آموزشگاه زبان بهین دانش به مدیریت احمد رضا ابراهیمی, درسال ۱۳۸۷ فعالیت خود را در زمینه آموزش زبان های خارجی تحت نظر سازمان آموزش و پرورش در اصفهان آغاز نمود. آموزشگاه زبان بهین دانش ارائه دهنده دوره های آموزش زبان انگلیسی, آلمانی, ایتالیایی و فرانسه بر اساس سیستم آموزشی LEAN می باشد و با در اختیار داشتن کادر اداری و آموزشی کارآزموده و بهره گیری از بروزترین امکانات آموزشی زبان، زبان آموزان را در امر یادگیری زبان های خارجی یاری می رساند.
آموزشگاه ما برای به ثمر رسیدن اهداف خود سعی بر این داشته که از یک سیستم آموزشی خوب، جهت آموزش زبان بهره ببرد. ما برای آشنایی شما عزیزان تلاش داشته ایم که از ویژگی های یک سیستم آموزشی زبان نام برده و شما عزیزان بتوانید با شناخت این ویژگی ها، آگاهی کامل در یافتن بهترین آموزشگاه زبان را کسب کنید.

IELTS7 Banner 01 8

بهترین روش آموزش زبان در منزل چیست؟

برای یافتن بهترین سیستم یادگیری زبان بهتر است شما قبل از هر چیزی سبک یادگیری خود را بشناسید. اینکه شما با سبک یادگیری شنیداری یا دیداری می توانید به زبان، به بهترین شکل مسلط شوید را، بیش از هر کسی این خوده شما هستید که می توانید به آن پی ببرید.
اما آیا هر سیستم آموزشی برای هر شخص به یک شکل عمل می کند؟ آیا می توان تضمین کرد که روشی که می تواند به من در زمینه یادگیری زبان دوم کمک کند به شما نیز کمک کند؟

برای پاسخ بهتر است به چند روش آموزش زبان به صورت خود آموز، اشاره کنیم:

• مانند یک نوزاد به یادگیری زبان بپردازید. خوب بشنوید, ببینید و تقلید کنید.
• از پادکست های زبان های انگلیسی, آلمانی, ایتالیایی و سایر زبان ها برای تقویت مهارت شنیدن، مکالمه کردن، نوشتن و خواندن، استفاده کنید.
• به اخبار و برنامه های رادیویی به زبان مورد علاقه خود گوش داده و تمرین خوب شنیدن کنید.
• بنویسید! خاطرات روزانه خود را بنویسید. شما حتی می توانید لیست خرید روزانه خود را به زبان مورد علاقه تان بنویسید. از تمرین نوشتن غافل نشوید.
• در آینه با خود به مکالمه بپردازید. این برای افرادی مناسبت است که پارتنر مناسبی برای مکالمه برقرار کردن به صورت تمام وقت در کنار خود ندارند.
• موسیقی گوش دهید. موسیقی را حتی در ساعات پایانی روز، در حال ورزش کردن، آشپزی کردن و یا در اتوبوس و مسیر برگشت از مدرسه به خانه نیز می توانید گوش دهید.
• بر اساس علاقه خود کتاب های رمان, روانشناسی و … را به زبان مورد علاقه خود بخوانید.
• لغات را با فلش کارت ها و دیکشنری های تصویری و بدون ترجمه فارسی فرا بگیرید.
• روزانه تمرین و تمرین و تمرین کنید.

این روش ها یک روش خودآموز در یادگیری زبان است. با بکار بردن این روش ها شما می توانید در کنار پرسنل اجرایی ما و همینطور اساتید خبره و کار کشته ما، زمان و مسیر یادگیری را کاهش داده و از علم زبانی خود لذت وافر ببرید. اینکه با روش های آموزشی زبان در منزل آَشنا باشید، می توانید از ۹۹ درصد از زمان خود که در خارج از کلاس زبان می گذرد، استفاده بهینه ببرید. این زمان ها باید جدی گرفته شده تا زبان آموز بتواند در کنار فعالیت های دیگر به یادگیری زبان پرداخته و یادگیری را تنها به یک ساعت و نیم حضور در کلاس، محدود نکنند.

