با فراگیری و اهمیت روز افزون آموزش زبان انگلیسی بسیاری از خانواده‌ ها از کودکی فرزندان خود را در کلاس‌ ها و دوره‌ های آموزش زبان انگلیسی ثبت نام می‌ کنند. خانواده‌ ها آموزش زبان انگلیسی برای کودکان را یک دغدغه مهم آموزشی در نظر گرفته‌ اند. انتخاب محتوا، شیوه و سبک آموزش زبان انگلیسی برای کودکان باید متناسب با سن و روحیه‌ ی کودکانه آن‌ ها طراحی گردد. همچنین داشتن اساتید متفاوت و آموزش دیده در این مسیر یک نیاز مبرم محسوب می‌ شود. کودکان در کنار اساتید مجرب و به همراه محتوای آموزشی متفاوت و متناسب می‌ توانند بهترین لحظات را داشته باشند.

برای درک آموزش زبان انگلیسی به روش زبان مادری دوره جامع را بررسی کنید.

 صفحه معرفی دوره جامع مکالمه انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی به کودکان

هنگام طراحی کتاب‌ ها، منابع، دوره‌ ها و کلاس‌ های آموزشی برای کودکان عوامل بسیاری دخیل هستند. برخی از این عوامل شامل سن کودکان، روحیه، ترفندهای یادگیری و آموزش به کودکان، شیوه و سبک آموزشی متناسب با سن آن‌ ها، استفاده از محتوای آموزشی متناسب با سن کودکان و… می‌ شود.
با در نظر گرفتن نکات گفته شده، آشنایی با کودکان و همچنین روانشناسی کودک، طراحی دوره کار آسان‌ تر، دقیق‌ تر و حرفه‌ ای‌ تر خواهد شد.
اساتیدی که قصد آموزش انگلیسی برای کودکان را دارند باید آموزش‌ های لازمه را جهت تشکیل کلاس‌ های بهتر طی کنند. و با آگاهی کامل و دیدی باز، آموزش انگلیسی به کودکان را آغاز کنند. اساتید باید از ترفندهای آموزشی و روحیه کودکان به خوبی آشنایی داشته باشند. هر یک اساتید باید تلاش کنند که ارتباط بسیار قوی با زبان آموزان خود برقرار نمایند.
کودکان بهتر از بزرگسالان به یادگیری زبان انگلیسی می‌ پردازند اما باید بدانید که آموزش به کودکان به صرف زمان و صبر بالایی نیاز دارد. سعی کنید از بهترین روش‌ ها برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان استفاده کنید.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان با برنامه ریزی معین

تحقیقات نشان داده است که برای ایجاد خصلت‌ هایی مثل مهربانی در کودکان استفاده از برنامه ریزی معین و روزانه برای آموزش آن ها الزامی می‌ باشد.
کودکان در آن سن توانایی چندانی برای برنامه ریزی ندارند معمولا این کار از سمت خانواده‌ ها و اساتید زبان انگلیسی صورت می‌ گیرد. اساتید و خانواده‌ ها با ایجاد برنامه ریزی مناسب برای کودکان به آموزش می‌ پردازند. بهتر است کلاس‌ های زبان انگلیسی مختص به کودکان مکرر و در بازه زمانی کوتاه برگزار شود، اینکار از خستگی و دلزدگی کودکان در مسیر یادگیری جلو گیری می‌ کند. علاوه بر اساتید، والدین نیز در داخل خانه باید آموزش به کودکان را رها نکرده و با همان برنامه ریزی ادامه دهند. هنگامی که آموزش زبان انگلیسی کودکان، با برنامه ریزی مداوم و منسجم صورت گیرد نتیجه دلخواه والدین نیز کسب خواهد شد.
هر زمان صحبت از برنامه ریزی به میان می آید بهتر است که به هدف گذاری نیز اشاره ای کنیم. تعیین هدف و یا هدف گذاری این امکان را به فراگیران می دهد تا انگیزه بیشتری برای ادامه دادن مسیر داشته باشند. درست است که کودکان اطلاعی از هدف گذاری ندارند اما از همان کودکی آن ها را با تکنیک های مختلف آموزشی آشنا نمایید. با بیشتر شدن سن کودکان، تسلط آن ها بر چنین تکنیک هایی بیشتر می شود و در سنین بزرگسالی به نتایج منحصر به فردی دست پیدا می کنند.

