ترم جدید دوره های آموزش ترمیک زبان انگلیسی ویژه نوجوانان، در اردیبهشت ۹۹ به شکل غیرحضوری و با روش سیستم آموزشی رامیت انگلیسی، برگزار شد. اولویت این دوره، هدفمند کردن دوره های آموزشی آنلاین انگلیسی برای تمامی افراد در سراسر ایران و کشورهای همسایه بود.
آکادمی زبان بهین دانش
، در طی این سالها در زمینه آموزش آنلاین زبان های خارجه به صورت تخصصی عمل کرده و در این زمینه اساتید کاربلد و کارکشته ای را وارد جامعه آموزشی نموده است. اما ترم بهاره سال ۹۹ با تمامی ترم های دیگر یک تفاوت بزرگ داشت و آن ادغام دوره آنلاین زبان انگلیسی با دوره راکت زبان انگلیسی بود.
راکت انگلیسی
 از دوره های ویژه آکادمی زبان بهین دانش است که به شکل ویژه و با روش جدیدی، آموزش انگلیسی و سایر زبان های رایج بین الملل را به علاقه مندان، تقدیم می نماید. اساتید دوره های راکت، به صورت تخصصی در دوره های تربیت مدرس راکت شرکت و تخصص های لازم را جهت این مهم بدست می آورند.

IELTS7 Banner 01 8

 

 

دوره های آنلاین زبان انگلیسی ویژه نوجوانان، نیاز به اساتید خلاق، پرانرژی و با انگیزه دارد. در واقع تمامی اساتید برای ارتباط موثرتر با زبان آموزان خود، نیاز به این سه فاکتور دارند. برای این منظور ما تلاش داشته ایم که از اساتید جوان و خلاق در مدیریت کلاس ها و تدریس زبان های خارجه بهره ببریم.
اساتید ما در تمامی دوره های تربیت مدرس انگلیسی اعم از دوره TTC، دوره TKT و دوره English Proficiencyسابقه حضور داشته و در این زمینه تلاش خود را کرده اند که همیشه با به روزترین روش های تدریس، محیط آموزشی بهتری را برای زبان آموزانشان رقم بزنند.
استاد احمد میرلوحی نیز، از اساتید کارکشته مجموعه ما هستند و ما افتخار همکاری با ایشان را از سال ۱۳۹۳ تاکنون داشته ایم. آقای میرلوحی در حقیقت به دو زبان زنده دنیا مسلط هستند و هر دوی این زبان ها از کاربردی ترین زبان های زنده برای ما ایرانیان محسوب می شود.
تدریس زبان عربی
 و همچنین زبان انگلیسی، از تخصص های ایشان است و این دو زبان را به دو شکل حضوری و غیرحضوری به بهترین شکل ممکن ارائه می دهند. کلاس های غیرحضوری زبان انگلیسی استاد میرلوحی، با روش راکت و به شیوه کاملا راهبرانه، هدایت می شود.
در این روش اساتید حکم یک راهبر را دارند و به زبان آموزان یادگیری خلاقانه زبان انگلیسی و همچنین شیوه یادگیری زبان در منزل و بدون استاد را نیز یاد  خواهند داد. این روش در واقع یکی از اصول تدریس احمدرضا ابراهیمی است و اساتیدی که با او و به روش رامیت کار می کنند، کاملا مسلط به این روش آموزشی هستند.
استاد میرلوحی برای تدریس این دوره زبان انگلیسی و این سطح زبان، از کتاب Teen ۲ Teen ۳ انگلیسی استفاده می کنند و مسیر پیشرفته شدن را برای زبان آموزانشان، هموارتر و باور پذیرتر می کنند. این کتاب در چهار مجموعه طراحی شده است که زبان آموزان را از دوره مقدماتی تا پیشرفته همراهی می کند و ویژگی های مثبت این کتاب راهنمای خوبی برای زبان آموزان است.
کتاب تی تو تین ۳ انگلیسی
، گرامر انگلیسی را به صورت گام به گام به زبان آموزان آموزش می دهد و در این کتاب از انواع روش های جدید در آموزش اعم از فایل های صوتی جهت تقویت مهارت شنیداری انگلیسی و مهارت تلفظ انگلیسی، ویدئوهای آموزش انگلیسی جهت سرگرم کننده تر کردن آموزش و همچنین تقویت مکالمه انگلیسی زبان آموزان و کتاب اصلی به اضافه کتاب کار و … استفاده می شود.
کتاب های تین تو تین
 به بهترین شکل تهیه دیده شده اند و همچنین عکس های جذاب و گلاسه بودن این مجموعه چهار جلدی یادگیری انگلیسی را جذاب تر می کند و مانند یک کتاب داستان با کیفیت، کیفیت یادگیری انگلیسی را بالا می برد.

