آیا آموزش زبان آلمانی در 50 روز امکان پذیر است؟‌ در این مقاله به تک تک سوالاتی که فراگیران زبان آلمانی نسبت به این دوره دارند پاسخگو هستم اما قبل از ادامه و خواندن مقاله من از شما می‌خواهم به سوالی که ابتدای مقاله مطرح شد در ذهن خودتان پاسخ دهید. آموزش زبان آلمانی در ۵۰ روز، از دوره های فوق فشرده زبان آلمانی است که به دلیل کاربردی و زود بازده بودن برای اقشار مختلف، بخش مهمی را در آموزش زبان آلمانی از آن خود کرده است.

IELTS7 Banner 01 8 آموزش زبان آلمانی در ۵۰ روز

امکان پذیر بودن یادگیری زبان آلمانی در 50 روز

بسیاری از مردم یادگیری زبان را در مدت زمان کوتاه غیر ممکن می‌دانند اما در واقع حقیقت چیز دیگریست. آموزش زبان آلمانی در 50 روز امکان پذیر نیست اما یادگیری در کوتاه مدت نه تنها در 50 روز بلکه کمتر هم امکان پذیر است. از آن جایی که یادگیری زبان آلمانی و یا دیگر زبان‌ها یک مهارت محسوب می‌شود اولین قدم برای فرا گرفتن زبان، کسب آگاهی و یادگیری مهارت‌های زبانی است. یادگیری مهارت‌های زبانی منوط به تغییر است و همچنین تغییر مشروط به عادت سازی می‌باشد و اما برای عادت سازی، تمرین مداوم نیاز است. فراگیری عادات زبانی صحیح، زمانی که همراه با غرق شدن در مسیر یادگیری باشد یادگیری زبان را در کوتاه مدت میسر خواهد کرد. اما نکته‌ی مهمی که باید از آغاز به آن دقت داشته باشید مدیریت احساسات و زمان می‌باشد. این کار کمک بسیاری برای انجام تمرینات مداوم به شما خواهد کرد. من برای درک دقیق‌تر شما علاقه‌مندان به زبان، پیشنهاد می‌کنم به مطالعه مقاله آموزش زبان آلمانی بپردازید.

نیتیو لایک شدن در 50 روز

در دوره‌های راکت هدف اصلی، نیتیو لایک شدن زبان آموزان می‌باشد. برای نیتیو لایک شدن نیاز به یادگیری عادات زبانی صحیح می‌باشد. در دوره‌های راکت و یا 50 روزه، با یادگیری عادات زبانی صحیح نیتیو لایک شدن را تجربه خواهید کرد. اما از آن جایی که دوره‌های راکت به آموزش زبان با سریال می‌پردازد، برای آموزش چهار مهارت اصلی زبان یک سری تفاوت‌های منطقی و صحیح با دیگر دوره‌های زبان دارد. من با در نظر گرفتن نیازهای زبانی بشر و دغدغه زبان آموزان دوره‌های راکت را بدین شکل برگزار می‌کنم. همانطور که قبل‌تر اشاره کردم هدف اصلی دوره‌های راکت نیتیو لایک شدن و تسلط بر مکالمه می‌باشد به همین دلیل Speaking و Listening دو هدف اصلی در دوره‌های راکت می‌باشد. هم زمان با یادگیری دو مهارتی که قبل‌تر اشاره شد به صورت ناخودآگاه به تقویت مهارت Reading پرداخته خواهد شد و اما Writing یکی دیگر از چهار مهارت اصلی زبان می‌باشد که امروزه تغییرات زیادی کرده است و شکل و شمایل گذشته را ندارد به همین دلیل در دوره‌های راکت به آموزش این مهارت پرداخته می‌شود اما در حد نیاز زبانی زبان آموزان. لازم به ذکر است که با توجه به درخواست و نیازهای زبانی زبان آموزان به آموزش چهار مهارت اصلی زبان پرداخته می‌شود.