بهترین مراحل آموزش زبان انگلیسی به کودکان

برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان باید یک سری مراحل و روند آموزشی را رعایت نمایید. رعایت این مراحل به نفع کودکان شما می باشد. تا جایی که امکان دارد آن ها را رعایت نمایید تا بهترین لحظات برای کودکان شما خلق شود.

 • انتخاب موسسه و آموزشگاه زبان انگلیسی

آموزشگاه های مختلفی به تدریس زبان انگلیسی و یا دیگر زبان ها اقدام کرده اند. برخی از این موسسات به صورت حضوری و برخی دیگر به صورت آنلاین مشغول آموزش زبان انگلیسی می باشند. با توجه به شرایطی که دارید می توانید به انتخاب هر کدام از موسسات و وبسایت های زبان انگلیسی اقدام نمایید.

 • انتخاب بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی

کمی بعد درباره روش های مختلف آموزشی صحبت خواهیم کرد. والدین می توانند به انتخاب هر یک از روش ها اقدام نمایند. همانطور که می دانید پیشنهاد ما به شما استفاده از متد آموزشی دوره راکت جریان می باشد. در پایان مقاله بیشتر درباره این متد آموزشی صحبت خواهیم کرد.

 • مدرسین زبان انگلیسی

مدرسین زبان انگلیسی کودکان باید همراه با فراگیران پیش روند و به گونه ای تدریس نمایند که موجب خستگی و دلزدگی کودکان نشوند. مدرسین باید به گونه ای عمل کنند که انگیزه کودکان روز به روز افزایش پیدا کند. والدین هنگام ثبت نام باید به این مسائل توجه و دقت بسیاری داشته باشند؛ زیرا اساتید نقش بسیار بالایی در آموزش و یادگیری کودکان ایفا می کند.

 • منابع آموزش انگلیسی

امروزه شاهد منابع مختلف آموزش زبان انگلیسی هستیم که روز به روز به تعداد آن ها افزوده می شود. کودکان از کتاب های آموزشی خسته هستند و به دنبال روش های جذاب تر می باشند. به استفاده از روش های جذاب مثل: سریال های انگلیسی زبان، بهترین انیمیشن های انگلیسی، استفاده از برنامه های آموزش زبان انگلیسی و… بپردازید.

 • یادگیری لغات زبان انگلیسی

دایره لغات کودکان باید گسترش پیدا کند. زمانی که دایره واژگان کودکان و یا زبان آموزان افزایش پیدا کند موجب می شود که آسان تر به صحبت و مکالمه بپردازند. می توانید از روش های مختلفی مثل فلش کارت ها استفاده نمایید. این نکته را توجه نمایید که باید یادگیری کلمات پر کاربرد زبان انگلیسی را اولویت قرار دهید.

 • گرامر زبان انگلیسی

حفظ کردن دستورات گرامری زبان انگلیسی توسط کودکان موجب خستگی و دلزده شدن آن ها از یادگیری می شود. از طرف دیگر حفظ کردن آن ها بعد از مدتی به فراموشی سپرده می شود. آموزش گرامر زبان انگلیسی به کودکان باید از طریق ترفندهای مختلف و به صورت ناخودآگاه صورت گیرد. در انتهای مقاله به شما روشی را پیشنهاد می کنیم که یادگیری گرامر زبان انگلیسی به صورت ناخودآگاه را برای شما ممکن می کند.

 • مکالمه زبان انگلیسی

همه والدین و کودکان خواستار این موضوع هستند که بر مکالمه زبان انگلیسی تسلط پیدا کنند و همچون نیتیو لایک ها به صحبت بپردازند. برای بدست آوردن چنین مزایایی نیاز است که در کشور های انگلیسی زبان و در میان افراد بومی به صحبت و مکالمه بپردازند. همه افراد چنین امکاناتی را در اختیار ندارند به همین علت روش و سبک آموزشی که احمدرضا ابراهیمی در پیش گرفته است این مشکل را برطرف کرده است.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان از نظر علمی

 1. آموزش زبان انگلیسی به کودکان باید همراه با سرگرمی باشد. سرگرمی موجب می شود که لحظات آموزش و یادگیری با کیفیت بیشتری طی شوند.
 2. جلسات آموزشی باید به صورت کوتاه مدت اما چندین بار صورت گیرد. طولانی شدن جلسات موجب می شود کودکان بازدهی خود را از دست بدهند.
 3. آموزش کودکان شما باید در کنار اساتید و بزرگسال صورت گیرد. آموزش خودآموز زبان انگلیسی برای کودکان در این سن روش مناسبی نمی باشد.
 4. در طول روز حتما از وسایل کمک آموزشی که قبلا معرفی کرده ایم استفاده نمایید. یادگیری کودکان را خارج از کلاس ها و دوره های آموزشی ادامه دهید.
 5. مرور و تکرار را در برنامه روزانه کودکان خود قرار دهید. تکرار موجب می شود مطالبی را که فرا گرفته اند به حافظه بلند مدت آن ها منتقل شود.
 6. سخت گیری را کنار بگذارید. کودکان نیاز به سخت گیری ندارند. سعی کنید تلاش و پشتکار را در انجام امور به کودکان خود آموزش دهید.
 7. کودکان را در معرض زبان انگلیسی قرار دهید. غرق شدن کودکان در مسیر یادگیری موجب می شود روند یادگیری سریع تر و با کیفیت تری را در پیش داشته باشند.
 8. محیط شاد، خلاق و پر انرژی را برای آموزش کودکان خود مهیا کنید. شرکت در کلاس های خشک و تکراری باعث دلسرد شدن زبان آموزان از یادگیری زبان انگلیسی و یا دیگر زبان ها می شود.
 9. به صورت روزانه از موسیقی، شعر و آهنگ های شاد و قابل فهم برای کودکان خود استفاده نمایید. در صورت نیاز معنی فارسی آن ها را برای کودکان خود بازگو نمایید.
 10. امروزه تلفن همراه یک بخش جدایی ناپذیر از زندگی کودکان می باشد. در تلاش باشید که از طریق تلفن همراه نیز شرایطی را برای آموزش و یادگیری زبان فراهم نمایید.
 11. مراحل یادگیری زبان انگلیسی فرزندتان را به خوبی دنبال کنید. به کودکان خود نشان دهید که چقدر یادگیری مطالب زبان انگلیسی برای شما با اهمیت می باشد. کاری کنید که کودکانتان از روند آموزش لذت ببرند تا یادگیری زبان انگلیسی را رها نکنند.
 12. اگر والدین نیز در کلاس ها و دوره های آموزشی بزرگسالان شرکت نمایند بهتر می توانند همراه با کودکان خود قدم بردارند؛ چراکه والدین نیز با مسیر یادگیری آشنا می شوند و با درک و دید عمیق تری می توانند در کنار فرزندان خود باشند.
 13. در صورتی که زبان انگلیسی والدین خوب است بهتر است که با کودکان خود به زبان انگلیسی صحبت نمایید. این کار به کودکان شما احساس بهتری نیز می دهد.
 14. والدین نیز سعی داشته باشند که از روش های خلاقانه ای برای تدریس زبان انگلیسی به کودکان استفاده نمایند.

تشویق کودکان برای یادگیری زبان انگلیسی

والدین و اساتید نقش بسیار مهمی در اشتیاق زبان آموزان ایفا می کنند. برخی از اوقات اشتباهاتی را از کودکان مشاهده می کنیم که ممکن است واکنش خوبی در مقابل چنین واکنش هایی نشان ندهیم. بهتر است که در مقابل چنین اشتباهاتی واکنش بدی نشان ندهیم و سعی کنیم به بهترین نحو ممکن اشتباه آن ها را تصحیح نماییم. خشونت و عصبی شدن والدین و یا مدرسین ممکن است که موجب شود کودکان از ادامه دادن مسیر یادگیری صرف نظر کنند.
کودکان ممکن است که در مسیر یادگیری استرس و فشار زیادی را متحمل شوند به همین خاطر علاوه بر آموزش آن ها باید مراقب تربیت و تعالی شخصیت و روان آن ها باشیم تا ذره ای به آن ها ضربه و آسیبی وارد نشود. مدرسین سایت زبان احمدرضا ابراهیمی با در نظر گرفتن همه نکات و اصول مختلف به تدریس کودکان و فرزندان شما می پردازند.

