در این روز ها هر چقدر که به پایان کلاس های ترمیک نزدیک می شویم شاهد رشد فوق العاده ی زبان آموزان و همینطور انرژی و تلاش بی وقفه ی تک تک آنها هستیم اما دلیل این حفظ انگیزه و شور و نشاط و این سطح از پیشرفت چه می تواند باشد؟
بی شک سیستم آموزشی متفاوت، حضور راهبران مجرب و زبان آموزانی که خود هدفمند تر از همیشه با درک ماهیت کلاس های آنلاین و شیوه ی آموزش هستند، بی تاثیر نبوده. اینبار با حضور در کلاس های آنلاین استاد آزاده یزدانی در رده ی سنی بزرگسالان هستیم تا شواهد را برای شما عینی و ملموس سازیم. کلاس Ess ۶ از جمله بهترین های سطح ها آموزشی در آکادمی بهین دانش می باشد. پس به هیچ عنوان گزارش این کلاس را ازدست ندهید.

IELTS7 Banner 01 8

 

بیشتر بخوانید:

 

در ابتدا با پرسش سوال ? What did you do yesterday به عنوان اولین فعالیت از اعضای گروه می خواهد تا از انجام کارهای های خود در روز قبل ویسی را پر کرده و ارسال کنند هر یک از افراد در بازه ی زمانی مشخصی حداقل باید چهل ثانیه بی وقفه و با دقت در به کارگیری شکل گذشته ی افعال در جملات توضیحات خود را می فرستادند. اما پایان فعالیت به اینجا ختم نشده و در مرحله بعد استاد از هر یک از بچه های پروه می خواهد تا روی ویس های خود ریپلای کرده و دقیقا هر آنچه را که گفته اند اینبار بنویسند.پس از ارسال پیام ها در قالب متن خانم یزدانی با گذاشتن جای خالیه غلط ها از هر نفر خواست تا خود اشکال را تیح کرده ودوباره ارسال کند.
با تکنیک آموزشی پیش قدم نشده در حل مسیله و آسان کردن آن برای زبان آموز این اتفاق خواهد افتاد که به مرور زمان دقت و تمرکز هر فرد به طور چشمگیری افزایش پیدا کرده و خود سعی در بکارگیری شکل صحیح هر فعالیتی خواهند کرد.

 

بیشتر بخوانید:

 

در مرحله ی بعد فعالیت قبل ادامه داشته و این بار استاد از بچه ها می خواهند تا درباره ی کارهای که روز قبل خود انجام نداده اند توضیحات خود را داده و درست شبیه تمرین قبل این بار هم اشکال جملات زبان آموزان خود را گرفته و حالا از هر یک از افراد می خواهد تا یک نفر از دوستان خود را در نظر داشته باشند و درباره ی او و فعالیت هایش صحبت کنند. اما شرط این فعالیت این بود که هیچ یک، اسمی از مخاطب خود را نیاورند.چرا که در ادامه تک تک ویس ها مورد پرسش قرار گرفته تا شخص مربوطه را نام ببرند.
تقویت دو مهارت اسپیکینگ و رایتینگ در هر دو شکل از این فعالیت ها به خوبی صورت گرفته به طوری که نه تنها اسپلینگ کلمات بلکه رعایت تمام نکات رایتینگ از جمله بزرگ نویسی برخی حروف و نیز  استفاده از علائم نگارشی به خوبی مورد آزمون قرار گرفته و تمرین به خوبی شکل می گرفت.

 

بیشتر بخوانید:

 

ساختار گذشته ساده بیشتر افعال انگلیسی با اضافه کردن ed- به انتهای افعال به گذشته تبدیل می‌شوند. که به این نوع افعال، افعال باقاعده می گویند. از طرف دیگر برخی افعال نیز بدون قاعده خاصی به صورت گذشته در می‌آیند، این افعال بی‌قاعده هستند و باید آنها را حفظ کرد. برای مثال:
like = liked
work = worked
break = broke
come = came
سوالی کردن:
برای سوالی کردن جملات گذشته ساده، از فعل کمکی did استفاده می‌کنیم. برای سوالی کردن با واژه‌های پرسشی where و what و why و when نیز به فعل کمکی did نیاز داریم. اگر بدون واژه‌های wh بخواهیم سوالی کنیم، باید ابتدای جمله Did قرار بدهیم بعد از آن فاعل و بعد فعل را به صورت ساده می‌گوییم. اگر بخواهیم با واژه‌های wh پرسشی کنیم، باید ابتدا جمله خبری را با فعل کمکی did به سوالی تبدیل کنیم، بعد قسمتی از جمله را که می‌خواهیم درباره‌اش سوال کنیم حذف می‌کنیم و واژه پرسشی مورد نظر را در ابتدای جمله قرار می‌دهیم.
? Did she play tennis when she was younger
? Where did you go for your holidays

منفی کردن:
برای منفی کردن گذشته ساده از فعل کمکی did به علاوه منفی کننده not استفاده می‌کنیم. قبل از فعل اصلی did not یا didn’t می‌گذاریم.
I did not play
I did not speak

 

بیشتر بخوانید:

 

در آخرین تمرین با در دست داشتن کتاب ۱ Top Notch نوبت به فونتیک کلمات  با قرار دادن ed در پایان هر یک و تلفظ صحیح هر کدام می رسد. از این رو در ابتدا می باست بچه ها به فایل صوتی کتاب گوش داده و دقیقا صدایی را که می شنیدند تکرار می کردند و سپس با ارسال فونتیک هر یک از کلمات توسط استاد توضیحی داده شد در خصوص این که کلماتی که در پایان به  k, ch, c  ختم می شوند با افزودن ed در نهایت با صدای /t/  شنیده خواهند شد.

 

بیشتر بخوانید:

 

با انتخاب سبک جدید از آموزش لذت یادگیری و رشد سریع و غیر قابل مقایسه ای برای هر فرد در نهایت با تکیه به خود و تلاش و استقامت با داشتن یک راهبر دلسوز و شایسته صورت گرفته که پایه و اساس برگزاری کلاس های آنلاین در آکادمی بهین دانش بر این مبنا می باشد. لذا شیوه ی آنلاین این امکان را به هر فردی داده تا از هر کجای دنیا که می باشد بدون هیچ کسری تنها با روشن کردن کلید دیتا تلفن همراه خود به خانواده بزرگ زبان آموزان بپیوند و با بهره مندی از سیستم آموزشی رامیت در نهایت از آموزش خود اطمینان  و رضایت کسب کند.
اگر شما علاقه مند به شرکت در دوره های آنلاین و ترمیک زبان انگلیسی هستید یا تمایل دارید که در این دوره ها، فرزندان خود را ثبت نام نمایید، می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و از این طریق از مشاوره رایگان مشاوران ما، در زمینه انتخاب دوره متناسب با خود، بهره مند شوید. همکاران ما همه روزه بجز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و شما می توانید از پشتیبانی آنها در کل دوره، بهره ببرید.