امروز، نوبت به کلاس استاد جعفری رسیده بود، ایشان از اساتید با سابقه آکادمی زبان بهین دانش هستند.
که من چندین بار، افتخار حضور در کلاس ایشان را داشته ام و می دانم که تا چه اندازه، ایشان در زمینه تدریس زبان و خلاقیت در آموزش زبان توانمند هستند. جا دارد اینجا یک نکته رو یادآوری کنم که اکثر اساتید آموزشگاه بهین دانش به چند زبان مسلط هستند، که استاد جعفری یکی از آنهاست.
این جلسه از کلاس Effectual ۷ نیز مانند همیشه رآس ساعت ۱۸:۳۰ آغاز شد. استاد با صدای گرم خود، یک به یک بچه هارا صدا کرده و از حال آن ها جویا شد و نشان داد که هر کدام از آنها چقدر برایش مهم و قابل احترام هستند.

IELTS7 Banner 01 8

 

بیشتر بخوانید:
آموزش آنلاین زبان خارجه

 

تقویت Listening !

تسک اول با ارسال یک Listening از استاد شروع شد.ایشان، از بچه ها خواست به Listening گوش کرده و دو جمله از آن که به طور کاملا صحیح می شنوند را در گروه تایپ کنند که در واقع هم به مهارت Listening و هم به مهارت writing توجه شده باشد. از آنجایی که استاد جعفری در زمینه دوره های راکت نیز فعالیت دارد، کلاس های آنلاین ایشان، متأثر از تکنیک های دوره های راکت بود که برخواسته از سیستم آموزشی رامیت هستند .

 

بیشتر بخوانید:
آموزش زبان در ۵۰ روز

 

بچه ها پس از گوش دادن به Listening ، تقریباً بیشتر آن را در گروه تایپ کردند و این امر، نشان دهنده ی اشتیاق درونی زبان آموزان برای تبدیل شدن به یک زبان آموز موفق، است.
اینجا برای بعضی از زبان آموزان پیش آمده بود که جایی مطلبی را به اشتباه نوشته باشند اما همین اشتباه کردن بخشی از یادگیری است.
تا وقتی که شما به خود اجازه اشتباه کردن ندهید در واقع هیچ قدم مثبتی بر نداشته اید که این مسئله هم، با تدبیری که استاد داشت، مدیریت شد بدین صورت که، ایشان، اشتباه بچه ها را در چت خصوصی برای آنها بازگو کرده و از آنها می خواست که رفع اشکال کرده و مجدداً در گروه بفرستند.

 

 

تسک دوم، خواندن از روی Reading کتاب با لهجه آمریکایی بود. در این مبحث، استاد، به موضوع تلفظ صحیح کلمات انگلیسی و لهجه ی صحیح زبان آموزان، تأکید بسیار داشت.
زمان  انجام این فعالیت ۵ دقیقه بود. توجه به تایم، در این کلاس و زمانبندی دقیقی که استاد، پیاده کرده بود، موجب ایجاد نظمی زیبا شده بود. پس از گذشت ۵ دقیقه، سیلی از ویس ها روانه گروه شد که جای تأمل داشت، زیرا که هر کدام را نه یکبار بلکه بارها باید گوش می کردید، تا لذت یادگیری در دوره های آنلاین را بچشید و دریابید، که بچه ها تا چه اندازه، مسر به یادگیری هستند.
در کلاس های آنلاین، زبان آموزان می توانند بدون هدر رفتن زمان، همگی همزمان صحبت کرده و هر چقدر می خواهند روی مکالمه انگلیسی خود کار کنند در صورتیکه این نکته، در کلاسهای حضوری امکان پذیر نیست، زیرا اگر یک نفر شروع به صحبت  می کرد، بقیه قادر به صحبت نبودند، در واقع در یک کلاس ۱۰ نفره، برای صحبت کردن زبان آموزان، به تعداد هر دانش آموز حداقل ۵ دقیقه زمان نیاز است اما در کلاس آنلاین در مدت زمان ۵ دقیقه، هر ۱۰ زبان آموز به طور همزمان صحبت می کنند و حتی استاد نیز نظراتش را برای آنها ارسال میکند.

 

بیشتر بخوانید:
سبک های یادگیری زبان

 

ادامه کلاس براساس کتاب پیش رفته و بخش به بخش و جزء به جزء آن در کلاس تدریس و تمرین شد.
در اخر استاد، تکالیفی را برای بچه ها مشخص کرد که برای جلسه بعد با آمادگی کامل در کلاس حضور داشته باشند.
این زبان آموزان پر انرژی، نتیجه زحمات اساتید آکادمی زبان بهین دانش هستند که هر کدام از کلاسشان، رنگ و بوی خاصی داشته و نمایانگر یک خانواده کوچک با اهداف بزرگ است.

 

 

دوره های آنلاین زبان انگلیسی!

تلاش آکادمی بهین دانش بر آن بوده تا باهوشمندی و دقت نظر در ارائه دوره های گروهی، بازه های زمانی متنوعی را به مخاطبین خود ارائه کند. همچنین نظر به تنوع بالا در دوره های آموزشی ، بهین دانش موفق شده برای همه افراد با سلایق مختلف برنامه ای منسجم و منظم ارائه دهد. در راستای هدف فوق ،این امکان فراهم شده تا زبان آموزان از محصل و دانشجو گرفته تا شاغلین و صاحبان کسب و کار، با توجه به اوقات فراغت خود در طول هفته و با تطابق این اوقات با بازه های زمانی ارائه شده برای برگزاری کلاس ها، در آکادمی بهین دانش، از زمان های بیشتری بهره برده و از خدمات کلاسها به بهترین نحو، استفاده کنند. ما در بهین دانش بر این باوریم که با برگزاری کلاسهای آنلاین این امکان را برای همه افراد و با هر مشغله کاری فراهم کنیم .