مزایای یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان

یادگیری زبان انگلیسی برای همه افراد مزایای بسیار زیادی دارد. این مزایا در سنین کودکی چندین برابر می شود؛ بنابراین تا جایی که امکان دارد آموزش زبان انگلیسی را از دوران کودکی آغاز نمایید. در ادامه به بیان برخی از مهم ترین مزایا اشاره خواهیم کرد.

 • گسترش مهارت ارتباطی

زمانی که تسلط کودکان شما بر زبان انگلیسی افزایش پیدا کند موجب می شود که دامنه ارتباطی آن ها گسترش پیدا کند و توانایی برقراری ارتباط با افراد خارجی را داشته باشند.

 • افزایش اعتماد به نفس

هنگامی که کودکان شاهد این موضوع باشند که یادگیری زبان انگلیسی باعث شده است که آن ها در امور مختلف به اولویت تبدیل شوند، اعتماد به نفس آن ها را افزایش می دهد و رضایت درونی را برای آن ها به ارمغان می آورد. یادگیری انگلیسی علاوه بر اعتماد به نفس بر عزت نفس زبان آموزان نیز تاثیر گذار می باشد.

 • چند زبانه شدن

زمانی که کودکان در سنین کم بر زبان انگلیسی تسلط پیدا کنند. به مرور زمان این امکان و توان را پیدا می کنند که به یادگیری زبان های دیگر بپردازند و از چند زبانه بودن خ.د لذت ببرند.

 • تغییر در دید و نگرش زبان آموزان

یادگیری زبان های جدید به همه افراد این امکان را می دهد که دید و نگرش عمیقی نسبت به مسائل زندگی کسب نمایند و با منطق بیشتری به تصمیم گیری های مهم زندگی اقدام کنند.

 • فرصت های شغلی بیشتر

زمانی که بر زبان های دیگر از جمله زبان انگلیسی تسلط پیدا کنید به راحتی از سنین کم می توانید به درآمد برسید. یادگیری زبان انگلیسی از سنین کم فرصت های شغلی بسیاری را برای فرزندان شما و فراگیران فراهم می کند. همچنین در آینده نیز نگران موقعیت های شغلی خود نیستند.

 • افزایش سلامتی

یادگیری زبان دوم تمرکز و حافظه کودکان را تقویت می کند. به عبارتی کودکان می توانند به صورت همزمان دو کار متفاوت را انجام دهند.

 • افزایش استعداد

تحقیقات نشان داده است که افرادی که بر زبان های دیگری تسلط دارند در آینده به سخن ورانی بهتر تبدیل می شوند. این دسته از افراد به راحتی می توانند در کنفرانس های بزرگ با موضوعات مختلف (سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، علمی و…) به سخرانی بپردازند.

 • آشنایی با فرهنگ دیگر کشورها

یادگیری زبان انگلیسی تنها محدود به مکالمه یادگیری لغات نیست بلکه یادگیری هر زبانی مشمول فرهنگ زبانی آن کشور نیز می شود. شناخت فرهنگ مردم کشورهای انگلیسی زبان روند یادگیری کودکان شما را راحت تر می کند. آشنایی با فرهنگ مردم دیگر کشورها اطلاعات شما را نیز افزایش می دهد. کودکانه دو زبانه به اتفاقات فرهنگی علاقه و تمایل بیشتری را نشان می دهند. چنین کودکانی بدون تعصبات نژادی می توانند به ارتباط با دیگر افراد اقدام نمایند و برای کودکان شناخت مردمان دیگر کشورها کار چندان دشواری نیست.

