بسیاری از آموزشگاه ها زبان خارجه به صورت تخصصی تنها بر روی یادگیری یک زبان تمرکز می کنند که هر کدام قطعا دلیل مهمی برای این کار داشته اند. بودن آموزشگاه زبان اسپانیاییآموزشگاه زبان ایتالیاییآموزشگاه زبان ترکی استانبولی و آموزشگاه زبان آلمانی و دیگر زبان های خارجه به صورت تخصصی، شاید بتواند زبان آموزان خوبی را در همان رشته تخصصی به جامعه تحویل دهد اما نباید منکر این باشیم که بهتر است نسبت به نیاز زبان آموزان، آموزشگاه ها زمینه یادگیری دیگر زبان ها را نیز فراهم آورند تا علاقه مندان به دیگر زبان ها نیز بتوانند از این انعطاف پذیری استفاده نموده و با توجه به مسیر به نیازهایی مانند نزدیک بودن آموزشگاه به محل زندگی و یا دیگر نیازها حق انتخاب بیشتری داشته باشد. البته بهتر است موسسین آموزشگاه زبان نیز به زبان هایی که در آموزشگاه تدریس می شود مسلط باشند تا بتوانند با مدیریت بهتر، کیفیت بهتری را ارائه بدهند.

IELTS7 Banner 01 8

موسسین و مدیران موسسات زبان بهتر است به زبان های ارائه شده در آموزشگاه زبان خود مسلط باشند. این تسلط به زبان آموزان خود انگیزه و شوق یادگیری می دهد و قطعا اگر مدیری متناسب با علم خود جایگاهی را انتخاب کند بیش از سایرین با علم روز در آن زمینه آشنایی دارد, می داند به چه امکاناتی نیاز است و نیازی نیست ساعت ها را به متقاعد کردن ایشان برای بکارگیری از یک متد یا وسیله بکار ببریم، یک مدیر آشنا به زبان، استادان قابل را تشخیص می دهد و می تواند برای ارئه آموزش موفق, در انتخاب مدرسین خود موفق عمل کند.

یک موسس و مدیر آموزشگاه زبان باید به مدیریت و سیستم مدیریت آشنا بوده و بتواند تصمیمات درست در موقعیت های مناسب بگیرد. با انتخاب نیروها و کادر اجرایی دلسوز، محیطی امن و سرشار از آرامش را برای زبان آموزان تهیه دیده و همینطور با شناخت کامل به یک محیط آموزشی، امکانات مناسب جهت آموزش زبان آموزان را فراهم می آورد.
موسسین آموزشگاه علاوه بر این که باید با مدیریت و زمینه های مدیریت آَشنا باشند، نیاز است که با چند زبان زنده دنیا نیز آشنا باشند. این دو فاکتور می تواند در موفقیت یک آموزشگاه مثمر ثمر باشد و در زمانی اندک موفقیت های چشم گیری را برای موسسه آموزش زبان رقم بزند.
آموزشگاه ابراهیمی علاوه بر برخورداری از این ویژگی، توانسته است با استفاده از بهترین متدهای آموزش زبان، مسیری موفق را در یادگیری زبان رقم بزند. این آموزشگاه با بهره گیری از اساتید خبره و آشنا با سیستم های آموزشی به روز توانسته اند تا کنون با جدیت و پشتیبانی آنلاین خود از زبان آموزان، حامی موفقی در این زمینه باشند.
در موسسه ابراهیمی با بهره گیری از سیستم های نوین و آموزش زبان به صورت حضوری و غیر حضوری راهی مثبت در زمینه آموزش زبان بنا کرده است. وجود کتابخانه های زبان و سیستم رفاهی در این موسسه می تواند یکی از نقاط قوت در آموزشگاه محسوب شود.
آموزشگاه ما در واقع با ارائه دوره های خصوصی و عمومی زبان برای تمامی سنین و بنا به نیاز تمامی مشاغل مسیر یادگیری زبان دوم را آسان و هموار کرده است و در واقع با دیدی وسیع و با نگاهی کارشناسانه، بخش های جذاب زبان را به علاقه مندان به یادگیری زبان نشان می دهد.

 

 

دوره های ارائه شده

– دوره های ترمیک و فشرده
این دور های بلند مدت و کوتاه مدت در تمامی زبان ها در آموزشگاه ما در حال برگزاری است و افراد می توانند بنا به نیاز خود در هر دوره که متناسب با شرایط آنهاست شرکت کنند.
– دوره های تی تی سی 

دوره تی تی سی مختص به زبان انگلیسی است و یکی از دوره های تربیت مدرس محسوب می شود. این دوره ها برای افرادی که علاقه مند به تدریس هستند و همینطور اساتیدی که تمایل دارند در زمینه تدریس بروز شوند، دورهای کاربردی و مسمر ثمری خواهد بود.
– دوره های خصوصی و عمومی

دوره های عمومی با ۸ الی ۱۲ نفر زبان آموز تشکیل می شود و این کلاس های این دوره تماما مجهز به LCD و لب تاپ برای زبان آموزان هستند. دوره های عمومی آموزشگاه مانند دوره های خصوصی از تمامی امکانات آموزشی برخوردار است و تنها تفاوتی که ر این زمینه وجود دارد تفاوت در تعداد زبان آموزان است.
– دوره های آیلتس انگلیسی

این دوره به صورت جامع و کاربردی در آموزشگاه ما در حال برگزاری است. در این دوره علاوه بر تمرکز بر روی هر چهار مهارت زبان انگلیسی، با تمرین و تکرار مباحث پیشین در آزمون های سال های قبل آیلتس، زبان آموزان را آماده برای شرکت در آزمون اصلی آِیلتس انگلیسی خواهند کرد. در پایان این دوره یک آزمون تحت عنوان آزمون ماک آیلتس انگیسی نیز برگزار می شود که زبان آموزان با شرایط کاملا شبیه سازی شده می توانند خود را برای آزمون اصلی آماده کنند.

اگر شما نیز علاقه مند به یادگیری زبان دوم به صورت آنلاین هستید می توانید با استفاده از مشاوره های مشاورین ما، مسیر یادگیری را درست تر طی کنید و با تعیین سطحی که از طریق آموزشگاه صورت می گیرد، جایگاه خود در زبان مورد علاقه خود را بیابید. مشاوره تحصیلی، مشاوره آموزشی و دیگر مشاوره ها می توانند مسیر را برای ما شناخته شده کرده و ما را در این مسیر یاری رسانند. همیشه استفاده از تجربیات دیگران می تواند مسیر طولانی ما در زمینه های مختلف را کوتاه تر کند و مجبور نباشیم تمامی مسیرهای اشتباه دیگران را نیز خودمان تجربه کنیم.
ما در کنار شما در تمامی مسیر پیش رو هستیم و آرزو می کنیم با یافتن هدف خود و برنامه ریزی روزانه بتوانید مسیرهای یادگیری زبان دوم را با قدرت تر پیش ببرید.