امروز جلسه هشتم دوره تکنیک های تدریس با حضور اساتید آکادمی زبان بهین دانش آغاز شد. این دوره که مختص به اساتید آکادمی و به صورت کاملا رایگان بود با استقبال بی نظیری از سمت آنها مواجه شد. همیشه دوره هایی که برای توسعه شغلی و فردی است علاقه مندان بسیاری دارد و از استقبال خوبی برخوردار می شود که خوشبختانه این دوره هم مانند سایر دوره های اینچنینی در آموزشگاه زبان بهین دانش مورد حمایت و استقبال آنها قرار گرفت.

IELTS7 Banner 01 8

گزارش های مرتبط

 

 

باهم گزارش کوتاهی از این جلسه را مرور میکنیم.

 

یک آغاز پرشور

اساتید در ساعات اولیه روز با انرژی و مشتاق در آکادمی حضور یافتند و همگی فارغ از سطح زبانی و علمی که داشتند دوستانه در کنار هم گرد آمدند که این خود باعث خوشحالی ما اعضای آکادمی است که در کنار همکارانی این چنین تشنه علم هستیم و با افتخار با آنها زمان می گذرانیم.
همه قبل از شروع رسمی کلاس، با هم به بحث و گفتگو پیرامون موضوعات جلسه قبل پرداختند و همینطور کاربرد راه های پیشنهادی در موقعیت های واقعی را با هم مورد بررسی قرار دادند.

 

 

فرصتی برای آشنایی بیشتر و یادگیری بهتر

استاد ابراهیمی پیش از حضور اساتید طبق عادت همیشگی همراه با فرم هایی که در دست داشتند، در کلاس حضور پیدا کردند. وقتی همه حضور یافتند استاد برگه هایی را به همگی داد و از آنها خواست که به صورت جداگانه هر کدام نظرات و پیشنهادات خود را نوشته و اگر برای پیشبرد دانش زبانی و همینطور مسائل مربوط به آموزش پیشنهاداتی دارند با دیگر همکاران به اشتراک بگذرانند.

تک تک نظرات خوانده شدند و همگی فرصتی برابر یافتند برای شنیده شدن و اظهار نظر کردن. اساتید زبان همگی با صداقت و شفافیت به نقد خود و دیگر همکارن پرداختند و چه چیز بهتر از این که ما با سیستم آموزشی رامیت ابتدا از خود شروع کنیم و با سیستم آموزشی زبان رامیت به نقد سیستم آموزش زبان آموزشگاه خودمان بپردازیم؟!!

 

 

کلاس بر حول چه مباحثی گذشت؟

از دیگر موضوعات مورد بحث در کلاس فنون تدریس، می توان به تقویت مهارت تدریس زبان اساتید، چگونگی طرح درس و آشنایی اساتید با موضوعات روز زبان و همینطور نحوه مدیریت کلاس و … اشاره داشت. در این کلاس اساتید می توانستند از مشکلات تدریس خود صحبت کرده و به صورت گروهی به حل آن بپردازند و در کنار هم از تجربیات همدیگر استفاده نمایند.

 

عمر شما زمان شماست؛ به بطالت هدرش ندهید!

 

 

شکرگزاری برای یک روز خوب دیگر کنار همکاران

در ادامه باید گفت که ما همیشه خدا را شاکر بوده ایم که در کنار کسانی بوده و هستیم که همواره دغدغه تدریس داشته اند و کاملا به دغدغه ها و اصول استاد ابراهیمی آشنا بوده اند. ما شکرگزار این روزهای خوب در کنار اساتید همکار خود هستیم و آرزو داریم که در کنار هم بتوانیم در آموزش زبان دوم در اصفهان پیش قدم بوده و زبان آموزان خوبی را وارد عرصه کار و تحصیل و … کنیم.
اساتید خوب همیشه در قلب و ذهن شاگردانشان می مانند و شاید این بهترین دعایی بتواند باشد که می توانیم در حق اساتیدمان کنیم: ” خداوندا در قلب و ذهن زبان آموزانمان اساتید زبان ما را قرار ده و به آنها عزت و سربلندی عطا فرما.”