IELTS7 Banner 01 8

آموزش زبان روسی در خواب از جمله روش های مدرنی است که بسیاری بر حسب تجربه به انجام آن مبادرت می ورزند. این نوع یادگیری با ذهن و حافظه بلند مدت در یک راستا قرار گرفته اند و بسیاری برای تقویت حافظه و همچنین یادگیری بهتر زبان روسی از این روش استفاده می کنند.
یادگیری زبان روسی یک مهارت است که می تواند زمینه ساز اتفاقات مثبتی در شغل و تحصیل افراد باشد. این مهارت می تواند شما را در زمینه ارتقای شغلی و یا استخدام در یک شغل ایده آل یاری نماید. به همین دلیل برای دستیبابی به مهارت یادگیری زبان روسی روش های یادگیری گوناگونی در اختیار زبان آموزان قرار گرفته است که یادگیری زبان روسی در خواب یکی از این چند روش است.
اگر علاقه مند به آشنایی با این روش هستید، در ادامه این مقاله با ما همراه شوید و شکلی جدید از یادگیری را فرا بگیرید…

 

تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که وقتی در هنگام خواب به یک ترانه گوش دادید چقدر موسیقی آن متن برایتان در دراز مدت آشنا خواهد بود؟ آیا آهنگ ها توانسته اند برای خود یا بستگانتان یاد آور این موضوع باشند؟ موسیقی خود به تنهایی یک روش ایده آل در یادگیری است و اگر در شب و قبل از خواب عمیق گوش هایتان را به شنیدن آن عادت دهید، در حافظه بلندمدت شما بهتر ثبت خواهد شد.
در واقع شما با یادگیری زبان در خواب به مرور و به صورت ناخودآگاه با انواع لغات روسی و تلفظ صحیح آنها آشنا خواهید شد. این لغات در حین گوش دادن به متن ترانه و یا پادکست ها بیشتر در ذهن شما ثبت خواهند شد و در نهایت می توانند در خواب و آرامشی که دور و ورتان احساس می کنید، بهتر روسی را فرا بگیرید.
در نهایت شما می توانید با این روش با شکل ادای تلفظ لغات و عبارات نیز آشنا شده و با متن های گوناگون، اصطلاحات، ضرب المثل ها و… نیز فرا بگیرید. در این زمینه شما می توانید از موارد زیر در شنیدن شبانه های خود بهره ببرید:

– زبان روسی در خواب با شنیدن آهنگ های روسی
– زبان روسی در خواب با شنیدن پادکست های روسی
– زبان روسی در خواب با مدیتیشن و فایل های روانشناسی
– زبان روسی در خواب با فایل های صوتی و آموزشی زبان روسی

 

شنیدن آهنگ ها و پادکست ها، شنیدن فایل های صوتی و یا فایل های آموزشی در هنگام خواب و قبل از به خواب عمیق رفتن می تواند شما را در یادگیری موثر زبان روسی یاری رساند. در این زمینه موسسه زبان بهین دانش برای زبان آموزان دوره های راکت و همیاد روسی فایل هایی تخصصی را در نظر گرفته است تا در زمان استراحت و وقتی که ذهن کاملا آماده فراگیری موضوعات جدید است، بتوانند به  خوبی از فراگیری این زبان لذت ببرند.
این فایل ها همگی بر اساس سطح های مختلف زبان روسی از مبتدی گرفته تا پیشرفته تهیه شده اند و شما می توانید شب ها به شنیدن این موارد گوش دهید و به تمرین مکالمه روسی، تمرین خواندن در زبان روسی و موارد دیگر بپردازید.
آموزش زبان روسی در خواب را شاید بتوان از آزمایش هایی که در طی این سالها صورت می پذیرد و نتایجی که به بار آورده است، یک روش جالب و ایده آل دانست. البته که این یادگیری نیاز به این موضوع دارد که شما تنها از آن به عنوان یک مرور ساده استفاده نمایید و در واقع این روش نمی تواند روشی کامل برای یادگیری باشد.

 

در این زمینه شاید بد نباشد آموزش زبان روسی را در موسسه آموزش زبان فرا بگیرید و در پایان با این روش یک روش سرگرم کننده و آرامش دهنده را برای خودتان محیا نمایید.
ما در مرکز تخصصی آموزش زبان با ایجاد روش های سرگرم کننده و استاندارد از جمله آموزش آنلاین زبان روسی با روش راکت و همیاد موقعیتی را فراهم نموده ایم تا زبان آموزان بتوانند در محیطی خلاق و نوآور زبان روسی را فرا بگیرند. دوره راکت روسی، زبان روسی را در ۵۰ روز به زبان آموزان آموزش می دهد و با ادغام دوره های  خصوصی و گروهی در این دوره زمینه ساز شکلی جدید و کارساز در آموزش زبان روسی گردیده اند.
دوره همیاد روسی اما کاملا خصوصی است و به صورت غیرحضوری گامی نو و تازه را در آموزش زبان ایجاد نموده است. هر دو دوره دارای پشتیبانی آنلاین و تمام وقت هستند و توسط اساتید راکت راهبری می شوند. اساتید راکت در واقع پشتیبانان تمام وقت زبان آموزان هستند و شما می توانید با انتخاب هر دو دور خودتان را برای ورود به میدانی چالش برانگیز اما کاربردی آماده سازید.
شما می توانید پس از حضور در دوره های آنلاین زبان روسی یادگیری در منزل را نیز با روش آموزش زبان روسی در خواب، آموزش زبان روسی با گوش دادن به پادکست ها و… نیز فرا بگیرید و این روش را در حفظ بهتر لغات بکار ببرید. همه ما نیاز داریم تا با سبک یادگیری شخصی مان روش های متنوعی را بکار ببریم. این روش های یادگیری با تنوع بیشتر می توانند کیفیت بهتری را رقم بزنند.
بکار بردن روش های جدید در واقع در ایجاد انگیزه و یا ثبات این موضوع می تواند مهم واقع شود. ما در این مسیر نیاز به سرگرمی، ایده سازی و… خواهیم داشت که هر روش کوچکی می تواند یک گام مهم در یادگیری باشد. در صوت تمایل به دریافت مشاوره در زمینه سبک های یادگیری و متدهای جدید یادگیری، می توانید بخش زیر را تکمیل و در نتیجه منتظر تماس کارشناسان مشاور ما باشید.
مشاوره در مورد موضوعات جدید همگی به صورت رایگان صورت می پذیرد و علاوه بر مشاوره شما با ارتباط با کارشناسان ما اطلاعات لازم و کافی را در زمینه دوره ها و نحوه ارائه آنها و همچنین زمان و ساعت شروع کلاس ها دریافت نمایید.