دوره آموزش زبان انگلیسی برای خانواده بهترین و مطمئن ترین طرح آموزشی موجود برای یادگیری مکالمه انگلیسی برای یک خانواده ایرانی است. در حال حاضر آموزش زبان انگلیسی در موسسات و آموزشگاه ها با استفاده از کتابها و دوره های متفاوت برای سنین مختلف در حال اجرا است. هر خانواده برای یادگیری مکالمه انگلیسی مجبور است چند مرتبه هزینه پرداخت کند و حتی با مشکلات موجود در سیستم های آموزشی و موانعی که بر سر راه یادگیری وجود دارد بیشتر افراد مجبور به تکرار دوره ها هستند. متاسفانه بیشتر افراد به دلایل شخصی و آموزشی قادر نیستند دوره آموزشی خود را به انتها برسانند و در بعضی موارد با فارغ التحصیل شدن نیز نیاز به ادامه یا حتی تکرار دارند. این مشکلات در یادگیری و آموزش زبان انگلیسی برای خانواده هایی که همه علاقه مند یا نیازمند به یادگیری زبان انگلیسی هستند نه تنها بسیار زمان بر است بلکه هزینه های زیادی را به خانواده تحمیل می کند. طرح دوره آموزش زبان انگلیسی برای خانواده به شما کمک می کند این مشکلات را مدیریت کنید و با یک برنامه ریزی صحیح قادر خواهید بود به نتیجه ای باور نکردنی برسید. دوره جامع مکالمه انگلیسی مبنای آموزش برای این طرح یادگیری خانوادگی است. در این مقاله چالش ها، آورده ها، بایدها و نبایدها و نحوه اجرای دوره آموزش زبان انگلیسی برای خانواده را بررسی می کنیم.

 صفحه معرفی دوره جامع مکالمه انگلیسی

دوره آموزش زبان انگلیسی برای خانواده: چالش ها

به طور کلی در مسیر یادگیری مکالمه انگلیسی به عنوان یک مهارت چالش های بسیار زیادی وجود دارد. بعضی از این سختی ها به سیستم آموزشی به کار گرفته شده مرتبط است و تعدادی از آنها به فراگیر یا یادگیرنده مربوط می شود. دوره جامع مکالمه انگلیسی بسیاری از مشکلات سیستم های آموزشی زبان انگلیسی را مدیریت کرده است ولی مشکلات مربوط به زبان آموزان همیشه وجود داشته و برای برخی بسیار جدی و طاقت فرسا است. در صفحه معرفی دوره جامع مکالمه انگلیسی راهکارهایی برای غلبه به این مشکلات مطرح شده است. شما می توانید با مطالعه این راهکارها موفقیت خود را قطعی تر کنید. در طرح آموزش زبان انگلیسی برای خانواده نیز مشکلات خاصی وجود دارد که در ادامه آنها را بررسی کنیم.

عدم همراهی و علاقه بعضی از اعضاء خانواده

مسلما در یک خانواده همه به یک اندازه به یادگیری زبان انگلیسی علاقه مند یا نیازمند نیستند. برای شروع دوره آموزش زبان انگلیسی برای خانواده باید در یک جلسه خانوادگی اصل این موضوع به طور جدی بررسی گردد. ابتدا مشخص کنید کدامیک از افراد خانواده مایل به یادگیری مکالمه انگلیسی است و چه مقدار از انرژی روزانه خود را برای این یادگیری صرف خواهدکرد. در صورتیکه همه مایل به یادگیری زبان انگلیسی باشند باید آموزش زبان انگلیسی به شیوه زبان مادری به طور کامل بررسی گردد. به شرط توافق به یادگیری مکالمه انگلیسی به روش زبان مادری و در صورتیکه همه به یادگیری مکالمه انگلیسی علاقه مند یا نیازمند باشند اولین و مهمترین چالش دوره آموزش زبان انگلیسی برای خانواده برطرف شده است.

معمولا این چالش به راحتی مدیریت نمی شود و حتی مواقعیکه در ابتدا همه با هم موافق و همراستا باشند در بین راه و در زمان تمرین کردن مشکلاتی مربوط به علاقه و انگیزه پیش می آید که باید مدیریت آنها را بیاموزید. برای مدیریت چالش های مربوط به علاقه، سلیقه و نظر باید تفاوت ها درک شود و مقایسه کمتر شود تا بتوان اینگونه چالش ها را بهتر مدیریت کرد.

کافی است با اعضاء خانواده یک جلسه ویژه یادگیری مکالمه انگلیسی به روش زبان مادری برگزار شود. در این جلسه همینکه کسی از یادگیری زبان انگلیسی متنفر نباشد و از شنیدن و دیدن دیالوگ های انگلیسی در سریال ها بیزار نباشد و در هر خانواده حداقل یک نفر مصمم به یادگیری زبان انگلیسی باشد می توان با بررسی ویژگی های دوره آموزش زبان انگلیسی برای خانواده بقیه را متقاعد کرد که این دوره در پایان به سود همه است. دقت کنید به هیچ عنوان تلاش نکنید هیچ یک از اعضاء خانواده را مجبور یه همراهی کنید. همراهی خانواده در حدی که با سر و صدای سریال و جمله های انگلیسی در فضای خانه مشکلی نداشته باشند و فقط بتوانند تظاهر به همراهی کنند کفایت می کند. بنابراین همراه نبودن اعضاء خانواده به طور یکسان کاملا طبیعی است. آنچه برای اجرای دوره آموزش زبان انگلیسی برای خانواده نیاز است عدم مزاحمت است نه تمرین و همکاری در یادگیری. چانچه نیاز به راهنمایی بیشتر در این زمینه دارید با شماره تلفن پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

متفاوت بودن کیفیت و سرعت یادگیری اعضاء خانواده

دوره آموزش زبان انگلیسی برای خانواده بعد از همراه شدن اعضاء چالش دیگری نیز دارد. همه ما در یادگیری متفاوت هستیم حتی دوقلوهای همسان در یک خانواده. کاملا طبیعی است که در حین انجام تمرین های زبانی افراد یک خانواده خودشان را با یکدیگر مقایسه کنند و انتظار داشته باشند عملکرد مشابه یا نزدیک به یکدیگر داشته باشند. و البته این مقایسه بیشترین آسیب به یادگیری را می زند. یادگیری زبان انگلیسی همانند زبان مادری کاملا فردی است و هر کس با کیفیت و سرعت ویژه خودش این مسیر را طی  می کند. در پایان دوره یادگیری زبان مادری همه بسیار به هم نزدیک هستند اما به هیچ عنوان دقیقا مشابه نیستند و هر کس مسیر خودش را طی کرده است. در حین یادگیری زبان مادری اعضاء یک خانواده تفاوت های بسیاری با یکدیگر دارند. برای مثال در خانواده هایی که دوقلو دارند همیشه یکی از کودکان بهتر و زودتر از دیگری شروع به صحبت می کند و کیفیت مکالمه نیز بسیار فرق می کند. برای درک این چالش و مدیریت تفاوت های فردی در یادگیری مکالمه انگلیسی در دوره آموزش زبان انگلیسی برای خانواده مواظب مقایسه ها و قضاوت ها باشید. با حذف مقایسه و قضاوت متفاوت بودن کیفیت و سرعت یادگیری اعضاء خانواده تا حد بسیار زیادی مدیریت می شود.

در دوره آموزش زبان انگلیسی برای خانواده که مبتنی و با تکیه بر دوره جامع مکالمه انگلیسی جلو می رود هیچ قضاوت و مقایسه ای صورت نمی گیرد. دوره جامع با استفاده از بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی بدون هیچ آزمونی زبان آموزان را در انتخاب ها آزاد می گذارد. بنابراین هیچ انتظاری از هیچ کسی در هیچ مقطعی نباید داشته باشید. با حذف انتظار و مقایسه مشکل متفاوت بودن در کیفیت و سرعت یادگیری به راحتی مدیریت می شود.

