با در نظر گرفتن پیشرفت‌های روز دنیا و نیازهای بشر، آموزش آنلاین به تنها گزینه برای همه ما تبدیل شده است. آموزش زبان به صورت آنلاین تنها روشی است که محتواهای آموزشی متنوع و نامحدودی را در اختیار زبان آموزان قرار داده است اما درک نادرستی که ما از برخی عبارات مثل (آنلاین و آموزش) داریم باعث شده است که، آموزش آنلاین زبان ترکی به یک گزینه تبدیل شود. هر یک از ما توانایی انتخاب روش‌های متفاوت برای آموزش را خواهیم داشت اما زمانی که به نیازهای زبانی جدید دقت کنیم متوجه خواهیم شد که آموزش آنلاین به بهترین گزینه تبدیل شده است.

IELTS7 Banner 01 8 آموزش آنلاین زبان ترکی

 

آموزش آنلاین زبان ترکی

افراد به دلایل مختلفی آموزش به صورت آنلاین را انتخاب می‌کنند اما هدفی که در همه دوره‌های آنلاین دنبال می‌شود، دسترسی به آموزش زبان ترکی برای همگان می‌باشد. از نظر من استفاده صحیح از زبان باعث شده است که “آموزش آنلاین” به تنها گزینه تبدیل شود. آموزش آنلاین با داشتن به روزترین محتواها و امکانات آموزشی متفاوت، که در اختیار ما قرار داده است، فرصت نامحدودی را برای علاقه‌مندان به زبان ایجاد کرده است و هر یک از ما باید از چنین فرصتی حداکثر استفاده را ببریم. تا زمانی که می‌توان آموزش را با محتوای نامحدود در اختیار فراگیران قرار داد، استفاده از آموزش حضوری کار چندان درستی نیست.

حضوری یا غیر حضوری بودن آموزش زبان ترکی

برای درک بهتر تفاوت آموزش حضوری و آنلاین بهتر است به محتوای زبانی در دسترس دقت داشته باشیم. بسیاری از آموزشگاه‌ها از امکانات آموزش حضوری برای آموزش آنلاین استفاده می‌کنند و با سبک و روش متفاوتِ آموزش، به صورت آنلاین آشنایی چندانی ندارند که این عاملی است جهت سر آغاز مشکلات جدید.
در کلاس‌های حضوری به دلیل استفاده از منابع محدود، یادگیری محدودی هم رقم خواهد خورد. این در صورتی است که در آموزش آنلاین علاوه بر در اختیار داشتن منابع نامحدود، با یادگیری نامحدودی نیز روبه رو هستیم.
آموزش آنلاین با داشتن پلتفرم‌های متفاوت، نیتیو لایک شدن زبان آموزان را به حقیقت بدل کرده است. جدا از مطالب گفته شده، اساتید و زبان آموزان در آموزش آنلاین از قدرت اختیار و انتخاب بالایی برخوردار هستند.

برخی از مزیت‌های آموزش آنلاین زبان ترکی

  • یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های آموزش به صورت آنلاین این است که بدون هیچ محدودیت زمانی و مکانی و با پشتیبانی دائم اساتید به آموزش و یادگیری می‌پردازند.
  • زمانی که آموزش به صورت آنلاین صورت گیرد باعث می‌شود فراگیران اصل آموزش را دریافت کنند.
  • آنلاین در کوتاه‌ترین زمان بهترین محتوای نامحدود را در اختیار فراگیران قرار می‌دهد.
  • حق انتخاب به صورت نامحدود؛ ویژگی دیگری است که آموزش آنلاین در اختیار ما قرار داده است و ما می‌توانیم از میان انتخاب‌های متعدد، دست به انتخاب زنیم.
  • آموزش آنلاین بسیاری از هزینه‌ها را نه تنها برای آموزشگاه‌ها بلکه برای زبان آموزان نیز کاهش داده است.
  • سرعت فراگیری زبان به صورت آنلاین به دلیل داشتن امکانات متفاوت بسیار سریع‌تر از حد معمول رخ خواهد داد.

