اگر چه بسیاری اعتقاد دارند که آموزش و محیط مکمل هم نیستند اما باید به این موضوع اشاره کنیم که محیط مناسب آموزشی می تواند بخش مهمی در رضایت زبان آموزان باشد. زبان آموزان بیش از هر چیزی به رنگ ها، تنوع، راحتی صندلی ها، تجهیزات صوتی و تصویری و… در آموزش نیاز دارند. آموزشگاه های خوب زبان، برای کلاس های خود سیستم های_سرمایشی گرمایشی مناسب تهیه دیده و از حداقل های بخش خدمات نیز برخوردار هستند. این آموزشگاه ها در واقع سعی بر این دارند که تمامی بخش های آموزش را در نظر بگیرند و همه چیز را در کنار هم بهبود ببخشند.

IELTS7 Banner 01 8

دوره های آموزش زبان های خارجه

– آموزش زبان انگلیسی
دوره های آموزش زبان انگلیسی
 به صورت ترمیک و فشرده در سه رده سنی متفاوت از جمله، آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان، نوجوانان و بزرگسالان در حال برگزاری است. دوره های ترمیک اصولا در یک بازه زمانی ۱ ساله تا ۲ سال متغیر هستند و این تغییر در زمان در واقع به تلاش و جدیت زبان آموز بستگی دارد. دوره های فشرده زبان انگلیسی که به دوره های کوتاه مدت انگلیسی نیز شناخته می شوند، به دو نوع دوره تقسیم می شوند: دوره های کوتاه مدت ۳ ماهه زبان انگلیسی و دوره های کوتاه مدت ۶ ماهه زبان انگلیسی.
دوره های فشرده اصولا برای افرادی مناسب است که زمان زیادی برای یادگیری انگلیسی در دست ندارند و میخواهند طی یک مدت زمان محدود به زبان انگلیسی مسلط شوند. این دوره ها برای افرادی که قصد یک سفر کاری یا تفریحی را دارند و همچنین برای ادامه تحصیل در یک کشور اروپایی، باید خود را در مدتی کوتاه آماده کنند مناسب است.

– آموزش زبان برای شاغلین
آموزش زبان ویژه شاغلین در واقع یک نیاز مبرم در جامعه محسوب می شد که امروزه با همه گیر شدن تب یادگیری زبان این دوره در تمامی سطوح در بهترین آموزشگاه های زبان، در حال برگزاری است. شاغلین عزیزی که روزانه در دو شیف یا تمام مدت در حال کار کردن هستند، زمان آزاد برای یادگیری زبان را ندارند و ما تلاش کرده ایم که کلاس های زبان را در ساعات پایانی روز یا روزهای تعطیل برای این عزیزان علاقه مند دایر کنیم. این خود یک نکته مثبت در زمینه شناخت نیاز علاقه مندان به زبان است.

– آموزش ترمیک و فشرده سایر زبان ها
دوره های زبان ترکی، زبان فرانسه و سایر زبان ها نیز به دو شکل ترمیک و فشرده در حال برگزاری است. این دوره ها نیز برای هر سه رده سنی آموزش داده می شود و علاقه مندان یا سایر افرادی که به یادگیری زبان دوم نیاز دارند می توانند در این دوره ها بنا به نیاز و شرایط خود شرکت کنند. از نکات مهمی که می توان نام برد این است که تمامی دوره های آموزشگاه مجهز به پشتیبانی آنلاین است. 

– آموزش آنلاین زبان خارجه
بنا به نیاز امروزی اغلب افراد و همه گیر بودن دنیای مجازی در زندگی افراد، بر آن شدیم تا سیستم آنلاین آموزش زبان را  راه اندازی کرده و به این طریق مسیری راحت را برای علاقه مندانی که مراکز آموزشی زبان مناسب در شهر و نزدیکی خود ندارند را تهیه کنیم. این علاقه مندان دیگر بدون نگرانی از مسیر طولانی و مشکلات رفت و آمد و یا نبود موسسات آموزشی در نزدیکی خود، استاد زبان را به منزل خود آورده و با پیگیری و حمایت های ۲۴ ساعته استاد خود به یادگیری زبان مبادرت بورزند.

– آموزش خصوصی زبان خارجه
آموزش خصوصی زبان خارجه می تواند مسیر یادگیری را برای افراد علاقه مند کوتاه تر کند. اغلب افراد کلاس های خصوصی را به کلاس های گروهی ترجیح می دهند و درست یا اشتباه بودن این موضوع به شرایط هر فرد بستگی دارد. کلاس های خصوصی مزیت هایی از جمله در خدمت بودن تمام زمان کلاس و استاد را برای شما دارد و شما می توانید از تمامی امکانات در این یک ساعت و نیمه به صورت شخصی بهره ببرید.

 

 

پشتیبانی آنلاین، یک حمایت از راه دور است و بسیاری از افراد به آن نیاز دارند. اغلب ما آگاهی مناسب از روش های یادگیری زبان در خانه را ندارند و به همین دلیل در خانه با یادگیری زبان دچار مشکل می شوند. با پشتیبانی آنلاین شما می توانید استاد خود را در منزل و در هر شرایط و زمانی در کنار خود داشته باشید و راهنمایی های لازم جهت رفع اشکال در یادگیری زبان و طریقه مسلط شدن بر موضوعات درس زبان را فرا بگیرید.
اگر علاقه مند به شرکت در دوره های زبان های خارجه هستید، می توانید از مشاوره رایگان ما بهره ببرید. برای همین منظور شما می توانید با تکمیل فرم زیر و ثبت شماره تلفن خود، منتظر تماس کارشناسان مشاوره آموزشی ما باشید و هر سوال و پرسشی در این زمینه دارید را با آنها در میان بگذارید. ما خوشحال می شویم بتوانیم قدمی هر چند کوچک در یادگیری زبان برای شما عزیزان برداریم.