متفاوت بودن زمان و مقدار تمرین اعضاء خانواده

یکی دیگر از مشکلات تمرین های گروهی هماهنگ کردن زمان و میزان تمرین متقاضیان یا شرکت کنندگان است. در دوره آموزش زبان انگلیسی برای خانواده به هیچ عنوان تمرین گروهی نیاز نیست و از طرفی قرار نیست افراد خانواده در هیچ مقطعی با یکدیگر مقایسه شوند یا حتی با یکدیگر تمرین کنند. بنابراین هر یک از اعضاء خانواده با هر میزان تمرین و در هر زمانی که برایش مناسب است می تواند تمرین کند و مسیر یادگیری را طی کند. به هیچ عنوان آموزش مکالمه انگلیسی با طرح دوره آموزش زبان انگلیسی برای خانواده را با کلاس های گروهی و خصوصی آموزشگاهی مقایسه نکنید. همانطور که قبلا گفته شد همراهی اعضاء خانواده به معنی با همدیگر تمرین کردن نیست. در این طرح هر کسی باید با سرعت دلخواه خودش پیشرفت کند. بنابراین هر کس در زمانی که می تواند و به مقداری که ممکن است تمرین می کند.

متفاوت بودن دانش و سطح زبانی اعضاء خانواده

به احتمال زیاد تا کنون متوجه شده اید تفاوت ها در دوره آموزش زبان انگلیسی برای خانواده مانع پیشرفت و یادگیری نمی شود. دانش و سطح زبان انگلیسی در همه کسانی که در حال یادگیری زبان انگلیسی هستند متفاوت است. اما آموزش مکالمه انگلیسی به روش زبان مادری وابسته به دانش و سطح زبان انگلیسی شما نیست. بنابراین گذشته شما چندان تاثیری در یادگیری مکالمه انگلیسی شما ندارد. تکنیک ها و تمرین های دوره جامع مکالمه انگلیسی به نحوی است که بدون هیچ آشنایی با زبان انگلیسی می توانید به درستی آنها را انجام دهید. در بعضی موارد عادت های یادگیری قبلی مانع یادگیری به روش زبان مادری نیز می شود که در اینصورت باید با تکرار و تمرین عادت های جدید را جایگزین کنید.

آموزش مکالمه انگلیسی به روش زبان مادری مبنای دوره آموزش زبان انگلیسی برای خانواده است. در این سبک آموزش دانش و سطح زبانی قبلی شما پیش نیاز پیشرفت و یادگیری شما نیست. تلاش و نظم شما در تمرین ها به کسب عادت های جدید منجر می شود و با تداوم در تمرین ها عادت ها ناخودآگاه شده و شما در مسیر ماهر شدن قرار می گیرید. در کسب مهارت های زبانی جدید فقط تمرین و تداوم نقش آفرینی می کنند نه اینکه شما چقدر درباره زبان انگلیسی اطلاعات دارید.

در دوره آموزش زبان انگلیسی برای خانواده با چالش های متفاوتی مواجه خواهید شد. این چالش ها با توجه به سن، علاقه و نیاز اعضاء خانواده متغیر هستند اما با عمل کردن به راهبردهای ویژه استاد و ارتباط با پشتیبانی به نتایجی فراتر از حد یک دوره خواهید رسید.

دوره آموزش زبان انگلیسی برای خانواده: آورده ها

آموزش مکالمه زبان انگلیسی در دوره جامع به روش زبان مادری اتفاق می افتد. ویژگیهای دوره جامع مکالمه انگلیسی را در صفحه معرفی دوره حتما مطالعه کنید و با مزیت های این دوره جذاب آشنا شوید. آورده های دوره جامع مکالمه انگلیسی در مقایسه با دیگر دوره های آموزشی از نظر یادگیری و آموزشی آنقدر زیاد است که حتی فارغ التحصیلان آموزشگاه ها و دانشگاه ها پس از آشنایی با این دوره انتخاب می کنند این دوره را از ابتدا تا انتها بگذرانند. در ادامه برخی از مزیت های دوره جامع مکالمه انگلیسی در طرح دوره آموزش زبان انگلیسی برای خانواده را بررسی می کنیم.

مقرون به صرفه بودن

با دوره جامع مکالمه انگلیسی هر تعدادی که در یک خانواده باشند قادر هستند مکالمه انگلیسی را بیاموزند. در صورتیکه از پشتیبانی دوره جامع مکالمه انگلیسی استفاده می کنید کافیست یک نفر در خانواده به طور جدی و منظم تمرین های دوره جامع را انجام دهد و با نظم در تمرین ها همه اعضای خانواده را به دنبال خود تا مکالمه روان انگلیسی بکشاند. دوره جامع مکالمه قابل دانلود و استفاده بدون محدودیت است. اعضاء خانواده به راحتی می توانند به تنهایی نیز از آموزش ها بهره مند شوند و در صورت وقفه مجدد از ابتدا شروع کنند. دوره جامع مکالمه انگلیسی دارای آپدیت رایگان است و به صورت مادام العمر برای خریدار فعال است. دوره جامع از مکالمه های انگلیسی سریال درام خانوادگی استفاده می کند و هیچگاه مثل کتاب های آموزشی قدیمی نخواهد شد.

اثر جمعی و پروانه ای

پدیده اثر پروانه ای در طرح آموزش زبان انگلیسی برای خانواده کاملا مشهود است به این دلیل که در حالت معمولی وقتی یکی از اعضای خانواده در مکالمه انگلیسی پیشرفت می کند بقیه اعضاء خانواده به یادگیری مکالمه انگلیسی باور پیدا می کنند و به صورت ناخودآگاه در یادگیری درگیر می شوند. محتوای دوره جامع مکالمه انگلیسی بر اساس سریال آمریکایی THIS IS US طراحی شده است. نکات و مطالب فرهنگی این سریال به شما کمک می کند با موقعیت و کاربرد جمله ها و عبارت های انگلیسی درگیر شوید و آنها را درک کنید. این نیز یکی دیگر از جنبه های اثر پروانه ای است که باعث می شود تمام اعضاء خانواده درک عمومی بالایی در زبان انگلیسی پیدا کنند.

نتیجه ای غافل گیر کننده

مهمترین آورده دوره آموزش زبان انگلیسی برای خانواده نتیجه ای است که تعجب بزرگتر ها را بر می انگیزد. غالبا تصمیم به یادگیری زبان انگلیسی بر عهده والدین یا فرزندان بزرگتر خانواده است. کودکان یا کوچکتر های خانه معمولا نیاز جدی به یادگیری مکالمه انگلیسی را یا ندارند یا حس نمی کنند اما وقتی با تکنیک ها و تمرین های مربوط به دوره جامع مواجه می شوند یا دیگر اعضاء خانواده را در حال یادگیری یا تمرین می بینند شاید رسما با بقیه در تمرین ها مشارکت نکنند اما در تماشای سریال قطعا همراه خواهند شد. و شما در کمال تعجب خواهید دید خردسالان به مرور زمان درک بسیار خوبی از سریال خواهند داشت و در بعضی موقعیت ها بعضی از عبارت های انگلیسی را چنان صحیح و به جا استفاده می کنند که بزرگتر ها را متعجب می کنند. این دقیقا مشابه رفتار زبانی کودکان در یادگیری زبان مادری است، وقتی کودکان در کمال تعجب والدین عبارتهایی را به جا و صحیح استفاده می کنند، و در صورتی که روند یادگیری مکالمه انگلیسی در خانواده به صورت صحیح طی شود این غافلگیری در موقعیت های زیادی تکرار خواهد شد.

در این دوره چنانچه یک بزرگسال به صورت جدی و مداوم تمرین کند و به توصیه های پشتیبان به دقت عمل نماید کودکان خانواده بدون هیچ فشار و اجباری به زبان انگلیسی مکالمه خواهند کرد.

دوره آموزش زبان انگلیسی برای خانواده: بایدها و نبایدها

همانطوری که قبلا مطرح شد به هیچ عنوان هیچیک از اعضاء خانواده را مجبور به انجام تمرین های دوره جامع مکالمه انگلیسی نکنید. در موفقیت دوره آموزش زبان انگلیسی برای خانواده باید ها و نباید های زیر بسیار سهیم هستند.