 

 

دوره های ارائه شده در آموزشگاه

دوره های ارائه شده زبان در آموزشگاه زبان ما، بنا به نیاز زبان آموزان، طراحی شده است. ما تلاش داشته ایم که با شناخت نیازها، تمامی دوره ها را با برنامه ریزی دقیق و اصولی برگزار کنیم و زبان آموزان خود را در یادگیری زبان، به جلو دعوت کنیم.
دوره های آموزش زبان شامل موارد زیر می باشند:

– دوره های ترمیک و فشرده
این دوره ها برای انواع زبان ها از جمله، آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان آلمانی، آموزش زبان فرانسه، آموزش زبان عربی و دیگر زبان ها برگزار می شود. دوره های ترمیک زبان، جزء دوره های بلند مدت زبان است و این دوره ها مختص به سنین مختلف در حال برگزاری است. دوره های فشرده اما جزء دوره های کوتاه مدت زبان است که آموزشگاه ما تلاش داشته که این دوره آموزشی را برای تمامی سنین به اجرا بگذارد.

– دوره های مکالمه در سفر
این دوره ها به ویژه در زمینه آموزش زبان انگلیسی و آموزش زبان ترکی توانسته علاقه مندان بسیاری را به خود جلب کند. دوره های مکالمه بیشتر برای افرادی که قصد سفر توریستی_تفریحی یا سفرهای کاری به کشورهای اروپایی- آسیایی را دارند، کاربرد دارد. دوره های مکالمه همانطور که از اسمش پیداست، تمرکز اصلی آن بر روی مکالمه زبان آموزان، تلفظ صحیح و شکل درست ادای کلمات و جملات در زبان است.

– دوره های ویژه کودکان ۴ تا ۷ سال
اساتید این دوره به شکل قابل قبولی تمامی دوره های تخصصی تربیت مدرس در زمینه آموزش کودکان را گذرانده اند. اساتید این دوره نیاز به اطلاعات دقیق و شناخت کامل از کودکان داشته و باید در این دوره، آموزش زبان همراه با شعر، آموزش زبان همراه با بازی و مباحث این چنینی صورت بپذیرد.

– دوره های ویژه مهدکودک ها
این دوره ها که با هدف آموزش زبان کودکان در سنین ۶ تا ۷ سال برگزار می شود، یک دوره تخصصی است که اساتید این دوره علاوه بر اینکه دوره های ویژه معلمی مهدها را گذرانده اند، دوره های مربوط به آموزش زبان دوم به کودکان را نیز به صورت تخصصی گذرانده اند. زبان آموزان کوچک ما در این دوره با بازی و سرگرمی اصول اولیه زبان از جمله الفبای انگلیسی، شمارش اعداد انگلیسی، آشنایی با حیوانات به انگلیسی و آشنایی با میوه ها و … در زبان انگلیسی را می آموزند. 

– دوره های روش تدریس TTC
این دوره یکی از دوره های تربیت مدرس است که شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این دوره ها، به مقاله ای تحت عنوان آموزش تی تی سی مراجعه کنید. در این دوره به اساتید روش تدریس یا روش طرح درس، روش مدیریت کلاس ها و … موارد دیگر آموزش داده خواهد شد.

اگر شما نیاز به هر یک از این دوره ها دارید می توانید با بخش مشاوره در قسمت پایانی، از مشاوره مشاورین آموزشی ما استفاده نمایید. دوره های آیلتس نیز همه ساله در حال برگزاری است که شما می توانید با شرکت در این دوره ها و آماده سازی جهت آزمون آیلتس، به تقویت مهارت های خود بپردازید.