 • افزایش قدرت مغز

هر چقدر بیشتر مغز و ذهن خود را به کار گیرید بیشتر می توانید از قدرت و توان ذهنی تان استفاده نمایید. کودکانی با قدرت ذهنی بالا از مهارت ها و استعداد های بیشتری برخوردار هستند. از طرف دیگر با افزایش سن دیرتر از دیگران دچار بیماری های مختلف مثل آلزایمر می شوند. یادگیری هر مهارتی در دوران کودکی باعث می شود که انعطاف پذیری مغز افزایش پیدا کند.

 • مسئولیت پذیری

هنگامی که مسیر یادگیری کودک همراه با برنامه ریزی و تعیین هدف پیش رود موجب می شود که نسبت به کارهای دیگری که باید انجام دهند مسئولیت پذیری و تعهد بالایی داشته باشند. اسنجام و تعهد در امور مختلف را سر لوحه کار خود قرار می دهند.

نکته:
تا به الان درباره فواید یادگیری زبان دوم در کودکان صحبت کرده ایم اما بهتر است که درباره سختی های این مسیر نیز صحبت نماییم.

 1. به این نکته دقت داشته باشید که کودکانی که از سنین کم یادگیری زبان انگلیسی و یا دیگر زبان ها را شروع می کنند ممکن است که در تکلم آن ها تاخیر ایجاد شود به همین علت بهتر است که زبان مادری را به صورت کامل فرا گیرند و بعد از آن به سراغ یادگیری زبان های دوم و سوم بروند.
 2. یادگیری هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی (Listening, Speaking, Reading, Writing) توسط کودکان موجب می شود که فشار درسی سنگینی را تجربه نمایند. شاید در اوایل مسیر یادگیری دچار اذیت و فشار بسیاری شوند اما بعد از گذشت مدتی و پیشرفت در مهارت های زبانی، مسیر پیش رو را با راحتی بیشتری طی می نمایند.
 3. یادگیری زبان انگلیسی در سنین کودکی برای والدین زحمت بسیار زیادی به همراه دارد؛ چراکه باید همراه و کنار فرزندان خود مسیر پیش رو را طی نمایند تا کودکشان به سلامت مقصد برسد.

روش‌ های متفاوت تدریس زبان انگلیسی به کودکان

باید به دنبال استفاده از روش‌ هایی باشیم که علاوه بر درگیر کردن حواس پنج گانه باعث سرگرمی و آموزش کودکان شود. یادگیری زبان انگلیسی از کودکی، محاسن بسیاری دارد. فقط باید دقت داشت که از روش‌ های آموزشی استفاده شود، که باعث دلزدگی و خستگی کودکان نشود. در ادامه به معرفی برخی از روش‌ های آموزشی خواهیم پرداخت.

 • آموزش زبان انگلیسی به کودکان با موسیقی و شعر

موسیقی و شعر به دلیل داشتن ریتم بالا باعث می شود که کودکان با اشتیاق به شنیدن مشغول شوند. از کودکان بخواهید با شعر و موسیقی هم خوانی کنند و به رقص و پای کوبی بپردازند. دقت داشته باشید که برخی از شعرها دارای کلمات سنگین‌ تری هستند به همین دلیل سعی کنید هنگام انتخاب شعر و موسیقی دقت کافی داشته باشید.

 • آموزش زبان انگلیسی به کودکان با بازی

آموزش کودک باید همراه با سرگرمی باشد. یادگیری زبان انگلیسی یک مهارت محسوب می‌ شود. زمانی که یادگیری مهارت، همراه با بازی های مختلف صورت گیرد، بازدهی ذهن کودکان را بالا می‌ برد و کودکان یادگیری سریع‌ تری را تجربه خواهند کرد. والدین نیز باید سعی داشته باشند خارج از کلاس و در خانه با بازی‌ های سرگرم کننده و مختص به کودکان به آموزش بپردازند. برخی از این بازی‌ ها شامل:

 1. Mother May I
 2. Simon says
 3. Memory
 • آموزش زبان انگلیسی به کودکان با استفاده از داستان

خواندن کتاب برای کودکان علاوه بر یادگیری لغات باعث آشنایی آن‌ ها با ساختار جملات نیز می‌ شود. کتاب‌ ها به دلیل داشتن تصاویر رنگارنگ و متنوع باعث می‌ شود کودکان هر لغت را با تصویر در ذهن خود ثبت کنند و در هنگام استفاده از آن کلمه، یادآوری راحت‌ تری داشته باشند.