برخی از معایب آموزش آنلاین زبان ترکی

  • مهم‌ترین مشکلی که در حال حاضر برای همه افراد به دغدغه تبدیل شده است، سرعت اینترنت و رفع فیلترینگ می‌باشد.
  • از شبیه سازی کردن آموزش حضوری در کلاس‌ها و دوره‌های آنلاین باید پرهیز کرد.
  • در محیط آنلاین به دلیل اینکه زبان آموزان با اساتید ارتباط چهره به چهره ندارند می‌توانند برای فرار از یادگیری راهی را پیدا کنند.

اما مدرسین سایت احمدرضا ابراهیمی با پشتکار و تلاش بسیار مشکلات و معایب موجود در آموزش آنلاین را به حداقل رسانده‌اند.

آموزش آنلاین زبان ترکی به سبک احمدرضا ابراهیمی

در کلاس‌های حضوری آموزش زبان ترکی، همیشه مدرس نقش اصلی و اساسی را در تدریس و آموزش داشته است و زبان آموزان طبق دستورات معلمان خود عمل می‌کنند. در واقع ورودی و خروجی آموزش مشخص است. اما در آموزش آنلاین، زبان آموزان نقش اصلی را در مسیر یادگیری ایفا می‌کنند و اساتید نقش هدایت کننده را دارند اما به عبارتی در دوره‌ها و کلاس‌های آنلاین زبان ترکی به سبک احمدرضا ابراهیمی زبان آموزان در مسیر یادگیری غرق خواهند شد و تجربه‌ای متفاوت را آغاز خواهند کرد.
زبان هم مانند دیگر مهارت‌ها دائم در حال تکامل است به همین علت یکی از روش‌های یادگیری زبان ترکی و یا به عبارتی بهترین و نزدیک‌ترین روش برای آموزش زبان به صورت آنلاین استفاده از سریال و فیلم‌های به روز می‌باشد. این سبک از اموزش توانسته است علاقه‌مندان زیادی را به خود جذب کند. آموزش زبان ترکی با سریال باعث می‌شود یادگیری واقعی و حقیقی برای زبان آموزان رقم خورد و این امکان را به هر یک از شما می‌دهد تا بسته به نیازهای زبانی خود دست به انتخاب زنید.
اساتید چند زبانه سایت احمدرضا ابراهیمی سعی داشته‌اند که کم‌ترین دخالت  را در محتوای آموزشی و بیشترین تاثیر را در شکل گیری عادات صحیح زبانی داشته باشند. اساتید دوره‌های راکت با در نظر گرفتن نیازهای زبانی زبان آموزان به برنامه ریزی می‌پردازند.
در این میان یکی از دوره‌های موجود در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی دوره های راکت یا 50 روزه زبان می‌باشد. این دوره‌ها اکثرا برای افرادی است که خواهان یادگیری زبان در مدت زمان کوتاه هستند اما این بدان معنی نیست که افراد دیگر توانایی استفاده از این دوره را نداشته باشند.
دوره‌های راکت با در نظر گرفتن نیاز‌های بشر و دغدغه زبان آموزان به دو صورت فشرده (آموزش زبان ترکی در 50 جلسه) و فوق فشرده (آموزش زبان ترکی در 50 روز) برگزار می‌شوند و زبان آموزان با کمک مشاوران و کارشناسان ما می‌توانند به انتخاب هر یک از این دوره‌ها اقدام کنند.
برای اطلاع از دوره‌های آنلاین و غیر حضوری زبان ترکی، می‌توانید با ثبت مشخصات خود در بخش زیر و همچنین شماره تماس خود، منتظر تماس کارشناسان ما بوده و همچنین از مشاوره رایگان مشاوران آموزشی ما در زمینه انتخاب زبان و دوره متناسب با خود بهره مند شوید.
کارشناسان ما همه روزه به جزء روزهای تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و از زبان آموزان خود از آغاز تا پایان دوره حمایت و پشتیبانی‌های لازم را خواهند کرد.