دوره آموزش زبان انگلیسی برای مبتدی ها

بهترین دوره آموزش زبان انگلیسی برای مبتدی ها پکیج مکالمه استاندارد انگلیسی یا همان فصل اول دوره جامع مکالمه انگلیسی است. در دوره جامع مکالمه انگلیسی آموزش زبان انگلیسی به روش زبان مادری صورت می گیرد. کودکان در یادگیری زبان مادری از همه مبتدی تر هستند. آموزش مکالمه انگلیسی به روش زبان مادری برای مبتدی ها بهترین روش آموزش زبان انگلیسی است. برای شناحت بهتر دوره جامع مکالمه به صفحه معرفی این دوره رجوع کنید. در ادامه تعدادی از ویژگیهای دوره آموزش زبان انگلیسی برای مبتدی ها را بررسی می کنیم.

 صفحه معرفی دوره جامع مکالمه انگلیسی

آموزش مکالمه زبان انگلیسی با لهجه و تلفظ

دوره آموزش زبان انگلیسی با تمرکز لهجه و تلفظ از ابتدا به شما می آموزد چطور با لهجه و تلفظ صحیح مکالمه کنید. برای اینکه بتوانید با لهجه و تلفظ صجیح انگلیسی مکالمه کنید باید از همان ابتدا هر چه می آموزید از کسانی بیاموزید که انگلیسی را به بهترین شیوه ممکن صحبت می کنند. مطمئنا کسانی که زبان انگلیسی را به عنوان زبان مادری صحبت می کنند بهترین مدل برای یادگیری صحیح مکالمه انگلیسی با لهجه و تلفظ صحیح هستند. در دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدی ها بهترین سریال های آمریکایی منبع یادگیری شما برای بهترین لهجه و تلفظ انگلیسی هستند.

آموزش مکالمه انگلیسی بدون گرامر

در دوره آموزش زبان انگلیسی برای مبتدی ها مکالمه انگلیسی را بدون گرامر می آموزید. آموزش گرامر زبان انگلیسی عملا وقت تلف کردن است زیرا کودکان انگلیسی زبان همانند کودکان فارس زبان که از دستور زبان فارسی هیچ نمی دانند کودکان انگلیسی زبان هم از گرامر انگلیسی چیزی نمی دانند. همه می دانیم که مکالمه انگلیسی در کودکان آمریکایی به صحیح تر شکل ممکن صورت می گیرد. آموزش مکالمه انگلیسی به روش زبان مادری بدون آموزش گرامر زبان انگلیسی بسیار لذت بخش و پر بازده است. دوره جامع مکالمه انگلیسی از ابتدا تا مسلط شدن در زبان انگلیسی را بدون آموزش گرامر انگلیسی جلو می برد. این آموزش به شیوه زبان مادری اتفاق می افتد ولی تا سطح حرفه ای و پیشرفته مکالمه انگلیسی شما را پیش می برد. دوره آموزش زبان انگلیسی برای مبتدی ها در حد مکالمه استاندارد انگلیسی شما را مسلط و حرفه ای می کند اما زمان شما را برای یادگیری گرامر انگلیسی هدر نمی دهد.

آموزش مکالمه انگلیسی بدون خواندن و نوشتن

مسلما همه کسانی که تا سطح دیپلم یا حتی پائین تر تحصیلات خود را ادامه داده اند با خواندن و نوشتن زبان انگلیسی آشنا هستند. آموزش مکالمه انگلیسی به روش زبان مادری همانند یادگیری زبان مادری بدون خواندن و نوشتن صورت می گیرد. در دوره آموزش زبان انگلیسی برای مبتدی ها آموزش مکالمه انگلیسی نیز بدون خواندن و نوشتن است. خواندن و نوشتن در کنار مهارت های شنیداری و گفتاری نه تنها به پیشرفت شما کمک نمی کند بلکه باعث می شود شما در مهارت های لیسنینگ و اسپیکینگ هم پیشرفت لازم را نداشته باشید. یادگیری مکالمه انگلیسی بدون خواندن و  نوشتن بسیار موفق تر از متد های آموزشی رایج است که معمولا خواندن و نوشتن را برای آنچه آموزش می دهند استفاده می کنند.

آموزش مکالمه انگلیسی با پکیج استاندارد مکالمه انگلیسی

دوره آموزش زبان انگلیسی برای مبتدی ها با استفاده از پکیج مکالمه انگلیسی استاندارد و با پشتیبانی اختصاصی به صورت آنلاین بستگی به نیاز شما و زمان شما برای تمرین ممکن است در 10 روز یا یکماه اتفاق بیافتد. برای شناخت بهتر این دوره به صفحه معرفی دوره جامع مکالمه انگلیسی رجوع کنید و جزئیات و توضیحات این دوره را به دقت مطالعه کنید. در صورتیکه نیاز به مشاوره دارید با شماره تلفن انتهای این مقاله تماس حاصل نمایید و از مشاوره اختصاصی و رایگان ما بهره مند شوید. برای تهیه پکیج استاندارد مکالمه انگلیسی لینک زیر را کلیک کنید.

پکیج مکالمه انگلیسی استاندارد