برگزاری دوره‌های راکت برای همه سنین

به نظر شما مهم‌ترین ویژگی‌هایی که دوره‌های زبانی باید داشته باشند تا برای همه سنین مناسب باشد چیست؟
هدف هر یک از ما برای یادگیری زبان آلمانی در ۵۰ روز متفاوت است اما چیزی که در بین تمامی ما مشترک است، زمان محدود و احساس علاقه و نیاز ما به این زبان است. در این دوره به دلیل کاربردی بودن، زبان آموزان با سطوح متفاوت و با اهداف متفاوت می‌توانند در دوره راکت زبان آلمانی شرکت نموده و خود را برای چالشی‌ترین بخش زندگی خود آماده نمایند.
دوره‌های راکت به دلیل اینکه با سریال و محتوای واقعی نیتیوها به آموزش زبان آموزان می‌پردازد و محتوای آموزشی متفاوتی را در اختیار دارد توانایی و قابلیت این را دارد که به تدریس زبان برای همه سنین بپردازد. آغاز یادگیری با مسیر متفاوت برای همه سنین جذاب می‌باشد. برای آموزش زبان به کودکان، دوره‌های راکت جریان تهیه دیده شده است و اساتید دوره‌های جریان آموزش‌های مخصوصی را گذرانده‌اند تا توانایی آموزش به کودکان را داشته باشند. اساتید دوره‌های جریان با استفاده از سریال‌های مختص به کودکان به آموزش می‌پردازند. در دوره‌های راکت به دلیل اینکه یادگیری زبان از طریق مسیری متفاوت و با استفاده از روش ناخودآگاه سازی صورت می‌گیرد باعث شده است برای تمامی سنین جذاب و مناسب باشد.

ویژگی‌های تدریس اساتید دوره‌های راکت

زمانی که محتوای آموزشی متفاوت باشد قطعا شیوه‌ی آموزشی و تدریس هم متفاوت خواهد بود. اساتید دوره‌های راکت با دو اصول مدیریت و روان شناسی به تدریس زبان آموزان می‌پردازند و از آغاز تا پایان دوره پشتیبان و همراه زبان آموزان خود خواهند بود.
اساتید دوره‌های راکت حداقل یک الی دو زبان را از طریق دوره‌های راکت فرا گرفته‌اند به همین دلیل با درک و آشنایی کامل به آموزش زبان آموزان می‌پردازند و همراه لحظه‌ای زبان آموزان خود هستند. اساتید دوره‌های راکت با در نظر گرفتن نیازهای زبانی زبان آموزان به برنامه ریزی دقیق و کاملی می‌پردازند تا زبان آموزان با ذهنی آزاد و هدفمند در دوره‌ها شرکت کنند. در این دوره با به کارگیری اساتید کارکشته و پشتیبانی و حمایت تمام وقت آن‌ها، یادگیری زبان آلمانی در ۲ ماه، برای افراد به یک سرگرمی تبدیل می‌شود و زبان آموزان می‌توانند در تمامی طول روز، بنا به نیاز خود، در هر شرایط و زمانی، استاد خود را در کنار خود داشته باشند و از حمایت و پشتیبانی آن‌ها به صورت آنلاین بهره ببرند.
پشتیبانی تمام وقت استاد می‌تواند مراحل یادگیری را راحت‌تر نموده و زبان آموز را در موقعیتی ایده آل قرار دهد. زبان آموز می‌تواند علاوه بر زمان‌های کلاس، زمان‌های دیگری را نیز به حل تمرین، رفع اشکال و مکالمه با استاد خود اختصاص بدهد که این امر مشکل نبود پارتنر زبان آلمانی را برای زبان آموز به کلی رفع می‌کند.