 • استفاده از موقعیت های روزانه

والدین در منزل سعی داشته باشند که با کودکان خود به مکالمه و صحبت بپردازند. برای مثال اگر کودک شما در حال پوشیدن لباس است از آن بخواهید که همین کار را به زبان انگلیسی حتی با کلمات و جملات دست و پا شکسته برای شما توضیح دهد.

 • استفاده از اپلیکیشن‌ های آموزش زبان انگلیسی به کودکان

یکی دیگر از روش های یادگیری زبان انگلیسی استفاده از اپلیکیشن‌ های زبان می‌ باشد. کودکان خارج از کلاس درس، می‌ توانند با استفاده از اپلیکیشن‌ های آموزش زبان انگلیسی به مطالعه و یادگیری بیشتری بپردازند. برخی از این اپلیکیشن‌ ها شامل:

 1. Fluentu
 2. Pacca Alpaca
 3. Gus on The Go
 4. Fun Easy Learn
 • آموزش زبان انگلیسی برای کودکان با سریال

اینکه از کودکی برای نیتیو لایک شدن کودکان تلاش کنیم بسیار مفید و با اهمیت می‌ باشد. نیتیو لایک شدن برای کودکان به نسبت بزرگسالان آسان‌ تر صورت می‌ گیرد. برای نیتیو لایک شدن، بودن در کشور هدف و صحبت و مکالمه به زبان انگلیسی برای کودکان بسیار مفید است اما برخی از خانواده این امکان را ندارند. به همین علت باید نزدیک‌ ترین روش را برای رسیدن به هدف یعنی نیتیو لایک شدن در نظر گیرند. در حال حاضر نزدیک‌ ترین روش برای نیتیو لایک شدن استفاده از سریال‌ های انگلیسی زبان برای آموزش زبان انگلیسی می‌ باشد. آموزش زبان انگلیسی با سریال به آموزش عادات و مهارت های زبانی از جمله کپی کردن جملات انگلیسی، آشنایی با عادات فرهنگی، تلفظ و ادای صحیح کلمات و… می‌ پردازد. کودکان شما در کنار سرگرمی یادگیری نامحدودی را تجربه خواهند کرد. در ادامه به بیان برخی از خصوصیات آموزش زبان انگلیسی با سریال می پردازیم.

 1. نیتیو لایک شدن
 2. کارآمدترین روش
 3. دانش زبانی متنوع
 4. امکان انتخاب های متعدد
 5. به روزترین روش
 6. یادگیری زبان انگلیسی بدون دخالت گرامر زبان انگلیسی
 7. جذاب ترین روش
 8. بهترین روش برای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان
 9. کامل ترین روش
 10. آشنایی با فرهنگ و شیوه زندگی نیتیوها
 11. محتوای نامحدود
 12. آموزش همراه با یادگیری نامحدود
 13. ارزان ترین روش
 14. انعطاف پذیری در یادگیری زبان انگلیسی
 15. انگلیسی واقعی را فرا خواهید گرفت
 16. باعث انگیزه و لذت بخشی برای افراد
 17. بیشتر شدن جذابیت کلاس ها
 18. و…

تا به اینجای مقاله با ترفندها و روش‌ های مختلف آموزش زبان انگلیسی به کودکان آشنایی کسب کرده‌ اید. استفاده از روش‌ های بالا باعث درگیر شدن کودکان شما در مسیر یادگیری می‌ شود. اما در میان روش‌ های بالا پیشنهاد ما به شما روش آخر یعنی آموزش زبان انگلیسی با سریال می‌ باشد. والدین گرامی، با خواندن مقاله لینک شده، به مزایای بیشتر این روش پی خواهید برد و مطمئنا خودتان رقبت بیشتری برای استفاده از این سبک آموزشی خواهید داشت.

