سیستم آموزشی رامیت یک سیستم آموزشی کاملا نوین و بر پایه علم روانشناسی است که ما تلاش داشته ایم با این سیستم آموزشی تحولی در زمینه آموزش زبان انگلیسی و  آموزش سایر زبان های دیگر را ایجاد کنیم.
این سیستم که با هدف آموزش اساتید و تمام علاقه مندان به تدریس سایر زبان ها به وجود آمده است تمامی روش های پیشین در زمینه یادگیری و آموزش زبان و سایر نقاط دنیا را نقد کرده و تلاش دارد تا بتواند یک روش متناسب با نیازهای نوجوانان، جوانان و بزرگسالان را ارائه داده و به مدرسین کمک کند که در لحظه بتوانند تصمیمات درستی را بگیرند.
در این سیستم آموزشی ما با نگاه زبان آموزان به خود و کلاس درس و روش های آموزشی خود نگاه می کنیم و با همین نگاه به نقد خود می پردازیم. در حال حاضر سیستم آموزشی زبان رامیت در آکادمی زبان بهین دانش در حال اجراست و اساتید بسیاری در دوره رامیت شرکت کرده اند تا بتوانند با نقد روش آموزشی خود و دیگران روش سازنده تری ارائه بدهند.

IELTS7 Banner 01 8

تفاوت دوره آموزش مبانی رامیت با دیگر دوره های تربیت مدرس در این است که دوره های تربیت مدرس تنها مختص به زبان انگلیسی است ولی رامیت مربوط به تدریس سایر زبان های زنده دنیاست.
امروزه اساتید و معلمان بسیاری داریم که در سراسر ایران حتی در مناطق دور افتاده مشغول به شغل شریف معلمی هستند و با ایده های خلاقانه و دوستانه خود توانسته اند برای جوانان ما محیط آموزشی مناسبی را تهیه ببینند. چنین معلمان و استادان دلسوزی هیچوقت از ذهن شاگردانشان پاک نمی شوند و همیشه برای آنها یک دلیل موفقیت محسوب می شوند.
در تمامی زمینه ها این روزها تلاش می شود که علم روانشناسی را با زمینه تخصصی خود ادغام کرده تا بتوانند با توجه به نیازهای  روحی افراد، به بهترین شکل ممکن آموزش های لازم را به این عزیزان بدهند و در این بین علم زبان شناسی از سایر آنها مستثنی نیست و تلاش خود را کرده است که علاوه بر جنبه های آموزشی و علمی زبان و نحوه تدریس و طرح درس و… به موضوعات روانشناسانه نیز بپردازد.
اگر شما دوست دارید که با سیستم آموزشی رامیت به تدریس زبان دوم بپردازید بهتر است در دوره های تربیت مدرس رامیت شرکت نمایید و توانایی های خود را به چالش بکشانید.

جهت ثبت نام در این دوره فرم ثبت نام اولیه زیر را تکمیل نموده تا همکاران ما جهت مشاوره و تکمیل فرآیند ثبت نام با شما ارتباط برقرار کنند: