امروز به کلاس یکی از اساتید مودب، شوخ طبع و مسلط به دو زبان انگلیسی و عربی رفتم.
ایشان، در آکادمی زبان بهین دانش، زبان زد است. استاد میرلوحی، این دو زبان یاد شده را با تکنیک های سیستم آموزشی رامیت، تدریس می کند.
امروز کلاس Eventual ۲ استاد میرلوحی در ساعت ۱۶:۴۵ برگزار شد.
برعکس کلاس های دیگر، سلام و احوال پرسی این کلاس به شکل Text صورت گرفت و استاد پیام تک تک بچه ها را ریپلای کرده و احوال پرسی آن ها را با انرژی مثبت، پاسخ می داد.
مدرسانی که در شیوه تدریس خود ابتکار عمل به خرج می دهند، می توانند، همه ی مهارت های زبانی را به نحوی آموزش دهند که هم جذاب باشند و هم موفق.

IELTS7 Banner 01 8

خلاقیت در آموزش!

استاد با دادن یک تکلیف به بچه ها، از علی اکبر و محمد حسین خواست از روی Reading خوانده و ویس خود را در گروه ارسال کنند. این همان خلاقیت استاد است که با صدا زدن دو زبان آموز، توجه بقیه را به کلاس جلب می کند.
یک مدرس خلاق در کلاس می تواند معجزه کند. ابتکار عمل یک مدرس میتواند کلاس را از یکنواختی در بیاورد و باعث مشارکت زبان آموزان با انگیزه ای به مراتب بیشتر در فعالیت های کلاس شود، که این خود یکی از خصوصیت های کلاس های آنلاین است.
آلبرت انشتین می گوید: ( خلاقیت از خود آموزش مهمتر است.)

بیشتر بخوانید:
آموزش زبان در ۵۰ روز

مدرسان آکادمی بهین دانش همچون استاد میرلوحی می توانند، قوه خلاقیت زبان آموزان را فعال کرده و به نحو احسن در کلاس از آن استعداد، بهره ببرند.
به این شکل که در این جلسه از کلاس، استاد برای تدریس کلمه Community، ابتدا کلیپی برای توصیف ارسال کرده سپس از زبان آموزان خواست تا برداشت خود را از این کلمه با ویس یا متن در گروه ارسال کنند.
هرکدام از بچه ها به نوبه خود تلاش بسیاری در زمینه یادگیری این مبحث کردند و پس از گذشت دقایقی هرکدام جواب های متفاوتی در گروه، فرستادند.

بیشتر بخوانید:
آموزش زبان

پرهیز از مقایسه!

در کلاس های زبان آنلاین بهتر است، زبان آموزان برای یادگیری بهتر، از مقایسه کردن خود با همکلاسی هایشان پرهیز کنند و زمان خود برای یادگیری بهتر، بهره ببرند .
زیرا شما با حضور در کلاس های آنلاین، با هر قدمی که برای فراگیری یک جمله یا یک کلمه بر می دارید، موجب می شوید، امروزتان بهتر از روز قبلتان باشد و موضوع جدیدی را یاد بگیرید، که من، به عینه، این نکته را به راحتی در دوره های آنلاین مشاهده کردم.

 

 

بچه ها با مشارکت خود در این کلاس ها، هم از تجربیات استاد و هم از هم فکری دوستانشان نکات جدیدی یاد می گیرند.
در یادگیری زبان بهتر است، زبان آموزان روی بخش هایی که بیشتر دوست دارند، تمرکز کنند.
یکی از خصوصیات کلاس های آنلاین آکادمی بهین دانش این است که اساتید بیشتر اوقات، از خود بچه ها در رابطه با فعالیتی که خواستار انجام آن هستند، نظرخواهی می کنند و زبان آموزان، این اختیار را دارند که روی Reading ،Writing ،Speaking و Listening کار کنند، بدین صورت که ویس بفرستند یا تکلیف خود را با نوشتن ارسال کنند.
این یکی از تکنیک های دوره های راکت، به بنیان گذاری استاد احمدرضا ابراهیمی است.
استاد، برای اینکه کلاس و یادگیری برای بچه ها لذت بخش تر شود، از آنها می خواست که به انجام هر آنچه برای آن ها جذاب تر و لذت بخش تر است، بپردازند.

 

بیشتر بخوانید:
نردبان آموزشی رامیت

 

دوره های آنلاین زبان انگلیسی!

تلاش آکادمی بهین دانش بر آن بوده تا باهوشمندی و دقت نظر در ارائه ی دوره های گروهی، بازه های زمانی متنوعی را به مخاطبین خود ارائه کند. همچنین نظر به تنوع بالا در دوره های آموزشی ، بهین دانش موفق شده برای همه افراد با سلایق مختلف برنامه ای منسجم و منظم، ارائه دهد .در راستای هدف فوق ،این امکان فراهم شده تا زبان آموزان از محصل و دانشجو گرفته تا شاغلین و صاحبان کسب و کار، با توجه به اوقات فراغت خود در طول هفته و با تطابق این اوقات با زمان کلاس های آنلاین، از زمان های بیشتری در بهین دانش بهره برده و از خدمات کلاسها به بهترین نحو، استفاده کنند.ما در بهین دانش بر این باوریم که با برگزاری کلاسهای آنلاین این امکان را برای همه افراد و با هر مشغله کاری فراهم کنیم .