IELTS7 Banner 01 8

آموزش غیرمستقیم زبان آلمانی به کودکان یک حوزه جدید در آموزش زبان آلمانی است که زبان آلمانی را به روش ناخودآگاه یا شهودی به زبان آموزان یاد می دهد. آموزش زبان به دو روش آموزش غیرمستقیم و مستقیم برای کودکان صورت می پذیرد که روش غیر مستقیم روشی استاندارد، فکر شده و نو در آموزش است.
این روش در واقع یک روش تجربه شده است که در دنیای آموزشی امروزی با هدف راهبری به همراه بازی و سرگرمی برای کودکان تهیه دیده شده است. روش غیرمستقیم با هدفی وسیع تر به آموزش می پردازد و به صورت ناخودآگاه موارد کتبی و ثبت شده را به زبان آموزان آموزش می دهد.
این روش به شیوه های متفاوت اجرا می شود که روش های زیر از جمله روش های غیرمستقیم در آموزش زبان آلمانی به کودکان هستند:

 

– آموزش زبان آلمانی با رقص
این روش آموزشی یک روش سرگرم کننده و شاد است که زبان آلمانی را با سرعت بیشتری به زبان آموزان یاد می دهد و همچنین مطالبی که در این روش به آنها یاد داده می شود همگی در حافظه بلندمدتشان ثبت می شود. در این روش کودکان شاد، هیجان زده و پر انرژی می شوند و فعالیت شاد که یکی از نیازهای کودکان است در این روش به مراتب به چشم می خورد.

– آموزش زبان آلمانی با آهنگ
این روش نیز یکی دیگر از روش های غیر مستقیم است که آلمانی را با روش ناخودآگاه و همراه با هیجان و سرگرمی به زبان آموزان آموزش می دهد. در این روش ترانه ها و آهنگ هایی که مختص به کودکان است پخش و در نتیجه با تکرار روزانه اصطلاحات، کلمات و عبارات پرکاربرد آلمانی به آنها آموزش داده می شود.
در واقع آهنگ ها متونی هستند که به مراتب جملات پرکاربرد آلمانی را تکرار و در نتیجه شنیدن و تکرار آنها می تواند تمرین مناسبی برای کودکان باشد. این ترانه ها به دو صورت تصویری و صوتی در اختیار کودکان قرار می گیرد و زبان شعر را با صدا و تصویرهای هیجان انگیز به آنها آموزش می دهد.

– آموزش زبان آلمانی با قصه
دنیای قصه همیشه برای کودکان هیجان انگیز بوده و هست. قصه ها همیشه آموزنده هستند و اگر علاوه بر آموزش های فرهنگی با آموزش زبان نیز همراه گردند در واقع دو هدف را در کنار هم برای کودکان ایجاد می نمایند. کودک می تواند علاوه بر یادگیری قصه ها و مفاهیم ارزنده آنها در کنار این موضوع با کلمات، عبارات و اصطلاحات کودکانه آلمانی نیز آشنا گردیده و در نهایت مسیری موفق را طی نماید.
قصه ها در دو نوع تصویری و صوتی تهیه شده اند و در واقع شما می توانید بنا به نیاز زبان آموز به انتخاب نوعی مناسب از آنها بپردازید. قصه های تصویری و صوتی در کنار هم مزیتی که دارند این است که زبان آموزان با شنیدن متن تلفظ درست کلمات را نیز فرا می گیرند و با فونتیک های آلمانی نیز به خوبی آشنا می شوند.

– آموزش زبان آلمانی با بازی
امروزه موسسات بازی ها و سرگرمی هایی را به همین منظور برای زبان آموزان تهیه می بینند که از جمله آنها تدارک اردوهای آموزشی در پارک های سر بسته و یا خانه کودکان است. در این اردو و محل بازی کودکان با مشاغل به زبان آلمانی، اسامی میوه ها و انواع اسامی آشنا می شوند که در جای خود یکی سرگرمی ایده آل است.

 

آموزش غیرمستقیم زبان آلمانی به کودکان در موسسه بهین دانش!

این دوره به دو صورت دوره های راکت آلمانی ویژه کودکان و همچنین دوره های همیاد آلمانی ویژه کودکان برگزار و در نتیجه شکلی تازه از آموزش را در حوزه کودکان و نونهالان ارائه می دهد. آموزش راکت آلمانی ویژه کودکان همراه با سرگرمی، با متدهای جدید و سرگرم کننده ارائه می شود.
راکت با روش رامیت ارائه و در واقع با آگاهی بخشی به والدین، تمرین مناسبی را در جهت آموزش مهارت های یادگیری طراحی می نماید. این دوره دارای پشتیبانی تمام وقت، ۶۰ جلسه آنلاین خصوصی زبان آلمانی، ۳۰ جلسه آنلاین خصوصی زبان آلمانی و موارد دیگر هست.
دوره همیاد آلمانی ویژه کودکان از دوره های خصوصی آموزش زبان آلمانی است که به صورت کاملا خصوصی آلمانی را به کودکان یاد می دهد و در واقع با بهره گیری از اساتید راکت و اساتید متخصص در حوزه آموزش کودکان، مسیری کاملا انتخاب شده را به زبان آموزان ارائه می دهد.
از ویژگی های تخصصی دوره های غیرمستقیم آموزش زبان آلمانی به کودکان می توان به موارد زیر اشاره  نمود:

 

– ویژه کودکان ۳ تا ۷ سال
در واقع این دوره ها همگی کودکان سنین ۳ تا ۷ سال را تحت پوشش قرار می دهند و آلمانی را با زبان کودکانه و به روش های ناخودآگاه در ذهن کودکان نهادینه می کنند.

– کاملا غیر حضوری
این دوره ها و روش های آموزشی به صورت کاملا آنلاین برگزار می شود و می توان گفت که صفر تا صد مراحل آموزشی نیز بصورت آنلاین برگزار می شود. والدین و کودکانشان می توانند از مشاوره های آنلاین بهره برده و همچنین آزمون تعیین سطح، پایان ترم و صفر تا صد مراحل ثبت نام را به صورت کاملا مجازی و غیر حضوری به انجام برسانند.

– همراه با پشتیبانی ۲۴ ساعته
پشتیبانی ۲۴ ساعته برای کودکان و والدینشان وجود دارد تا در مسیر یادگیری اگر با سوال خاصی مواجه می شوند و یا نیاز به مشاوره در حوزه آموزش روش های یادگیری در منزل و… دارند، از این خصوصیت بهره ببرند.

 

در صورتی که شما دوست دارید کودکانتان با روش های غیرمستقیم به زبان آلمانی مسلط شوند، می توانید با ثبت مشخصات شخصی خود در بخش زیر منتظر تماس کارشناسان ما باشید و در نتیجه مشاوره های لازم را جهت انتخاب دوره، انتخاب محتوای آموزشی آلمانی، انتخاب روش های یادگیری با سبک های یادگیری زبان و … دریافت نمایید.
کارشناسان اجرایی ما در کنار کارشناسان مشاوره تمامی مسیر را برای شما روشن نموده اند تا بتوانید در بستری مناسب به یادگیری همه مهارت های اصلی در یادگیری زبان آلمانی بپردازید. اگر دوست دارید می توانید با تیم پشتیبانی ما در اینستاگرام نیز تماس حاصل نموده و از این طریق نیز ارتباط برقرار نمایید.
در این راستا اپ ARE نیز برای تمامی سنین تهیه دیده شده است تا به صورت خصوصی و گروهی فضایی آموزشی را ایجاد نموده و در واقع در هر زمان که زبان آموزان نیاز به مشاوره یا پشتیبانی آموزشی دارند از آن بهره ببرید. البته که این اپ یک اپ آموزشی است و به شکلی طراحی شده است تا تمامی مهارت هایتان را در کنار دوستان و همکلاسی هایتان تقویت و در نتیجه نبود پارتنر را جبران نمایید.
ما در کنار شما هستیم تا مسیری متفاوت را برای کودکانتان رقم زده و شوق یادگیری همراه با بازی و غرق شدن در کودکی را برایتان ایجاد نماییم.