در این آموزشگاه زبان انگلیسی برای تمامی رده های سنی تهیه و در نتیجه دوره ها همگی به صورت ترمیک و یا به شکل خصوصی- حضوری برگزار می شوند.
از ویژگی های منحصر به فرد این  دوره می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– کارکرد این آموزشگاه به صورت تخصصی در زمینه آموزش زبان انگلیسی است.
– برگزاری بیش از ۷۰ جلسه کلاس های جانبی و آموزشی رایگان برای زبان آموزان.
– ارائه مدرک رسمی و مورد تایید وزارت علوم
– کلاس های مجزا به وسایل کمک آموزشی الکترونیکی
– و…

IELTS7 Banner 01 8

دوره های که در هر آموزشگاه برگزار می شوند همگی هدفی خاص را به دنبال دارند که بنا به نیاز افراد و مشاغل متفاوت تهیه گردیده اند. این دوره ها شامل موارد زیر هستند:

– دوره های ترمیک انگلیسی
این دوره ها به صورت دوره هایی گروهی هستند که با تعداد ۶ تا ۸ نفر تشکیل می شوند و علاوه بر پرداخت به آموزش سایر مهارت های مهم و اصلی در زبان انگلیسی، مهارت مکالمه انگلیسی را در راستای کار خود قرار می دهند.
این دوره ها در سه رده سنی، کودکان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار می شود و ثبت نام در این دوره ها همگی به صورت حضوری انجام می پذیرند. دوره های ترمیک نیاز به تعیین سطح دارند که این تعیین سطح با توجه به استاندارهای جهانی به انجام می رسد.

– دوره های خصوصی انگلیسی
دوره های خصوصی جهت استفاده افرادی تهیه شده است که نیاز دارند تا زبان را به صورت تک نفره و با اساتید خود فرا بگیرند. این دوره ها در تمامی رده های سنی برگزار و در نتیجه شرایط مثبت و کاربردی ای را برای زبان آموزان تهیه می بینند.

 

 

در مرکز زبان بهین دانش اما دوره ها کاملا به صورت غیرحضوری برگزار و در نتیجه زبان آموزان می توانند در هر موقعیت و شرایطی که باشند در این دوره ها شرکت نموده و به تقویت مهارت جدید خود بپردازند. دوره های آنلاین در جهت بهینه سازی زمان و مکان، جلوگیری از رفت و آمدهای غیرحضوری و مراقبت از محیط زیست قدمی بزرگ را برداشته و در نتیجه همه افراد در شهر و روستاهای دور افتاده و یا فارسی زبانان خارج از ایران را به رسیدن به خواسته هایشان یاری می رسانند.
دوره های آنلاین شامل دوره های راکت زبان و دوره های خصوصی زبان هستند که هر یک شرایطی متفاوت را برای علاقه مندان رقم زده اند. دوره راکت یا آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز جز دوره های فشرده زبان انگلیسی است که زبان انگلیسی را در کمتر از ۲ ماه به زبان آموزان آموزش می دهند و در نتیجه با پشتیبانی های آنلاین و ۲۴ ساعته زمینه ساز قدم های استواری در این مسیر می باشند.
دوره های همیاد انگلیسی یا دوره های خصوصی انگلیسی نیز جز دوره های آنلاین هستند که زبان انگلیسی را به شیوه ای کاملا انتخاب شده به زبان آموزان یاد می دهند. در این دوره شما می توانید با انتخاب استاد، زمان کلاس ها و همچنین انتخاب محتوای آموزشی مسیری تازه را برای خودتان رقم بزنید و در صورت نارضایتی پس از گذر ۵ جلسه هر یک از آنها را متفاوت تر و با تغییرات اساسی تر انتخاب نمایید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دوره های آموزش زبان و همچنین دریافت مشاوره در زمینه مهارت های یادگیری و دوره های طراحی شده و … می توانید از طریق اینستاگرام با ما ارتباط حاصل نموده و یا با ثبت مشخصات خود در بخش زیر ما را در کنار خود داشته باشید.