 

 

این کلاس در آکادمی زبان بهین دانش، تحت عنوان دوره Ami ۳ انگلیسی شناخته می شود و شروع این کلاس آنلاین، راس ساعت ۱۸:۰۰ برنامه ریزی شده است. طبق اصول همیشگی آکادمی و اساتید مجموعه، همیشه کلاس ها با یک شروع طوفانی و حال و احوال پرسی های دوستانه شروع می شود.
کلاس های انگلیسی
 مجموعه ما، تماما با مکالمه انگلیسی اداره می شود و این موضوع در هر سطحی که باشد به بهترین شکل ارائه میشود. انواع سلام و احوالپرسی به انگلیسی، انواع کلمات مثبت و انگیزشی به انگلیسی و موارد دیگر، شروع یک کلاس جذاب را رقم می زند.
محمد، مبین و ابوالفضل از زبان آموزانی بودند که دقایقی زودتر از شروع کلاس، آنلاین شده و کلاس را با انرژی آغاز کردند. استاد میرلوحی از آنها پرسیدند که ?Are you OK و آنها با کلمات مثبت انگلیسی و جملات کامل پاسخ استادشان را دادند. این شکل اولیه شروع کلاس، در واقع مروری بر تمامی موضوعاتی است که قبلا آموزش داده شده است و در ضمن در خودباوری زبان آموزان، موثر است.

 

 

روش خلاقان استاد میرلوحی برای شروع رسمی کلاس انگلیسی، ارسال استیکرها با موضوعات مختلف بود و از آنها خواستند که حس و حال این استیکرها را به انگلیسی بیان کنند. موضوع کلاس درباره انواع غذاها به انگلیسی و سوال پیرامون این موضوع بود که کدام یک از غذاها مورد علاقه زبان آموزان است.

?What’s your favorite food ( غذای مورد علاقه شما چیست؟)
.My favorite food is Pizza ( غذای مورد علاقه مند من پیتزا است.)

مبین غذای مورد علاقه اش ته چین بود اما ابوالفضل از مرغ و سوپ مرغ صحبت کرد. محمد اما شبیه به استاد میرلوحی از کباب اسم برد و این موضوع کمی ناعادلانه بود چرا که همه ما را به شدت گرسنه کرد!!
این سوال به شکل های متنوع توسط استاد ارائه شد و به بهترین شکل توسط زبان آموزان جواب داده میشد. نوع دیگر این سوال به شکل زیر است:

?What is did favorite foods ( غذاهای مورد علاقه شما چیست؟)
.His favorite food is Kabab

شکل پاسخگویی به سوالات نیز بسیار مهم بود و خوبی زبان آموزان بود که به تمامی سوالات استاد با ارسال ویس، پاسخ می دادند و این نشانه اعتمادبنفس و قدرت آنها در ایجاد مکالمه انگلیسی بود. صحبت کردن به انگلیسی نشانه شهامت است و بسیاری از افراد گرچه از دانش زبانی خوبی برخوردار هستند اما شهامت استفاده کردن از این مهارت را در جمع و موقعیت های واقعی ندارند.
Ed
 موضوع بعدی بود که توسط استاد ارسال شد و خواسته شد در این فرم گفتگو از آن استفاده نمایند. ed در واقع برای گذشته کردن افعال در انگلیسی، بکار برده می شود و در پایان بسیاری از این افعال به همین منظور استفاده می شود.
زبان آموزان به خوبی به این موضوع مسلط شده و این مثال یکی از زبان آموزان است: .I called my father
برای بیان بهتر این موضوع استاد به یک فعل اشاره داشتند و تغییرات مفهومی ای که بعد از اضافه شدن ed در انگلیسی،در آن شکل می گیرد. این فعل play بود که با اضافه شدن ed به بخش پایانی آنها بدین شکل می شدند: played
مثال های گوناگونی پیرامون این بحث زده شد و در نهایت تمرین های بسیاری با هم انجام دادند. در ادامه استاد چند فعل را بکار بردند که از استثنائات در زبان انگلیسی بودند و گذشته آنها به طور کامل تغییر می کرد. این افعال به شکل زیر هستند:
go => went
buy => bought
eat => ate
make => made