  • باید همه اعضاء خانواده این مقاله را مطالعه کرده باشند و با آن موافق باشند.
  • باید همه اعضاء خانواده آموزش زبان انگلیسی به روش زبان مادری را بشناسند و با آن موافق باشند.
  • باید همه اعضاء خانواده انگلیسی را به عنوان زبان دوم یک نیاز بدانند و با یادگیری آن به طور کلی موافق باشند.
  • باید همه اعضاء خانواده فقط و فقط از جلسات آموزشی و سریال انگلیسی بیاموزند و نه از دیگران.
  • نباید هیچ یک از اعضاء خانواده مجبور به یادگیری زبان انگلیسی شود.
  • نباید هیچ یک از اعضاء خانواده مجبور به انجام هیچ تمرینی شود.
  • نباید هیچ یک از اعضاء خانواده مجبور به انجام هیچ آزمونی شود.
  • نباید در هیچ حالتی هیچ یک از اعضاء خانواده با دیگری مقایسه شود.
  • نباید هیچ یک از اعضاء خانواده به دیگری مطلبی را آموزش دهد.
  • نباید در طول دوره هیچ یک از اعضاء خانواده از هیچ منبع آموزشی انگلیسی به غیر از دوره جامع استفاده کند.

دوره آموزش زبان انگلیسی برای خانواده: نحوه اجرا

برای شرکت در دوره آموزش زبان انگلیسی برای خانواده و موفق شدن مراحل زیر را به ترتیب طی کنید.

جلسه مشاوره

برای اینکه مطمئن شوید دوره آموزش زبان برای خانواده دوره مناسبی برای شماست با شماره پشتیبانی سایت تماس بگیرید. در جلسه مشاوره چگونگی علاقه و نیاز تک تک اعضاء خانواده بررسی می شود. در صورتیکه همه اعضاء خانواده با روش آموزش زبان انگلیسی استفاده شده در دوره جامع مکالمه انگلیسی هم عقیده باشند و شرایط لازم در خانواده موجود باشد شرکت در این دوره بلامانع است.

جلسه خانوادگی

برگزاری یک جلسه خانوادگی و تصمیم گیری برای شرکت در دوره آموزش زبان انگلیسی برای خانواده نیاز جدی هر خانواده قبل از اقدام به تهیه دوره است. در این جلسه دقت کنید هیچ کسی را مجبور به مشارکت در این دوره نکنید. در صورتیکه در یک خانواده 4 نفری یک نفر با روند این دوره مخالف باشد بهترین راه طی کردن دوره به صورت فردی است. حتی در صورتیکه هر یک از اعضاء خانواده در یکی از مراحل دوره تصمیم بگیرد مشارکت خود در دوره را متوقف کند باز هم بهترین راه طی کردن مسیر فردی است. در جلسه خانوادگی قبل از دوره تمام اما و اگر های ممکن را بررسی کنید. کاملا درست است که نتیجه دوره آموزش زبان انگلیسی برای خانواده بسیار شگفت انگیز و جذاب است اما این را بدانید که احتمال بروز مشکلات جانبی در این مسیر بسیار زیاد است. فراموش نکنید یادگیری زبان یک پدیده فردی است و در یادگیری زبان مادری دیگران فقط همراه هستند و تنها کودک اصلی خانواده در حال یادگیری است. بنابراین بنا به توصیه های جلسه مشاوره و تصمیمات جلسه خانوادگی انتخاب اینکه دوره جامع را به صورت خانوادگی طی کنید یا به صورت فردی یک انتخاب بسیار مهم است. چنانچه انتخاب خانواده در طی کردن این مسیر همراه هم بودن است دوره جامع مکالمه انگلیسی را تهیه کنید.

تهیه دوره جامع و انجام تمرین ها

یکی از اعضاء خانواده به عنوان نماینده همه دوره جامع مکالمه انگلیسی را از سایت تهیه می کند. بهتر است همان شخصی که از ابتدا جلسات مشاوره را شرکت کرده نماینده خانواده باشد. نماینده کسی است که بیشترین زمان برای تمرین را دارد و از نظر بقیه اعضاء خانواده قابل اعتماد و منظم است. تمرین های دوره جامع مکالمه انگلیسی بر اساس یادگیری زبان به روش زبان مادری است و نظم و تداوم در نمرین های کلید اصلی موفقیت همه است. نماینده خانواده با استفاده از پشتیبانی سایت تمرین را شروع می کند. نماینده با پشتیبانی جلو می رود و دیگر اعضاء خانواده همانطور که گفته شد از نظران مشاور و پشتیبان استفاده می کنند اما هر کدام برنامه تمرین اختصاصی برای خودشان تنظیم می کنند. به هیچ عنوان زمان تمرین اعضاء خانواده نباید یکی باشد و به هیچ عنوان قرار نیست پیشرفت ها با همدیگر مقایسه شوند. پشتیبان به شما می گوید کدام فعالیت ها قابل انجام به صورت گروهی هستند برای مثال تماشای سریال برای اولین مرتبه بدون اینکه کسی به عنوان لیدر یا رهبر گروه تفسیر کننده سریال باشد یکی از فعالیت های گروهی است. اعضاء خانواده به صورت فردی تمرین می کنند یا اینکه بعضی اصلا تمرین نمی کنند ولی به صورت غیر مستقیم شاهد تمرین دیگران هستند و یا گاها با انتخاب خودشان در بعضی از درک ها و تمرین ها مشارکت می کنند.

به هیچ عنوان درباره سطح عملکرد یا نحوه تمرین دیگران اظهار نظر نکنید.

مشارکت اعضاء خانواده

همانطوری که گفته شد نماینده خانواده به عنوان کسی که تمرین های خود را منظم انجام می دهد با پشتیبان در ارتباط است و در هر موقعیتی که مشکلی بروز می کند نظرات مشاور را برای مدیریت مسئله ها به دیگران ارجاع می دهد. زمان مشارکت دیگر اعضاء خانواده در فعالیت ها و نحوه مشارکت آنها از مسائل بسیار مهمی است که بدون شک به نظرات نیازمند است. در حالت کلی نماینده خانواده لزوما به معنی آموزش دهنده یا کسی که از دیگران جلوتر است نیست. گاها تمرین های فردی دیگر اعضاء خانواده در مراحل جلوتر از نماینده است و گاها کوچکترین عضو خانواده در بسیاری از تمرین ها موفق تر از دیگران است. بنابراین هر کس با سرعت و کیفیت مختص به خودش تمرین می کند و مشارکت در فعالیت ها به معنی مقایسه کردن یا از یکدیگر آموختن نیست. هر زمان که اعضاء خانواده احساس خوبی نسبت به یکی از فعالیت ها، مثلا تماشای سریال، تکرار جمله ها یا عبارت های خاص، صخبت کردن درباره خودشان یا ایجاد دیالوگ های دو نفره داشته باشند خود به خود در آن فعالیت مشارکت می کنند. در اینگونه مشارکت ها هدف فقط بازی و تمرین است و به هیچ عنوان نباید فعالیت آموزش یا آزمون محور شود. به طور کلی اینگونه مشارکت ها درصورتیکه ظاهر آموزش یا آزمون نگیرند و همه اعضاء به صورت خودخواسته در آن باشند بسیار موثر و کارآمد هستند.

تمرین های خانوادگی

درصورتیکه مشارکت های داوطلبانه در بعضی فعالیت ها تکرار شود و مراقب رفتار منتقدانه یا سرزنش گونه باشید و اجازه ندهید کسی دیگری را نقد یا سرزنش کند و از فضای پند و نصیحت نیز دور باشید همه اعضاء خانواده کم کم درگیر یادگیری مکالمه انگلیسی می شوند و تمایل دارند تمرین ها را به صورت گروهی انجام دهند. دقت کنید تمرین های دوره جامع همه به صورت فردی هستند و هیچ تمرینی را نباید به صورت گروهی یا دو نفره انجام داد. تمرین های خانوادگی یعنی زمانی که هر یک از اعضاء خانواده تمرین های دوره جامع را به تنهایی تا آخر انجام داده است و آماده است به انگلیسی مثل زبان مادری مکالمه کند. در اینصورت می توانید با پشتیبان سایت تماس بگیرید و تمرین های گروهی خانوادگی دریافت کنید. تمرین هایی که در کلاس های آموزشگاه های زبان به صورت تمرین گروهی انجام می شود با روش زبان مادری مغایرت دارد. به هیچ عنوان از مدل های تمرینی کلاس های آموزشگاه های زبان برای این هدف استفاده نکنید.

برای دریافت مشاوره درباره روش آموزش، دوره جامع مکالمه انگلیسی و انتخاب بهترین دوره آموزش مکالمه انگلیسی با شماره پشتیبانی سایت تماس بگیرید.