احمدرضا ابراهیمی- آموزش زبان در اصفهان- آموزشگاه زبان در اصفهان

ثبت نام کلاس های آموزش زبان -ثبت نام دوره های آموزش زبان -ثبت نام زبان

ما در تیم آموزش زبان بهین دانش با بیش از ۱۲ سال سابقه فعالیت در زمینه آموزش زبان ، خدمت رسان شما عزیزان در دوره های مختلف زبان ویژه کودکان و بزرگسالان هستیم. در دوره های کودکان با سرعت بخشیدن به یادگیری زبان کودک شما، ایجاد اعتماد به نفس در آنها و آماده کردن آنها برای آزمون های بین المللی، می توانیم آینده روشنی برای فرزندان شما تضمین کنیم. در دوره های بزرگسالان، با برگزاری طیف گسترده ای از دوره های آموزشی و امتحانات زبان های خارجی می توانیم به شما در زندگی و تحصیل خارج از کشور و بهبود موقعیت های شغلی یاری رسانیم. دوستان گرامی جهت حضور و یا ثبت نام در کلاسهای آموزش زبان، می بایست از طریق لینک های ذیل فرم ثبت نام آموزش زبان را پر نموده و ارسال نمایند. همکاران ما پس از بررسی فرم ها با شما جهت تکمیل موارد و ثبت نام قطعی تماس می گیرند.

ثبت نام آموزش زبان ویژه شاغلین

این دوره ها به دو صورت فشرده و ترمیک، در تمامی سطوح برگزار می شود و در هرساعت از شبانه روز توسط نیروی آموزشی، پشتیبانی می گردد. پس از اتمام این دوره شما به حد تسلط جهت رفع نیازهای زندگی روزمره در کشورهای انگلیسی زبان خواهید رسید؛ زمان و نحوه ارایه کلاس ها با توجه به زمان و ساعات کاری زبان آموزان شاغل در نظر گرفته می شود.

ثبت‌نام آموزش Speaking

این دوره به دو صورت ترمیک و کارگاهی و با تمرکز بر تقوت مهارت صحبت کردن، تقویت لهجه و تقویت تلفظ برگزار می شود و زبان آموز در کل دوره از پشتیبانی آموزشی به صورت تلفنی و آنلاین بهره می برد.ثبت نام آموزش فشرده زبان اسپانیایی

کلاس های اسپانیایی تحت عنوان دوره PED در حال اجرا می باشد که به صورت فشرده در حال اجراست و شامل هر سه دورهBasico ، Intermedio و Avazado می باشد.

ثبت نام آموزش فشرده زبان انگلیسی راکت

این دوره منحصر بفرد برای تمامی افرادی که خواستار تبدیل رویای یادگیری زبان انگلیسی به واقعیت هستند، مناسب می باشد؛ چه به قصد مهاجرت و یا ادامه تحصیل در خارج از کشور، چه به قصد تدریس زبان. این دوره طی ۳۰ جلسه عمومی، ۶۰ جلسه خصوصی و همراه با پشتیبانی ۲۴ ساعته برگزار می شود.ثبت‌نام آموزش Tesol

دوره های آماده سازی این آزمون به صورت دوره های ۳۰ ساعته تربیت مدرس برای زبان آموزان و تمامی علاقه مندان به گزراندن این دوره برگزار می شود. دوره Tesol یکی از مهمترین دوره های تربیت مدرس است که برای مدرسین زبان و سنجش دانش زبانی آنها برگزار می شود. مدرک بین المللی Tesol از جمله مدارک معتبر برای اساتید زبان انگلیسی در سطح جهان به شمار می رود.

ثبت نام آموزش زبان عربی

کلاس های عربی در سه مقطع مقدماتی، متوسطه و پیشرفته در حال برگزاری می باشد. همه کلاس ها در ۱۸ جلسه ۱ ساعت و نیم و دو روز در هفته برگزار می گردد.


ثبت نام آموزش TTC

این دوره در کنار ارائه آخرین یافته های علمی و نظری در حوزه آموزش زبان انگلیسی، شامل تمرین های متعدد علمی تدریس و مشاهده نمونه تدریس های استادان برجسته برای انتقال مهارت تدریس به علاقه مندان است که به صورت دوره های حضوری ۳۰ ساعته تربیت مدرس برگزار می شود.


ثبت نام آموزش IELTS

دوره های آیلتس به دو صورت فشرده و ترمیک ارایه می شود که دوره فشرده آن در یک بازه زمانی ۳۰ روزه و دوره ترمیک در دو ترم Pre_IELTS و IELTS برگزار می شود. احمدرضا ابراهیمی پس از برگزاری این دوره ها، آزمونی تحت عنوان ماک آیلتس را با هدف آماده سازی هرچه بیشتر زبان آموزان و آشنایی آنها با نحوه طرح سوالات، زمانی که برای آنها در نظر گرفته شده است و... در آکادمی خود برگزار می کند.