ناخودآگاه سازی در آموزش زبان آلمانی

تا چه حد با مفهوم ناخودآگاه سازی در زبان آشنایی دارید؟ با مفهوم کپی کردن چطور؟
یکی از مهارت‌های زبانی کپی کردن می‌باشد این مهارت با تصوری که اکثر افراد از این عبارت دارند متفاوت است. دوره‌های راکت و یا 50 روزه زبان با آموزش مهارت کپی کردن باعث ایجاد یادگیری این مهارت به صورت ناخودآگاه می‌شوند. یکی از بهترین و نزدیک‌ترین روش‌ها برای یادگیری مهارت کپی کردن، استفاده از سریال‌های زبان هدف می‌باشد. زمانی که یادگیری مهارت کپی کردن با سریال صورت گیرد باعث می‌شود عادات زبانی صحیحی در شما ایجاد شود و شما توانایی استفاده از این عادات زبانی را در موقعیت‌های مختلف خواهید داشت.

ایجاد نگرش دوم در زندگی روزانه

یادگیری زبان دوم باعث ایجاد نگرش جدیدی در زندگی همه ما می‌شود. از این نگرش جدید می‌توانید در زندگی روزانه خود به صورت مداوم استفاده کنید. زمانی که قصد یادگیری، یک ساز موسیقی را داشته باشید با تمرین مداوم و تلاش روزانه بر این مهارت تسلط پیدا خواهید کرد اما زمانی که از این مهارت خود استفاده نکنید باعث می‌شود کم کم آن مهارت به فراموشی سپرده شود و حتی بعد از مدتی برای استفاده دوباره به مشکل بر خواهید خورد. با استفاده از مهارت‌های خود می‌توانید زندگی لذت بخش‌تری را داشته باشید.
افرادی که در دوره‌های ترمیک شرکت می‌کنند به دلیل اینکه به آن‌ها اطلاعاتی درباره زبان داده می‌شود، نیازمند گذراندن دوره‌های راکت می‌باشند. زبان آموزان دوره‌های ترمیک بعد از اتمام دوره‌های خود با اطلاعات بسیاری درباره زبان مواجه هستند اما در موقعیت‌های مختلف هنگام استفاده از زبان برای برطرف کردن نیازهای زبانی خودشان دچار مشکل می‌شوند. به همین دلیل دوره‌های 50 روزه زبان با هدف نیتیو لایک شدن باعث می‌شود در چنین موقعیت‌هایی زبان آموزان به بهترین شکل عمل کنند.

آموزش زبان آلمانی در 50 روز به سبک احمدرضا ابراهیمی

امیدوارم تا به این جای مقاله به صورت کامل با آموزش زبان آلمانی در 50 روز آشنایی پیدا کرده باشید. موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی با آموزش زبان با سریال حقیقی‌ترین و نزدیک‌ترین تجربه را به نیتیو لایک شدن برای شما رقم خواهد زد. یکی از روش های یادگیری زبان آلمانی دوره‌های راکت می باشد. این دوره به دلیل داشتن محتوا و شیوه‌ای متفاوت در آموزش باعث شده است علاقه‌مندان زیادی را در همه سنین به خود جذب کند. آموزش زبان آلمانی با سریال، زبان را همچون زبان مادری به علاقه‌مندان به زبان آموزش می‌دهد و می‌تواند یادگیری نامحدودی را برای شما رقم بزند. در پایان دوره، شما علاوه بر یادگیری زبان به فردی مستقل و با اعتماد به نفس تبدیل شده‌اید.
راکت به دو صورت VIP Rocket (آموزش زبان آلمانی در 50 روز) و Tailored Rocket (آموزش زبان آلمانی در 50 جلسه) برگزار می‌شوند و شما می‌توانید بسته به نیاز زبانی و با کمک مشاوران ما بهترین انتخاب را برای آغاز دوره داشته باشید.
اساتید دوره‌های راکت با درک فراگیران خود، به آموزش و پشتیبانی دائم از آن‌ها می‌پردازند تا بهترین لحظات را همراه با یادگیری نامحدود تجربه کنند.
برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ما می‌توانید:
_ به تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام که در انتهای صفحه درج شده است بپردازید‌.
_ پشتیبانی سایت
_ تماس با شماره تلفن 09333558002