آموزش زبان آلمانی در ۵۰ روز، یکی از چندین روش یادگیری زبان آلمانی است که این روزها نسبت به سایر روش های دیگر، تب و تاب زیادی به پا کرده است. آموزش زبان آلمانی در ۵۰ روز، از دوره های فوق فشرده زبان آلمانی است که به دلیل کاربردی بودن و زود بازده بودن برای اقشار مختلف، بخش مهمی را در آموزش زبان آلمانی ازآن خود کرده است.
زبان آلمانی
 بر خلاف اعتقاد بسیاری از افراد که به عنوان سخت ترین زبان دوم شناخته می شود، این روزها جزء زبان های رایج در کشور ما ایران بوده است و مدتهاست که شاهد سیل عظیمی از افراد برای ثبت نام در این رشته هستیم.
کشور آلمان به دلیل ثروتمند بودن در حوزه اقتصاد و موقعیت مناسبی که در اتحادیه اروپا دارد، سرزمین مناسبی برای مهاجرت، تحصیل و کسب و کار محسوب می شود. این کشور اروپایی دارای ۱۶ ایالت است که هر کدام از این ایالات، منبعی غنی برای اقتصاد این کشور هستند. در واقع کشور آلمان از لحاظ سطح سواد و داشتن مراکز دانشگاهی معتبر جزء کشورهای قدر در اروپا محسوب می شود و بسیاری از دانشگاه های کشور آلمان از سطح کیفی عالی برای دانشجویان خارجی زبان برخوردار هستند.
یادگیری سریع زبان آلمانی برای افرادی که با محدودیت زمانی مواجه هستند حکم یک برگ برنده را دارد و بسیاری برای از دست ندادن موقعیت های شغلی و تحصیلی خود به در دست داشتن این برگ برنده نیاز دارند.

در روش یادگیری زبان آلمانی در ۵۰ روز، زبان آموزان با تمامی مهارت های اصلی در یادگیری زبان آلمانی آشنا شده و همه مهارت های مهم از جمله گرامر زبان آلمانی، تلفظ صحیح لغات و موارد دیگر به صورت کامل به آنها آموزش داده می شود. اما چیزی که بیش از سایر مهارت ها در این روش فشرده از اولویت برخوردار است، تقویت مهارت مکالمه زبان آلمانی است. شما در این روش تنها در ۲ ماه با تمامی چون و چراهای ممکن در این زبان آشنا شده و پس از گذراندن این دوره از سطح قابل قبولی در زبان آلمانی برخوردار می شوید.
پیاده کردن این روش در هر آموزشگاه به سبک و سیاق خاص خود انجام می پذیرد. این دوره با عناوین مختلف در مراکز آموزش زبان آلمانی در سراسر کشور به اجرا درآمده است اما چیزی که مهم است، هدف از برگزاری این دوره است که در تمامی موسسات آموزش زبانمشترک است.
در آکادمی زبان بهین دانش این روش با عنوان راکت زبان آلمانی به زبان آموزان معرفی می شود که شما با صرف تنها ۲ ماه می توانید به این زبان مسلط شده و با موقعیت های شغلی ایده آل و دنیایی جدید روبرو شوید. راکت یک دوره کوتاه مدت است که با برنامه ریزی های شبانه روزی و آزمون و خطاهایی که صورت گرفته است، نه تنها یادگیری سریع و کاربردی این زبان، بلکه یادگیری سایر زبان ها مانند زبان اسپانیایی، زبان انگلیسی، زبان عربی و زبان روسی را به یک امر راحت تبدیل کرده است.
تفاوت دوره راکت زبان آلمانی با دوره های ترمیک زبان آلمانی تنها در محدود بودن زمان آموزش نیست؛ شما با شرکت در این دوره علاوه بر این که به روش فوق فشرده به زبان آلمانی مسلط می شوید، با روش سیستم آموزشی رامیت، نه تنها در یادگیری زبان بلکه در تمامی بخش های زندگی خود به یک فرد متکی به مهارت هایتان تبدیل خواهید شد و در نهایت خودباوری و اعتمادبنفس لازم را بدست خواهید آورد.
برای پذیرش در این دوره نیاز به تعیین سطح نداشته و شما می توانید در هر سطحی به یادگیری سریع زبان آلمانی اقدام نموده و از توانایی های خود در زمینه های مختلف بهره ببرید. راکت زبان آلمانی یکی از پر بازده ترین روش های آموزشی زبان آلمانی در آکادمی بهین دانش بوده است که با جدیت تمام در حال اجرا است.
اساتید این دوره با گذر از فیلترهای مختلف آموزشی از اساتید خبره و کارکشته آموزشگاه هستند که زبان آلمانی را با لهجه صحیح به زبان آموزان آموزش می دهند.

