IELTS7 Banner 01 8

مکالمه فرانسه در هتل یکی از مکالمات ضروری روزمره می باشد. اگر به یک کشور فرانسوی زبان سفر کنید؛ قطعا به رزرو هتل نیاز پیدا می کنید. اینجاست که ضرورت مکالمه فرانسوی در هتل مشخص می شود. در اینجا می توانیم با مباحث مربوط به مکالمه فرانسه در هتل بیشتر آشنا شویم. عبارات و جملات کاربردی در این زمینه وجود دارد که می توانند بسیار کارآمد باشند و هنگام رزرو اتاق در هتل به افراد کمک کنند.

سوالات مربوط به مکالمه فرانسه در هتل
اگر بتوانید سوالات هر مکانی را به تفکیک در بیاورید و عبارات مربوط به آن ها را به ذهن بسپارید؛ در مدت زمان کمی می توانید مکالمه خود را بهبود ببخشید. سوالاتی که به طور معمول در هتل پرسیده می شود در مورد نحوه رزرو اتاق در هتل، تعداد تخت موجود در اتاق، امکانات داخل اتاق و قیمت هر اتاق می باشد. این سوالات جزء کاربردی ترین سوالات مربوط به مکالمه فرانسه در هتل می باشد. در زیر برخی از این سوالات کاربردی برای مکالمه فرانسه در هتل را آموزش می دهیم:

 

.Je voudrais reserver la chamber
آیا برای شنبه آینده، جایی دارید؟

Est-ce qu’il y a une sale de bains dans la chamber?
آیا حمام در اتاق وجود دارد؟

?Est-ce que vous avez de la place pour samedi prochain
قیمت اتاق برای هر نفر چقدر است؟

?Est-ce que vous avez une chambres a ۴ lits
آیا شما اتاق ۴ تخته دارید؟

Quelle est la difference entre les chambres a ۳۰۰ euros et les chamberes a ۴۰۰ euros?
تفاوت بین اتاق های ۳۰۰ یوریی و اتاق های ۴۰۰ یوریی در چیست؟

.L’addition n’est pas correcte
صورت حساب درست نیست.

.Je voudrais regler mon compte
می خواهم صورت حسابم را پرداخت کنم.

.Avec une baignoire dans la chamber
تاق با وان

.Avec un climatiseur dans la chamber
اتاق با سیستم خنک کننده

?Quelle est l’heure limite d’occupation
چه زمانی خارج می شوید؟

 

این عبارات جزء عبارات کاملا کاربردی برای رزرو هتل می باشند. یادگیری هر زبانی نیازمند تکرار و تمرین مداوم می باشد. برای تسلط به زبان فرانسه توصیه می شود عباراتی که مربوط به مکان های مختلف می باشد را به طور روزانه با خود تکرار کنید. این کار باعث می شود عبارات کاربردی کاملا به ذهن سپرده شوند و در موقعیت خاص خود به خاطر بیایند.

زبان فرانسه یکی از زبان های شیرین دنیاست که با یادگیری آن می توانید به آسانی به زبان فرانسوی صحبت کنید. افرادی که می خواهند در این زبان موفق شوند؛ باید در چهار مهارت خواندن، نوشتن، صحبت کردن و درک مطلب به تسلط کافی برسند. برای تحقق این امر باید در روش آموزش زبان فرانسه، به هر کدام این چهار مهارت پرداخته شود و با تمرین مداوم، فراگیری زبان فرانسه انجام شود. نکته دیگر این است که باید به جنسیت کلمات دقت شود زیرا در زبان فرانسه کلمات مذکر و مونث دارند و شناخت این موضوع برای مکالمه صحیح مهم است. گرامر زبان فرانسه نیز با توجه با جنسیت کلمات، تفاوت هایی پیدا می کند.

 

موسسه زبان بهین دانش با برگزاری دوره آموزش زبان فرانسه، دوره آموزش آنلاین زبان فرانسه و همچنین دوره های آموزش زبان در ۵۰ روز، زبان فرانسه را با بهترین متد به زبان آموزان آموزش می دهد. با شرکت در کلاس های این موسسه می توانید زبان فرانسه خود را تقویت کنید و روان تر از قبل مکالمه به زبان فرانسه را انجام دهید. برای شرکت در دوره های آموزش زبان می توانید از کارشناسان این موسسه کمک بگیرید تا مناسب ترین دوره را به شما پیشنهاد دهند.
همان طور که اشاره شد؛ دوره های آموزش زبان فرانسه در ۵۰ روز در موسسه آموزش زبان بهین دانش وجود دارد. این دوره برای افرادی که نیازمند مرور مباحث کلیدی زبان فرانسه هستند، بسیار مفید می باشد. به طوری که افراد می توانند طی مدت ۵۰ روز به مطالب کاربردی و ضروری زبان فرانسه دسترسی پیدا کنند. در این روش از لهجه اشخاص بومی فرانسه نیز استفاده شده است تا زبان آموزان از همان ابتدا با نوع لهجه افراد فرانسوی زبان آشنا شوند. نام دیگر آموزش زبان فرانسه در ۵۰ روز، روش آموزشی راکت می باشد. این دوره می تواند زبان آموزان را به سرعت در زمینه آموزش زبان فرانسه آماده کند و جزء روش های نوین آموزش زبان فرانسه می باشد.

 

در این روش از کتاب های قطور خبری نیست و روند آموزش کاملا هوشمندانه و موثر انجام می شود.روش دیگر آموزش آنلاین زبان فرانسه می باشد برای افرادی که نمی توانند در کلاس های حضوری زبان شرکت کنند، دوره های آنلاین بهترین گزینه هستند. افرادی که شاغل هستند و یا فرصت کافی برای کلاس حضوری ندارند می توانند با استفاده از دوره های آموزش آنلاین زبان در موسسه آموزش زبان بهین دانش، یادگیری زبان فرانسه را آغاز کنند. این دوره ها کاملا با کیفیت هستند و زبان آموزان می توانند با استفاده از آن ها سطح زبان خود را ارتقا دهند.