ثبت نام آموزش TKT

گذراندن دوره TKT برای کسانی که قصد تدریس زبان انگلیسی را دارند، موضوع حائز اهمیتی می باشد. این دوره ۳۰ ساعته تربیت مدرس به طور معمول بین ۱ساعت و نیم الی ۳ ساعت در هفته برگزار می شود و شما را در امر تدریس زبان های خارجی، بیش از پیش توانمند می سازد.ثبت نام فشرده Proficiency

این دوره مختص به افرادی است که علاقه مند به تدریس هستند و می خواهند قبل از گذراندن دوره های تربیت مدرس سطح زبان خود را به سطح قابل قبولی برسانند. همچنین برای معلمانی که تمایل دارند گرامر و اسپیکینگ خود را تقویت نموده و هیچگونه مشکلی در ارائه این موارد به زبان آموزان خود نداشته باشند، این دوره کمک شایان به ذکری می کند.ثبت نام آموزش مبانی رامیت

مدیریت بر مبنای رامیت، یک دوره تربیت مدرس می باشد و تفاوت این دوره با دوره هایی مثل TKT و TTC در این است که دو دوره مذکور مخصوص دوره های تربیت مدرس در حوزه زبان انگلیسی  هستند اما هدف از برگزاری دوره MR، تربیت مدرس در تمامی حوزه های تدریس است. این دوره ۳۰ ساعته در ده هفته برگزار می شود.ثبت نام آموزش زبان روسی

آموزش زبان روسی در آکادمی زبان بهین دانش به دو صورت ترمیک و فشرده در حال برگزاری است. دوره فشرده آن به عنوان راکت زبان روسی به این صورت است که زبان آموز علاوه بر یک ساعت و نیم حضور در کلاس، سه روز در هفته ، موظف است روزی ۲ ساعت به صورت آنلاین با استاد ابراهیمی در ارتباط بوده و به رفع اشکال بپردازد. اما دوره ترمیک زبان روسی به سه روز در هفته در جلسات ۱ ساعت و نیم برگزار می شود. که دوره ترمیک در ۸ ترم برگزار می شود.


ثبت نام آموزش فشرده زبان ترکی راکت

در این دوره فشرده که در حال حاضر در حال برگزاریست زبان ترکی را در ۲ ماه به زبان آموزان آموزش می دهند. این دوره که به صورت آنلاین و حضوری برگزار می شود و استاد ابراهیمی این کلاس را اداره می کنند بیشتر بر روی Speaking زبان آموزان کار می کند اما تمامی مهارت های اصلی را نیز شامل می شود. ۲ ساعت از روز را تمامی زبان زبان آموزان به صورت آنلاین و خصوصی با استاد به تمرین می نشینند و هر شب موظف هستند که کلیپی را تحت موضوعی که استاد تعیین کرده است را پر کرده و برای استاد بفرستند.

ثبت نام دوره‌ تخصصی تربیت مدرس راکت

دوره راکت پایلت یا همان تربیت مدرس راکت در اردیبهشت ۱۳۹۸ زیر نظر استاد ابراهیمی برگزار شد . این دوره که با هدف تربیت مدرسان آموزشگاه ویژه تدریس دوره های راکت برگزار شده است، نحوه تدریس زبان های مختلف را در۲ماه به جای ۲سال آموزش داده میشود و علاقه مندان با سیستم آموزشی رامیت نحوه تدریس و طرح درس و اداره کردن این کلاس های فشرده را به صورت تخصصی فرا می گیرند.ثبت نام آموزش زبان آلمانی

دوره زبان آلمانی در آکادمی زبان بهین دانش با تدریس استاد ابراهیمی به دو صورت خصوصی و عمومی در حال برگزاری است. کلاس های عمومی این دوره به صورت جلسات یک ساعت و نیمه و دو روز در هفته در حال برگزاری است . و کلاس های خصوصی آموزش زبان آلمانی به صورت جلسات یک ساعت و نیم و سه روز در هفته برگزار می شود. کلاس های خصوصی به صورت آنلاین پشتیبان می شود اما برای دوره های عمومی نیز گروهی تحت این عنوان برای زبان آموزان تشکلیل شده است که بتوانند در صورت نیاز خارج از زمان کلاس با استاد مربوطه در ارتباط باشند.
۱۵
تعداد دوره های آموزشی
۸۴۳
تعداد دانش آموختگان
۴۲
تعداد اساتید
۴
تعداد مراکز آموزشی
تمامی حقوق مادی و معنوی این تارنما متعلق به احمدرضا ابراهیمی می‌باشد.