ویژگی دوره های آموزش زبان آلمانی در ۵۰ روز

همانطور که قبلا هم بیان داشتیم روش اجرای دوره های فشرده زبان آلمانی در هر آموزشگاهی مختص به خوده آن آموزشگاه است و هر آموزشگاه به دنبال این است که بتواند در کمترین زمان ممکن بهترین روش را برای آموزش ارائه بدهد. در دوره های راکت نیز بازدهی روش های اجرایی در کمترین زمان ممکن است. شما در این دوره بیش از هر چیزی به تقویت مهارت مکالمه زبان آلمانی می پردازید و با نحوه تلفظ لغات آلمانی و شکل صحیح ادای عبارات آلمانی به خوبی آشنا می شوید.
استفاده از اساتید نیتیو و یا فارسی زبان که به خوبی به زبان آلمانی تسلط دارند، می تواند بخش مهمی در آموزش فشرده این زبان باشد اما چیزی که بیش از اساتید، محیط مناسب آموزشگاه و ارائه خدمات کمک آموزشیمهم است، جدیت و تلاش زبان آموز است. زبان آموزان با علاقه مندی خود می توانند در طی یکسال با راکت زبان های خارجه، به چند زبان زنده دنیا مسلط شوند و توانایی های خود را افزایش بدهند. از ویژگی های مهم دوره های راکت زبان آلمانیمی توان به موارد زیر اشاره داشت:

– یادگیری زبان آلمانی در ۲ ماه به جای ۲ سال
– ۶۰ جلسه خصوصی ۲ ساعته زبان آلمانی

– پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته توسط استاد زبان آلمانی
– ۳۰ جلسه عمومی ۲ ساعته زبان آلمانی

– انتخاب ساعت و روز کلاس ها با زبان آموز
– محتوای آموزشی اختصاصی

در این دوره با به کارگیری اساتید کارکشته و پشتیبانی و حمایت تمام وقت آنها، یادگیری زبان آلمانی در ۲ ماه، برای افراد به یک سرگرمی تبدیل می شود و زبان آموزان می توانند در تمامی طول روز، بنا به نیاز خود، در هر شرایط و زمانی، استاد خود را در کنار خود داشته باشند و از حمایت و پشتیبانی آنها به صورت آنلاین بهره ببرند.
پشتیبانی تمام وقت استاد می تواند مراحل یادگیری را راحت تر نموده و زبان آموز را در موقعیتی ایده آل قرار بدهد. زبان آموز می تواند علاوه بر زمان های کلاس، زمانهای دیگری را نیز به حل تمرین، رفع اشکال و مکالمه با استاد خود اختصاص بدهد که این امر مشکل نبود پارتنر زبان آلمانی را برای زبان آموز به کلی رفع می کند.
این دوره همچنین دارای ۶۰ جلسه خصوصی دو ساعته است که زبان آموز موظف است در این ۲ ساعت به صورت کامل و با مدیریت ذهن در کلاس حضور یافته و به تقویت مهارت های چهارگانه زبان آلمانی به صورت خصوصی بپردازد. این زمان ۲ ساعته جوری بنا نهاده شده است که زبان آموز بتواند به خوبی از کلاس خصوصی خود استفاده برده و نتیجه خوبی را برای خود رقم بزند.
در واقع انتخاب ساعت و روز کلاس های راکت آلمانی نیز به همین موضوع بر می گردد تا زبان آموزان بتوانند در هر ساعتی که راحت تر هستند و زمان استراحت آنها است، به یادگیری بپردازند.
دوره های راکت تمامی ویژگی های مثبت دوره های زبان آلمانی را با خود داشته و در هر دو شکل یعنی دوره حضوری و دوره غیر حضوری در حال اجرا هستند. ویژگی های مثبت این دوره پرداختن به تمامی مهارت های اصلی، تقویت مکالمه و موارد دیگر میباشد.