آموزش حرفه ای زبان انگلیسی برای کودکان

زمان آن فرا رسیده است که با یکی از دوره های طراحی شده برای کودکان آشنا شوید. این دوره آموزشی مختص به کودکان می باشد و دارای خصوصیات متنفاوت و منحصر به فردی است. در چند سال اخیر کارشناسان و والدین بسیاری به آموزش زبان انگلیسی کودکان اهمیت بسیاری داده اند؛ چراکه در حال حاضر زبان انگلیسی به عنوان زبان بین المللی در نظر گرفته شده است. دوره هایی که برای کودکان طراحی می شوند معمولا ویژگی های متفاوتی با دیگر دوره ها دارند. احمدرضا با در نظر گرفتن همه نکات و نیازهای زبانی افراد به طراحی دوره راکت جریان اقدام کرده است. هدف این دوره تسلط کودکان شما بر مکالمه زبان انگلیسی، نیتیو لایک شدن و توانایی رفع نیازهای خود در موقعیت های مختلف می باشد. دوره راکت جریان از طریق سبک و متد آموزشی که دارد توانسته است در کنار سرگرمی شرایط آموزش زبان انگلیسی به کودکان را فراهم نماید. روشی که دوره راکت جریان از آن استفاده می کند، آموزش زبان انگلیسی از طریق سریال می باشد. اساتید و مدرسین راکت جریان از فیلترهای بسیاری عبور کرده اند و آماده تدریس به کودکان شده اند. همه ویژگی ها و خصوصیات موجود در این دوره باعث شده است که کودکان بعد از گذشت مدتی تمایل و علاقه بیشتری به ادامه دادن مسیر یادگیری داشته باشند. به دلیل برگزاری کلاس ها و دوره های آموزشی به صورت آنلاین و خصوصی کودکان شما می توانند در داخل منزل به دور از هر گونه رفت و آمد و ترافیک به آموزش و یادگیری زبان انگلیسی بپردازند. با وجود چنین ویژگی هایی والدین می توانند از تمامی مراحل و روند آموزشی مطلع شوند.

آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان

 • دوره راکت زبان انگلیسی

در این میان بسیاری از افراد بزرگسال، برای یادگیری زبان انگلیسی اشتیاق بالایی دارند اما به دلیل مشغله کاری بسیار، زمان کافی برای یادگیری را ندارند. پیشنهاد ما به چنین افرادی استفاده از دوره راکت می‌ باشد. این دوره برای افرادی با چنین وضعیتی طراحی گردیده است. راکت به دو صورت VIP Rocket (آموزش زبان انگلیسی در 50 روز) و Tailored Rocket (آموزش زبان انگلیسی در 50 جلسه) برگزار می‌ شود. دوره اول به صورت هر روزه برگزار می‌ شود اما دوره دوم انتخاب روز، زمان و تعداد برگزاری جلسات در طول هفته به دست زبان آموزان انتخاب می‌ شود. می‌ توانید بسته به نیاز و با کمک مشاوران ما به انتخاب هر یک از این دوره‌ ها اقدام نمایید.

 • دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی

یکی از مهم ترین دوره های موجود در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی که موجب تسلط افراد بر مکالمه زبان انگلیسی می شود، دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی می باشد. این دوره آموزشی مختص به همه افراد می باشد. این دوره نیز همانند دیگر دوره ها از ویژگی ها و خصوصیاتی برخوردار می باشد که در ادامه به بیان مهم ترین آن ها خواهیم پرداخت. این موارد شامل:

 1. بیش از 120 جلسه آموزش کاربردی مکالمه زبان انگلیسی با تکنیک های متفاوت.
 2. با خرید این دوره تمام آپدیت ها را بدون پرداخت هزینه دریافت خواهید کرد.
 3. بعد از ثبت نام و آغاز دوره به مدت 1 سال می توانید از سیستم پشتیبانی اختصاصی دوره استفاده نمایید.