و مثالی که برای آشنایی بهتر با این کلمات زده شد به شکل روبرو بود: ?Did I ate Pizza last night

 

بیشتر بخوانید:
راکت انگلیسی

 

استاد بخشی از گرامر انگلیسی کتاب تین تو تین را در نظر گرفته و از ابوالفضل خواستند که از روی این متن بخوانند و در ادامه سوالات مربوط به آن را پاسخ بدهند. بقیه همکلاسی های او نیز تمرین ها را حل و در گروه ارسال نمودند و استاد به یک تشویق جانانه آنها را به بخش سرگرم کننده بعد دعوت نمودند.
در همین حین استاد هر کجا که نیاز به توضیح داشت را برای آنها دوباره بازگو می کرد و تمرین های اشتباه آنها را تنها به روش راهبرانه به سمت درست هدایت می نمودند. تمرین ها به جهت تقویت گرامر انگلیسی زبان آموزان یکی پس از دیگر انجام شد و این موضوع کاربردی که داشت این بود که زبان آموزان را در همین کلاس درس به این بخش مسلط می نمود و آنها فرصت داشتند تا در زمان خارج از کلاس به تقویت دو مهارت مهم دیگر مانند مهارت اسپیکینگ انگلیسی و مهارت لیسنینگ انگلیسی بپردازند.

 

بیشتر بخوانید:
گرامر انگلیسی

 

دوره های غیرحضوری زبان اگر به درستی و با برنامه ریزی درست، برگزار شوند، می توانند در اصل یک پشتیبانی مناسب جهت اسپیکینگ انگلیسی زبان آموزان و همچنین تقویت قدرت رایتینگ انگلیسی آنها باشد.
دوره های آنلاین به خودی خود بسیاری از مهارت ها را تقویت و بستری مناسب جهت یادگیری زبان های خارجه را می سازد. حمایت و پشتیبانی آنلاین دوره های آنلاین، بکارگیری از اپلیکیشن های زبانگرد و بهین دانش، ایجاد دیکشنری های آنلاین و همه و همه، دلیلی بر سرعت بخشیدن به مسیر یادگیری زبان هستند. دنیای امروزی بیش از هر زمانی به این سمت و سو نیاز داشته و ما در این راستا تمامی دوره های خود را از ابتدا تا انتها به صورت آنلاین برگزار می کنیم. کارهایی که در این زمینه انجام شده است عبارتند از:

– تعیین سطح آنلاین زبان های خارجه
– ثبت نام آنلاین در اپلیکیشن بهین دانش
– آموزش زبان جدا از دروس کلاس در اپلیکیشن زبانگرد
– مشاوره آنلاین جهت انتخاب زبان و دوره متناسب با شرایط زبان آموازن
– و …

این موارد همگی دست در دست هم نهاده تا زبان آموزان را در هر کجای ایران و جهان، با خانواده بزرگ بهین دانش، هم مسیر کرده و بتوانیم در کنار هم به راحت ترین شکل، زبان انگلیسی و سایر زبان های دیگر را فرا بگیریم. افرادی که در خارج از اصفهان قرار دارند، برای ثبت نام و ارسال مدارک خود می توانند از طریق پست اقدام نموده و در نتیجه ثبت نام نهایی خود را در اپلیکیشن های آنلاین آکادمی زبان بهین دانش، به انجام برسانند.
اگر شما عزیزان علاقه مند به فراگیری زبان انگلیسی هستید و نیاز مشاوره در زمینه های مختلف آموزشی دارید، می توانید با تکمیل بخش زیر و ثبت شماره تماس خود، از مشاوره رایگان کارشناسان مشاور آکادمی بهین دانش بهره مند شوید.همکاران ما همه روزه بجز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند و در ضمن برای سوالات تخصصی از کارشناسان متخصص در حوزه هر زبانی استفاده می شود. حمایت و پشتیبانی همکاران ما، از لحظه اقدام به ثبت نام تا پایان دوره مربوطه با شما خواهد بود.