دوره های آموزش زبان آلمانی در ۵۰ روز برای چه افرادی مناسب است؟

هدف هر یک از ما برای یادگیری زبان آلمانی در ۵۰ روز متفاوت است اما چیزی که در بین تمامی ما مشترک است، زمان محدود و احساس علاقه و نیاز ما به این زبان است. در این دوره به دلیل کاربردی بودن، افراد نیازی به شرکت در آزمون تعیین سطح زبان ندارند. به همین جهت زبان آموزان با سطوح متفاوت و با اهداف متفاوت می توانند در دوره راکت زبان آلمانی شرکت نموده و خود را برای چالشی ترین بخش زندگی خود آماده نمایند.
از فواید مهم دوره های آموزش زبان آلمانی در ۵۰ روز می توان به موارد زیر اشاره داشت:

– آماده سازی برای آزمون های زبان آلمانی
اگر شما متقاضی شرکت در آزمون های بین المللی زبان آلمانی هستید، با شرکت در این دوره های ۵۰ روزه می توانید یک مرور ۲ ماهه و تمام وقت برای آماده شدن در آزمون ها را برای خود رقم می زنید و می توانید در این دوره به رفع اشکالات و مسائلی که در زبان آلمانی با آنها روبرو هستید بپردازید.

– سفر به کشور آلمان
سفر بخش مهمی از زندگی بشر است. سفرهای افراد به دو نوع تفریحی و کاری تقسیم می شوند که برای هر دو نوع شما نیاز به یک آَشنایی حداقلی با زبان آلمانی دارید. شما می توانید با شرکت در دوره های راکت زبان آلمانی تنها در ۲ ماه خود را برای یک سفر راحت و بی دغدغه به کشور آلمان آماده سازید.

– تحصیل در کشور آلمان
برای تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، شما نیاز به گرفتن مدرک تخصصی زبان آلمانی دارید اما اگر بخواهید خودتان را برای تحصیل و ارتباط برقرار کردن با افراد آلمانی زبان آماده کنید با شرکت در دوره های فشرده در واقع شما به حد مناسبی در زبان آلمانی می رسید و می توانید به خوبی با افراد آلمانی به مکالمه و گفتگو پرداخته و از نیاز به یک همراه، در کشور آلمان بی نیاز شوید. گاهی داشتن بورسیه از دانشگاه های آلمان برای افراد به یک بحران تبدیل می شود چرا که اولین نگرانی آنها مسلط نبودن به زبان کشور مقصد است و به همین جهت در بسیاری موارد موقعیت های بزرگ زندگی خود را از دست می دهند.

– مهاجرت به کشور آلمان
مهاجرت دلیل مهمی برای یادگیری زبان آلمانی است. برای ارتباط برقرار کردن با افراد در کشور آلمان، نیاز به یک آشناییت نسبی از زبان آلمانی است. برقراری ارتباط از مهم ترین اهداف در یادگیری زبان های خارجه است و آشنایی با زبان های مختلف، یک پل برای ارتباط بخشیدن ملت های مختلف با همدیگر است. برای مهاجرت، تقویت همه مهارت ها به یک اندازه مهم هستند چرا که برای پرسیدن آدرس، خرید مواد غذایی، انجام عملیات بانکی، ثبت نام فرزندان خود در مدارس و سایر نیازهای روزانه نیاز به یادگیری زبان آلمانی دارید و این نیاز تنها با آموزش و قرار گرفتن در محیط واقعی حاصل می شود.

– پیدا کردن شغل مناسب
یادگیری زبان دوم یک مهارت است و شما برای استخدام در شرکت های بین المللی و بدست آوردن یک شغل آینده دار و ایده آل نیاز به یادگیری زبان دوم دارید. با دوره های ۵۰ روزه یادگیری زبان آلمانی شما می توانید در کمتر از ۲ ماه، این مهارت را کسب کرده و جایگاه ایده آل خود را بیابید.

– گرفتن ویزا
گرفتن ویزای کشور آلمان به یک پروسه ۶۰ روزه نیاز دارد که شما می توانید در این برهه و همزمان با اقدامات مناسب جهت گرفتن ویزا و اقدام به سفر به کشور آلمان، مهارت های لازم را جهت تقویت زبان خود را کسب نمایید.

داشتن مدرک زبان های خارجه از جمله داشتن مدرک زبان آلمانی، یک مهارت بزرگ برای شما جهت استخدام و تدریس زبان آلمانی محسوب می شود. شما با داشتن مدرک زبان آلمانی می توانید براحتی در مراکز مهمی از جمله سفارت کشور آلمان، یا سفارت ایران در کشور آلمان مشغول به کار شده و از توانایی های خود لذت ببرید.
در دوره های کوتاه مدت هر آنچه را که برای یادگیری زبان نیاز است به زبان آموزان آموزش می دهند و همین امر به کاربردی بودن این زبان و تاثیر آن در یافتن شغل و ایجاد کسب و کار نسبت به دوره های دانشگاهی زبان آلمانی کمک می کند.
اگر شما علاقه مند به تدریس هستید می توانید با گذراندن دوره های تربیت مدرس زبان آلمانی، آموزه های لازم جهت تدریس را فرا گرفته و با گرفتن مدرک راکت زبان آلمانی، خود را در مدتی اندک برای تدریس زبان آلمانی آماده نمایید.

فواید یادگیری زبان آلمانی در ۵۰ روز

یادگیری زبان آلمانی به خودی خود یک مهارت و توانایی محسوب می شود چراکه در باور بسیاری یادگیری این زبان نسبت به سایر زبان های دیگر سخت و طاقت فرسا است. زبان آلمانی به دلیل جنسیت پذیر بودن اسامی و داشتن گرامر پیچیده و بدون قائده، یکی از زبان هایی است که تعداد کمتری زبان آموز را به خود جذب می کند. اما چیزی که در این میان مهم است این است که به همان اندازه که افراد کمتری اقدام به یادگیری زبان آلمانی می کنند، به همان اندازه در مراکز مختلف به این زبان نیاز است و شما با یادگیری این زبان، راحت تر می توانید در شغل ایده آل خود پذیرفته شوید.
به خاطر سپردن جنسیت اسامی در زبان آلمانی، فراگیری لغات آلمانی و یادگیری گرامر بی قائده این زبان، برای ذهن شما یک ورزش مناسب بوده و شما را با یک چالش اساسی برای پرورش ذهن روبرو می کند. در واقع برای دوری از فراموشی و آلزایمر علاوه بر تغذیه صحیح، متخصصان شما را به یادگیری زبان دوم تشویق کرده و از شما می خواهند برای دوری از این بیماری همه گیر در دنیای امروزی به تقویت ذهن و ورزش ذهنی بپردازید.
این امر ذهن شما را آماده تر کرده و شما با یادگیری زبان دوم نسبت به سایرین راحت تر می توانید به یادگیری زبان سومو یا چهارم نیز مبادرت بورزید. ذهن با انجام تمرین روزانه و مکرر در ۲ ماه به آمادگی لازم می رسد و همین امر برای شما به یک عادت تبدیل خواهد شد. همه ما کم و بیش با قانون ۲۱ روزه آشنا هستیم و می دانیم که اگر ما ۲۱ روز متوالی به انجام کاری اصرار بورزیم و برای انجام آن تلاش نماییم، در واقع ذهن و مغز ما به این شرایط عادت کرده و پس از ۲۱ روز، انجام ندادن آن از انجام دادنش برای ما مشکل تر خواهد بود.
از دیگر مزیت های یادگیری زبان آلمانی در ۵۰ روز، تقویت مهارت ها و توانایی خود و ارتقا در شغل و جایگاه خود است. گاهی بسیاری از افراد از جایگاه حال حاضر خود راضی نبوده و علاقه مند به ارتقای شغلی هستند اما این کار عملا با قدرتمند شدن و پیشرفت کردن میسر خواهد شد.

شما با یادگیری زبان آلمانی در کوتاه مدت می توانید دایره انتخاب شغل های ایده آل خود را افزایش داده و در نهایت بهترین شغل و موقعیت را ازآن خود نمایید.
گرفتن مدرک زبان آلمانی می تواند در کمتر از ۲ ماه، دایره روابط شما را گسترده تر کرده و شما را با افرادی خارج از منزل، کلاس درس و دانشگاه و حتی خارج از جغرافیای ایران آشنا کرده و دایره ارتباطات شما را قوی تر و گسترده تر نماید. همچنین در خودباوری و اعتمادبنفس شما تاثیر بسزایی داشته و باعث تحول در زندگی شغلی و شخصی شما شود.