و اما مهارت هایی که در این دوره فرا خواهید گرفت شامل:

 1. نیتیو لایک شدن و لهجه جذاب آمریکایی.
 2. اسپیکینگ روان.
 3. لیسنینگ قوی.
 4. تلفظ صحیح کلمات و ادای صحیح آن ها همچون زبان مادری.
 5. آشنایی کامل با عبارات و اصطلاحات محاوره ای زبان انگلیسی.
 6. گرامرهای پیچیده زبان انگلیسی را به راحتی فرا خواهید گرفت.
 7. عادات و مهارت های صحیح زبانی.
 8. آشنایی با فرهنگ زبانی مردم کشور.
 9. یادگیری هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی به صورت ناخودآگاه.
 10. کسب نمره 7 به بالا در آزمون آیلتس زبان انگلیسی.

بزرگسالان نیز می توانند با توجه به نیازها و اهداف زبانی که دارند به انتخاب هر یک از این دوره ها اقدام نمایند. در نظر داشته باشید که در صورت هر گونه ابهام می توانید از مشاوران سایت کمک بگیرید تا بهترین انتخاب را در این زمینه داشته باشید.

تدریس زبان انگلیسی در سایت احمدرضا ابراهیمی

هر روش و سبک آموزشی به اساتید آموزش دیده مختص به همان سبک را نیاز دارد. با داشتن اساتید چند زبانه و مجرب می‌ توانید لحظات آموزش و یادگیری کودکان را به بهترین لحظات زندگی آن‌ ها تبدیل کنید.
سایت زبان احمدرضا ابراهیمی در کنار اساتید چند زبانه و حرفه‌ ای خود با ایجاد دوره‌ های راکت جریان مختص به کودکان و با شرایط گفته شده آموزش کودکان را آغاز کرده‌ اند. مدرسین سایت زبان احمدرضا ابراهیمی چند زبانه هستند و دوره های تربیت مدرس را طی کرده اند. اساتید سایت به خوبی از این نکته اطلاع دارند که در انگیزه و اشتیاق زبان آموزان تاثیر زیادی دارند به همین علت شرکت در کلاس های آن ها بسیار متفاوت و لذت می باشد. راهبران سایت بر اساس اصول روانشناسی و مدیریت فردی به تدریس می پردازند و با توجه به شخصی سازی آموزش به برنامه ریزی اقدام می کنند. مدرسین فراگیران را در معرض زبان قرار می دهند و هدایت مسیر را بر عهده می گیرند. همچنین از اغاز تا پایان ثبت نام به صورت 24 ساعته از شما حمایت و پشتیبانی کاملی خواهند داشت.

برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی

مزایای آموزش زبان با سریال وقتی که با مزایای آموزش آنلاین زبان انگلیسی همراه شود علاوه بر کسب مزایا، امکانات بیشتری را در اختیار کودکان قرار می‌ دهد. تمامی دوره های در حال برگزاری به صورت آنلاین و خصوصی برگزار می شوند. افرادی که تجربه کلاس های آنلاین و خصوصی را داشته باشند به سراغ کلاس های حضوری و نیمه خصوصی نیز نمی روند؛ چراکه آنلاین و خصوصی مزایا و فواید بسیاری را در اختیار فراگیران قرار می دهد. آموزش آنلاین انگلیسی پلتفرم های مختلفی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد و از تنوع بسیار بالایی برخوردار می باشد. همچنین فضای مجازی شما را از سختی های مسیر و شلوغی های پیش رو رها می کند و آرامش و راحتی را برای شما به ارمغان می آورد.
از طرف دیگر کلاس های خصوصی به زبان آموزان این امکان را می دهد تا تجربه بی نظیر و متفاوتی در کنار اساتید حرفه ای سایت داشته باشند. کلاس هایی با چنین ویژگی هایی روند یادگیری را برای شما سریع تر می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، شرکت در دوره‌ های راکت و دیگر دوره ها می‌ توانید به تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه اقدام نمایید و یا از طریق پشتیبانی سایت با ما ارتباط حاصل نمایید؛ همچنین می توانید با شماره تلفن 09333558002 تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما برخوردار شوید. کارشناسان سایت همه روزه به جزء روزهای تعطیل آماده پاسخگویی به سوالات متقاضیان یادگیری زبان انگلیسی هستند.