه از آموزش را ارائه داده ایم که به آن در این مقاله خواهیم پرداخت.

 

دوره های همیاد انگلیسی!

دوره های همیاد شکلی نوین در دنیای آموزش زبان های خارجه هستند که آموزش تمامی زبان های رایج دنیا را در مسیر اهداف خود قرار داده اند. این دوره به صورت کاملا خصوصی و با شرایط خاص برای زبان آموزان تهیه دیده شده است. از شرایط ویژه این دوره می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– آموزش انگلیسی به صورت غیرحضوری
این دوره به صورت کاملا غیرحضوری برگزار می شود و در واقع با هدف همه گیری زبان انگلیسی برای تمامی اقشار فارسی زبان در جای جای جهان ایجاد گردیده است. هدف از آموزش آنلاین زبان انگلیسی در واقع ایجاد بستری مناسب برای تمامی افراد است تا بتوانند به رویای یادگیری زبان انگلیسی جامه عمل پوشانده و در نهایت مهارت های خود را کیفیت ببخشند.
در واقع این مهارت می تواند در زمینه شغلی و تحصیلی و حتی ارتباطات بین الملل برای شما تاثیرات مثبت ایجاد نموده و در نهایت راهی نو با کیفیتی عالی پیش روی شما بگذارد.

– بهره گیری از اساتید راکت 

تمامی دوره های آموزشی همیاد با راهبری اساتید راکت انگلیسی مدیریت می شود این اساتید همگی دوره های تربیت مدرس راکت را زیر نظر احمدرضا ابراهیمی گذرانده و همچنین متخصص راهبری دوره های آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین هستند.
آموزش هایی که در دوره های راکت به اساتید داده می شود راهبری بر اساس سیستم آموزشی رامیت و همچنین آموزش مهارت های یادگیری به زبان آموزان، چگونگی طرح درس به صورت آنلاین، بهره گیری درست از متدهای آموزشی و همچنین بهره صحیح از لوازم کمک آموزشی در آموزش آنلاین و موارد دیگر است.
آنها در واقع به خوبی مسلط به آموزش آنلاین هستند و نحوه تشویق و ترغیب زبان آموزان را به شکل استاندارد و روانشناسی شده فرا گرفته اند. این اساتید هر کدام به دو یا سه زبان زنده دنیا مسلط و به همین دلیل با دید باز و ایده های نو، آموزش زبان انگلیسی را به یک سرگرمی ویژه برای زبان آموزان تبدیل می نمایند.

– پشتیبانی آنلاین
این دوره علاوه بر اینکه آموزش های لازم را در ساعات مشخصی به زبان آموزان می دهد، در واقع با پشتیبانی آنلاین تکمیل کننده راهبری های خود هستند. این پشتیبانی ها جدا از رفع اشکال و پرسش و پاسخ های متداول، مشاوره در زمینه یادگیری در منزل، مشاوره در زمینه فراگیری مهارت های یادگیری و مشاوره های کلی آموزشی را شامل می شود.
در واقع علاوه بر پشتیبانی آنلاین این پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته انجام می شود و راهبران و پشتیبانان اجرایی به صورت تمام وقت در خدمت زبان آموزان مشتاق، هدفمند و راسخ در انجام مراحل لازمه در مسیر یادگیری هستند.

– تعیین سطح آنلاین
برای شرکت در این دوره شما نیاز به تعیین سطح دارید. این تعیین سطح با روش های اختصاصی به صورت کاملا صورت می گیرد تا زبان آموزان ما در هر کجا که هستند بتوانند به راحتی در این آزمون شرکت و در نهایت در دوره مختص با خود به یادگیری انگلیسی بپردازند.

– آزمون پایان ترم آنلاین
این آزمون نیز به صورت غیرحضوری برگزار می شود و در کل باید خاطر نشان کرد که صفر تا صد این آزمون به شکلی طراحی شده است تا علاقه مندان بتوانند به صورت کاملا یکسان و در بستری عادلانه در این آزمون شرکت نمایند.

– ثبت نام آنلاین
ابتدا تا انتهای مسیر ثبت به صورت کاملا غیرحضوری برگزار می شود و شما می توانید برای ارسال مدارک خود از طریق پست اقدام نموده و نگران حضور و رفت و آمدهای غیرضروری نباشید. ثبت نام به صورت غیرحضوری و از طریق اپ بهین دانش صورت می پذیرد.
– تعداد جلسات
با زبان آموزان تعداد جلسات دوره آموزشی بسته به نیاز زبان آموز و با انتخاب خود آنها صورت می پذیرد. در واقع این خود شما هستید که می توانید تصمیم بگیرید دوره های همیاد را در ۱۰ جلسه و یا ۱۰۰ جلسه به اتمام برسانید. این زمان تماما به تلاش و خواسته شما بستگی دارد و تنها کسی که می تواند در تغییر شرایط دخیل باشد، شما هستید.

 

– انتخاب استاد و زمان دوره با زبان آموز
در همان ابتدا و پس از تعیین سطح آنلاین شما می توانید استاد و راهبر خودتان را به صورت شخصی انتخاب نموده و همچنین زمان و ساعت کلاس هایتان را با زمان شخصی و اوقات خالی تان همگام نمایید. این موضوع به این دلیل برای زبان آموزان ایجاد شده است تا کیفیت بیشتری را در آموزش آنها رقم زده و در زمان های خالی خود بتوانند شرایط بهتری را فراهم نمایند. اگرچه در ابتدای راه نیز شما مستقل در انتخاب خود عمل کرده اید اما می توانید پس از ۵ جلسه اول در صورت نیاز و نارضایتی استاد و زمان کلاس هایتان را تغییر داده و در نهایت با ایجاد مسیری بهتر شرایطی مناسب تر را رقم بزنید.

 

فراموش نکنید که آموزش صحیح همراه با دغدغه مسیر درست خود را خواهد یافت. در واقع اگر اساتید و کارشناسان زبان دغدغه مند نباشند نمی توانند مسر درستی را در پیش گرفته و هدفشان را همسو با اهداف کلی جامعه نمایند. بهین دانش و تیم متخصص آن علاوه بر آموزش و همچنین پشتیبانی آنلاین، با ایجاد اپ ARE در یادگیری زبان انگلیسی در منزل زبان آموزن نیز در کنار آنها هستند تا صفر تا صد یادگیری آنها را با برنامه ریزی هایی که تحت همین عنوان صورت گرفته اند، راهبری نموده و در واقع مسیری کاملا فکر شده، نو و متنوع را در خدمت آنها قرار دهد.
این اپ در دو فضای خصوصی و گروهی در خدمت کاربران اختصاصی بهین دانش است تا به هر دو شکل در کنار زبان آموزان بوده و علاوه بر همراهی کردن آنها و رفع اشکال و… به صورت خصوصی، بستری گروهی را فراهم و به آنها کمک کند تا با رفع مشکل نبود پارتنر انگیسی، به مکالمه و گفتگوی روزانه پرداخته و در نتیجه این مهارت ها را به خوبی تقویت نمایند.
برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انتخاب دوره، شرایط ثبت نام، زمان تعیین سطح و مصاحبه های مورد نیاز می توانید از طریق اینستاگرام بهین دانش و یا ثبت مشخصات خود در بخش زیر اقدام به دریافت مشاوره نمایید و همراهی ما را از لحظه اقدام به ثبت نام تا پایان دوره مربوطه با خود داشته باشید.