یادگیری سریع زبان آلمانی با رعایت چند نکته ساده!

برای یادگیری سریع زبان آلمانی بیش از انتخاب بهترین آموزشگاه، یا استفاده ازبهترین متدهای آموزشی، به داشتن جدیت و تلاش روزانه نیاز است. هر زبان آموز قبل از ثبت نام در کلاس های راکت زبان آلمانی، باید هدف خود از یادگیری این زبان مشخص نماید. زبان آموزان هدفمند در مسیر یادگیریدچار دلزدگی و خستگی نخواهند شد چرا که هدف خود را مشخص و مسیر یادگیری را روشن و هموار نموده اند.
در ابتدای مسیر، توجه داشتن به چند نکته می تواند شما را از خارج کردن از مسیر دور کرده و راه را برای شما هموار و دست یافتنی جلوه دهد. به این نکات در شروع یادگیری زبان آلمانی توجه نمایید.
 هدف و چرایی مهم خود را از یادگیری زبان آلمانی مشخص نمایید. داشتن هدف، انگیزه زبان آموز را حفظ و در واقع مسیر یادگیری را راحت تر می کند.
 پس از تعیین هدف در یادگیری زبان آلمانی، به نوشتن برنامه روزانه مبادرت بورزید. داشتن برنامه ریزی روزانه یعنی تمرین مکرر و مستمر و تمرین مستمر یعنی هر روز یک گام به هدف خود نزدیک تر شدن. در واقع برای رسیدن به هر هدفی داشتن برنامه روزانه و تعهد به انجام آن یک الزام است.
 داشتن انگیزه و روحیه یادگیری نیز یکی از دلایل مهم در یادگیری زبان آلمانی است. برای بالا بردن انگیزه خود در این مسیر دست به کارهای خلاقانه بزنید و این نکته را نیز به خاطر بسپارید که داشتن هدف منطقی و واقعی، خود دلیل محکمی برای ایجاد انگیزه در زبان آموزان است.

اما جدا از این موضوعات شما می توانید برای ایجاد انگیزه و سرعت بخشیدن به یادگیری زبان آلمانی از یک سری روش های یادگیری زبان آلمانی در منزل استفاده نموده و خود را برای هماهنگ بودن با کلاس و استاد زبان آلمانی، آماده تر سازید. برای هموار کردن مسیر یادگیری زبان آلمانی در خانه به روش های زیر توجه نمایید:

– همگام کردن زبان آلمانی با روزمرگی های خود
زبان آلمانی را در زندگی روزمره خود وارد کنید. در هنگام طبخ غذا، در مسیر رفت و برگشت از محل کار، هنگام سوار شدن در سرویس مدرسه و حتی در هنگام خوابیدن زبان آلمانی را تکرار و تمرین کنید. در این میان روش های متعددی وجود دارد که شما می توانید با به کار بردن آنها و تنها با اکتفا به تقویت مهارت شنیداری در زبان آلمانی، زبان آلمانی را بهتر و سریع تر فرا بگیرید.

– گوش دادن به پادکست های آلمانی
پادکست ها در دنیای امروزی جایگاه ویژه ای را در آموزش زبان ازآن خود کرده اند. به همین جهت می توانید برای تقویت مهارت شنیداری و مهارت خواندن در زبان آلمانی از پادکست های زبان آلمانی استفاده نمایید. پادکست های آلمانی به شیوه های مدرن و امروزی همزمان دو مهارت شنیداری و خواندن شما در زبان آلمانی را تقویت می نمایند.

– گوش دادن به اخبار آلمانی
اگر شما نیز جزء علاقه مند به خبرهای ورزشی یا سیاسی هستید، می توانید از اخبار آلمانی برای یادگیری زبان آلمانی و اطلاع از حواشی جهان استفاده نمایید. گوش دادن به خبرهای ورزشی نیز به چند جهت مفید است؛ یک این که قدرت لیسنیگ زبان آلمانی شما را تقویت می کند، دو اینکه با لهجه آلمانی آشنا می شوید و سوم اینکه قدرت مکالمه آلمانی شما تقویت خوهد شد.

– نوشتن به زبان آلمانی
نوشتن به زبان آلمانی شامل چت روزانه به زبان آلمانی، خاطره نویسی به زبان آلمانی و همچنین استفاده از زبان آلمانی برای نوشتن در شبکه های مجازی از جمله اینستاگرام و فیسبوک می باشد. این کار علاوه بر اینکه املای آلمانی شما را قوی می سازد، در واقع گرامر آلمانی و آشنایی با قوائد را برای شما آسان تر خواهد کرد. نوشتن به مرور شما را با دستور زبان آلمانی و همینطور به خاطر سپردن جنسیت اسامی آشنا خواهد کرد و این کار به یک عادت مثبت در شما تبدیل خواهد شد. آشنایی با نامه نگاری و خاطره نویسی به زبان آلمانی یک مزیت و توانایی برای شما محسوب می شود و چه بهتر که از همین ابتدا بخود را به این کار عادت بدهید.

– مکالمه به زبان آلمانی
همانطور که قبلا هم اشاره کردیم، نکته مثبتی که دوره های راکت زبان آلمانی دارد این است که در واقع مشکل نبود پارتنر را برای شما حل خواهد کرد. به علت تمرین مکرر و کلاس های خصوصی هر روزه و پشتیبانی تمام وقت، شما می توانید از استاد خود به عنوان یک پارتنر قوی در یادگیری زبان آلمانی بهره برده و به تمرین نوشتن و صحبت کردن با ایشان بپردازید. اما چیزی که مهم است پیگیری و جدیت شما در این موضوع است. چه بسیار افرادی که دانش زبانی بالایی داشته اما به دلیل ترس از صحبت کردن به زبان آلمانی، در واقع هیچگونه استفاده ای از توانایی خود نکرده و پس از مدتی این زبان را به علت فرار بودن، فراموش کرده اند. در عین حال در صورت نبود پارتنر مناسب، شما می توانید در آینه با خود به مکالمه پرداخته و به بهترین دوست خودتان سلام کنید.

– دایر کردن گروه های واتس اپ یا تلگرام
دنیای امروزی نسبت به گذشته برای ما انسان ها جای هر گونه توجیه و اما و اگری را پاک کرده و ما را همگام با خود به سمت پیشرفته شدن و مدرنیته بودن سوق می دهد. امروزه با در دسترس بودن اینترنت و استفاده عموم از شبکه های مجازی، ما با مشکل پیدا کردن یک فرد آلمانی برای چت یا گفتگو روبرو نیستیم و براحتی می توانیم تنها با چند کلیک ساده با آنور مرزها ارتباط برقرار کنیم. شما حتی می توانید از همکلاسی های خود در آموزشگاه زبان آلمانی بهره برده و روزانه به جای چت فارسی به چت آلمانی با هم بپردازید. نگران نباشید این کار برای همه در ابتدا سخت خواهد بود اما به مرور شما را تشنه آموختن کرده و شما می توانید از ساختن جملات خود شگفت زده شوید.

همه این موارد می توانند تنها بخشی از سرگرمی های روزمره شما در طی این ۲ ماه یادگیری زبان آلمانی باشند. استفاده از این تکنیک ها سرعت یادگیری شما را افزایش می دهد و شما حتی می توانید در این بازه زمانی ۲ ماهه سریع تر و با کیفیت تر از سایر همکلاسی های خود پیش بروید.
داشتن علاقه و جدیت در انجام آن، تفاوت زبان آموز موفق با سایر زبان آموزان را مشخص می کند. علاقه داشتن به هر کاری می تواند یک برگ برنده برای تمامی ما باشد چون همیشه علاقه است که کیفیت کار ما انسان ها را مشخص می کند.
اگر شما عزیزان پیرامون دوره های راکت زبان آلمانی و دیگر دوره ها با سوالاتی مواجه هستید و یا به دنبال یک مشاور ایده آل برای انتخاب زبان و دوره مناسب به خود می گردید، می توانید با ثبت مشخصات خود در بخش زیر و همچنین ثبت شماره تلفن خود، از مشاوره رایگان آکادمی زبان بهین دانش بهره برده و با کارشناسان مشاور ما در تماس باشید.